Гідропарк

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Похід за карпами частина 2
Середа. Вечір. Йшов ціле-направлено за карпами. Цього разу без прикормки, і без...риби :-( Лише парочка плоток пійманих на Усті по дорозі додому... Досада, робота над помилками...
Четвер. Ранок. На своєму місці ще затемна. Розклався, закормився, поки чекав світанку - душа холола від того як коропи стрибали навколо закормленого місця. Світало - не клює. Зійшло сонечко, а покльовок так і немає, з відчаю ставлю ківочну вудку в підставку, і починаю блукати в інтернеті (з телефону). Піднявся легенький бриз, гойднув кивка, ще мить і вудку ледь не вирвало з підставки. Схопив, підсік, та вже пізно - жилка утворила із вудлищем пряму лінію - обрив і 0.16 не спасла, та мабуть і 0.30 Його не зупинила б. Бля матюки.... єдину покльовку за ранок і ту провтикав. Пора на роботу...
Четвер. Вечір. Знову безуспішно намагаюсь спокусити коропа. За дві години лише декілька разів щось ледь-ледь зачіпало горошину - напевно плотва. Здаюсь. Мулить, гуляє, але не клює... Прикормлюю на ніч і йду додому спати...
П'ятниця. Ранок. Приїхав на велосипеді о 5:20, а на моєму закормленому місці сидить якесь мурло і розкинувши 6!!!! вудок намагається зловити рибу. Настрій не для сварки, вирішую що буду ловити плотву на Усті, на першому ж опусканні обриваю одну дуже класну мормишку. Все погано, напевно сьогодні не мій день. Хоча плотва потихеньку клює і сумка важчає, справи налагоджуються. Зустрічаю одного з наших форумчан - адепта ЛМ. Живий діалог, обмін досвідом. Через якийсь час лунає телефонний дзвінок, дзвонять з роботи, колега повідомляє, що сьогодні можна затриматись і прийти на 10:00. Перед тим як йти додому думаю: "Заїду-ка я на Гідрик, запитаю в того мудака що він наловив, приїхав, а його нема - видно не клює, та все-одно вирішую спробувати, перев'язую снасть. Опускаю, на горох за 20 хв. - нічого, наважуюсь на експеримент - чіпляю росовика. Опускаю, дві секунди і підйом кивка - підсічка, сильний ривок вздовж берега - біжу за рибою через кущі, розвертаю, піднімаю морду - карп, даю дихнути повітря і він слухняно йде до берега - за очі і справа в шляпі :-) :-) :-) Руки тремтять, хочеться закурити і сто грам :sh_ok: Відкладаю вудку вбік пару хвилин медитую. Спокій порушує сильний всплєск метри за 3 від берега. Ну не міг я йому пробачити таку наглість, росовик на гачку і мормишка у воді, за хвилину другу знову підйом, якраз у тому місці де він стрибнув. Боротьба. Справляюсь з ним як профі хвилини 3-4. Руки тремтять ніби я алкоголік, повітря бракує - задихаюсь. Мабуть найпотужніша доза адреналіну за все життя.

Зображення
На цьому фото ніби два піскарики правда? :hi_hi_hi:
Зображення
4:200 і 3:600
За 20 хвилин рибалки майже 8 кг карпа. Все беру відпустку... На роботу я так і не попав...
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення proteus »

Шикарные отчёты! :bra_vo:
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Voka »

Справляюсь з ним як профі хвилини 3-4
Тарас, молодчина!!! Чому, як профі? Ну не скромнічай... Гарний улов, цікавий звіт. Так тримати!!!
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення os1 »

Чесно кажучи, навіть не віриться. Народ купляє 100500 снастей, платить 1000500 грошей, їде за 100500 кілометрів і то не завжди з уловом. А тут ... :sh_ok:
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Горыныч »

kamennieshipy100 писав:Похід за карпами частина 2
:-) :bra_vo:
Могу еще одну точку подсказать :co_ol:
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Із задоволенням дізнався б. :k_i_n_g:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Nevel
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Nevel »

kamennieshipy100 писав:Похід за карпами частина 2
Після таких звітів аж серце холоне і хочеться вхопити вудку і вирватися на якусь водойму. Браво автору :bra_vo: :bra_vo: :bra_vo: Дійсно профі, з такими резуьтатами навіть з платників рідко хто повертається...Молодчина що тут сказати. Цікаво ти якось підігрував мормишкою, чи просто опускав її до дна і чекав реакції?
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Взагалі то підігрував, тільки дуже специфічно, це мабуть тема окремої статті...
П.С. А на платниках я ловлю отак - http://pixs.ru/showimage/nnnnnnnnnn_7440349_5796860.jpg
не цікаво :men:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Здача

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Вчора від знатних рибаків почув інфу, що на гідрику покльовує коропець. Вчора ж там гуляв але зі спінінгом - видивлявся - відслідковував. Сьогодні раненько збігав туди - назад перед роботою, о 7:20 вже вдома. В баті днюха (мама замовила коропа).
Мормишка + коза = парочка 2.300 і 2.600.
Кількість браконьєрів - зашкалює :noo:
ЗображенняЗображення
Це вже готовий:)
ЗображенняЗображення
Другий поки плаває у ванні - напевно відпущу, проте поки не вирішив куди....
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

А що за браконьєри, що творять! А коропа не відпускай , він після води з ванної навряд чи виживе! Хоча мо й виживе - так що відпускай :-)
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Браконьєри повсюди і екранами полощуть і сітка метрів 30-40 постійно стоїть біля крокодила і біля базару дикого. А ще парніша на човні розставляє кружки штук 20-30 + думаю не тільки кружки хоча фактів не маю... Взагалі останнім часом складається враження що браків на гідрику явно більше ніж просто рибалок.
П.С. Злапав ще пару карасів грам по 200-300 але їх відразу відпустив (в чужу сітку напевно :facepalm: :facepalm: :facepalm: )
П.П.С. коропа вже випустив куди - не скажу - поплив навіть дуже жваво, там джерела б'ють, має жити.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
rubak80
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 18 липня 2013, 18:22
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення rubak80 »

Сьогодні зранку на велосипеді їхав біля ринку Дикого,і побачив,що якийсь мужик несе в подсаку рибину.Стало цікаво,під"їхав ближче до озера,дійсно мужик зловив біля берега на мормишку карпа десь на 2.5кг!!!Всі навколо рибацюги і прохожі,в тому числі і я, були в шоці-невже в цьому болоті така риба ловиться?Мужик з рибиною підійшов до свого товариша-дідка,який вугукував,що це вже третій карп за ранок!Отаке буває-на ставках-платниках-нулі,такі,що і їхати туди не хочеться,а на безкоштовних водоймах-жор.Хоча,може рибацьке щастя і прямі руки тому винні? :smilefish:
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Відкриття по-дорослому

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Доброго часу доби шановне панство. У вівторок - останній день відпустки мав цілу купу справ, проте на риболовлю таки попав. Отож, фарбую я собі паркан біля дому, а промінчики весняного сонечка так і голублять, а легенький бриз шепоче на вушко - час на риболовлю, прискорююсь. Беру улюблену еЛеМку і біжу на гідропарк. По-дорозі фотографую весняну річку:
ЗображенняЗображення
Хлопці вудять в проводку непогану плотву:
ЗображенняЗображення
Прибув на точку, розмотався і з сумом помітив, що на основі стоїть жилка аж :wat: 0.16 мм. (для веняної ловлі на ЛМ треба 0.08-0.10мм., але аж ніяк не 0.16), розпачу моєму не було меж, а найприкріше те, що десь поділась з кишені котушка із запасною жилкою 0.12. Ну що ж поробиш, не додому ж їхати, будемо рибалити тим що є. Майже година риболовлі принесла лише дві плотвички розміром трошки більше пальця, в голові почала шкрябати думка про те, що мені нічого не світить і про те що я за зиму рибу ловити розучився. Поки рибалив - милувався природою:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Було прийнято рішення обійти гідропарк навколо і плавно направлятись додому, проте, проходячи повз невеличке скупчення корчиків-гілячок я раптом побачив ТАКЕ!!!, що змусило мене не просто присісти, а практично лягти, безшумно розкласти вже напів змотану вудку і по справжньому розпочати ловлю. Скажу наперед, що провів я нерухомо біля тих корчів більше години. Коли вже починали терпнути змерзлі кінцівки я отримав покльовку першу нормальну і єдину в той день. Підсік, розпочалосмя виважування, коропець йшов смирно, сонний-сонний, проте здоровий-здоровий, я не поспішав, та й він теж, хвилин за 5-7 нарешті показав голову, дихнув повітря і слухняно пішов до берега. В цей момент відбулося щось неймовірне - в середині мене ніби щось клацнуло і замість того аби пустити його на котлети я його погладив і відпустив. До речі, як вам всім вдається гарно відпускати рибу, як тільки я його розвернув - той дав такого маху, наче на дворі серпень.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Висновки:
1. Навіть не міг подумати що зловлю в цей день коропа, адже на дворі 3 березня.
2. Рибка починає проявляти активність, проте мій красень був ретельно покртий слизом.
3. Нажаль фотографувала мене якась ципа що проходила мимо, тому фото не айс.
4. Я назвав його Толік.
5. Найбільша прикрість це те що я не мав змоги його зважити, тому в догонку конкурс на вгадування ваги.
6. Навіть не знаю чи це виграний в конкурсі спортивний садок на мене так вплинув, чи що, але в якийсь момент я зрозумів, що отримав від цього красеня максимум, і захотів подарувати йому життя, а не соняшникову олію.
П.С. Любіть природу.Всім НХНЛ!!!
На конкурс:)
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей