ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Доброго дня всім рибацюгам!
Провів не зовсім легку в фізичному плані рибалку на Нетішинському водосховищі.
Зображення
Час ловлі: 19:30 - 7:00.
Наживка: опариш, мотиль.
Прикормка: Флагман Фідер Шоколад, Флагман Універсал Холодна Вода, Пасточіно, і все це залито ліквідом власного виробництва.
Зображення
Дуже вже давно планував цю рибалку, ніби то добре підготувався, хотів зловити ляща (жінка попросила). Але сталося все навпаки.
Довго промірявся, ракушки в місці лову було дуже достатньо. З комфортних для мене для закидання 55 метрів, ракушка йшла з паузами в два три метри аж до 32-33.
Після ракушки йшло тверде дно метрів пять, далі мул та "тіна".
Вирішив ловити перша точка 51, друга 32.
В першу точку полетів патерностер з повідком 0,1 50 см, гачок 16 розміру два мотиля + опариш (вибирав найменшого) ::yaz-yk:
В другу з розрахунку на щось покрупніше то самий патерностер з 0,16 теж 50см флюорокарбоном теж з гачком 16, але вже тільки на опариша.
Перша точка без закорму, в другу три кормухі і вперед. В кожну кормушку пробкою додавав куколки опариша (кастер).
Жодного клювання до 12 ночі. :cry_ing:
І вечеряли ))), і перезакидали частенько - не було результату.
Наша весела компанія:
Зображення
Погода тепла, на воді штиль. І риба себе вела аналогічно.
Перше впевнене клювання отримав в 00:30 з дальної точки. Карасик на березі.
Зображення
Зображення
Зображення
Вночі просто краса! А рибка клювала всеодно не впевнено.
Зображення
Біля другої ночі почалась якась активність по березі у рибаків. Сусіди зловили підлящика, ще одні карася.
Мій компаньйон Сашко підловив густерку і плотву. Побачив що він чіпляє два три мотилика і одного опариша, і ловить дріб’язок, я відмовився від мотиля.
Продовжую в першу точку класти корм з одним та іноді з двома опаришами без мотиля. Нульц! Повний. Навіть риби там небуло.
В другу чіпляю по три опариша замість двох і туди.
Зображення
Біля 3:30 знову карась, потім за пів годинки знову.
Зображення
Біля 4:20 трошки закімарив, вдів на квівери колокольчики і проснувся від шаленого дзелінькання, стійка падає в воду і вудка теж!
Все це ловлю, ледь відкривши очі, спускаю фрекціон, і рибка попливла :))))) Потихеньку підважили, заплутали сусіду три вудки, (він ловив аж на сім чи то вісім), і завели красеня в підсак. Карась 1кг 101 грам.
Підловлювали карася до 5 ранку, і на тому кінець клюванням.
Сашко так нічого путнього і не зловив, Вітя Малафей одного карася, і Діма пару карасів.
Зранку стало дуже прохолодно. В порівнянні з вечором та ніччю, дуже холодно. Якийсь навіть з’явився вітерець.
Але всеодно гарно в таку пору надворі. "Велика вода", червоне небо де має зійти сонце.
Зображення
Ось весь улов:
Зображення
Зображення
І карасевич, найбільший в моїй практиці:
Зображення
Рибалкою залишився задоволений, шкода що так ляща і не зловив, буду робити висновки.
О восьмій зібрались і поїхали додому.
Усім дякую за увагу, ні хвоста ні луски, побачимося!
З повагою Slavikrovno.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення stal1n »

Без лящів в поганий вітер. Звіт з рибалки Острог, 17-18.04.2015

Компаньйони: Слава Воронцов, Діма, Саша.
Погода: температура +8(під ранок опустилась до +2), вітер північно-західний 1-2 м/с, тиск сильно зростав з 737 мм. рт. ст., небо малохмарне. А от наступний день вже був значно холодніший і похмурим.
Рівень води: норма.
Час ловлі: 18:30-08:00.
Місце: Нетішинське водосховище зі сторони Острогу, майже відразу за шлагбаумом ліворуч, між цифрами 1 та 2 на бетоні.
Вартість рибалки: тут ловити безкоштовно.
Зловлено: на всю нашу компанію 12 карасів, особисто я взяв лише одного карасика. Майже всю рибу натягав Слава. Чомусь не було лящів взагалі.
Наживка: опариш + мотиль.
Прикормка: Traper Leszcz special з атрактантом Traper Leszcz на одній точці і Traper Leszcz Belge на іншій точці.
Снасті: тяжкий фідер, фідер.

Як сніг на голову пропозиція від Слави їхати на нічну фідерну рибалку в Острог. Забирають прямо з роботи і привезуть під хату. Як на диво жінка не проти. Якщо чесно, то я не дуже то й палав бажанням мерзнути всю ніч, але знав, що у випадку відмови потім буду довго шкодувати про втрачену можливість. То ж вперед, до пригод!

Коли приїхали, то виявили доволі таки багато рибалок на дамбі, і всі вони залишались на ніч.
Зображення

Ми знайшли доволі широку вільну ділянку між рибалками і почали готувати свої місця.
Я зробив ставку суто на ляща. Нащупав в 52 метрах від берегу ракушку і відправив туди 10 повних годівниць з хорошою лящовою прикормкою. Єдиний нюанс, що ця прикормка була з морозильника. Після цього почав там ловити тяжким фідером. Покльовок не було дуже довго, тому я почав ловити середнім фідером на іншій точці праворуч, на ту ж прикормку, але вже суто на мотиль без опариша. Там теж не клювало :(
Зображення

Першого карася спіймав Славік десь близько десятої, але то була якась зальотна випадкова риба, бо більше не клювало. Взагалі по березі кльову ні у кого не було. У мене було кілька невнятних ледве помітних покльовочок, але без толку. Приїхали наші друзі Паша з Тарасом, з якими я був на минулій рибалці тут, вони то ловити вміють. Але і в них кльову не було взагалі. Лише кілька дрібних випадкових рибок.

Я змінив прикормку на тяжкому фідері на Traper Leszcz Belge і дистанцію ловлі на +5 метрів. І майже відразу злапав карася. Але одиночного :(

Зображення

Ось така от була в мене прикормка:
Зображення

Так кльову я і не дочекався кльову і звалив спати в машину десь о пів на третю ночі. А хлопці всі полишались чекати на нічну рибу.
Зображення

Як виявилось пізніше, риба клювала з четвертої до п'ятої ранку. Якраз в цей час я спав в машині. Як тільки я повернувся до вудочок, так відразу кльов і відрізало. Більше в нашій компанії ніхто з п'ятої ранку жодної покльовки і не бачив аж до моменту нашого від'їзду о восьмій годині. Прикольно клюнув найбільший карась у Слави: просто стягував фідер разом з триногою у воду. Добре, що Славік встиг прокинутися і зреагувати на цього велетня.
Зображення

Я сходив "в гості" до наших друзів на дальню сторону дамби. У них теж цього разу був повний прольот. Лише кілька рибок у заліку, та й то не великих. Паша використовував якісну сенсасівську прикормку, але це нічого не дало. Вкотре підтвердився факт: на дуже великій водоймі жодна прикормка не допоможе, якщо риба пішла десь в інше місце.
Але мені вдалось зазнімкувати Тараса, який виважував єдиного(!) цієї рибалки лящика.

Зображення

А це Пашка і його прикормка
ЗображенняЗображення

Отже, героєм цієї рибалки без сумніву був Слава Воронцов, який нехитрою сумішшю з прикормок Флагман "лящ шоколад" + "універсал зима" зумів злапати трохи гарних карасів. Те про що мрієш, колись та збувається ;)

Зображення

Відео рибалки:


Висновки:
- Вітер був слабеньким, ще й від нас - то дуже погано. Треба щоб дуло прямо в пику і хвилі билися по плитах;
- риба була взагалі не активною, покльовки випадковими;
- особисто я зробив ставку на лящів, а їх в зоні ловлі взагалі не було, жодна прикормка навіть не допомогла;
- основна маса риби поклювала в проміжку часу 04:00-05:00, а далі тупо відрізало.

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Без лящів в поганий вітер. Звіт з рибалки Острог, 17-18.04.2015
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Стал я твої звіти люблю читати,але лише із-за красочних фото,висновки якими ти керуєшся в звітах мені взагалі не зрозумілі.


Я сходив "в гості" до наших друзів на дальню сторону дамби. У них теж цього разу був повний прольот. Лише кілька рибок у заліку, та й то не великих.

Я тоді зловив 9 рибин.8 карасів і підлящика(не рахуючи 4 чи 5 густьорок які я викинув зразу в воду). Карасі по величині такі ж як у Славіка,крім цього бонусного тож повний прольот був в тебе. На майбутнє за мене або не пиши,або пиши об"єктивно.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення stal1n »

ttearjerker писав: Я сходив "в гості" до наших друзів на дальню сторону дамби. У них теж цього разу був повний прольот. Лише кілька рибок у заліку, та й то не великих.

Я тоді зловив 9 рибин.8 карасів і підлящика(не рахуючи 4 чи 5 густьорок які я викинув зразу в воду). Карасі по величині такі ж як у Славіка,крім цього бонусного тож повний прольот був в тебе. На майбутнє за мене або не пиши,або пиши об"єктивно.
Оце "сходив у гості" були станом на першу ночі.
Прошу вибачення якщо щось не так.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Був на водоймі з 30.04 на 01.05.
Рибалив з 20:00 до 7:30.
Зображення
Зображення
Зображення
Приїхали, усі плити майже вільно. Метрів 20 від шлагбаума занято двома трьома рибалками, і відразу за ними якась компанія молодих людей.
Так от після цих молодих людей на протязі 80-100 метрів, через кожних метрів десять стоять сітки!!!!!!!
І хлопці з цієї компанії кожну годину ходили і перевіряли ці сітки. В сітках був в основному окунь, причому на самій ближчій до нас я бачив окунів по 250-350 грамів.
Обловив дві точки: 51 і 65 метрів.
Закорм був обільний. Наживка опариш.
Перше і єдине клювання, причому дууууже вяле, отримав в 23:30, карасик на долоньку. Ось і все :)
Зображення
У рибалок біля шлагбаума, зранку в садках по дві плотви, і тільки в одного чоловіка 3-4 карасі.
Усе що використовував на фото:
Зображення
Із компаньйонів, Віталік злапав теж одного "зальотного" карася, а Діма та Сашко так нічого і не зловили.
Наша компанія:
Зображення
Зображення
Зображення
Із висновків можу припустити тільки те, що всю рибалку було дуже тепло і був повний штіль на воді.
Ну і карась мабуть все-таки пішов на нерест, і в цих не затишних місцях з ракушним твердим дном на либині 4,5 метра йому зовсім немає що робити.
Всім ні хвоста ні луски!
З повагою Slavikrovno.
Аватар користувача
KCA
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 22 березня 2014, 00:13
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення KCA »

Привіт. Також був на цій водоймі, але у ніч з 27,04 на 28,04. Рибалив з 23:30 до 7:00. Кльову майже не було, зловив 7 карасів, 2 з яких на на опариш і 5 на пуфік.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
bez_GMO
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 04 травня 2015, 10:01
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення bez_GMO »

Будете збиратися на риболовлю на ХАЕС беріть прикормку Фіш Дрім Красний карп і Фіш Дрім гейзер! Працює завжди!
Аватар користувача
KCA
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 22 березня 2014, 00:13
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення KCA »

