Фідерні "палки"

Вудлища, китушки, годівниці, крісла та інші причандали
shtapik
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 15 червня 2012, 20:32
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення shtapik »

Доброго вечора. Порадьте буджетний фідерок 3.3 чи 3.6 з тестом до 90-120 гр і вартістю до 300. Придивлявся до фідерних вудилищ Konger. можливо хтось користується і залищить про них свій відгук? буду дуже вдячний!
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Delife »

shtapik писав: 3.3 чи 3.6 з тестом до 90-120 гр і вартістю до 300.
Маю 3,3 до 120 гр ЕОСа, подарували якраз в такому ціновому діапазоні, модель вкажу пізніше - тра в кладовку йти, слімова палка, правда тепер може коштувати троха дорожче (курс-с).
Брав переважно під флети 30-50 грн, вага і якість порадували на рибалці минулого року. Правда нічого більше 0,5 кг карася на нього ще не попадалось, але по карасикам непогано працював.
shtapik
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 15 червня 2012, 20:32
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення shtapik »

Дякую за пораду!
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення xxOZ »

у меня вообще самый дешевый турецкий штекерный фидер Remixon maverick 300, 3метра 60-100г. Сейчас на него цена примерно 180грн. Максимальный малек пойманый на него - 1,73кг.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення stal1n »

shtapik писав:Доброго вечора. Порадьте буджетний фідерок 3.3 чи 3.6 з тестом до 90-120 гр і вартістю до 300. Придивлявся до фідерних вудилищ Konger. можливо хтось користується і залищить про них свій відгук? буду дуже вдячний!
Подивіться на моделі від Польського виробника Mikado
Як бюджетний варіант дуже хороші, сам користувався і всім знайомим радив. Всі, хто придбав зараз задоволені.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення SPIN »

stal1n писав:
shtapik писав:Доброго вечора. Порадьте буджетний фідерок 3.3 чи 3.6 з тестом до 90-120 гр і вартістю до 300. Придивлявся до фідерних вудилищ Konger. можливо хтось користується і залищить про них свій відгук? буду дуже вдячний!
Подивіться на моделі від Польського виробника Mikado
Як бюджетний варіант дуже хороші, сам користувався і всім знайомим радив. Всі, хто придбав зараз задоволені.
які саме?
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення stal1n »

Я купував найдешевший Golden Lion 3.6 та 3.3 - це фідер з композитного матеріалу (можливо склопластик, точно не карбон). Він трохи важчий за вуглецеві аналоги, але надійна палка, яку дуже важко поломати.
Якщо бюджет дозволяє, то хороший у них Ultraviolet і в нас бачив в продажі модель Competition в "Поплавку".
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
shtapik
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 15 червня 2012, 20:32
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення shtapik »

Дякую, за консультації. Значить цих вихідних планую похід по рибальських магазинах за обновочкою
Аватар користувача
acbar
Ледар
Ледар
Повідомлень: 26
З нами з: 06 лютого 2009, 01:00
Телефон: 0673835152
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення acbar »

На днях попала ко мне в руки одна из новинок компании Favorite фидерное удилище Syntec Picker SYP-3040 длинной 3 метра и кастингом до 40 грамм. Информации по данному удилищу вообще никакой, вот я и решил, может, кому пригодится маленькая отсебятина при обзоре данного удилища. Ни коим образом не являюсь пиарщиком и отбирателем хлеба у Favorite и ребят из Ибиса. Просто взял, посмотрел, половил, что увидел и почувствовал то и написал, авось кому пригодится. Производитель позиционирует Syntec Picker SYP-3040 как пикерное удилище, тесты на рыбалке подтвердили мои догадки и ощущения от потряха, что это все же такой себе или хеви пикер, или если можно так сказать лайтовый лайт. Для пикера он мощноват, не дубинист, а именно мощноват , а до полноценного лайта с кастингом в привычных нам 70 грамм не дотягивает. Но для себя я его определил как лайт. Пока немного цифр которые не указаны на оф. сайте и на сайте компании ІБІС-где эти пикеры продаються.
Удилище состоит из двух одинаковых по длине частей.
Транспортная длина 131см.
Вес не проверял.
Почему на сайте Ибис написано 2+1 не понятно, вершинок в комплекте 4, все маркированы, 0.5 oz стекло, 0.75, 1, и 1.5oz карбон. Посадочный диаметр вершинок 2,2 мм. Подходят но садятся чуть глубже чем родные вершинки от маверовской системы и от DUTCH MASTER 11' 8", и 10' 8". Вкершинки все одной длины -51 см. Колец на вершинке 5 + тюльпанчик, на том же Д.М. 11' 8", и 10' 8" при такой же длине вершинки колец 4. Вершинки очень хороши и в плане правильного размещения колец и подобраны они так что с бланком составляют как бы одно целое, а не так как иногда бывает вершинка сама по себе бланк как бы уже отдельно. Это очень гармонично смотрится при нагрузке бланка, вернее сказать, что при любой нагрузке бланка кривая изгиба такая правильноая что наличия вершинки как бы и не замечаешь, кажется что бланк цельный. С вершинкой 0.5 oz совсем другая херня. Вот тут как раз тот случай когда вершинка отдельно бланк отдельно. Чесно говоря не понятно зачем стекло на таком маленьком посадочном диаметре. Вот 0.5 и в карбоне была бы сказка а не набор вершинок. Диаметр бланка у ручки 10.7 мм,
Длина ручки 54 см, диаметр ручки 2.2 см. Расстояние от бортика шпули до перврго кольца 59 см. Первое кольцо диметром 16 мм. Кажется что перове кольцо маленькое, но на самом деле в паре с катушкой 4000 размера regza и Daiwa TDM 3012 ни каких проблем и дискомфорта с забросами с вываживанием или там биением шнура по кольцу не наблюдалось. Бланк черный, слегка вскрыт лаком, никаких лишних надписей, никакой « цыганщины» в виде золотых блестков.
Теперь как показала себя палочка на воде. Впервые у меня случился конфуз в начале рыбалки да еще с новенькой удочкой – не, я не обделался от счастья и не намочил штаны от удовольствия. Я сцуко, отстрелил сразу одна за одной, две кормушки. На что не знакомый мужик с телескопами и бубенчиками сидящий недалеко , увидя как груженые кормухи уходят за горизонт изрек:
- Пиздато кидаешь, лещи там точно есть, я так не умею.
Причина отстрелов банальная и бестолковая, о ней писать не буду, стыдно. Вначале установил вершинку в 0.75 oz и использовал кормушку 20 гр. вегас овал. Дистанция около 30 метров, Четко, точно без всяких напрягов до клипсы. Чувствуется что с этой кормушкой + корм можно силовым забросом затулить очень далеко, упругий бланк к этому располагает. Вершинка показывает поклевки очень отчетливо, дрожание передается даже немного на бланк. Позже когда встречный ветер усилился поставил вершинку в 1 oz. Мелькнула мысль что с кормушкой в 20 гр вершинку взвести не получится, а нет, все взводилось, кормушка не ползла по дну даже когда отдавала весь корм. Потом все же поставил кормушку 25 гр. чтоб ветер уверенней пробивать. С визуализацией поклевок вообще не заметил каких либо изменений. Все видно, только на бланк дрожание вершинки стало передаваться больше. Но больше всего мне нравилось чувствовать и смотреть как лайтик работает на вываживании . Упругий параболик. На 200-3000 граммовой густере, такая красивая кривая изгиба в верхней части, все таки двух частный бланк это песня. В воскресенье решено с товарищем ехать половить карася и если повезет то и мелкокарпика на водохранилище. Очень хотелось посмотреть как будет работать бланк на уже более менее серьезной рыбе. Флет 35 грамм с кашлом и запаренной макухой в паре с вершинкой в 1,5oz приносил только карася. И уже в конце рыбалки подошел один единственный который заставил ощутить все прелести вываживания на деликатную снасть упитанного карпика весом 2,900. Поводок 0,16 заставлял поволноваться, но надо отдать должное фидерочку, он свою работу сделал на отлично, хотя выходить на такую рыбу с ним, целенаправленно я бы не стал.
Честно сказать, в ценовом диапазоне 100 американских рублей очень приятно видеть достойный фидер под маркой отечественного производителя. Учитывая то, что компания Favorite обеспечивает свои спиннинги запасными частями, проблем с запасными квивертипами вообще не должно быть. Что не понравилось, люблю когда вершинка вставляется в бланк и в этом месте установлено колечко. Здесь немного не так, колечко, потом сантиметров пять бланка , обмоточка и уже сюда вставляется квивертип. Правда на работу снасти в целом это не влияет и на второй рыбалке я вообще забыл об этом, но при первом знакомстве это меня немного напрягло. Да, чехол на два отделения между собой скрепляются липучками, и большой кармашек с клапаном для тубуса с вершинками. Тубус большого диаметра жесткий, на фото видно в сравнении с тонким тубусом от DUTCH MASTER 11' 8".
Вот так мне увиделось и легло в руку фидерное удилище Syntec Picker SYP-3040.
Больших трофеев, классных снастей, и вообще - ни хвоста вам ни чихуи
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Скажіть, будь-ласка, хто користувався фідером від фірми bratfishing g-feeder rods?
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Рома »

Є бажання у середньостроковій перспективі придбати легкий фідер. На цю думку мене наштовхнули виграні в конкурсі звітів грузила і кормушки :). Я в них (фідерах) не розбираюся, але у моєму розумінні вудилище такого плану повинно бути з тестовими показниками в межах 50-60 грам максимум. Що можете сказати з цього приводу, порекомендувати якусь модель? Якщо хтось продає щось подібне, то розгляну варіант купівлі.
ПС. Планую ловити годівницями вагою 20-35 грам.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення stal1n »

Рома писав:Є бажання у середньостроковій перспективі придбати легкий фідер. На цю думку мене наштовхнули виграні в конкурсі звітів грузила і кормушки :). Я в них (фідерах) не розбираюся, але у моєму розумінні вудилище такого плану повинно бути з тестовими показниками в межах 50-60 грам максимум. Що можете сказати з цього приводу, порекомендувати якусь модель? Якщо хтось продає щось подібне, то розгляну варіант купівлі.
ПС. Планую ловити годівницями вагою 20-35 грам.
Можу рекомендувати від себе пікер Shimano Naxave Winkle Piker 240 кастинг до 40 гр, довжина 240 см.
Зображення
Придбав взимку 2011 року. Я дуже люблю цю надслегесеньку палочку. Дійство з виважування цією вудкого двохсотграмового карася викликає шквал емоцій! В’яже рибу бездоганно. Дуже, дуже хороша вудка. Одна з найкращих моїх рибальських покупок взагалі.
Успіхів в пошуках! :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Рома писав:Є бажання у середньостроковій перспективі придбати легкий фідер. На цю думку мене наштовхнули виграні в конкурсі звітів грузила і кормушки :). Я в них (фідерах) не розбираюся, але у моєму розумінні вудилище такого плану повинно бути з тестовими показниками в межах 50-60 грам максимум. Що можете сказати з цього приводу, порекомендувати якусь модель? Якщо хтось продає щось подібне, то розгляну варіант купівлі.
ПС. Планую ловити годівницями вагою 20-35 грам.
Я взяв собі Земексовський гранд фідер 11фт до 60 грам. Також задоволений як слон. Брав перед Новим роком і це одна з причин моїх поїздок на Гнилуху в після новорічну відлигу. При виважуванні емоцій купа ,фрікціон жужить.Я після цього навіть в деякій мірі почав розуміти ультралайтщиків :-) :-) :-) хоча спінінг це наглухо не моє.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Рома »

Хлопці, дякую за поради :) . Названі вами палки, звичайно, хороші, але зважаючи на те, що фідером ловлю дуже рідко купувати дорогу модель бажання, так само як і фінансів, немає. Можливо щось можна купити за більш адекватну ціну?
ПС. Треба погуглити на спеціалізованих форумах. :prapor:
Зображення Romanmix2002
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Kostya »

Візьми: Flagman SHERMAN FEEDER 3,30m 25/75g http://1.flagman.kiev.ua/index.php/comp ... man-feeder
Ціна 55 $, не пошкодуєш!
Але більш універсальний фідер буде в довжині 12 футів.
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість