Фідерна прикормка

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: прикормка Traper

Непрочитане повідомлення stal1n »

stal1n писав:пропоную почати обговорювати конкретні прикормки, щоб знайти в них сенс і найкращі методи застосування в наших рідних краях
Почну з себе :)
Я в цьому сезоні доволі успішно рибалив з використанням їхньої прикормки Lin-Karas
Зображення

Дійсно, попадались і карасі і линки. Ловив не в акваріумах, а на річці Стир, де злапати линка є дуже непростою справою, що вимагає кількаденного прикормлювання і приготування місця..
Прикормка цікава тим, що у ній є якісь шматочки зелених водоростей, схожих на ряску і дуже оригінальний запах. Прикормка гарно замішується і зробити з неї пластилін мабуть взагалі неможливо

Також користувався їхніми атрактантами, в таких от банках:
Зображення
використовував на річці Big Fish і на ставках Karas-Lin
На перший завжди йшла плотва, ну а ефективність линь-карася суб'єктивно оцінити важко, але карасі ловились завжди :)
Згадав один приклад.. На ставку в Шпанові я завжди прикормлював макухою і кльов м'яко кажучи був не дуже, але одного разу прикормив трапперівською прикормкою Lin-Karas з застосуванням однойменнного атрактанту. Відразу клюнуло два дибелі карасі :)

Було б дуже корисно почитати відгуки про дану прикормку і від інших рибаків
а тим час з'явився каталог Траперу на 2014 рік: http://trapersiedlce.pl/katalogg/index.html
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
dop3
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 26 березня 2014, 17:44
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення dop3 »

На злобу дня! Був я 08.06.2014 на рибалці у с. Варковичах, (навіть звіт писати бажання не було, "ПАЗОР :facepalm: "). Поїхали ми в чотирьох, наживки були у всіх однакові: опариш, гнойовий хробак. А, от прикормки: у двох хлопців, якісь куплені темно червоного кольору (ніби фідер-універсальна), у третього хлопця - ФішДрім Карась Мед, а у мене - Флагман Карась Мед - попались ми вже 2 раз!!! Тхнуть вони дуже різко (прикормки Мед Карась), якимось кисляком, дикою незрозумілою есенцією, хоча виробники ніби різні. В теплій воді - нікому не раджу!!! За весь час риболовлі - по 2 покльовки, а у 2 інших наших товаришів - хоч було трохи карася. Ось такий досвід... хоча можливо його просто мало. (як я вже вказував це не вперше з цим ароматом :wall: )
Ничто человеческое - мне не чуждо!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення stal1n »

dop3 писав:На злобу дня! Був я 08.06.2014 на рибалці у с. Варковичах, (навіть звіт писати бажання не було, "ПАЗОР :facepalm: "). Поїхали ми в чотирьох, наживки були у всіх однакові: опариш, гнойовий хробак. А, от прикормки: у двох хлопців, якісь куплені темно червоного кольору (ніби фідер-універсальна), у третього хлопця - ФішДрім Карась Мед, а у мене - Флагман Карась Мед - попались ми вже 2 раз!!! Тхнуть вони дуже різко (прикормки Мед Карась), якимось кисляком, дикою незрозумілою есенцією, хоча виробники ніби різні. В теплій воді - нікому не раджу!!! За весь час риболовлі - по 2 покльовки, а у 2 інших наших товаришів - хоч було трохи карася. Ось такий досвід... хоча можливо його просто мало. (як я вже вказував це не вперше з цим ароматом :wall: )
ну, на день народження моєї дружини (восьмого червня) на всіх ставках області кльов був відсутній, і справа тут не в прикормці. Коли я пишу "на всіх", то маю на увазі ті, з яких були новини :)
Я, наприклад, використовував прикормку Sonubaits по 119 гривень за пачку, і бачив аж ціле одне клювання майже за добу рибалки.
Зображення
Ось звіт: http://rivnefish.com/blog/2014/06/09/ho ... 8-06-2014/

Це не означає, що у вас чи в мене прикормка була погана, просто день такий. :strange:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення ehnaton »

100% підтверджую. Реально бувають дні, коли хоч ти їй (рибі) під ніс то все суй - жодної покльовки за день не побачиш. Просто ми ще не все знаємо про її повадки, симпатії, реакції на зміни погоди і т.д. Роботи, короче, непочатий край :) І не в прикормці справа 100%.
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
dop3
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 26 березня 2014, 17:44
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення dop3 »

Справа в тому, що з цією прикормкою в мене така історія вже не перший раз, хоча на рахунок загального неклювання я погоджуюсь. Але чомусь на всім відому прикормку fishdream карп (червона) ну завжди щось хоч подьоргує 0_0
Ничто человеческое - мне не чуждо!
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення ehnaton »

dop3 писав:Але чомусь на всім відому прикормку fishdream карп (червона) ну завжди щось хоч подьоргує 0_0
то нервовий тік :-)
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Привіт рибацюги. ПРикормкка прикормом, головне щоб вона була, і якщо це не чемпіонат черговий, вона збере рибу в місці лову. Якщо сильний різкий запах, не потрібно багато годувати, користуйтесь кормушками малої місткості, або як варіант підрозвести любою базовою сумішшю і ловити як звикли.
І друге, на рахунок фіш дрім карп збирає рибу, а флагманівська ні. Поякості прикормки в принципі однакові, проте фіш дрім реально дає кращі результати.
Важлива ще така річ як колір. В варковичах темне мульне дно, і світле пятно на дні (таке як дає флагман карась) просто збирає малька, коли фіш дрім карп, має темніший колір і вже працює краще. Спробував саму темну прикормку в бабині - звіт я думали читали. Їздив пару днів перед тим з Сталом, результат в два рази менший, бо купив по пораді якусь мега прикормку "Плотва-Лящ" смурділа маминими спеціями, фракція просто пилюка, води не пила взагалі, відразу стала пластиліном.
І не списуйте наявність кльову тільки на не працюючий прикорм, може повідок бачить, може кормушка близько (повідок короткий) і риба боїться підійти, наживка не прийшлась по душі, про тиск, погоду і пору доби я взагалі вже мовчу. :smu:sche_nie:
В наших краях, зазвичай дно темне, купіть "пищевой краски" чорного або коричневого кольору і результат дасть плоди.
Нехай рве!!! :metal: :metal: :metal:
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення Юра »

stal1n писав:Рибалив в районі сіл Лисин-Вичавки у п'ятницю, 27.06.2014. Кльову зовсім не було, лише пофоткав добре.
Така ж ситуація на більшості річок. Кльову немає. Так що особливо не переживай, ще буде свято і у нас.
Також, можливо, помилкою може бути сильна ароматизація прикормки. Рибка там не привчена до сильних запахів Сенсасу :-) , так що можна і пролетіти.
В таких незапресованих новомодними прикормками місцях краще використовувати прикорм не сильно ароматизований або розведений землею чи кашою.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р.Стир

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Юра писав:Також, можливо, помилкою може бути сильна ароматизація прикормки. Рибка там не привчена до сильних запахів Сенсасу :-) , так що можна і пролетіти.
В таких незапресованих новомодними прикормками місцях краще використовувати прикорм не сильно ароматизований або розведений землею чи кашою.
Как мне кажется, наоборот - на речке с хорошим течением излишняя ароматизиция почти невозможна, в разумных пределах конечно. Это ведь не стоячий водоём, где весь запах от прикормки концентрируется в одной точке - здесь течение постоянно смывает его и ослабляет, и наоборот нужно делать концентрацию побольше.
Аватар користувача
Rybik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 18 червня 2014, 10:17
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Rybik »

всім доброго дня, хто може підсказати де в рівному можна придбати прикормочного мотиля? зазделегідь дякую!
Orafol
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 02 січня 2014, 21:23
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Orafol »

в магазині Рибалка був
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення zerik75 »

Rybik писав:всім доброго дня, хто може підсказати де в рівному можна придбати прикормочного мотиля? зазделегідь дякую!
На сьогодняшний день, знаю точно, є у "Флагмані", а також в риболовному ларьку на Андріївському ринку.
Рівненський Рибальський Клуб
Аватар користувача
Rybik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 18 червня 2014, 10:17
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Rybik »

zerik75 писав:
Rybik писав:всім доброго дня, хто може підсказати де в рівному можна придбати прикормочного мотиля? зазделегідь дякую!
На сьогодняшний день, знаю точно, є у "Флагмані", а також в риболовному ларьку на Андріївському ринку.
Дуже дякую!!! :nez-nayu: :nez-nayu: :co_ol:
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Вдала рибалка (магазин)

Непрочитане повідомлення AndreyK »

vdala rybalka писав:Мінеральний прикорм

Зображення
А чем эта замечательная "прикормка" отличается от обыкновенного грунта, который есть в ассортименте у многих производителей, например того же Траппера, и которые не приписывают ему таких чудодейственных свойств? :facepalm: К слову, грунты и глины у Траппера - отличного качества.
И вообще, я как-то привык к тому, что словом "прикормка" называют ПИЩЕВЫЕ смеси, привлекающие рыбу именно своей пищевой ценностью как объект питания, а не глину или там песок, пусть даже обогащённые адсорбентами. Давайте тогда и активированный уголь называть прикормкой. :-)
vdala rybalka
Боєць
Боєць
Повідомлень: 239
З нами з: 29 листопада 2012, 16:39
Контактна інформація:

Re: Вдала рибалка (магазин)

Непрочитане повідомлення vdala rybalka »

Відпоідаю Андрію особисто Вам.

А чем эта замечательная "прикормка" отличается

1.Тим, що в ній взагалі не має органіки.

К слову, грунты и глины у Траппера - отличного качества.

2,Задайте собі питання для чого потрібні грунт та глина?

3. Цей корм не має властивостей закисання.

4. І на останнє даний продукт був розоблений людьми які вирощують форель. Не один рік спостережень і важкоі праці, тому як риболов, Ви маєте розуміти,що не один з видів риб не потребує такого догляду як даний вид.

А в загалі я спочатку теж так мислив.

Андрій;
И вообще, я как-то привык к тому, что словом "прикормка" называют ПИЩЕВЫЕ смеси, привлекающие рыбу именно своей пищевой ценностью как объект питания.,

Ось і я кажу; САЛО, МЯСО, РИБА, ВОДОВКА, теж"натур-продукт", але чомусь на третій день Великодня, одна людина втікає здому зі спіном на берег, інша біжить до лікарів бо животік болить, а третя жере мезим і Ваше "кохане" активоване вугілля і знову в бій з натур-продуктом :facepalm:

А в загалі ми теж коли хворіємо біжимо до лікарів і ЖЕРЕМО все ,що нам випишуть, І навіть не запитуємо, з чого це складається, а може ми купуємо крейду в гарній коробці і не замаленькі грошики :cry_ing:

А для того, щоб порівнювати треба випробувати, а лише тоді робити висновки.

ХАЙ ЩАСТИТЬ.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість