р. Горинь

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

Вчора також побував на Горині у компанії з чотирьох осіб. Щоб довго не розповідати у всіх повний нуль.
Рівень води піднявся орієнтовна метрів півтора, тому мені ловити мікроджиговими грузами було, м"ягко кажучи, не комфортно.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Хоча ні, все-таки одну покльовку я отримав і успішно її реалізував :) .
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
vpna211
Ледар
Ледар
Повідомлень: 35
З нами з: 21 листопада 2010, 21:32
Телефон: 000000
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення vpna211 »

Вчора з товаришем виїжджали на Горинь в р-ні Азоту. Ним було піймано 2 щуки більше 1 кг., але при спробі їх дістати з води, відкусили приманки. Ловили без поводків. сьогодні їздив сам - повний нуль. Вірніше сказати (- 20 грн.) відірвав приманку. Відпочив чудово - сподобалося.
Рибалка - найкращий відпочинок в кінці напруженого робочого тижня.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Всім привіт! Звіт за 01.02.2015 - відкриття берегового спіннінгу. Компанія з 4 чоловік. Рибалили з 14.00 - 17.00, були на р.Горинь.
Багато описувати не буду, так як всі я думаю були свідками дуже гарної сонячної і по весняному теплої погоди - от і вирішили поїхати трішки походити і подихати :)
Одразу про улов - було зловлено 4 окунчики, один з них навіть +/- заліковий, решта просто маленькі :-) . Працювала їстивна гумка в розмірі 2,8" і 3" - слаги і рачки.
Далі фото:
ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
Ох і смачнюча Карпатська Медівка :dribble: :dribble: :dribble:
ЗображенняЗображення
Цього рибачка я думаю знає половина форума :-) :-) :-)
ЗображенняЗображення
:smilefish: №1
ЗображенняЗображення
:smilefish: №2
ЗображенняЗображення
:smilefish: №3
ЗображенняЗображення
Бонус :smilefish: №4
ЗображенняЗображення

Отака в нас виявилася приємна прогулянка по нашій річечці - надихалися, походили, набралися сил на цілий наступний робочий тиждень :) :) :) .
Всім НХНЛ, до зустрічі на водоймах рідного краю.
З повагою Viktorovi4. :prapor: :prapor: :prapor:
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Value
Ледар
Ледар
Повідомлень: 35
З нами з: 30 листопада 2014, 21:04
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Value »

Viktorovi4 писав:Всім привіт! Звіт за 01.02.2015 - відкриття берегового спіннінгу. Компанія з 4 чоловік. Рибалили з 14.00 - 17.00, були на р.Горинь.
Юра, де саме ви ловили?
РРК
Аватар користувача
PANAS
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 01 січня 2015, 12:41
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення PANAS »

Викторович, а це не Хатинь випадково?
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

PANAS писав:Викторович, а це не Хатинь випадково?
Відповів у приват.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Сегодня побывал на речке. Ехать особо не планировал, собирался отсыпаться дома и не вставать рано. Но к обеду не выдержал - за окном хорошая погода, солнце уже не только светит, но и греет - почти весна! Надо куда-то ехать, и так как время позднее - не далеко. К часу дня был уже возле речки. Уровень воды средний - не высокая и не низкая, немного мутноватая.
Зображення
Сначала прочёсывал глубокие ямы - но безрезультатно... Наконец, на русловой бровке заработал поклёвочку - мелкая щучка, сразу же была утоплена. Чуть позже ещё одна поклёвка - на этот раз рыба крупнее, уже нормально упирается - оказалась щучка 1,3 кг. Сработал Bass Asassin 4 дюйма натуральной расцветки на 16 граммах. Обе поклёвки вялые, заметно, что рыба не такая активная - всё-таки по календарю зима. Прошёлся по остальным перспективным местам, но больше поклёвок не было, впрочем, времени было мало - не везде успел.
Зображення

Зображення

До этого ездил на речку ещё несколько раз (крайний раз больше месяца назад, 15 января), но так как никаких результатов не было - отчёты не писал. Из интересного осталось вот такое фото коряжника:
Зображення
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Мабуть мало хто з рибаків залишився вчора вдома, ми також виїхали на Горинь!
На особливий кльов не розраховували, але бажання пополоскати приманки було велике!
Отже, 8 ранку і ми вже на воді, в планах щука, так як з судаком цього року якось не склалося. Вода +1.5 - +2 градуси, ще досить холодна і активність хижаки ніяка!
Спочатку почали обкидувати прибережну зону, в надії на те, що щука вийде на мілководдя погрітися! До 11 ранку не заробили жодного ударчика, крім маленького забагреного окунця!
Перед нами був досить цікавий судаковий відрізок Горині, який ще запам"ятався з осінніх рибалок, затяжна, закоряжена ямка з глибиною 4-6м, дно тверде, глиняне! Тут в бій пішов джиг, приманка така ж як і у Андрія в попередньому звіті, чебурахи 16-18 гр! Вже на 3 чи 4 проводці чіткий удар по приманці, підсічка... фрикціон бзик-бзик і все :hi_hi_hi: На приманці судакові сліди..... Це дало надію :-) Ще через декілка проводок хороший удар, аж фрикціон спрацював, але не встиг підсікти.... і знову ж порізи на чебурашці :nez-nayu: Багато відірваних приманок, але вдалося заробити ще один легенький ударчик і знову я провтикав... мабуть за зиму забув як це робиться :-)
Вихід кликастого тривав десь 30 хв... потім глухо... лише обірвані приманки... Ну нічого ще весь день попереду і хороші місця нижче за течією
ЗображенняЗображення
З мілководних воблерів переходимо на глибинні і джиг, так як щуки на міляках немає... сонце гріє... а клюваннь немає.... щука ігнорує всі приманки і способи її подачі :nez-nayu:
На ще одному з поворотів хороша яма, глибиною 6 м і затопленим деревом посередині, мабуть і тут судак є.... ще декілька обірваних приманок, а тичків немає... славляємося на вихід з ями і бичимо багато мертвого малька на дні і на поверхні... :-( .... проходимо до наступної ями і картина таж сама.... мабуть всі зрозуміли хто тут попрацював :-(
Настрій зіпсований, повертаємося назад на місце де покльовував судак... на годиннику 15 година.... на одній з проводок на рапалівський воблер на приманці щось повисає.... легенький супротив і таке враження, що зачепилася палка , але палка приємно почала рухатися! І ось зубата показалася і була заведена в підсак
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Ну от і риболовля вдалася.... сезон відкрито
ЗображенняЗображення
Всім хорошого сезона!
Аватар користувача
PANAS
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 01 січня 2015, 12:41
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення PANAS »

Доброго дня шановні колеги
Вирішив в неділю прогулятися. А маршрут був р. Горинь. Приїхавши рано десь в 7:30 на р.Горинь я помітив що вода впала і стала в своє русло
як говориться, я зрадів :).
Зображення
Вирішив негаяти часу і піти на земснаряд. Прийшовши на місце мені зустрілося двоє рибалок, привітався, поговоривши одним із них, я помітив що він
ловить на КРЕЗІ ФІШ червоного кольору.Рибалка розповів що він із 6 годин ранку і ще не бачив недного тичка.
Я зібравши свій спінінг, почав обловлювати прибирежну зону! :smilefish:
Десь приблизно о 9 годині той рибалка впіймав першого полосатого розбійника :-ok-: . Десь він потрапив на стайку і впіймав приблизно 6-8 штук потім
як обрізало :facepalm: кльов тривав 20 хв. подув вітер, стало холодно я пробувши свій арсенал.
Зображення
Незаробив неодного тичка тільки обірвавши свої дві оснастки :facepalm: Прогулявшись по р. Горинь я відпочив на цілий тиждень і залишився задоволений Весняним Днем!
Зображення
Всім НХНЧ!
Далі буде!
P.S Вибачте що так пізно виложив свій Звіт! Були неполадки із Компом
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Сегодня съездил на речку , решил посетить новые для меня места в Сарненском районе. Поехал поздно, дорога долгая, так что на речку попал уже после обеда. Начал с облова нескольких перспективных поворотов, которые присмотрел раннее по спутниковым снимкам Google.
Зображення

Один оказался мелким перекатом, а вот второй поинтереснее - глубже и с коряжником. Через пару проводок зацеп - я не подсекал, попробовал потянуть - зацеп поддался, но неожиданно пошёл против течения. Сделать контрольную подсечку я не догадался :-) подтянул рыбу наверх - а там небольшой судачок около полкило, зацеплен офсетником под жабры, видимо прижимал приманку бородой, пару раз трепыхнувшись он благополучно сошёл. Продолжаю облов точки и через пару проводок сильнейший удар "отдай спининнг", я в ответ хорошо подсёк с размахом - даже затянутый фрикцион затрещал, но на том конце пустота. Достаю приманку - ага, относительно тонкий "окунёвый" офсетник на подсечке сильно разогнулся, плюс кончик жала загнут, видимо попал как раз в кость - в челюсть или в клык. и не смог пробить... Эх, а жаль, воображение рисует здоровенного судачище, пытавшегося скушать силикон Azura 3 дюйма в цвете "морковка". :facepalm: Всё же надо было использовать нормальные крючки под судака, а эти оставить на окуня.

Зображення

После этого перешёл на двойники, процеживал точку разнообразными приманками, но безрезультатно. Перешёл на следующий поворот, в конце которого обнаружилась глубокая яма, и с самой глубины ещё одна поклёвка - чёткий "тук". Мелкий судачок жадно заглотил Предатор третьего размер на двойнике+24г по самое грузило. :sh_ok:
Больше результатов не было, да и пора было возвращаться на маршрутку. Судак в речке всё-таки есть и даже иногда клюёт, вот только с клыкастым нормальных размеров никак не везёт...

Зображення
Аватар користувача
PANAS
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 01 січня 2015, 12:41
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення PANAS »

Доброго вечора шановні колеги.Сьогодні вирішив вийти в розвідку на р. Горинь. Рано встав виглянув у вікно йде дощ. :-(
Задумався, :du_ma_et: й вирішив їхати нехотілося в дома дивана мучіти і боки мяти. Приїхавши с колегою по роботі на річку ми були шоковані :sh_ok:
рибаків повно і всі як на зло були фідеристи.Прийшовши на своє улюблене місце там вже занято фідеристом :facepalm: .Прийшовши на друге і там занято кругом фідер-фідер і вирішив сходити до дамби. Обкидавши місце облову я заробив сильний тичок але (завтикав) дуже несподівано обкидавши місце облову я незаробив більше тичків.І ми виришили сходити в Городок. Подзвонив товариш і сказав що в суботу ловилася щука 1.5-2.0кг.
І за чотний окунь.
Всім НХНЧ.
Далі буде. P.S Читайте звіт в р.Усті! :prapor:
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

В перший день весни також побував на річці. Після доволі довгої паузи в риболовлі, руки вже дуже свербіли і хотілося вибратися бодай кудись. Перед обідом сів на маршрутку і через півгодини був біля річки. Мета - окунь, а можливо і судак :du_ma_et: . Часу для ловлі було обмаль, тому ловив там, де зійшов з маршрутки - біля мосту.
ЗображенняЗображення
На озброєнні легкий спінінг і 6-ти грамова джиг-голівка. Перша точка мовчала. Після простукування другої, силіконом (Keitech Swing Impact FAT 2,8") хтось зацікавився. Щось повисло на другому кінці волосіні. Спочатку я подумав, що то була звичайна палка, яка іноді дуже добре імітує ривки риби. Проте після підтягування до поверхні води, блиснув щучий бік, і я залишився ні з чим. Зважаючи на те, що контрольної підсічки я не робив (силікон був змонтований на офсетнику), риба просто розкрила рота і відпустила приманку.....Другий заброс в ту ж точку. Коли приманка булай вже майже в самому березі (ловив з прикра), звідкісь вилетіла щука і атакувала її, зрізавши флюрокарбоновий повідок. Не вірячив успіх і знайшовши в коробці пожовтівший від старості Предатор 2, знову роблю закид. Ситуація ідентична - на моїх очах щука атакувала приманку майже в березі. Це було чітко видко з високого берега. Після деяких труднощів з її доставанням, риба все ж таки, опинилась на березі. Не знаю, чи те була одна і та ж риба, але попередньої приманки видно не було.... Після обслідування ще біля 500 метрів берега прийшлося збиратися додому. риболовля видалась короткою, але продуктивною, чого і всім бажаю. :prapor:

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Був і я сьогодна на Горині, мабуть в таку погоду всидіти вдома було неможливо, але колег по рибалці зустрів тільки біля 12 години...
Перший раз в житті не хочеться писати звіт, але напишу.....
Почну з хорошо... 7 ранку... легенький морозець, але сонце підіймається і потроху гріє.....
Був у місці для всіх відомому, стариця і Горинь р.н Деражного! Так як рибалив спочатку на стариці пополоскав трохи свіженьки воблери придбані за зиму, але спрацював, як і на минулій рибалці лише Rapala Glass Shad Rap на рівномірній проводці
ЗображенняЗображення
ну і відповідно шнурок відпущений
ЗображенняЗображення
ну і на цьому все хороше.... перевірка Горинських корчів на наявність судака закінчилася тільки обірваними приманками і все.....
Після обіду вернувся в старицю так як на Горині глухо....
Постягувались на старицю і тролінгісти які і розповіли, що 2-3 тиждні тому в цьому районі було взірвано близько 30 "бомб", це ж і підтвердив місцевий, який казав, що судачків 300-500гр відрами збирали... :-(
Можливо читають нас вельми шановна "рибохорона", яка крім ниття про відсутність грошей і затримання "браконьєра" з екраном на Гідропарку, може все ж почне щось робити!
Ну я не втрачаючи надію, полоскав приманки.... після обіду активізувалися місцеві браки і серед білого дня, перегородили сітками нещасну старицю.... :wall: Звільняючи винт мотора від сітки трохи сварився з власниками сітки, які стоячи на березі "ржали" з мене :-( Так як був сам і автомобіль був недалеко від них, всі сітки не різав.... і пригрозив дзвінком в рибінспецію, ну і звісно вони почали сміятися ще більше.... все ж дзвонив..... ну і всі прекрасно знають про результат.... трубки так і ніхто не підняв....
З хорошого, гарно показав себе Jackall Mag Squad
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Повертаючись до машини був "добитий" місцевим молодим поколінням, які на міляках безжально проціджували сітками щуку, яка мала хоч якийсь шанс віднереститися....
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Висновки
1. В першу чергу подяка рибохороні, надія ,що вони це читають, надія, що вони візьмуться за Горинь, а не весь сезон сидітимуть на Нобелі, Прип"яті і Стоході.... Можливо "їхня величність" займеться мабуть найпроблемнішою частиною Горині! Можливо вони помітять те, що пімічаємо ми... звичайні рибаки.... які за реєстрацію човна і мотора повинні платити майже 4 тис. грн. Вибачте наболіло!
2. Місцеві неділю назад вже ловили на горох головня, попадалися до 1 кг
3. Щука ще не нереститься, вся повна ікри... з дня на день мабуть почне вже виходити на міляки....
4. Мальок весь на ямах, але вже потроху підходить до берега.... температура води 4.5 -5 градусів.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

ilya писав:Перший раз в житті не хочеться писати звіт, але напишу.
Аналогічно :men: . В суботу вирішив трохи прогулятися біля Горині (річка + стариця). Але, все-таки, більше хотілося зловити окунця, тому основну увагу вирішив звернути на старицю. При наближенні до неї в око відразу впали два "рибака", які сиділи біля водойми і пили по „50”. На запитання як риболовля, вони відповіли, що сітки стоять вже два дні, але риби практично вони не бачили, бо, мовляв, Горинь вже пару років не затоплювала старицю. У мене не було бажання вступати з ними в суперечку, тому пішов в іншу сторону і почав побувати зловити того за ким сюди приїхав. Невдовзі трапилась перша клювака, в результаті якої в руках у мене опинився відкушений і стягнутий на гачку силікон. Тут з’явились горе-рибалки на човні і почали перевіряти свої сітки, тому деякий час я просто спостерігав за їхніми діями. Якщо я вірно побачив, то з двох знятих біля мене сіток була лише одна щучка в районі до 0,5кг. Після того як вони трохи звільнили акваторію, я ще порибалив хвилин 20, на протязі яких отримав аналогічну першій покльовку. Крім цього, на протязі цих 20-ти хвилин, до мене підійшло якесь ЧМО з сіткою в руках, але не з числа тих, що плавали на човні, і запитало чи не я витягнув на берег його знаряддя лову. На мою відповідь, що це не я, але якби зачепив – то витягнув би, воно щось пригрозило мені і пішло далі… Звичайно, що ловити тут далі у мене не було ані найменшого бажання. Перебрався на Горинь, де покидав спінінгом після чого рушив на маршрутку… Ось такі реалії сьогодення.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

В неділю знову відвідав Горинь. Якщо коротко, то не заробив жодної клюваки як на самій річці, так і на стариці, якій приділив достатньо часу. Орієнтир знову робив на окуня. Колега, який в основному ловив на Горині, одну щуку вполював (1,1кг). Також з нами був ще один товариш, який намагався піймати білу рибу - повний нуль.
ПС. Без зустрічі з браконьєрами не відбулася і ця риболовля.
ПСС. Рівень води орієнтовно піднявся на 50-70 см.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 0 гостей