Привіт. Був сьогодні вночі на водосховищі. Рибалив з дамби з 23,30 до 6,00. Покльовок майже не було, за весь час зловлено 1 підлящика на лодоню, який поплив підростати та 2 карасі, один з яких бонусний десь близько кілограма.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Polkovnik
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 22 липня 2009, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Polkovnik »

Зображення

Коротко. Был на ночь с 9 по 10 мая. Сидели на плитах перед шлагбаумом. Поймали на двоих 11,5 кг. Карась от 300 до 700 гр. Ловили на Убийца Карася, в пружины забивали пшено+ пареная макуха+ активатор клева Трапер Карп+Линь+ Карась, на крючки опарыш.
Первая поклевка была вечером, когда село солнце. Интенсивный клев с 3 до 4 утра. Уезжали в 10.00. В принципе, ловили все.
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення westrvua »

Яка зараз ситуація на Гнилусі, хто що знає ... йдеться про низький рівень води на малій воді і дохлу рибу ... Чи э можливысть ловити на малый воды зараз?
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Vetal »

Привіт. Відпочивали на водоймі з 12-14 червня. Риболовлі присвятив один вечір і ніч з пятниці на суботу. Почав рибалити біля 12 ночі, снасті фідер, один спінінг "вбивця карася" і "смоктуха". Наживки: опариш, пуфік, мастирка, хробак, кукурузка. ПРикормка: трапер Карась-Лин-Карп, та Трапер Турбо + сироп+ пластилін Мегамікс. Улов: НУЛЬ. Одне клювання біля 1 ночі, відразу спрацювання фрикціону і риба завела в зілля снасть - обрив. Просидів до 7 ранку, жодного клювання, і закидав далі, і зі снастями експерементував нічого. Рибалив відразу після повороту з дамби. Вночі було надзвичайно зоряне небо, і гарний зорепад, величезні сови над водою та місяць помаранчево-вогняного кольору, та зігріваючий ром у додаток. Риби не спіймав але було кльово. Як завжди відпочивальників багато, сміття ще більше. Ліс став суцільним сміттям, берег теж. Вода дуже впала і зі слів інших рибалок падає 1 метр щотижня. Бачив як дістали сітку метрів зі 100 яку хтось забув, де було море дохлої риби, два карасі врятували та відпустили. Усім гарного вечора та успішного робочого тижня.
Василь007
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 26 грудня 2014, 02:23
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Василь007 »

Сьогодні був вражений трофеями свого сусіда по гаражах, який рибалив на даній водоймі з 06.08 на 07.08.2015 року.
Відверто кажучи не знаю ні снасть на яку ловив, чи жилка чи шнур, наживка скоріше за все кукурудза! В яку пору доби клювало, оскільки він був дуже втомлений, не встиг розпитати.
Встиг зробити лише фотографії рибок (8 та 20,8), нажаль ще одна втікла, невідчула опору снасті, вимотавши всю снасть з катушки(
Зображення

Зображення
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Orbit »

Всім привіт, вітаю всіх з наступаючими святами. Напишу декілька слів про сьогоднішнб рибалку - закриття фідерного сезону 2015 :)
Побачивши напередодні прогноз погоди на наступні вихідні, вирішив, що пора закривати фідерний сезон. Поспілкувавшись з батьком, вирішуємо поїхати на водосховище, попробувати спіймати удачу за хвіст і протестувати новий фіде (куплений на передодні).
Отже на водойму прибули десь біля 5 ранку.
Ловив на два фідери, один на 42 м другий на 61 м.
Роблю по 5 стартових кормушок, ставлю поводок 60 см, лєску 0,08 мм, гачок №18. Насадка 2 мотиля і 1 пінка.
ЗображенняЗображення
Прикормка G.STREAM Premium Sport + Flagman GOLD Secret Roach+ постанчіно.
ЗображенняЗображення
Темп беру в 10-15 хв, протягом 3 годин ні однієї покльовки, навіть окунця немає. І тут подьоргувавння квівера на дальньому фідері, підсічка і приємний супротив на іншому кінці шнура. Декілька хвилин виважування і рибка в підсаку, підлящик (в дома заважив 940 грм).
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Як виявилося це була перша і остання покльовка на сьогодні :-(
ЗображенняЗображення
Просидівши до 14:00 вирішили з батьком їхати додому.
Сезон по фідеру 2015 р. закрито на позитиві :co_ol:
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення stal1n »

Вкрай гарна й тепла погодка в січні спонукала нас до того, щоб спробувати рибальського щастя на Нетішенському водосховищі
Зображення
Дивно, але жодного рибалки по приїзді ми не побачили, лише багато диких гусей, які тут зимують постійно клянчили у нас щось поїсти. Ну і звісно вразив рівень води, який був значно меншим норми.
Зображення
Риба прикормкою абсолютно не цікавилась на жодній з відстаней від берегу. Нам влітали лише випадкові окуні. Хоча місцевий рибалка казав, що “вчора наловив 30 кілограм плотви за бетонним полукругом, але там ганяють”. Пізніше він йшов додому ні з чим. Сьогодні кльову не було і в нього.
Пізніше я пройшовся по лісі в бік до старого рибгоспу. Зустрів кількох рибалок-спінінгістів, у них теж кльов був слабенький. Заодно в лісі випробував свої новенькі боти Lowa Mountain GTX, враження суперові. Готовий в них лазити по дикій місцевості хоч цілий день :)
А от що не сподобалось в лісі, так це гори сміття. Сотні й сотні пластикових пляшок і розкидані і накладені на купи в ямках. Це просто якийсь капець, не люди а свині. Ну невже так важко з собою забрати, те що привіз?
Зображення
Як на тридцяте січня, то відпочинок вдався на всі 100%. Виїхали на фідерну рибалку, побачили схід сонця, відпочили і навіть потягали рибку.
Зображення
Ось таке от в нас вийшло відкриття “літнього” фідерного сезону 2016, чого і всім бажаємо!

Всі фотки з рибалки тут: http://rivnefish.com/blog/2016/01/31/ostroh/
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Напишу і я кілька слів про своє відкриття сезону 2016. Отже в прогнозі потепління і я здвонившись з знайомим з Острога домовились про рибалку на дамбі з ночівлею з 30 на 31 січня. Приїхав в суботу о 15 год я застав Валерія Андрійовича вже на плитах. Вирішили ловити чим по глибше,тому ми зайшли аж -650 метрів від шламбаума. Відстань міряна кроками,так як звечора мені прийшлось один раз йти до машини за курткою і стільчиком,а повернувшись на місце лову,потім ще раз з матюками на свою діряву пам"ять йти за сигаретами :-) :-) :-) . Розсілись,загодувались і під пляшчину почали чекати нічний кльов. Перше клювання я побачив біля 22 години,зразу в стилі "віддай фідер"але ловив на інлайн і в цей момент стояв чуть далі від платформи тому рибу підсікти не встиг. По покльовці зрозумів,що карась і вкоротивши до 40 см поводки почав ловити. Риба ловилась з періодичністю раз в годину. На світанку біля 8 години кльов відрізало і ми почали збиратись до дому. В результаті вийшло 9 потужних карасів і один окунь. У Валерія Андрійовича(він ловив на три вудки з смертю карася на опариш з пуфом)6 карасів ,але один з них приблизно кілограмовий,інший грам 900. Так що відкриття пройшло на славу.На остаток кілька фото.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
До речі розловив новопридбаний в міжсезоння Шерман Про 4,20м, з катушкою Даіва Віндкаст вийшла досить збалансована і дальнобійна снасть. Як для такої гаргари до 160-ти грам фідер дуже чутливий і не погано відпрацьовує і в"яже рибу.
В підсумку своїх слів хочу представити Вашій увазі новинку- транспортну систему фірми "кравчучка" модель "безсмертний поні" :-) :-) :-)
ЗображенняЗображення
З повагою Тарас.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 3 гостей