р. Устя

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Mixa
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 10 квітня 2012, 22:09
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення Mixa »

І як новий спінінг (виробник, тест), враження від тестування ?
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення trans »

Mixa писав:І як новий спінінг (виробник, тест), враження від тестування ?
Спінінгом дуже задоволений. (Tailwalk Salty Shape Aji & Mebaring 72UL + поставив чутливу графітову вклейку)
Якщо більш - детально - то в П.П.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення trans »

Сьогоднішня рибалка виявилася ще більш цікавою.
Рибку знайшов буквально з перших забросів.

Зображення

Буквально через 2 хвилини друга, трошки більша.
Зображення

Клювало майже на кожному забросі, правда більш не фотографував, рибу відразу всю відпускав (майже вся риба з ікрою,
тому й за вчорашню каюсь).
Трофеїв небуло, була невеличка серія 3 (три заброси-три рибини).
Всього впіймав 18 окунів.
Устя дуже сподобалася, правда все більше вона подобається і бобрам, які вражають своїми апетитами

Зображення
Зображення

Погода супер, дерева вже розпускають бруньки.
Зображення

Після Усті, зайшов ще на Гідропарк (район втоку - біля Крокодила), там вже все розстало, покидав хвилин 10, але крім
обірваної приманки більш нічим неможу похвалитися.

Всіх вітаю з святом Водохрещення Господнього.
Василь007
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 26 грудня 2014, 02:23
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення Василь007 »

Так де саме ловили, місця не знайомі(
lancast
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 26 листопада 2014, 13:15
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення lancast »

Всім привіт!
Сорі, трішки з запізненням звіт за 18.01.2015
р. Устя, район Квасилів-Корнин
Рибалка з 8:40 до 11:20
Зображення
Зображення
Зображення
З самого початку рибка не клювала, перший Устя-Басс був зловлений в 9-20, ну а далі ще виловлено трьох красенів з інтервалом у 20-25 хвилин. Після чого почався сильний дощ, відповідно ні улову ні клювань :)
Зображення
Зображення
Все зловлене на довгій паузі, поводок флюр 0,4 - очикував на щучку! :)))) , всі окуні були впіймані на коричневий Manns predator 2-ка
Погода відразу була супер, потім зіпсувалась, але рибалкою та уловом більш ніж задоволений, як для січня та р.Усті це мега-окунь
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення trans »

Василь007 писав:Так де саме ловили, місця не знайомі(
trans писав:Вискочив зранку на годинку на Устю (в центрі міста).
Деталі в П.П.
Аватар користувача
PANAS
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 01 січня 2015, 12:41
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення PANAS »

Доброго вечора шановні колеги.
Сьогодні вирішив вискочити на рибалку, не хотілося в дома дивана м'яти.Маршрут був р. Новий двір Корнин.Рибалка вийшла дуже цікава хоть і замерз,але сподобалось.
Зображення
Приїхав я на Новий Двір зібравши спінігн я почав риболовлю обкидавши Новий двір я вирішив пройтися по р.Устя, що йде до Корнина пройшовши 300 метрів як зателефонував кум і запропонував поїхати на р.Горинь
Зображення
Всім НХНЧ. Далі буде
Василь007
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 26 грудня 2014, 02:23
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення Василь007 »

І що там на Усті??? Це все спінінгісти на фото???
Аватар користувача
PANAS
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 01 січня 2015, 12:41
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення PANAS »

Василь007 писав:І що там на Усті??? Це все спінінгісти на фото???
Да це всі спінінсісти. :prapor:
vpna211
Ледар
Ледар
Повідомлень: 35
З нами з: 21 листопада 2010, 21:32
Телефон: 000000
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення vpna211 »

Сьогодні з 08.00 год. до 11.20год. був в Н. Дворі. Кидав спінінгом все що було (резину, с"єдобку, залізо) - повний (0). Крепкий вітер. При забросі зносило приманку. Бачив рибаків які ще сиділи на льоді. До них не підходив далеко іти.
Рибалка - найкращий відпочинок в кінці напруженого робочого тижня.
Аватар користувача
PANAS
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 01 січня 2015, 12:41
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення PANAS »

Прийшли ми в Городок.
Зображення
І там рибалок хмара брав карась на поплавчанку,закинуши спінінг підігрую і тут тичок підсічка і полосатий розбійник на гачку :ya_hoo_oo:я зрадів подумав що правду сказав товариш що бере окунь і щука.
Зображення
Другий раз закинув зацеп, ні хижачка обрізала флюр і ушла, ще було пару тичків але дуже слабі таке в раження в мене склалося що він не голодний
я перепробував різні приматки і без результатно зате відпочив і отримав задоволення! :)
Приманка на яку ловив!
Зображення
Всім НХНЧ.
Далі буде.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Відкриття 2015

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Доброї пори доби шановному братству. В понеділок нарешті вийняв із чохла спінінг вперше в цьому році, прогулявся вздовж центральної частини річки, перепробував з десяток різних приманок, проте заробив лише декілька невнятних тичків, під саме завершення риболовлі все ж вдалося отримати чітку покльвку і перший в цьому сезоні спінінговий окунчик піймано, а слідом за ним ще один. Ось вони, правда ж красені?
ЗображенняЗображення
А спокусились ці розбишаки на мутно зелений твістерок від Reins, ось такий
ЗображенняЗображення
Після другої підряд покльовки роздача закінчилась, і було прийнято рішення відправляться додому. Рибка відпущена.
Всім НХЧ!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення forest »

Нарешті цьогоріч потрапив на річку!
Знову ж таки на риболовлю 2,5 год., тому не гаючи часу складаю спінінг і вперед... в основному ловив UL комплектом з перевіреними приманками.
Місце ловлі думаю буде видно на фото. Цікаво, що впіймати рибку я не розраховував, просто розвідка, хотів пройтися по березі. Хвилин 30 полоскав приманки і змінюючи тактику проводки нарешті підібрав ключик. Пауза в 5 секунд з одиничним підривом саме те, навіть з активними приманками...
Ось на першій точці
Зображення
і по накату
Зображення
Рибка відпускалась вся , коли з перспективної точки виловлювалися всі "активчикі".
Цікава ситуація, ставиш рачка на одному місці , не хоче брати, змінюєш на твістер - хапає, двадцять метрів проходиш і все навпаки.
Потім 4 підряд, стандарт - зима.
Зображення
Підходжу до мосту...
Зображення
За мостом мене чекав сюрприз... закид, перший підрив, пауза, далі різке полегшення , зрозуміло хто над цим попрацював... судячи по флюру, приманка була в заглот...
Зображення
Всім НХНЧ.
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: р. Устя

Непрочитане повідомлення forest »

Коротенький фото-звіт про сьогоднішню риболовлю:

Зображення

Зображення

Зображення
Зображення
Зображення

P.S. ловив з 11.00.до 15.00, багато клювань не реалізовано, проте риболовлею більш ніж задоволений
Sl80
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 23 січня 2016, 23:14
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р.Устя

Непрочитане повідомлення Sl80 »

Сьогодні також вийшов на р. Устя обловити, потестувати свою обновку спінінг Favorite Arena ARN 632-SUL тест 0.8-3.5гр. Розпочав я ловити на мормишку з підсадкою мотиля від Берклі. З перших забросів відчув декілька клювак, але не зрозумів що так агесивно покльовувало ,тому зробивши оснасточку спліт-шот на першій же проводці доволі жваво клюнула плотвичка нормальних розмірів(залікова). Далі як говориться пішла жара, обловившись, а результат був доволі непоганий побачив що пора йти додому. Рибалка була вдалою, вражень .......... :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo:
Від себе хочу добавити, що купленою палочкою Favorite Arena ARN 632-SUL дуже задоволений, оскільки вона відпрацьовує на всі 100%( заброси, виважування, чуйка просто супер) ціна+якість на рівні. В тандемі використовував Фаворітовську Регзу 2000 S, можу також сказати що також задоволений нею, на даний кризовий час ціна+якість відповідають.
Крім цього хочу подякувати колегам з магазину " Рибачок" Петру та Сергію за допомогу у виборі даних шедеврів(катушки та спінінга), так саме шедеврів від Фаворіта, після їх сьогоднішнього і не тільки сьогоднішнього тестування можу сказати впевнено ці речі стоять своїх грошей і виправдовують сподівання найвибагливішого рибака.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей