р.Устя

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Хвилі настрою, або весняна плотвіща

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

На дуже сумній ноті зависла тема про мою улюблену річку, спробую її оживити.
Отож, 8 березня, привітавши вранці коханих жінок. Планував відкривати спінінговий сезон, проте зважаючи на погоду:
ЗображенняЗображення
Вирішую не мудрити, на швидку руку ремонтую свою стару поплавочку, основа 0.15, поводок 0.08, малесенький гачечок, і поплавець десь під 1 грам - відправляюсь на річку. По-дорозі заходжу в критий ринок, де мила жіночка в честь 8 березня за 4 грн. насипає мені майже повний коробок мотиля. Хорошого, маю відмитити мотиля, свіжого, червоного, крупного. Настрій вгору - веселим маршем, проти вітру йду понад річкою в бік басіка. Моя мета в цей день - карась та лин. З минулих років памятаю, що ці поважні, та ще сонні в цю пору риби, підходять чи то погрітись, чи то в пошуках корму у зарості минулорічного очерету, тут я їх ловлю вже декілька років поспіль. Йду, подалі від центру міста аби не травмувати непідготовлену психіку випадкових перехожих. :metal:
Дорогою настрій знову псується:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Понад річкою з інтервалом у 10-20 метрів стоять "деруни" і поки що ситуація не міняється, мо їх бити? :wall:
Дорогою до місця лову зустрічаю Сашу (trans), він тестує новий спінінг. Обмінююсь парою фраз, настрій покращується:)
Йду далі, зирк, а моє улюблене місце зайняте, ну що за день....
Проте, чи то рибачок той змерз на пронизливому вітрі, чи то що, поки я до нього дійшов, той вже змотався й втік...

Прибувши на місце розмотую свою нехитру снасть, обережне закидання під зілля і напружені хвилини очікування. 1..2..5...20... а результату - 0. Я вже й перезакидав і танці там від холоду танцював, а воне не клює, та й все. Але чому? Я ж уже 3 чи 4 роки поспіль ловлю тут весною карася та лина....
Розумію що параду не буде, міняю дислокацію - переходжу на протилежний берег, сідаю прямо навпроти того місця, де щойно пробував, заброс в саму гущу зілля
ЗображенняЗображення
вирівнюється поплавець і відразу тоне...??? що за??? тягну - є, красуня плотва:
ЗображенняЗображення
До речі вона була найбільшою цього дня десь під 400 гр. Коротше далі описувати мабуть не буду, клювало з перемінним успіхом ще протягом 2 годин, аж поки я вкінець не змерз. Зловлено близько 2 десятків плотвиць + парочка сходів. Рибку доводилось висмикувати із самої гущі зілля кожного разу ризикуючи завершити риболовлю через обірвану оснастку, проте гниле зілля та точність набута під час рибалок з ЛМ не дали цього зробити.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Висновок: цього дня я рибку знайшов!!! не там де хотілося б і не ту, проте я не скаржусь, вже вдома проаналізувавши всі факти зрозумів, що спочатку сів на березі в який дув вітер, очевидно він рибку і розігнав...
П.С. Коли ж почне клювати карась та лин??
На конкурс 2013 :men:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

10.03 знову на річці. Ну не здаюсь я - хочу весняного карася. Снасть та ж що й позавчора, от тільки місце ловлі я змінив. От результат:
ЗображенняЗображення
а його старший брат як завжди втік:)
На додачу до всього упіймав, напевно, "ельца" - не знаю як буде українською. Чомусь раніше думав що ця риба у нас не водиться:
ЗображенняЗображення
Усім НХНЧ!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: р.Устя

Непрочитане повідомлення chinta »

Сегодня с друзьями половили на поплавок . Рыба активна - поклевки отчетливые и сопротивляется резво, но на прикормку поставить трудно . 1-2 рыбки и продолжительная пауза , грешу на прозрачную воду . Стандартные поплавочки 1,5 - 2,5 проиграли , жесткой придержке поплавком с отгрузкой в 3,5 грамма ( зеленый ) .
Прикармливал : Flagman плотва холодная вода + флюропечение + специи и мотыль + глина . Глубина больше 2 метров и ровная площадка с небольшим подъемом в конце проводки . Два мотыля на крючке Owner Sode № 26 атаковала приличная плотва , изредка окунь и влетел один маленький подлещ .
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: р.Устя

Непрочитане повідомлення chinta »

Немного половил на реке Устья . На 9,5 метрах нащупал ямку . Дно твердое , глубина 2,4 метра . Присутствует небольшое течение .
Учитывая аномальную температуру ( + 10 , февраль ) , немного подсластил прикормку , карамельным ликвидом от Dynamite Baits ( сработало ) . В проводку с придержкой , редкие поклевки окуня и "обсосы " мотыля . Перешел на полный стоп плоским поплавком , отгрузка в 3 грамма в самый раз . Стало веселее , неподвижной насадкой заинтересовался карась , иногда влетает плотва . Рыба прикормку " жрет " , необходимо периодически докармливать точку , иначе наступают паузы .
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: р.Устя

Непрочитане повідомлення chinta »

Снова ловил на реке Устья . После анализа последней сессии ( Вт фев 24, 2015 ) , провел коррективы ловли . Прикормочную смесь существенно утяжелил речной глиной : 250 грамм сильно увлажненной Flagman " Плотва Холодная вода черная " смешал с 1 кило увлажненной глины . Формировал шары прикормки , намеренно " дубовые " . Лиманный мотыль ( 200 грамм ) закатал в мокрую глину , почти " грязь " и тоже комки " запрессовал " . Таким подходом , решил отвадить мелочь и сделать ставку на рыбку покрупней .
Первым делом прощупываю рельеф дна , при помощи глубомера . Площадка перед трех метровой " ямой " , будет неплохой точкой ловли . Глубина 2,1 метра , дистанция 10 метров , течение под плоский поплавок 3 -4 грамма . Стартовый закорм : 4 шарика прикормки + 2 комочка мотыля .
Первая проводка поплавком MILO Megane Plus 3 гр. и плотвичка на крючке . Делаю " полный стоп " , сразу поклевка и опять плотва . Принимаю решение , увеличить спуск и положить подпасок на дно . Долго жду поклевку и вот антенна медленно скрылась под водой . Подсекаю , амортизатор шестого номера гасит рывки рыбы . Завожу упитанного карася в подсачек . За 4 часа , удалось выудить до полсотни бойких красавцев . Влетел один мини карп . Когда то , он вырастит и будет рвать снасти.
Прекрасно провел время , главное удалось подобрать " ключик " к рыбке .
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р.Устя

Непрочитане повідомлення westrvua »

а что изображено на первом фото:? часть оснастки глубиномера?
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: р.Устя

Непрочитане повідомлення chinta »

westrvua писав:а что изображено на первом фото:? часть оснастки глубиномера?
Это глубомер , закрепленный на крючке . У меня их штук 20 , от 1 до 80 грамм . Подробнее : http://rivnefish.com/forum/viewtopic.php?f=80&t=425787
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: р.Устя

Непрочитане повідомлення chinta »

После обеда , " проведал " городскую речку Устья . В месте ловли дно равномерное , без углублений и отмелей . " Зацепиться " не за что , поэтому выбрал точку , где комфортное течение . Глубина 1,6 метра , дистанция 9,5 метра ( штекер ) . Течение равномерное и слабое , под плоский поплавок в 4 грамма - полный стоп .
Сегодня нацелился поймать немного речного карася . Прикормка - уже проверенный тандем : Secret Roach Black и Super Bream Black серии GOLD от Flagman + немного грунта . Отдельно рубленый червяк с глиной . Я надеюсь , пока вода не прогрелась , именно такое меню способно соблазнить достойную рыбу.
Шары прикормки делаю плотные и тяжелые . Главное , чтобы корм был инертным , иначе стеной встанет уклейка и тогда прощайте мои караси .
2/3 всего объема смеси на стартовый закорм , насадка два мотыля . Начинаю ловлю 2х граммовым " плоскачем " от Trabucco . Жесткая придержка и антенна уверенно уходит под воду . На крючке первая рыба - красавица красноперка . На следующей проводке , подсекаю неплохую плотву . Вскоре на корм встает шустрая густерка . Ловля очень активная , рыба ловится отменно , но где же долгожданный карась . В какой то момент наступает пауза в клеве и докорм , не приносит желаемого результата . Пробую ловить на полный стоп при помощи Cralusso Ray 4 gr и получаю поклевку упитанного карася . Сегодня эта рыба капризна и стабильно не ловится . После 5 - 6 экземпляров , снова наступает пауза . Пытаюсь экспериментировать с проводкой , меняю наживку , комбинирую . Пауза затягивается , но вот на комбинацию опарыша с пятью мотылями , невнятный прижим антенны . После подсечки понимаю , что на другом конце снасти очень крупная рыба . Пробую оторвать от дна , но куда там . Этот " локомотив " разворачивается и вытянув штекерную резину ( 0,98 мм ) до придела , благополучно сходит . Видно сегодняшняя кормовая программа пришлась по душе не только карасикам . После схода на точку встает густерка , а через некоторое время ее вытесняет пристойный карась .
Ловил без садка , поэтому фото общего улова нет . Рыбалка вышла неожиданно удачная . Настроение отличное .

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: р.Устя

Непрочитане повідомлення chinta »

Немного половил на нашей речке , в 12.00 меня прогнал дождь . Настраивался подсечь карася - подсек и не только его . На корм встал " карп " и какая то " амазонская " тварь , иногда подлавливал плотву или карасика .
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р.Устя

Непрочитане повідомлення AndreyK »

chinta писав:"амазонская " тварь
http://rivnefish.com/forum/viewtopic.php?f=107&t=2300
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: р.Устя

Непрочитане повідомлення forest »

Сьогодні ловив близько двох годин. Надіявся на відкриття сезону, але очікування так і залишилися очікуванням.
One окунь і все...
Погода зовсім не для риболовлі...
Ловив на мотиль, кормив : грунт + порція живого і замороженого мотиля. Основна ліска 0,1, повідок - 0,06.
Течія доволі сильна, можливо це також вплинуло на активність риба, але головне, що свіжим повітрям подихав...

Зображення
Аватар користувача
Custo
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 19 березня 2014, 19:17
Контактна інформація:

Re: р.Устя

Непрочитане повідомлення Custo »

Відкрив поплавочний сезон 2017 на річці Устя, неподалік міста. В цьому місці лід розтає швидше чим на інших водоймах, тому прийняв рішення поїхати в розвідку і не прогадав. Рибка цього дня була не активна та дуже капризна, покльовки затяжні та дуже ніжні. Плотва та окунь, на яких я розраховував так і не клюнули, не зважаючи на закорм точки мотильом та всі мої старання! Першу покльовку побачив через півтори години полоскання поплавка, цією рибою виявився карась. Ще за декілька годин було виловлено біля десятка карасів, декілька сходів та нереалізованих покльовок.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
Custo
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 19 березня 2014, 19:17
Контактна інформація:

Re: р.Устя

Непрочитане повідомлення Custo »

Вчора трохи порибачив на Усті. Погода чудова тепло, сонечко світить! Рибка цього разу дуже порадувала- клювала жадно та часто (на кожній проводці). Вже в перші хвилини після закорму плотва стала стіною в придонному шарі води та активно атакувала пучок мотиля на гачку. Також розміри риби приємно здивували, попадалися зачотні батони 100-150грам. Не дивлячись на всю цю весняну красу, рибалка видалась важкою. Поривистий боковий вітер, який заважав якісно зробити проводку, пливучі острови камиша та трава, яка пливла під водою та чіплялася за грузила та гачок, перетворювали рибалку на справжнє випробування сили та духу. Ще й в додачу рівень води сильно піднявся, місце на якому я рибалив минулого тижня було повністю затоплене(глибина по пояс), тому довелося зміститися на мілину, де гілки дерев сильно заважали. Та ми не шукаємо легких шляхів, стартовий за корм і пішла жара. Ловив на мотиля, прикормка була розрахована більш на карася(тяжка, інертна), але в таких умовах зловити пасивного весняного карася було практично не можливо, надто сильна течія та пливуча трава, яка заважала втримати поплавок на одному місці. Отже склад прикормки був такий: Flagman Gold supreme + Sensas carpes et gros poissons noire + Sensas Crazy Bait marine + грунт та прикормочний мотиль. Рибалка тривала три години, на більше мене не хватило. Було зловлено більше двох з половиною кг. річкової плотви.

Зображення

Зображення

Зображення
Ось вони, це ті умови в яких штекеру немає рівних, ні одною іншою поплавочною снастю не можливо було б це повторити.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей