ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення sancho »

А нащо клювало???
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Ловив на опариш, коли ставив рибу що була покльовка за покльовкою то підсажував червяка щоб ловить крупнішу з пшиком часника.
Але прикормка виключно солодка бо раки всі поводки поїдять і рибу гади відганяють.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Олександр »

Був з 15 на 16 з сторони Нетішена за АС. В арсеналі горох кукурудза мастирка пінка опариш черв'як а також в колеги сина якась наживка типу пінопласт продають в магазинах в пакетах але не пінопласт. Саме краще брало на цей пінопласт ловили на нього всі окрім мене бо не було ніхто не підказав, що раки роблять мерву і їдять усе окрім цього пінопласту бо він стоїть на висоті поводка від дна . Клювання риби було погане. В мому арсеналі 4 карасі по 250-300 гр. та куча верховодки мутанта. У сина 12 карасів таких самих де один з них грам 500, не важили. Карась брав в ночі все інше на протязі дня. Рак жер цілодобово без перекура.
Аватар користувача
Rybik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 18 червня 2014, 10:17
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Rybik »

Хто знає як обстоять справи на водосховищі в даний момент?
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення stal1n »

Всі постійно питають як справи, а хоч би хто звіт написав, хоча б два слова
Отакий у нас народ: все лише брати і нічого не давати
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Kostya »

Був там 29.10, якщо не помиляюсь.На "ГнилусІ". Вода холодна, працює один реактор, вітер був південно-східний, народу майже не було, риба не клювала, взагалі!
Аватар користувача
Rybik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 18 червня 2014, 10:17
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Rybik »

Був на рибалці з 09.11.2014 на 10.11 2014 з ночівнею, хвастатись немає чим, впіймав всього декілька карасиків. З того всього можу зробити висновок що при світловому дні риба взагалі неклює, покльовки розпочались тільки після настання темряви, ловив на 4 спутники , наживка горохова мастирка й пінопласт,
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Вчора в період з 8 00 год до настання темряви рибалив на фідер на водосховищі в районі Гнилухи(з Нетішинської сторони) Цілий день дув боковий відносно точки лову вітер і хоча табір, і місце лову вдалось розмістити за кущом камишу і почувати себе цілком комфортно ,то на якості закидань це звичайно вносило певний дискомфорт. Кормив Траперовскою сипучкою закрашеною в темний колір з флюропечивом і злегка заправленою хімією . В результаті з ближньої точки в районі 25 метрів отримав клювання шести підлящиків на мотиля з опаришем. Риболовлею залишився задоволений і відпочивший на всі 100 відсотків. (фото з телефону,тому вибачте за якість)
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
З повагою Тарас (Вдала рибалка)
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

З суботи на неділю в черговий раз відвідали водосховище з сторони Гнилухи. Я був з товаришом,і поруч розмістились ще троє знайомих рибалок. В прилові лящики всередньому по 4 -6 штучок.Покльовки в"ялі, майже не замітні. Риба на корм не дуже відзивається і клювання несуть більш випадковий характер. Тобто в кожного риболова з різної відстані на різну прикормку раз в 2 години смик і тишина.Але не забуваємо яка зараз на вулиці пора року,тому відпочинок вдався,якусь порцію рибацького адреналіну вдалось отримати і до нових зустрічей з трофеями своєї мрії.
ЗображенняЗображення
Зображення
З повагою Тарас (Вдала рибалка)
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

От це даааа! Молодці що знаходите час для рибалок в таку пору року! Беріть мене із собою наступного разу) :smu:sche_nie:
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

slavikrovno писав:От це даааа! Молодці що знаходите час для рибалок в таку пору року! Беріть мене із собою наступного разу) :smu:sche_nie:
А чим теперішні поїздки відрзняються скажім від літніх. Все те саме. Глянув по сіноптіку, щоб був стабільний плюс щоб не прихватувало шнур,і щоб не було дощу,а далі те саме- заїхав взяв прикормки і мотиля з опаришом і погнав. Замішуватись можна на водоймі,так як помітив,що зволожена попередньо вдома прикормка працьє гірше. Риба на корм не стає і її більше і швидше приваблює муть в товщі води ніж важка прикормка на дні -традиційна для ловлі ляща
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Всім привіт! Був на рибалці з 21 на 22 лютого на тій же Гнилусі. Розклався в районі 17 години. Перше клювання відбулось біля 22 години,і потім на протязі ночі з періодичністю в пів години. Вірніше було так-стайка підійде на протязі 15 хвилин висмикнеш 2-3 рибки і годину тишина. В районі 3 ночі кльов взнову активізувався і в результаті до 6 00 в мене в прилові було 10 риб.Крім цього один крупний лящ в районі 2 кг зійшов біля берега поки тянувся рукою до підсака.І був ще один сход,на мою палку зранку поки я спав колега,що рибалив поруч обірвав при виважуванні поводок. Клювало на бутерброд опариша і трьох мотилів.В якості живих компонентів на рибалку беру два брикети мороженого кормового мотиля який продається для годування акваріумних рибок і можливо так співпало,але клювання почались коли я почав добавляти по пучці цього мотиля в кожну кормушку. Ось в принципі і все. Єдине помітив,що в природі вже запахло весною в крайньому разі на водосховищі і по динаміці клювань видно що рибка по чуть-чуть затримується на кормі і трошки харчується і пересувається стайками,а не так як минулі рибалки де складається враження що рибина випадково наткнулась на гачок. До речі активізувались раки,одного витягнув прямо за морду,ще один зійшов при виважуванні. Фото особливо не робив так, як вони там виходять одноманітно сфоткав хіба що прилов.
Зображення
З повагою Тарас (Вдала рибалка)
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Прозьба до форумчан поділитись інформацією про стан справ і про кльов з плит і рибгоспу з сторони Острога. Трохи вже напрягає одноманіття Гнилухи і доїзд до місця рибалки,там хоч і твердо ,але останні 3 кілометра їдеш по болотяній жижі і я вже замахався машину відмивати :-) :-) :-)
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

ttearjerker писав:Прозьба до форумчан поділитись інформацією про стан справ і про кльов з плит і рибгоспу з сторони Острога. Трохи вже напрягає одноманіття Гнилухи і доїзд до місця рибалки,там хоч і твердо ,але останні 3 кілометра їдеш по болотяній жижі і я вже замахався машину відмивати :-) :-) :-)
Так як зимовий період то поки що фідеристів не бачив біля рибгоспу, на плитах зустрічаються. Який в них кльов не знаю, але від рибгоспу бровка знаходиться досить далеко, з плит ближче. Вода на мою думку на рибгоспі і плитах холодніша ніж на Гнилусі. Треба пробувати. Так як ми періодично виїжаємо на риболовлю з човна туди, то білу рибу я спострерігав на відстані 600 - 1000 м від берега на глибині від 14 - 18м!!!! :men:
Доїзд що до плит, щодо рибгоспу нормальний. Пробуйте.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Всім доброго дня! Був на рибалці з 27на 28лютого. поїхали разом з Пашкою (Полосатіком). Збирались на Гнилуху,але по дорозі вирішили заїхати в Острог на дамбу. Приїхавши туди біля 16 години побачили 4-5 місцевих рибаків що ловили на пружини. Результату ніякого,але всі як один запевняли що риба підходить з настанням темноти. Одним словом вирішили залишитись на дамбі. До години 17 розклались,на бетонному парапеті пообідали і починаючи з 19 години почались перші клювання. Поки обідали і спостерігали за водоймою,бачили непогані виходи риби, в районі стартового закорму і довелось спостерігати :-) :-) :-) нескінченний потік народу,що на плити що по березі,так що на плитах на ніч залишилось чоловік 20 це точно, а по всьму березі то ще більше.Клювало на бутерброд опариша і мотиля,з періодичністю раз в пів годинки може чуть частіше. З 6 -ї ранку як і попереджали нас місцеві клювання як відрізало,і до 11 години поки ми почали збиратись додому влетів лише один окунь. В результаті рибалки впіймали 27 рибин-з них 6 пристойних плотиць на долоню, 3 лящики,окуня і все інше карась один я яких потягнув на 1 кг. Написав впіймали так як ловили з Пашкою в один садок.На другому фото за Пашкою видно який срач розвівся з минулого сезону :ny_tik: :ny_tik: :ny_tik: Там би якусь толоку організувати не помішало.
ЗображенняЗображення
Зображення
З повагою Тарас(Вдала рибалка)
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей