Кукурудза

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Кукурудза

Непрочитане повідомлення stal1n »

Знаю, що існує суміжна тема, але все-таки хоче окремо обговорити такої суперової наживки як консервована солодка кукурудза.
Що відрізняє хороший продукт з цілими хорошими зернами від поганого, так це технологія виробництва. Гарна кукурудза є вакуумованою, а не стерилізованою. В останньої в банці більше води, ніж зерен і самі ті зерна розлазяться в пальцях під натиском гачка і не виримують навіть іноді закиданням у воду.
У світлі курсу іноземної валюти і вартості перевезення ціни в рівненських супермаркетах взлетіли дуже серйозно.
Під мої вимоги підходило дві марки: Премія в магазині Сільпо і Бондюелька:
Зображення Зображення
Перша коштує 26(двадцять шість!) гривень, друга ще дорожча і виробляється в Росії, тому ставлю на ній хрест.
Я ще в кінці 2013 року накупував цілу торбу Премії по акції перед самим новим роком (по шість гривень баночка була), але оце побачив вже, що жінка всю кукурудзу вже перевала на всілякі салати.

Купувати для риби насадку по новій ціні у мене гаманець не розтібається. Тому активно шукаю якісь альтернативи. Хороша стаття з порівнянням характеристик різних виробників.

Рибацюги, напишіть будь ласка якою кукурудзою користуєтесь ви, і чому. Буду дуже вдячним!

Є ще також спеціальні "рибальські" консервовані кукурузки, але я щось не зустрів ще жодної з приємлимим співвідношенням показників ціна/якість.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Кукурудза

Непрочитане повідомлення Delife »

З останнього, що попадалося хорошого для ловлі, це отака кукурудза, тверда і солодка, рибі сподобалась.
Зображення
Виробник кльовий ;)
А взагалі часто беру Чумаковську, підтримую вітчизняне ;)
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Кукурудза

Непрочитане повідомлення ehnaton »

tb_img_product_pack77.jpg
+1 за Чумак. Також в основному купую саме її.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кукурудза

Непрочитане повідомлення Юра »

Про кукурудзу можу багато чого розказати, так як ловлю в основної на неї.
Ловив і карпа в свій час, і на Горині постійно ловлю всяку білу рибу.

Насправді, все не так однозначно, як здається.
Знайти кукурудзу, на яку буде клювати на даній водоймі - це проблем.
Не надаю переваги вакуумованій, практично завжди ловлю на звичайну консервовану.

Почнемо з Горині.
Біла риба: густера, плотва, лящ, головень.
Критерії: чим ніжніша, чим солодша, середній і дрібний розмір, не груба шкурка.

Деколи може краще клювати на солонувату, але це - виключення. Солодкість кукурудзи - дуже важливий чинник.
Скажімо, звичайна варена кукурудза в сезон її появи все-одно значно уступає солодкій консервованій.

Чим холодніша вода, тим ніжніша має бути кукурудза.
Ступінь ніжності - до практично самої шкурки, без "твердинки".
На тверду і крупну можна просидіти весь день і не побачити покльовки, а поставиш практично шкурку, і вуаля - клює.
Хтось казав, що така кукурудза сильно злітає, так от це неправда - вона витримує навіть покльовки малої густери на тонкий гачок, яка, як собака, хапає за край і рве.
Повторюсь, але практично завжди твердувата кукурудза гірша за м"яку.
І ще. Корисно пересипати частину кукурудзи готовою прикормкою, якою ловите, або просто насаджувати ту, що кинули в прикормку.
Часто на цю клює впевненіше. Діпування вмочуванням також дає результат, а от пшикання - практично ні.

Що робити, коли купили тверду? Як в кризу зекономити?
Відкриту банку розфасовуємо в целофанові пакетики (кому скільки треба на одну риболовлю - криза ж на дворі) і в морозилку.
Перед риболовлею виймаємо, розморожуємо (мікрохвильовка -> розморозка по вазі -> 100 гр). Стає набагато ніжнішою і так само впевнено тримається на гачку.

По карпу.
Тут небагато досвіду, та на нього дійсно потрібно використовувати кукурудзу із цілих крупних зерен із досить твердою шкуркою.
Часто краще працює солонувата. Знайти таку - досить складно. Це - Чемпіон, Еко, Ekos.

Щодо виробників.
Так як я надаю перевагу солодкій кукурудзі, то рекомендував би кукурудзу венгерського виробництва.
Ще минулий сезон вразила Supero (в Фреші). Дуже солодка, дуже ніжна, правда, залежить від партії. На неї клювало.

Чого не має бути в складниках? Ні в якому разі - лимонної кислоти чи інших інградієнтів, крім цукру та солі ну і кукурудзи та води.
Будь пильні, деякі власні торгові марки цим грішать (вироблено в Китаї).
Orafol
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 02 січня 2014, 21:23
Контактна інформація:

Re: Кукурудза

Непрочитане повідомлення Orafol »

Доброго дня. Цікавить кукурузка від CUKK. У кого який досвід по рибалці, знаю що є різні запахи. Можливо хтось підскаже що працює а що ні, чи все таки кукурудза з її природнім запахом буде більш актуальна.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кукурудза

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Навіть не думав,що про кукурузу можна роздути таку тему,але вставлю і свої 5 копійок,які на жаль відрізняються від попередніх дописувачів. Моя суб"єктивна думка по поводу куки на гачок така,що ми чуть перебільшуємо розумові можливості риби і виробники кукурузи -це більше людська фобія ніж забаганки риби. В житті не перебирав виробниками і яка банка попала під руку в магазині ту і брав.Єдиний критерій кукурузи це триматись на гачку,хоча навіть в самій дешевій консерві,а це в моїй практиці була марка "Наш край" я так зрозумів що це сітка цих магазинів замовила партію спеціально під себе все одно серед дріб"язкових зерен находяться більші, які і надіваєм на гачок. При ловлі на фідер на річці чи ставу в точці лову кормом всеодно робиться якийсь ажіотаж,а між рибами які стоять на кормовому столі конкуренція тому рибі перебирати зернами кукурузи нема коли. Але це лише моя думка.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кукурудза

Непрочитане повідомлення Юра »

ttearjerker писав:Навіть не думав,що про кукурузу можна роздути таку тему ...
При ловлі на фідер на річці чи ставу в точці лову кормом всеодно робиться якийсь ажіотаж,а між рибами які стоять на кормовому столі конкуренція тому рибі перебирати зернами кукурузи нема коли.
Коли риби дійсно прорва, тоді різниця мінімальна, яку кукурудзу використовувати. А якщо рибачити на Горині, де риба і від мотиля верне морду і її як кіт наплакав, тоді н"юанси роблять улов.
Ось про ці тонкощі і писали вище в темі.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кукурудза

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Юра писав:
ttearjerker писав:Навіть не думав,що про кукурузу можна роздути таку тему ...
При ловлі на фідер на річці чи ставу в точці лову кормом всеодно робиться якийсь ажіотаж,а між рибами які стоять на кормовому столі конкуренція тому рибі перебирати зернами кукурузи нема коли.
Коли риби дійсно прорва, тоді різниця мінімальна, яку кукурудзу використовувати. А якщо рибачити на Горині, де риба і від мотиля верне морду і її як кіт наплакав, тоді н"юанси роблять улов.
Ось про ці тонкощі і писали вище в темі.
Риба як відомо в більшості своєї поведінки керується інстинктами. І все що їй не подобається в даний момент інстинктовно викликає в неї почуття дискомфорту,яке переростає в почуття тривоги.Якраз почуття тривоги завжди домінує над іншими почуттями і спонукає рибу покинуте місце де їй страшно.Це зумовлено тисячами років еволюції і виживанням риби в дикому середовищі. Тобто якщо ловити на ставу на стоячій воді на два фідера з радикально різними запахами,наприклад одне п"ятно солодке,а інше м"ясне і в даний момент рибі до смаку м"ясне то відповідно солодка точка в неї викликає страх,а він домінує і риба просто відходить з цієї точки на відстань де її рецептори не відчувають солокого запаху чи смаку. Виходячи з цього вважаю,що навіть при ловлі на Горині, якщо риба схвально реагує на корм, а в кормі присутня кукуруза з банки на, яку ловиш то будуть клювання,якщо ні то клювань не буде на любу марку куки. Винятком може бути голавль,який сприймає кукурузу на гачку відносно візуально,як в принципі і вишню на яку його на течії часто ловлять навіть без годівниці на груз. До речі цю теорію про інстинкти риби я почув кілька років тому в лекції одного професора іхтіології і взявши це на озброєння при ловлі карпа,але минулий сезон почав це ж саме помічати при ловлі на фідер.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Кукурудза

Непрочитане повідомлення Рома »

Шановні, а жало гачка повинно бути сховане в кукурузі, чи виглядати з нього? :smu:sche_nie:
Зображення Romanmix2002
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Кукурудза

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Рома писав:Шановні, а жало гачка повинно бути сховане в кукурузі, чи виглядати з нього? :smu:sche_nie:
особисто я, коли насаджую кукурудзинку, спершу пробиваю жалом інший бік, а потім трішки роблю назад, і ховаю жало.
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Кукурудза

Непрочитане повідомлення stal1n »

Жало обов'язково потрібно виводити назовні. Шанс засікти рибу підвищується в рази.
Можете зробити на рибалці експеримент: 10 закидів фідера ховати жало гачка, а 10 хай буде оголене. Зрівняєте результати, вони будуть драматично відмінні :mi_ga_et:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кукурудза

Непрочитане повідомлення Vetal »

"Цікавить кукурузка від CUKK". Розповім як кукурузку даної фірми купував постійно, а останній раз етикетка відірвалась а під нею була етикетка фірми "Чумак", а ціна всі розумію трошки інша. Тому треба остерігатись підробок. Скажу свою думку для плотви та карася кукурузка має бути солодка, тонкошкура та мяка. Результати однозначно кращі.Останні рази брав "Верес" - точно НІ, Бондюель - супер, але як написав "стал" - в "ігнор" їх кукурузку.
misconiya
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 29 липня 2017, 20:03
Контактна інформація:

Re: Кукурудза

Непрочитане повідомлення misconiya »

Мне на бондюэль больше всего нравится, на другие фирмы не так хорошо идет.
Аватар користувача
InnAgina
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 30 вересня 2017, 21:28
Контактна інформація:

Re: Кукурудза

Непрочитане повідомлення InnAgina »

І кукурудзу риба їсть?!? А я думаю, чого мій її купляє. На чекові є, в пакеті - нема.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей