Запитання по катушці

палки, катушки, жилка, шнури....
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Запитання по катушці

Непрочитане повідомлення AndreyK »

SHELBY писав:І яка ж вага NASCI C2000 ? :)
Дык написано же в цитате - реально по механизму и мощности это катушка НЕ 2000, а 1000! Просто шпуля размером как у 2000.
Можно на механизм 1000 шпулю и от 4000 прицепить - только она от этого не станет мощнее.

И если регулярно ею таскать хотя бы более-менее упористые приманки и рыбу крупнее 50-граммовых окунёчков - то долго она может и не прожить.

Впрочем, если она предназначается под Кальзанте, то может и нормально будет. Только какой смысл тогда брать именно С2000S, а не 1000???
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Запитання по катушці

Непрочитане повідомлення SHELBY »

http://fishup.com.ua/shop/i256
ЦЕ ПРО ВАГУ !!! :) і така інфа на всіх сайтах і магазинах де їх продають, виходить що БРЕШУТЬ :)
Хочу не С2000S, а просто С2000, це раз.
Які упористі приманки можна таскати в УЛЬТРАЛАЙТІ, це два.
Якщо не важко перечитай пости вище, питання у тому, на яку шпулю влізе 150 м. 6lb., це три.
З Повагою ! :)
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Запитання по катушці

Непрочитане повідомлення Samuraj »

AndreyK писав: Только какой смысл тогда брать именно С2000S, а не 1000???
Если с "тягой" все как вы говорите, то хотя бы потому, что шпуля у 2000 больше чем у 1000, количество витков в одной плоскости больше. соответсвенно вылет приманки, тем более микрушной, будет больше. У меня сефия 3000, 190гр, разница с лувиасом 2000 есть. Критично это или нет, каждый решает сам.
Разница в весе 10-50гр на катушке не так ощущается как на спине. Для того спина, что указал SHELBY, 2000-ку доктор прописал.
Или там и шпули одинаковые, только маркировка разная!? :nez-nayu:
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Запитання по катушці

Непрочитане повідомлення AndreyK »

SHELBY писав:http://fishup.com.ua/shop/i256 ЦЕ ПРО ВАГУ !!! :) і така інфа на всіх сайтах і магазинах де їх продають, виходить що БРЕШУТЬ :)
Такое впечатление, что я пишу на китайском, или ещё раз каком-то непонятном языке... Повторяю ещё раз - катушка с маркировкой C2000 - на самом деле та же 1000-ка, просто со шпулей бОльшего размера! Именно из-за того, что там механизм от 1000 она и весит так мало. Реальная катуха 2000 (НЕ С2000!!!) весом 210 грамм - это, например, Stella 10, и стоит она совсем другие деньги.
Хочу не С2000S, а просто С2000, це раз.
А смысл? Чтоб больше бекинга мотать? :)
Якщо не важко перечитай пости вище, питання у тому, на яку шпулю влізе 150 м. 6lb., це три
Внимательно смотрим на табличку по ссылкe на фишап, медитируем, смотрим на упаковку от Super PE 6lb, наблюдаем там маркировку #0.6, затем ещё раз смотрим табличку и видим, что, оказывается, вместимость шпули C2000S - как раз 150 метров шнура #0.6. :) Пусть даже дешёвый санлайновский шнур на самом деле немного толще - всё-равно разница будет небольшая.
Затем наблюдаем в той же табличке вместимость шпули C2000 - и офигеваем, так как даже более толстого шнура размером #1 туда помещается 300 метров (а не 80, как на C2000S), соответственно даже по самым грубым прикидкам на C2000 шнура #0.6 влезет метров 400 как минимум, а то и все 500. Делаем выводы. :)
Які упористі приманки можна таскати в УЛЬТРАЛАЙТІ, це два.
Ультралайт - это вообще-то не только микроджиг. А для 1000-ки вертушки, воблёры-кренки - уже достаточно упористые, особенно против течения.
Samuraj писав:
AndreyK писав: Только какой смысл тогда брать именно С2000S, а не 1000???
Если с "тягой" все как вы говорите, то хотя бы потому, что шпуля у 2000 больше чем у 1000, количество витков в одной плоскости больше. соответсвенно вылет приманки, тем более микрушной, будет больше.
Это если входное кольцо достаточно большого диаметра - то да, будет выигрыш, а то ведь иначе слишком широкий"факел" вылета будет гаситься (а в Кальзанте, насколько я помню, кольца не особо крупные). Да и опять же, если вести разговор о New Nasci и верить табличке - то разница в диаметре шпули 1000 и C2000 там минимальная, у 1000 63 см за оборот, а у C2000 66 см за оборот.
Вот 2500S - уже другое дело, там и механизм мощнее, чем у 1000/C2000, и диаметр шпули больше, правда и вес тоже. :hi_hi_hi:
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Запитання по катушці

Непрочитане повідомлення spaik »

Это если входное кольцо достаточно большого диаметра - то да, будет выигрыш, а то ведь иначе слишком широкий"факел" вылета будет гаситься (а в Кальзанте, насколько я помню, кольца не особо крупные).

Нормальні там кільця Андрій(немаленькі-вхідне та слідуюче) :)
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Запитання по катушці

Непрочитане повідомлення SHELBY »

ВікторGVS писав:
SHELBY писав:Можливо хтось напевно знає чи поміщається на шпулю SHIMANO NASCI C2000S 150 м. шнурка 6lb
Не поміститься. Краще розділити шнур навпіл.
Віповідь людини яка володіє катухою, або принаймі мала з нею справу.
Вертушки, попери, воблери, шмоблери і тд. для цого всього інша палка, катуха, шнур.
Я добре бачу і рахую, але вирішив запитати у людини яка мала справу з цією катухою чи насправді поміститься на S-ку 150м. 6lb., відповідь була НІ.
Не зрозуміло для чого переконувати мене на рахунок механізму, для ультралайту його више криши, а люди ікі користуються цими катухами не дадуть мені збрехати. Доречі ті хто має у своєму арсеналі 1000 і 2000
ЦИТАТА " Катушка Shimano Nasci маю 2000(250) і 1000(205)користуюсь другий сезон не жалію , що купив. Як що вибирати одну з двох то як по мені 2000 краще."
Сорі, провтикав, всетаки вона 250гр. значить продавці БРЕШУТЬ. :)
Хоча х.з., не має можливості, у нашому чудовому місті пщупати дану річ.
З Повагою ! :)

P.S.Додам, про те що у 1000 і 2000 однакові механізми відомо давно, так як у серії НАСКІ є 3 справжніх розміри
В новой серии десять моделей трех «настоящих» размеров:
1) «1000», «1000S», «C2000», «C2000S»;
2) «2500», «2500S», «C3000», «C3000SDH»;
3) «4000», «C5000».

AndreyK - Дякую за цікаву дискусію, нарешті форум почав оживати і це не може не тішити
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
Bizba
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 26 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Запитання по катушці

Непрочитане повідомлення Bizba »

У Шимано насколько я помню буква "С" в аббревиатуре - это компактный корпус по их определению. На самом деле это просто механизм от меньшей модели в корпусе старшей. За счет этого и получается "выгодный вес". "S" - это по-моему мелкая шпуля. Там есть еще всякие SDH - это вроде двойная ручка, PGS и HGS - пониженное и повышенное передаточное число соответственно.. Вроде так, если не запамятовал.
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Запитання по катушці

Непрочитане повідомлення Delife »

Samuraj писав: :-) :-) :-) Рассмешил, если было бы так, то производители катушек низкопрофильные шпули не выпускали, все они были бы одного размера и профиля... :hi_hi_hi:
Різні шпулі під різ ну довжину і товщину. Я через одного бачу катухи розраховані під 0,3 з намотаним 0,1 - виробник такого не передбачав. Просто вічне бажання впихнути невпіхуєме. Хочте ловити на тонке - купляйте мілке ;)
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Запитання по катушці

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Шановний Delife, Ви так так висловлюєтесь неначе Ви і є виробник катушок. Кожен вибирає, що йому до вподоби, в даному випадку питання було трохи в іншому, але якщо Ви вважаєте, що 6lb. це не тонке, не буду сперечатись, а взагалі, як кажуть " Хто як хоче так і .............."
В даному випадку ніхто не намагається нічого нікуди впіхувати.
З Повагою! :)
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: Запитання по катушці

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Всім привіт!
В планах придбати ультралайтовий спін. Питання в мене постало у катушці. Використовуватись буде тонкий шнур.
Перше - з якою шпулею брати катуху? (мілку 1000, чи для прикладу брати 3000 і мотати бекінг)
Друге - звісно не мало важно яка фірма, яку порадите?

Бюджет не "АХТИ", але починати з чогось треба. :smu:sche_nie:
Буду дуже вдячний за поради, бо лайтовою снастю до цього не стикався взагалі.
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Запитання по катушці

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Під ультралайт CALZANTE 792T взяв собі Spro RedArc 10200( це 2000), шнур РЕ 6lb, довольний як слон. Спочатку хотів Shimano NASCI C2000, але якась вона мені слабенька. ІМХО
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Запитання по катушці

Непрочитане повідомлення Рома »

Цікавить, чи є серед числа форумчан рибалки, які користуються катушками від ТМ Favorite. Зокрема, мене цікавлять реальні відгуки про такі моделі як Regza і Venza. Трохи погуглив, але інформації відносно мало (сайт виробника до уваги не беру). Якщо порівнювати ці моделі з тією ж Ryobi Ecusima, які переваги, або недоліки?
Дякую..
Зображення Romanmix2002
miron
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 13 травня 2010, 16:51
Телефон: 0673625881
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Запитання по катушці

Непрочитане повідомлення miron »

Рома писав:Цікавить, чи є серед числа форумчан рибалки, які користуються катушками від ТМ Favorite. Зокрема, мене цікавлять реальні відгуки про такі моделі як Regza і Venza. Трохи погуглив, але інформації відносно мало (сайт виробника до уваги не беру). Якщо порівнювати ці моделі з тією ж Ryobi Ecusima, які переваги, або недоліки?
Дякую..
У мого товариша була така,купував разом з "Пташкою" у комплекті
Через короткий час поміняв на Ryobi Ecusima,сказав небо і земля
Аватар користувача
Колюшман
Ледар
Ледар
Повідомлень: 28
З нами з: 22 січня 2015, 10:09
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: Запитання по катушці

Непрочитане повідомлення Колюшман »

Рома писав:Цікавить, чи є серед числа форумчан рибалки, які користуються катушками від ТМ Favorite. Зокрема, мене цікавлять реальні відгуки про такі моделі як Regza і Venza. Трохи погуглив, але інформації відносно мало (сайт виробника до уваги не беру). Якщо порівнювати ці моделі з тією ж Ryobi Ecusima, які переваги, або недоліки?
Дякую..
Доброго дня!
Була така катушка у мого товариша.
Розвалилася за сезон.

Я з великою повагою відношусь до компанії Фаворит, маю два спінінги, фідер, своїм братам придбав по спінігу - але, до катушок данного виробника відношусь скептично.
Хоча сам маю фідерну катушку нітротех 3000 від Фаворита - наріканнь за сезон не було.

Що до регзи - декілька забросів зробив нею:
- плавний хід
- на твічі не скидає петлі
- нитку кладе рівномірно

Чому вона здохла в товариша за сезон, не розумію. (можливо брак попався, або ж перегружав її)
В нього в принципі і СПРО РЕД АРК також за наступний сезон лягла смертю хоробрих. (купували в одному магазині в один день - моя СПРОШКА живе та радує мене, а в Дениса майже віддала Богу душу)

Ще одне, знаю що Фаворит вдосконалював Регзу в 14 році. В товариша була попередня серія.
НХНЧ
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Запитання по катушці

Непрочитане повідомлення Рома »

Н-да, дуже багато протирічивої інформації по вищезгаданих катушках від ТМ Фаворіт. В одних нарікань на їх роботу немає, інші дуже незадоволені роботою катушки. Мабуть, все-таки, краще утриматись від купівлі цих моделей.....
Зображення Romanmix2002
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей