р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
ярик
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 09 березня 2014, 04:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення ярик »

Учора вийшов вечором до річки в центр міста. Вода дуже сильно піднялась. Від дощів так не могла. Видно десь вище по течії водойму якусь прорвало. Течія майже як на Горині, і зілля із сміттям несло аналогічно. Загалом пополоскавши пару вобів плюнув, вирішив до дому їхати. Зупинився на пару хвилин біля мосту, що веде з центру міста до Сарненської траси. Біля мене хлопчина полоскав твістера. Теж глухо. Буквально через два заброси кидає акурат в ямку, метрів 8 - 9 буде. Поки закурив твістер на дно ліг. Буквально тільки підірвав легко його з дна і спін дугою.
Тягав його більше півтори години. Вимучив. Не дуже великий, десь біля 10 - ки. Проте в народу що зібрався адреналіну мабуть більше виділилось як в самого рибака :)

Відео коротеньке. З телефону - сорі за якість. :) Сам трофей сфоткать не вдалось, не можна було пробитись через зівак :-)

DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення DBK »

DSC_0029.JPG
Сьогодні після роботи вирішив вийти на річку за об'їзну там я рідко рибачу,побачити наскількі піднявся рівень води після дождів. Як ппобачив то злякався,вода на рівні тогорічної весни весь очерет біля берега затоплений ,ловить з берега практтично нереально , до того ще й течія несе зілля всіляке. А що ще більше здувавло дуже багато рибалок, як спінінгом так і поплавчанками, зустрів знайомого той казав що до підняття рівня води непогано ловився линок пристойного розміру, і щука на блесну.
Вирішив і я пополоскать трохи резіну де була можливість, на результат нерозраховував чесно кажучи. Поки біля мене стояв знайомий , клюнула мегащука на грам 100 відразу була втоплена. Ще трохи покидавши вирішив перейти на протилежний берег, ближче до пляжу . На першому закиді удар, щось є чуть фрикціон попискував, пару секунд і вона на березі , поважив вдома 850 гр. Приємно. Але більше нічого несталося ще 1 год покидав і поїхав додому. Пощастило... :happy:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення DBK »

Сьогодні знову вирішив прогулятися на річку із спінінгом, вода непадає взагалі непадає , всі підступи до річкі під водою так і залишаються. Кидав години зо дві покльовкі небачив пробував різну резіну , колебалкі , вертушкі і деякі воблери результат був нульовий. Сонце вже майже заходило, комарів ставало все більше і вже хотів тікати додому. На останок вирішив поцепить орбіта 80, раніше часто мене виручав, перший заброс- проводка мягкий твіч і під самим берегом удар- є :ya_hoo_oo: кілька секунд і вона на березі -вчепилася чомусь за бороду-шансів немала. Вдома заважила -рівно 1 кг.
Потім ще покидав, заробив ще удар - під самим берегом і ще одну щуку -чуть більшу за воблер яка була відпущена. І на цьому все, комарі перемогли...
Аватар користувача
ярик
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 09 березня 2014, 04:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення ярик »

Мене дружина теж підбила, щоб покатав на лодці.
Ситуація аналогічна. Приманки перебовтав - все мовчить. Запрацював магалон кислотник, і то на тільки на різкому твічі. Правда шнурки. Одного грам 800 забрав, пошкодило зябра.
Було пару окуневих ударів, не реалізував, тупо воба проводить до лодки, штурхає носом і тікає :)
Аватар користувача
ярик
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 09 березня 2014, 04:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення ярик »

Вітаю товариство.

Полоскав воби трішки зранку і під вечір.
З ранку два шнурки до кіло. Нічого не ходило, навіть поплавочники рано позмотувались.
Відпрацював магалон і євро міноу страйк про натуральний колір. По суті, не розпорошувався, працював двома.
Саме цікаво, що магалон працює кислотник, натуральний мовчить. Мінохи навпаки.

Під вечір дружина напросилась поплавати.
Почав з окуневих міношок. Мовчали, таке враження що окунь вимер :facepalm:
Поставив міношку яка в ранці відпрацювала. Та і латаття міль... Десь третій аброс, легкий тичок, невеличкий плюх і пішов воб... Флюр 0,44 сантиметрів 5 розрізаний повздовж навпіл. Воб не всплив, напевно мамка забрала, Шкода дуже якщо залишила в пащі.
Ще забросів 10 і до дому.
Враження отримані, в дружини відпали запитання "ти їх їси"? :-)


ПС. Проте з ранку спробував кинути пару разів на ямі, Манс кислота, тичок був, хвостик сомом відкушений :dan_ser:
Аватар користувача
ярик
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 09 березня 2014, 04:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення ярик »

Вітаю товариство.

Сьогодні пару годин побовтався на річці. Кльову як такого не було. Бачив хлопці безрезультатно ходили по березі кидали гуму. Я ж годував пластмасою, і за що отримав з десяток клювань. Витягнув 6 шнурків від 300 до 800 гр. два штуки забрав.
Також сьогодні добрав "кабанчика" полосатого, напередодні хотів з"їсти воба нового, але зійшов. :) Взяв на попер від страйк про. Рівно 1 кг.
Зображення

В цілому вечір вдався, для нашого болта і такої пори результат гарний, доля адреналіну отримана :fishing:

Напередодні теж були шнурки і окуньці, клювання в основному на євро міноу від страйк про, і косадака маскот. Що здивувало, магалони мовчать абсолютно, працювали колись навіть в спеку в обід :sh_ok:

Зображення


Позавчора здається, виловив от такого монстра :-)
Зображення

По дорозі до дому натрапив на маленький окуневий котел, ну і окунь поділився своєю вечерею :-)

ПС. сорі за якість фото... фоткав телефоном.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

Вчора під вечір вирішили з дружиною і малим прогулятися до річки. Ну і, звичайно, я прихопив з собою спінінга. Ловив у наступному районі (фото не вчорашнє), яке Костопільчани впізнають
ЗображенняЗображення
Після 15-ти хв. ловлі неподалік від мене відбувся невеличкий окуневий "котел". Точний заброс в зону активності риби і в активі один непоганий полосатий (260г).
ЗображенняЗображення
Потім ще спостерігав як чимала рибина втікала від невидимого переслідувача, але докинути я туди не міг. Хвилин через 30 зачепив невеликого шнурка, який доволі сильно опирався при витягуванні (відпущений).
ЗображенняЗображення
Після цього щупачка ловлю прийшлося закінчувати, так як мої супутники почали вже підмерзати ;-) . Результатом ловлі задоволений. Треба зробити такі виходи частішими.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

Вчора після обіду побував на одній невеличкій, але дуже гарній водоймі неподалік Костополя. Місце знаходження вказувати не буду. Скажу лише, що водойма місцевим рибалкам достатньо добре відома. Так от, поїхав туди за щукою, яка, за словами окремих рибалок, є цілком прийнятних розмірів. Щоб не описувати весь процес ловлі скажу, що за півтори години мною було впіймано два хвости. Один щучий недомірок грам на 300, який поплив підростати далі, та один екземпляр вагою 1,2 кг - поїхав зі мною додому. Цікавим було те, що цей екземпляр взяв приманку буквально за 1м від берегу. Я в цей час стояв за метрів 4 від берегової лінії і все досить чітко бачив, дякуючи гарній прозорості води. Спочатку навіть і сам неповірив, коли щука випливла із очерету і попливла в бік воблера.... Після риболовлі прогулявся ще по лісі, де назбрав трохи польських.
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
ярик
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 09 березня 2014, 04:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення ярик »

Доброго дня товариство.
Пару слів без фото, не було чим фотографувати.
Минулий тиждень мав нагоду два рази прогулятись по березі для розвідки.
Середа: сильний вітер, приманку зносить не слабо. Оскільки перший вихід, в одну приманку вирішив не впиратись. Після декількох змін воблерів маю невеличку мамку. Акуратне виважування, і на березі. Живіт як в сома :) Не мучаючи відразу назад у воду на нерест. Відійшов метрів 20, знову слабенький удар. Аналогічна процедура, виважування, відчеп, назад до води. Вже була трішки більша, грам 800 без ікри. Коли відпускав місцеві горе рибацюги чуть не побили... :wall: На цьому розвідку завершив. Оскому збив, немає чого мучити рибу.
Учора вирвався буквально на пів години. Більше стояв розглядав плесо. Де інде вже в очереті почала плюхатись. Почався нерест. Зробив пару закидів. Результату не було. Спробував трішки окуня подражнити, тички слабі були. Але ще ігнорує. На сомовій ямці навіть був тичок. На сома е дуже схоже, але уточнювати не було коли, поїхав до дому.
В цілому приманки працювали того річні. Всі тички були на перевірених лідерів в даній місцевості. Косадака маскот, міноу під окуня. Це добре, не потрібно сильно оновлювати асортимент :) Чекаємо поки віднереститься.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

В суботу і неділю вискакував на водойму. Основною метою було перевірити в роботі нещодавно придбану обновку Jackall Squad Minnow 65F. Зважаючи на те, що рівень в воді суттєво впав, оголивши чимало зілля, ловити плаваючою версію було більш ніж доречно (на мою думку ). У суботу деякий час приділив тому, щоб поспостерігати за воблером при різних техніках проводки, а потім почав безпосередньо намагатися щось піймати. Відмічу, що приємно було спостерігати за активністю білої риби. Спокійну поверхність води своїми сплесками порушували доволі вагомі екземпляри, що не могло не радувати і свідчило про наявність риби у річці. Щоправда за час ловлі, я ні разу не бачив, щоб хтось із поплавочників щось витягував. Тим часом, я прочісував вибраний район річки і врешті-решт заробив одну клюваку невеличкої щучки.
ЗображенняЗображення
Наступною приманку атакувала така ж за своїми розмірами щучка, хоча за своєю упертістю і волею до життя цей екземпляр на початку виважування здавався значно більшим.
Зображення
В подальшому ще була одна клювака, яку я не реалізував.
У неділю був на водоймі після обіду і рибалив трохи більше однієї години. Часу небагато, проте клюнула вже залікова щука, котра доставила масу емоцій в ході її виважування.
Зображення
В цілому, обновку розловив, що не може не радувати. Для себе зробив висновок, що приманка досить універсальна, так як еффективно працює як на рівномірній, так і ривковій проводках.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

Рома писав:.. Основною метою було перевірити в роботі нещодавно придбану обновку Jackall Squad Minnow 65F...
Продовжую вивчати приманку. Результати є. Щука взяла на рівномірній проводці.
Зображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

Сьогодні здійснив велопрогулянку до кар"єру, який знаходиться біля с. М.Любаша неподалік від Костополя. З"явилось трохи вільного часу, тому вирішив розвідати цю водойму. По приїзду на місце перше, що кинулося в очі це колір води. Вона була практично молочного кольору. А причиною цього була відкачка води (наскільки я зрозумів) із кар"єру, який знаходиться поруч. Не знаю, що там робилося, але потужний фонтан вперемішку із піском доволі довго бив вгору. Не зважаючи на це, я розложив спінінг і почав ловити. На поверхні води подекуди виднілися сплески невеликої білої риби, тому була надія і на хижака. Проте рибу я в руках так і не потримав. За дві години ловлі заробив декілька ледве помітних клювань, один окунець грамів 70 зійшов біля самого берега і ще щось невеличке зірвалося в метрах п"яти від берегової лінії. Думаю, що якби не колір води, результат міг би бути кращим. Те, що рибалки не обділяють своєю присутністю кар"єр було добре видно по витоптаних місцях.
ПС. На цей раз без фото, телефон лишився дома.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

Пополоскав трохи сьогодні свої приманки. Безвітряна і доволі тепла, як для лютого, погода давала можливість комфортно ловити. Пробував впіймати як окуня мікроджигом, так і щуку воблерками, проте контакту з рибою не отримав.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

Сьогодні відкрив осінній спіннінговий сезон. Давно не брав в руки спіннінг, тому після роботи вирішив перевірити активність зубатої на річці. По прибутті на водойму відмітив не тільки низький рівень води, але і велику кількість рослинності, яка суттєво звужувала місця ловлі. По цій причині прийшлося ловити не там де хотілося б, а там де дозволяла рослинність, а точніше її відсутність. Ловив трохи більше однієї години, тому приманки не змінював. В якості потенціної здобичі виступав Jackall Squad Minnow 65F. Врешті-решт, одна із проводок увінчалась успіхом і невелика, але дуже активна щучка, яка продемонструвала дві класичні свічки, опинилася на березі. Звичайно, що за таку боротьбу і за розміри, гріх було її не відпустити..... Спостерігав також вихід хорошого окуня, який довго не міг впоратися зі своєю здобиччю і смачно "чавкав" на поверхні. Проте докинути туди я не мав змоги. ...Підсумовуючи вищесказане, зазначу, що більш комфортною риболовля в таких місцях, звичайно, буде з човна. Проте з похолоданням і падінням рослинності на дно, з берега це також може бути не менш ефективним.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
MEDAES
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 05 лютого 2015, 17:37
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення MEDAES »

В суботу 23 вересня з 09.00 до 12.00 вирішив піти на нашу річку половити щуку. Рибалив тільки на воблери, але мало місць де можна закинути приманку так щоб її там не залишити. З мосту біля спортивної школи було впіймано одного шнурка грам на 300-400 і один схід риби. рибаків спінінгістів було також мало зазвичай зустрічаю більше. Рибка була сфотографована і відпущена.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей