с. Хотынь - старицы и карьеры

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: с. Хотынь - старицы и карьеры

Непрочитане повідомлення SPIN »

В субботу с первой маршруткой приехал на открытие джеркового сезона. До 10,30 еле успел проверить интересные места, но даже удара не получил. Ловил на 12 см джерки (Бастер и Свипер) и на 8-9 см Себиль - стикшед, думал, может щука хочет приманку поменьше. Такое впечатление, что щука не просто не активна, а апатична. За всё время увидел только один щучий всплеск в траве - малёк разлетелся в стороны. Вообще малька плавают просто тучи. Заинтересовал микроскопический малёк-сеголеток, стало интересно кто это, неужели щука? Встретил джерковика, который тоже ничего не поймал. В отличие от щуки, окунь завтракал очень смачно, жаль обычного спиннинга не было. Короче, надо искать окуня.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: с. Хотынь - старицы и карьеры

Непрочитане повідомлення SPIN »

Был недавно опять на карьерах, простой спиннинг с приманками опять не брал, поскольку спешил и не собрался, поэтому прихватил "всегда готовый" джерковый, кто не помнит с тестом 20-70 г. Эта деталь важна, поскольку в местах, где "рыбы нет", им можно ловить на УЛ-джерки (от 18 г.). Ловить начал в 8,20 на реке в тех местах, где раньше были выходы щуки на беби бастера. Тогда ловить было не комфортно, поскольку его быстро сносило течением. В этот раз бросал быстро тонущий стик шед от себиля и сальмо свипер, но безрезультатно. Учитывая, что вода на реке высокая, а я в одних кросах, то обловил только небольшую часть берега, поскольку другие были подтоплены.
ЗображенняЗображення
После этого решил тщательно обловить 1-й по ходу движения карьер, где 2 года назад были сходы щук- килух. На одном из забросов удар, подсечка и хорошее сопротивление, напомню, что для джерковой палки ощутить сопротивление непросто, думаю - зачётная, поэтому рефлекторно делаю вторую подсечку и тяну к себе. Когда увидел кто клюнул - удивился, обычный шнур. Никогда ещё шнурок не оказывал такое бойкое сопротивление на джерковой палке. После того как вытащил, увидел что вторая подсечка привела к тому, что крючёк, который был на крае губы её распорол и вышел, а задний тройник забагрил под спину. Короче травмы у щурёнка лёгкие, жить будет.
ЗображенняЗображення
После облова других перспективных мест, не было ни выхода ни удара. Уже набирается определённая статистика по тому как ловилось раньше и теперь, которая говорит о том, что в этом карьере товарной щуки остались лишь единичные экземпляры. После переместился на 2-й
(закоряженный) карьер, на котором после нескольких забросов оборвал вышеприведённый свипер. Кстати, при зацепах одним крючком, он без проблем разгибался, а здесь или заклинило или два тройника зацепились за коряги, поэтому и произошёл обрыв. Больше не ловил, поскольку "нажарился" на солнце и пошёл поплавать.
ПС
Через полярики видел толстого голавля примерно 50 см , который всплыл и вскоре скрылся.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Ранкова прогуляна

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Дуже запізнілий звіт з 16.06 У неділю раненько взяв я спінінг і дівку свою, сіли ми в трьох на маршрутку, та й ну засмагати в Хотинь.
Приїхали десь о 9:00,
ЗображенняЗображення
поснідали, на поверхні води були помітні сліди активного пересування чималих головнів. Бачив один яскравий вихід жереха. Дуже багато часу витратив, аби спокусити тих самих головнів, перепробував всі воблерки, які тільки могли долетіти до середини кар'єру, але на жаль головня так і не впіймав :facepalm:
Потім побачив невеличкий окуневий котельчик, поставив міджика і вмовив парочку полосатих:
ЗображенняЗображення
Дуже здивувала кількість гнізд в глиняному обриві - напевно стрижі:
ЗображенняЗображення
О 12:00 вже були на зупинці, якраз перед дощиком:)
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: с. Хотынь - старицы и карьеры

Непрочитане повідомлення SPIN »

але на жаль головня так і не впіймав
Так отож, їх там багато, а зловити дуже тяжко, самому цікаво, чи вдасться комусь.
Потім побачив невеличкий окуневий котельчик, поставив міджика і вмовив парочку полосатих
що цікаво, що окуні непогано там відгуються на вертушки, навіть мепс лонг №3 хапають, але не завжди через завеликий трійник засікаються
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: с. Хотынь - старицы и карьеры

Непрочитане повідомлення Delife »

SPIN писав: Так отож, їх там багато, а зловити дуже тяжко, самому цікаво, чи вдасться комусь.
Напишіть точніше, де він там є, бажано в ЛС, хочу нові мухи перевірить. Риба не постраждає - чисто спортивний інтерес. :prapor:
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: с. Хотынь - старицы и карьеры

Непрочитане повідомлення Delife »

Вчора у невеликій компанії відвідали кар'єри. Відразу зупинились на останньому, через найменшу кількість "гей-гоїв".
Головня не бачив, а от окунець клював справно. Розмір від 50 до 150 гр.
Причому нічого окрім чабіка-міноу і "тихоновки" не хотів їсти.
П.С. До осені туди нема чого їхати, від темна до темна "владімірській централ". Якась компанія навіть запускала корабля для завоза прикормки просто так - покататись, а на 1 кар'єрі водні лісапедісти катались.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: с. Хотынь - старицы и карьеры

Непрочитане повідомлення SPIN »

Вчера ездил покупаться, заодно решил поджерковать. Такого ещё небыло, в трёх разных местах видел как щурёнок - до 500 г. сопровождает джерк до самого берега, а хватать не хочет. Причём повторно уже не выходит. Джерки были разных моделей (слайдер, бастер и составник страйк-про). Возможно на свипера, которого нет был бы удар, надо срочно покупать. К сожалению о выходе товарной щуки можно только мечтать, что неудивительно, ведь скоро начнётся сезон охоты за щукой и голодные рыбаки, которым нечего дома есть выловят и тех слегка подросших щурёнков, которые чудом ещё встречаются.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: с. Хотынь - старицы и карьеры

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Всім доброго дня!
Відвідав вчора дані водойми - давненько я не прогулювався по кар"єрам. Прийняв рішення походити по 2-му кар"єру.
ЗображенняЗображення
Рибалив в період з 18.00 - 21.00.
За весь час заробив близько 15 клювань і виловив біля 5 таких окунчиків:
ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Помітив також досить високу активність білої риби на водоймі, бачив декілька виходів щуки і навіть вперше побачив болотяну черепаху :sh_ok: яка спокійно пливла під водою.
Уся рибка одразу відпускалася, добре надихався повітрям і тепер з нетерпінням чекаю відкриття 10 червня.
Всім НХНЛ.
З повагою Viktorovi4.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Leopoldushka
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 40
З нами з: 18 серпня 2011, 00:02
Контактна інформація:

Re: с. Хотынь - старицы и карьеры

Непрочитане повідомлення Leopoldushka »

Говорят что две старицы ближе к мосту взяли в оренду, есть у кого какая информация? :smilefish:
In Gods we trust !
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: с. Хотынь - старицы и карьеры

Непрочитане повідомлення SPIN »

Щоб не глохла тема про Хотинь, пишу запізнілий мінізвіт про нетривалу рибалку на кар"єрах у вересні.
Основна задача тоді була - відпочинок (водні процедури, а не рибалка Зображення ), а на час, що залишився (півторигодини) - рибна ловля.
Щоб хоч щось зловити, доцільно було ставити мінівертушки. Взагалі, вертушками мені подобається проводити розвідку за короткий час.
Активними були лише "щуренята" (на фото всі різні):
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Всі щучки були відпущенні.
Дуже прикро, що є спінінгуї, які таких "малюків" не відпускають назад у водойму підростати, а забирають собі, бачив як дехто вішає на пояс і гордо з ними ходить.Зображення
Не дивно, що популяція щуки на кар"єрах впала до критичного рівня.
При наявності часу і бажанні, можна було б таких шнурків "назбирати" більше по багатьом перспективним місцям, бо секрет саме в мінівертушках, адже при збільшенні розміру до мепс лонг №3 клювання припинялись. Проте, коли поїхав наступного разу (в жовтні), то такої спроби більше не робив, тобто не ловив на мінівертушки, бо хотілось спіймати більшу рибу, яку так і не вполював. Лише якийсь "дуралєй" з першого закидання почепився на великого попера від Сівейди (це перша моя штучна приманка класу "воблер", яку я придбав багато років назад, але не ловив, бо старий спінінг був довгим і лапшистим ). Хотів подивитись, як цей попер хлюпає.
ЗображенняЗображення
В подальшому, як я вже казав, кльову не було не лише на цей попер, але і на інші приманки. Правда в той день було дуже багато спінінгістів, і ті, кого я питав були з нулями.
ЗображенняЗображення

ПС
Вчора був в Хотині на Горині з 14,30 до темноти.Вода була вражаюче прозора. Ловив на джиг, "колєбло" та трохи на воблер. Дуже прискіпливо обловлював перспективні місця, проте нічого не впіймав. Наприклад, біля цієї коряги обловив кожний квадратний сантиметр.
ЗображенняЗображення

Не помогло навіть те, що не помітив і вступив в лайно Зображення якоїсь людиноподібної істоти на витоптаній на березі точці. Уявіть, що на явно "обжитій" точці (видно що рибачать скоріше за все фідеристи) якесь чмо наклало...
Щось збивало декілька раз 2,5-3 дюймовий віброхвіст, але мабуть не могло заковтнути, схоже на окуня. Рік назад на цих місцях в мене хоч зрідка брала щука, а нині глухо. Цікаво як у інших, може хто відпише.
Аватар користувача
NazarKO
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 23 лютого 2013, 11:35
Телефон: 0973091926
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: с. Хотынь - старицы и карьеры

Непрочитане повідомлення NazarKO »

Привіт всім рибацюгам!
Нарешті прийшла весна і я хоч прирівнюю себе до самих лінивих рибалок але все таки витягнув спінінг покритий пилюкою і перевірив чи не здохла яка миша в ящику з приманками, як не є а 3 місяці снасті в кутку простояли(Ніколи,повторюю ніколи не бийтесь об заклад з батьками хто кого обловить,вони реально щось знають :-)
бо будуть снасті пилюкою по 3 місяці припадати )
Розпочати сезон вирішив з походу на Тракторний ставок,
і коли виходив з маршрутки, водій мій знайомий, побажав мені удачі(захотілося зразу повернутись додому а перед тим дати йому ляща)
в безнадії на успіх розпочав обловлювати перспективні точки,але кругом нулі.
Довго не затримуючись було вирішено їхати в Хотинь на кар'єри,
я та двоє моїх друзів розпочали ловлю десь біля 9 ранку
і за 2 години маю 1-тиць,1-схід зубатої, та 1-шнурок з розірваною пащею судячи з усього колись великим гачком.
Зображення
Зображення
В звя'зку з не їстивними розмірами була амністована:
Зображення
Шановні колеги фото були зроблені на фоні сміття не випадково, :pro_tiv:
хочу ще раз звернути вашу увагу на те що дуже багато рибацюг чи то в стані ейфорії від кльову, чи то інших не зовсім адекватних станах :strange: :po_zor: забувають про те
що потрібно прибирати за собою,будь-ласка реагуйте на них,робіть зауваження,бо ще трохи і будемо рибку в смітті ловити
(вибачте просто від побаченого сьогодні, не втримався щоб не поділитись,
пакети з під фідерної прикормки,коробки з воблерів та силікону, та й інше побутове сміття поряд, вразило своєю кількістю)
Також знайшов на очереті воблера мінноу не відомого виробника але сфотографувати забув.
На іншому кар'єрі порадував бійцівською покльовкою з глибини окунець,
теж був амністованим в зв'язку з декретною відпусткою, і головне ну дуже вже не люблю його чистити.
Зображення
Зображення
На третьому кар'єрі були хлопці з кружками але що вони ловили не бачив,
так як в 11:00 було прийнято рішення повертатись додому.
В мене всі клюваки були на Reins ROCKVIB SHAD 2' 012 Junebug з 3-грамовою чебурахою.
Взагалом враження приємні,і навіть те що водій маршрутки побажав удачі не помішало отримати хоч маленьку але свою дозу адреналіну та радості від перших весняних покльовок.
Сезон 2015 відкрито,надіюсь далі буде ще краще.
Всім ні хвоста ні луски!
Аватар користувача
NazarKO
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 23 лютого 2013, 11:35
Телефон: 0973091926
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: с. Хотынь - старицы и карьеры

Непрочитане повідомлення NazarKO »

Leopoldushka писав:Говорят что две старицы ближе к мосту взяли в оренду, есть у кого какая информация? :smilefish:
Откуда инфа?
Как старицу можно взять в оренду?
Василь007
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 26 грудня 2014, 02:23
Контактна інформація:

Re: с. Хотынь - старицы и карьеры

Непрочитане повідомлення Василь007 »

Це не реально, бідний орендатор, літом там буде тіма народу, котрі копійки не будуть платити! А тільки судячи з фотографій, смітити, смітити і ще раз смітити!
yura7083
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 04 квітня 2012, 20:12
Контактна інформація:

Re: с. Хотынь - старицы и карьеры

Непрочитане повідомлення yura7083 »

Как старицу можно взять в оренду?
а як можна було взяти в оренду водойму біля Електроніка, теж стариця, але перегородили сітками, поставили таблички "Вилов риби заборонено", осінью після заїздів постійно якась бабка чи дід вібігали і верещали, що ловити тут не можна.

між іншим сьогодні був на старицях (між Хотинью і Азотом) - в улові 1 зубата-недомірок (амністована через вагітність) та 4 обриви вертушок - бобри задовбали, понастягували бревна (навіть не гілкі).

Зображення

крім того, зі слів рибака, якого зустрів - на одній з них ночувала компанія з 5-ти дибілів, які ставили сітки (між іншим нічого так і не зловили), зранку вони оперативно знялися звідти (ТАВРІЯ, синя) і переїхали на інший берег (стариця біля труби через річку)
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: с. Хотынь - старицы и карьеры

Непрочитане повідомлення SPIN »

В суботу з ранку після тривалої перерви походив з джерковими снастями біля кар"єрів. Заскучав за джерковою ловлею, тому і взяв відповідні снасті, хоча доцільніше було брати щось менше. Відмітився на всіх кар"єрах. Негативні емоції викликала фігура ластоногого, який "обстрілював" перший кар"єр в тих місцях на невеликій глибині, де зазвичай брала щучка. В його чорному пакеті була певна кількість риби, скоріше не великої. Потім я перемістився на третій кар"єр, а ластоногий вже там "обстрілює" косу. Я ж не заробив жодного удара, хоча поодинокі виходи щуки тут були. Очевидно, що мальок, якого плаває дуже багато, становить зараз основний раціон щуки яка ним обідає. Тому мабуть ігнорувались мої джерки. Та й в цілому, очевидно, що риба пасивна. Не бачив жодної зловленої риби ні в спінінгістів ні в поплавочників.
ПС
Забув взяти самого великого джерка зі свого арсеналу - Бастер джерк шелоу (15 см), можливо він і спровокував би щуку на атаку, як це було в Панталії на фесті, коли на інші (менші) джерки не брало, а на вищезазначений, Протеус заробив атаку.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість