Риболовний фестиваль!!!

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
Аватар користувача
Rybik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 18 червня 2014, 10:17
Контактна інформація:

Риболовний фестиваль!!!

Непрочитане повідомлення Rybik »

Є Хороша ідея організувати, невеликий риболовний фестиваль, де моглиби зібратися риболови різних напрямів, водночас організувати його як благодійний та спробувати зібрати якусь суму коштів для бійців з Рівненщини й нетільки які зарез перебувають на сході в зані АТО!!! але так як в мене немає опиту в подібній справі, прошу допомоги тих хто може в цьом допомогти , я надіюсь мою думку підтримають! Прошу залишати свої побажання та рекомендації в коментарях!
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: Риболовний фестиваль!!!

Непрочитане повідомлення zerik75 »

Rybik писав:Є Хороша ідея організувати, невеликий риболовний фестиваль, де моглиби зібратися риболови різних напрямів, водночас організувати його як благодійний та спробувати зібрати якусь суму коштів для бійців з Рівненщини й нетільки які зарез перебувають на сході в зані АТО!!! але так як в мене немає опиту в подібній справі, прошу допомоги тих хто може в цьом допомогти , я надіюсь мою думку підтримають! Прошу залишати свої побажання та рекомендації в коментарях!
Це цікава ідея- зібрати рибалок різнних напрямків (я так розумію без "зброї" :-) ) і поспілкуватись про перспективи і плани нового риболовного сезону. Правда, як завжди, невидно особливого ентузіазму. Моя пропозиція- провести такий "фест" у вигляді семінару "запитання-відповідь", на свіжому повітрі, з юшкою ( 10-30 грн(в залежності від к-сті учасників) на уху + хто скільки зможе благодійний внесок). Пропоную тиждень-два на обговорення "проекту"(пропозиції, доповнення) і в залежності від зацікавленості рибалок виставим положення і реєстрацію щоб на кінець лютого початок березня провести фестиваль.
P.S. Кому лінь писати або, хто як я друкує, як курка лапою :-) ставте лайки і ми будемо бачити рівень підтримки нашої пропозиції.
Рівненський Рибальський Клуб
Аватар користувача
Rybik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 18 червня 2014, 10:17
Контактна інформація:

Re: Риболовний фестиваль!!!

Непрочитане повідомлення Rybik »

Дякую за підтирмку, бо сам я недуже розуміюсь на організації, виникла ідея але назнаю як її організувати!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Риболовний фестиваль!!!

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Доброго дня!
Ідея хороша - підтримую, якщо нічого не завадить - готовий прийняти участь в фесті + поділитися своїми навичками в полюванні на спін, також по можливості підтяну з собою своїх бойових товаришів по захопленню.
Щоб було +/- зрозуміло для решти, то необхідно обрати водойму, потрібно щоб не було вже льоду, ну а далі визначитися хто що може взяти - типу казан, дрова, когось забрати на авто і тд. Потім відкривати реєстрацію, щоб була уява про кількість учасників.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Риболовний фестиваль!!!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Ну по водоймі можу підказати таку на якій збереться найбільше людей - Басів Кут.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Риболовний фестиваль!!!

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

MAXIMUS писав:Ну по водоймі можу підказати таку на якій збереться найбільше людей - Басів Кут.
Я також ЗА цю ідею.Єдиний мінус Басіка,що він дуже довго розмерзається. Я це пам"ятаю по карпових покидушках. Ми їх проводили в середньому в квітні і це майже завжди ще тиждень півтора до покидушок лід на Басіку стояв.Як не крути а треба задуматись про Горинь.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Rybik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 18 червня 2014, 10:17
Контактна інформація:

Re: Риболовний фестиваль!!!

Непрочитане повідомлення Rybik »

ttearjerker писав:
MAXIMUS писав:Ну по водоймі можу підказати таку на якій збереться найбільше людей - Басів Кут.
Я також ЗА цю ідею.Єдиний мінус Басіка,що він дуже довго розмерзається. Я це пам"ятаю по карпових покидушках. Ми їх проводили в середньому в квітні і це майже завжди ще тиждень півтора до покидушок лід на Басіку стояв.Як не крути а треба задуматись про Горинь.
Горинь це як на на мене самий оптимальний варіант!
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: Риболовний фестиваль!!!

Непрочитане повідомлення zerik75 »

Шановні рибалки! Я згоден, що потрібно фестиваль проводити по відкритій воді, але сам формат пропоную, скажімо так- консультативний семінар. Тобто без усіляких- хто більше спіймає чи далі кине. Наприклад, на кожен вид лову виділити 30-40 хв - це обов"язкова програма, а потім, поки звариться юшка :-) , "кружки по інтересам". Зі свого боку постараюсь запросити рибалок, які зможуть поділитися досвідом- чомусь навчити одних і чогось навчитись у інших. А з приводу місця проведення все-таки пропоную Басів Кут- і добратись не проблема, і, наприклад, якщо будуть карпятники( а я надіюсь будуть) то можна буде показати техніку закиду(( на Горині, при всій моїй повазі саме до цієї водойми цього зробити не вийде).Погода поки що( по прогнозу) з твердим "+" (траур любителям мормишки :-( ) і дату проведення можна призначити, наприклад, через тиждень після сходу льоду. Ось моя пропозиція. ОБГОВОРЕННЯ ТРИВАЄ!!!
Рівненський Рибальський Клуб
Аватар користувача
BoRoDa85
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 06 грудня 2014, 22:49
Контактна інформація:

Re: Риболовний фестиваль!!!

Непрочитане повідомлення BoRoDa85 »

Я тільки за!!!!!!!!!!! :ya_hoo_oo:
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: Риболовний фестиваль!!!

Непрочитане повідомлення Kostya »

Пропоную: лід ростав, верховодка пішла, зустрічаємося( в неділю).Беремо поплавчанки, або фідера, половимо, далі... Юшка, від "RF team" хто що може - приносьте, будемо раді. Спонсори будуть не зайві. Данний "сєйшен" під єгідою РРК(громадська організація "Рівненський Рибальський Клуб"). Зустрінемося, зплануємо подальші змагання, фестивалі, можливе зариблення нашого озера.
Членам ГО РОФРС участь безкоштовна,!, всім іншим - також.
Місце збору - Басів Кут! Головним "лектором" пропоную zerik75, він же і буде варити юшку. Не думав що він погодиться :-) .
Дата "намалюється" пізніше, буде залежати від погодніх умов.
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Риболовний фестиваль!!!

Непрочитане повідомлення Webmak »

Підтримаю рух.
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: Риболовний фестиваль!!!

Непрочитане повідомлення zerik75 »

Ну що ж, приготування до фестивалю вийшли на фінішну пряму! Сьогодні вечором буде розпочата реєстрація учасників. В зв"язку з тим, що фестиваль-це спортивна подія пропоную перенести всі обговорення в тему "Спортивне рибальство" "Змагання та фестивалі"
Рівненський Рибальський Клуб
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість