ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення westrvua »

А можна інформацію по жилці на ваших снастях? дякую.
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Orbit »

Був з 28 лютого на 1 березня. Рибачив на гнилусі. На місце ловлі прибув о 13:40, щоб зайняти "рибне місце", але як виявилося воно було зайняте. Пройшовся по березі, розпитав у рибалок, як кльов і виявилося, що від ранку мали по 2-3 покльовкі :-( це оптимізму не давало, вся надія була, що буде кльов у ночі.
Отож замішую прикомку флагман холодна вода (чорна) і окремо фіш дрім карась+карп(світло- жовта), щоб перевірити яка краще буде приманювати рибу.
Десь у 15:00 снасті у воді і я в очікувані покльовкі.
ЗображенняЗображення
Через 15 хв покльовка, різкий відстріл ( в думках - мабуть лящ), але по спротиву стало зрозуміло, що там щось невелике, як виявилося то був полосатий розбійник в районі 200 грм. До 17 години було зловлено ще 2 штуки, а потім все як обрізало, ніоднієї покльовкі.
І от тількі стало темно відразуж покльовка і на березі перша (всього було 15 шт, які заважили разом 3 кг) плотвичка десь біля 200 грм :ya_hoo_oo: .
ЗображенняЗображення
Покльовкі були з інтенсивністю одна в 30-40 хв, клювала плотва і зрідка потрапляли і підлящики.
ЗображенняЗображення
Десь після опівночі почав іти мілкий дощ, що погіршило умови ловлі :-( , хоча рибка покльовувала незважаючи нінащо.
Під ранок вдалося зловити 2 карасі. З настанням світанку кльов взагалі припинився і з 6:30 до 9 години небуло ні однієї покльовки. Хоча сусіли на "рибному місці" взяли ляща десь біля 2 кг.
Ось улов, який затянув на 5,4 кг.
ЗображенняЗображення
P.S.
1.Плотва краще покльовувала при використанні світлої прикрмки
2. Клювало як на опариша з мотилем так і на самого опариша.
3. Клює тільки вночі, в день клює окунь.
4. На спутнікі та убійцу карася не клює взагалі ( в батька за цілу ніч ніоднієї покльовкі).
skrudg
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 03 квітня 2014, 20:38
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення skrudg »

Підскажіть будь ласка яка дистанція ловлі в цьому місці ????
Аватар користувача
cross1k
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 05 вересня 2012, 15:48
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення cross1k »

кажуть риба вже майже вся з силітьором... правда чи це брехні?
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення serseruy »

Кажу- майже вся риба без силітьора...
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Orbit »

Карась взагалі без солітеру, а от лящ 50 на 50,
Аватар користувача
qwert
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 04 липня 2008, 00:00
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення qwert »

Був з 09.03 на 10.03. Приїхали десь о 15.00, сіли десь о 19.00, людей здуреть. Біля берез (хто знає) зайнято на двоє суток вперед. Мною було зловлено 2 лящі, 11 підлящів, 1 карась. Вся риба чиста, хоча й ловили на міляку.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення stal1n »

Ну що, заскучали вже за моїми звітами? ;) Ловіть:

Відкриття сезону 2015. Звіт з рибалки Остріг, 14-15.03.2015

Компаньйони: Тарас Ганіткевич, Віктор Шевчук, Паша "Полосатік", Олександр Лащук, Саня і Ваня.
Погода: температура +4, вітер східний 7 м/с, тиск сильно зростав з 748 до 759 мм. рт. ст.. Цілу суботу йшов дрібний дощ, на вечір він стих. Хмарно й холодно.
Рівень води: норма.
Час ловлі: 16:30-03:00.
Місце: Нетішинське водосховище зі сторони Острогу, майже відразу за шлагбаумом ліворуч.
Вартість рибалки: тут ловити безкоштовно.
Зловлено: особисто мною 2 великі карасі та 3 підлящики. Тарас на пару з Пашкою взяли 53 рибини, Ваня і Саня десь так само. Віктор не впіймав нічого(хоча навіть пробував ловити на Ванін фідер з прикормкою, поки той спав), Сашка Лащук якусь плотвичку.
Наживка: опариш + мотиль.
Прикормка: саморобна, спеціально для цього місця. На неї нічого не брало, довелось додати сипуху Traper Leszcz. З ближньої точки ловив на FishDream лящ + бетаін з меласою, клювала лише випадкова риба не великого розміру.
Снасті: тяжкий фідер, фідер.

Існує все-таки в нашій області місце, де можна відкритись сезон так рано, як лише можна мріяти.

Нас зібралась добряча компанія, їхали аж трьома машинами.

А водосховище нас зустріло холодним вітром, мрякою, дощем і постійним гулом від хвиль, що б'ються в берег. Першим ділом, як і було домовлено перед виїздом, ми всі дружно поприбирали сміття біля берегу в мішки і винесли з території
Зображення

Всі зайняли місця один біля одного і почали готуватись до нічної рибалки. Це була перша рибалка, де я випробовував своє новеньке крісло Korum deluxe accessory chair. Поки я його налаштував на тих плитах і розклав вудки пройшло доволі багато часу. Мені треба буде в цьому ще добряче повчитись.
Проміряв відстань: в 44-50 метрах була ракушка, ближче піщано-кам'янисте дно і геть під берегом якась тіна. Вирішив тяжким фідером ловити з ракушки, а середнім фідером з ближньої дистанції в 36 метрів. За зиму багато чого забув, кидав поганенько й криво. Мало того, потім побачив, що шнурок на Датч Мастері виліз з кліпси :( і я промірявся грузиком ще раз. А ще й косий зустрічний сильний вітер постійно заважали кидати влучно. Коротше, не докидав я до ракушки. Вже аж за північ зняв методну оснастку з тяжкою фідеру, почепив годівницю у формі кулі на патерностер і став класти точно під кліпсу.
Тепер про прикормку. Справа від мене відразу сидів Паша, у нього була якісна польська прикормка Трапер. Він нею перебивав мою кашу, риби у мене в секторі тупо не було. Поки я не додав в свою прикормку теж траперу, то й не бачив жодного клювання.
Зображення


Коротше, в умовах сильного пресингу на рибу з усіх боків потрібно обов'язково користуватись якісними кормами з яскравими сильними ароматами, бо будеш в прольоті. А можливо ще дуже і дуже рано ловити на кашу з зернятами. Якби там не було після коригування дистанції і прикормки я теж почав щось ловити.
Зображення


Вночі було дуже холодно і постійно дув цей сильний вітер. Довелось вдягати на себе всю одежу, що мав. Навіть дощовик, щоб не так продувало. Все одно якщо довго сидів на стільки то мерз, доводилось трохи ходити по березі, щоб зігрітись.

Спостерігати за покльовками було теж не дуже зручно: сильні хвилі постійно накатували на шнури і кінчики фідерів весь час гойдались. Але карасі клювали дуже впевнено — просто стягували вудки зі стійок.
Зображення


У мене клювало дуже рідко, а от Паша тягав рибу раз за разом, як в принципі Тарас і Ваня. Вони сюди їздять мало не кожні вихідні, тому точно знають куди класти корм і як ловити рибу. Просто молодці! Підібрали ключик до цього місця.
Також наш місцевий знайомий Валерій спіймав на стандартну Нетішинську методну снасть(ковзаюча пружинка з кашою і в кінкі коротенький повідок на шнурі) великого ляща. А от мені на таку ж снасть за цілий вечір нічого і не клюнуло.
Зображення

Загалом клював не крупний підлящ і влітали карасі грам по 300. Головне було докидати до ракушняка. З ближніх дистанцій ні в кого кльову не було зовсім, хіба яка випадкова маленька рибка.
Холод брав своє, я здався десь біля третьої ночі і пішов спати в машину.

Зранку почали підтягуватись нові люди до водосховища, а ми поїхали додому. Отаке от відкриття сезону 2015.
Зображення

Відео з рибалки:


Нікому радити таку рибалку не хочу. Ще дуже холодно. Риба ловиться вночі, лише з конкретно визначених ділянок, ще й подавай їй якісний корм. Особисто я тепер маю нежить, горло болить і постійно чихаю й шмаркаюсь.
Ну хіба дуже вже хочеться на результативну рибалку, то можна їхати :)
Зображення

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Вікдриття сезону 2015. Звіт з рибалки Остріг, 14-15.03.2015
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Звіт бомбовий,навіть нема, що додати крім кількох нюансів!
1. Я вже 38 років Ганіткевич,а не Гнаткевич.
2. Нема хап-хап і як не крути, а під легким пресінгом куплена прикормка взуває всякі самопальні каші.
3. Рибалку всім раджу, просто треба розуміти що це велика площа,яка продувається вітрами,тому вдіватись чуть крепше.
4. Нежить від того, що ти не пив :-) :-) :-) іншої причини не бачу,всі інші пили і здорові як бугаї :-) :-) :-)
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення slash »

Во во, Тарас все правильно написав. Щодо прикормки то мій Лящ+бетаїн+мотиль+гейзер+меліса(кориця та мигдаль) була не конкурентною їхньому Траперу.
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Це ще добре що ти небув з протилежної сторони бо там не місця, не клювання зовсім непобачивби. На гнилусі зовсім аншлаг був, сісти неможливо, сиділи на дамбі і то ледь влізли. Були так само з 15 на 16 за весь час я побачив 5-ть покльовок, два підлящика одна плотва 350 грам і два карася 400 і 1 кг. Сидів як попрошайка кльов відсутній був, це на дамбі. Біля берез ще якось з горем пополам раз в пів години покльовка відбувалась. Такщо краще з вітром але з покльовками то ще якось веселіше. Бо коли холодно меньший вітерець получавсь в спину якраз, і щей без покльовок то це зовсім капець :cry_ing:
Аватар користувача
Relax
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 24 березня 2015, 03:07
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Relax »

Всім доброго дня! Приїхали на водосховище 0 6:30 ранку, субота (21.03.2015р.), місце для ловлі обрали біля риббази. Забігаючи наперед скажу,що до 16:00 нами нічого зловлено не було, а от дохлої риби ми побачили багато ((

На березі водойми лежали великі дохлі Білі Амури і Товстолоби:



Поряд з нашим місцем лову, розташувались підводні мисливці (їх улов один судак 2 кг) , з розмови з ними ми дізнались, що все дно встелене товстолобами більше 5 кг (((



Поспілкувавшись з місцевими, дізнались, що травили ракушки, а потравили рибу )) :ne_vi_del:
Позитив отримали від сонячної погоди та розуміння, що вже весна!
Буду вдячний, якщо підпишитесь на канал Ютуб!

Бажаю всім рекордного сезону рибалки !!!!!
Рибалка в Україні (РвУ): https://www.youtube.com/channel/UCUR51E ... VVW2CPwljA
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Всім доброго вечора! Були на рибалці з суботи на неділю (4 на 5 квітня). Прибули ми з Пашою(Полосатік) біля 15 год. на дамбу, а там ні душі. Почуття двоякі,вроді розкладайся де хочеш з комфортом,з іншого боку прекрасно розуміємо,що відсутність,або присутність місцевих рибалок -прямий показник кльову. Біля 16 розклались,замісились і приступили до ловлі. Клювання не заставили себе чекати. Потяжки вже по весняному сильні і жадні. Якщо після закидання не відпустивстив фрікціон катушки,то 0,11 поводок рветься на раз два. Вітер в цей день був західний і дув з права відносно нас,тобто від лісу. Надув він нам хмару з снігом,а на ніч і мороз -2. Із -за різниці температур вода на морозі сильно парувала,тому комфортно ловили на шнури. Ось в принципі і все по даній рибалці. З цікавого можу сазати ,що хоч і сиділи з Пашкою поруч,але ловили різну рибу. В нього в прилові лящі і проскочило кілька карасів,в мене навпаки в прилові карась,і проскочило кілька лящів.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
З повагою Тарас (Вдала рибалка)
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Orbit »

Всім привіт. Був на рибалці 7-8 квітня зі сторони Гнилухі. На місце прибули десь в 13:20. Людей, що яблуку ніде впасти, але місце для нас тримали знайомі рибалкі, які ловили з 6-7 квітня.
Поки облаштовую місце для рибалки, знайомі ловлять ость такі карасі, кожні 15-20 хв.
ЗображенняЗображення
Десь В 15:00 фідери закинуті.
ЗображенняЗображення
Я в очікувані першої покльовкі, яка незабарилася. Підсічка і приємний супротив, декілька хвилин виважування і перший карась на березі :ya_hoo_oo:
ЗображенняЗображення
далі влітає два пілящики, один десь до 1 кг
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Далі покльовкі ставали все рідше і рідше, як стало темно то взагалі перестало клювати.
І ще спостерігалося досить незвичне явище - вітер дув на гнилуху(зі сторони атомки, північний), а от кормушкі 35-40 грм постійно зносило в сторону протилежну до хвилі, було таке відчуття ніби ловиш на ріці, тому кормушки використовував 50 грм, вони хоч трохи трималися дна.
Вночі кльову майже небуло (зловлено 5 карасів), пробував змінювати прикомкі, наживкі, довжину повідків але результату нічого недавало. Зранку як россвітало було зловлено ще декілька карасів. От така от була рибалка :co_ol:
ЗображенняЗображення
P.S. Сусід рибалка який ловив біля мене використовував "вудку" довжиою приблизно 7-8 м. і закидав її на вбивцю карася, вперше в житті таке бачив, така довга що в обєктив камери невмістилася :-)
ЗображенняЗображення
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення chinta »

Половил фидером на большой воде . Погода как в сказке " 12 месяцев " : жара , холод , снег , дождь , сильный ветер , штиль ... . Естественно не клюет . С горем пополам удалось вымучить парочку подлещиков и десяток приличных окуней . Все поклевки еле различимы и даже " кокунь " не в состоянии отчетливо дернуть квивертип .
Был вчера с утра до обеда . Берег пустой , не души .
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей