оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Chels »

slavikrovno писав:
Chels писав:Був в неділю на озері.
Два запитання до вас:
В яку пору доби проходила ваша рибалка, і друге: темп і закорм(чи бу він взагалі? можливо темп тримали 1-2 хвилини тоді питання про закорм відпаде саме по собі). Дякую. :smu:sche_nie:
Відповів в приватні повідомлення.
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення zerik75 »

25.12.14 з напарником по фідерній команді Chels вирішили завершити фідерний сезон 2014. Я пропонував поїздку на Горинь, але, в зв"язку зтим, що на озері зійшов лід, вирішили рибалити там. Погода була м"яко кажучи- недуже. Хоч і був невеликий "+", але шквальний вітер прямо в обличчя оптимізму та настрою недодавав.
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Прикормка у нас відрізнялася і кольором і складом. Chels користувався "Трапер зимова Лящ"+"Флагман холодна вода чорна"
ЗображенняЗображення,
а у мене прикормка була "Трапер сікрет Лящ" червона+чорна
ЗображенняЗображення
3-хнедільної давності (готова-зберігалася у відрі на балконі), що і зіграло зі мною, на мою думку, злий жарт. Насадкою нам служив мотиль.
Ловили ми на приблизно одинаковій відстані 30-35м, повідець 60см (у мене 0,09, у напарника-0,08), гачок №18. Оснастка "інлайн".
Через деякий час (не засікав) Chels відходить від нуля невеличким окунцем
ЗображенняЗображення
- я "курю". Потім- знову "матросик"- я "курю", а коли у товариша клюнула перша плотвичка
ЗображенняЗображення
я "нервово курю" :ololo: . Коли у Chels вже було 3 плотви і два окуні- у мене лише один обсмоктаний мотиль і одна невиразна покльовочка. Вирішуємо мою прикормку згодувати рибі "за так" :-) , а я починаю ловити на прикормку товариша, перейшовши (для чистоти експеременту) на інше місце. Там я все-таки відійшов від нуля одним окунем і однією плотвою
ЗображенняЗображення
яка виявилася Big Fish (невеличка втіха :ti_pa:), а Chels завершив сезон зловивши близько десятка риб
ЗображенняЗображення.
ВИСНОВКИ: 1. Рибу фідером по відкритій воді можна зловити в будь-яку пору року.2. Прикормка повинна бути свіжою і при ловлі у холодній воді мати пряний запах.
Вся риба була відпущена підростати- наш подарунок їй на Новий Рік :bra_vo:
ЗображенняЗображення
Всіх рибалок та їх близьких вітаю з наступаючим Новим Роком і Різдвом!!! Бажаю здоров"я, достатку, мирного неба і трофеїв в новому сезоні!!!
Рівненський Рибальський Клуб
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Всім привіт.
Рибалив на басіку з 14:30 до 17:30 на пляжі, 50 м від мосту.
Перша точка 22-23 м. За годину "влетіла", чи то встала на прикорм :-) , одна плотва.
Дивлячись як дідки на махи підловлюють верховодку, переміщаюсь на 11-12 м.
10 хв - знову плотва, непоганого розміру як для пляжу.
Підійшла невеличка стайка верховодки, мав біля 5-6 клювань за 10 хвилин, підняв три верховодки.
Бачив Zerik'a_75, сказав що теж ключа особо не підібрав, взяв до 10 плотвиць, і біля 15 побрив додому.
Ось така трудова рибалочка в пасмурні дні ранньою весною на басіку. Зміни тиску теж залишають чекати кращого. :men:
Але ж ручки то чешуться!!!! :dribble:
Фото мега улову прикладаю. Всім ні хвоста, ні луски! Ще басік вистрелить, потрібно трошки почекати. :hi_hi_hi:
Зображення
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Chels »

Незважаючи на прохолодну погоду і дощ вирішив все-таки поїхати на улюблену водойму. Почав ловити з сьомої години ранку. Після стартового закорму, який складався з 7-8 кормушок, розпочався активний кльов підлящика і плотви. Використовував короткі повідки довжиною 40-50 см. Добре спрацювала прикормка flagman pro competition big roach and bream з ароматом коріандру :co_ol: . Ловив на мотиль, опариша та пінку. Всі підлящики зловив на комбінацію 2 мотиля + червона пінка. На опариша попадалася лише плотва. Риба добре клювала приблизно до 12 години, після обіду активізувалася верховодка.
На березі дуже багато сміття після відпочиваючих, а ми так хочемо в ЄВРОПУ... :facepalm:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення xxOZ »

Время - 17:30 - 20:00 (2,5 часа)
Поклевок - 0 шт
Улов - кусок полиэтилена
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення chinta »

Я тоже вчера поймал целлофановый пакет , наверное начался жор полиэтилена .
TorLinn
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 17 червня 2014, 11:39
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення TorLinn »

такая же штука была в Басовкуте поймана мной фидером в пятницу - с первого заброса.
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Я сьогодні дві години провів на рибалці з жінкою :facepalm: :facepalm: :facepalm: .
Думав розловлю опариш. Фіг там))) Добрий чоловік вгостив мотилем, бачив аж одне клювання.
А він підловював потроху плотву.
Може він плював на того мотиля, а я ні :-) :-) :-)
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Orbit »

Сьогодні також був на Басіку. Ловив з 9:30 до 15:00. В улові плотва. Риба клювала десь до 12:10, а далі не одної покльвкі (мабуть риба пішла в берег).Ловив на мотиля.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Батько ловив на літню мормишку, ось його улов :co_ol:
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Orbit »

Всім привіт. Рибалив сьогодні на басіку (в районі Нового двора) з 9:20 до 16:30. Ловив тількі на мотиля. Риба клювала нестабільно, на прикомочний стіл ставати не хотіла. Був один бонус у вигляді непоганого карася. :co_ol: . Загалом риблкою задоволений на всі 100% :co_ol:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Батько ловив на поплавочну вудку і мав два бонуси.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення chinta »

Вечерком немного пофидерил на озере . Ветер холодный , тучи , моросит дождик . Прикормка - Flagman GOLD Super Bream Black .
По началу попробовал опарика с подсадкой мотыля - рыба игнорирует . Перехожу на пару мотылей - тоже нет результата . Поколдовал немного с кормом и рыбка откликнулась - 5 плотвичек и два подлеща , один достойный . Вся рыба сразу отпускалась .
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Відвідав 05.05.2015 і сьогодні рідне озеро.
Час ловлі з 10 до 14:30.
Місце: всіми облюблене біля куща. Весь берег майже вільний від рибалок.
Снасті: пікер.
Дистанція: 18 метрів.
ПРикормка: Флагман Лящ (05.05.2015), сьогодні Флагман Фдер Шоколад, ароматична добавка Bream, та жменька Pastochino.
Наживка: два мотиля + пінка. (причому краще працює біла, на червону довго немає навіть тичків)
Закорм шість кормух і вперед.
Цілився на ляща. Перезакид кожних 5-7 хв.
05.05.2015 - зловив 10 підлящів 150-200 грам, дві плотви, і з десяток верхоглядок - усі попливли назад.
Сьогодні - 6 підлящів, 4 плотви, 2 карасі та декілька верховодок.
Сьогодні мав по класиці жанру покльовочку.
15 хвилин в точці без клювань, дууууже сильний загин квівера, пару тичків, відстріл і кормушка після підсічки прямо із точки попливла по воді. Схід.
Думаю лящ :) Потім 20 хвилин небуло риби в місці лову. Згодом влетіло пару верховодок і плотвиць, і я зібрався додому.
Погода не фонтан... то дощ, то шквальний вітер, спочатку в дамбу, потім до обіду в лице.
Зображення
Зображення
Дружок гарно наспівував мені ) мабуть підбадьорював після сходу великої рибки.
Зображення
Ось такий басік неочікуваний...
Всім ні хвоста ні луски!
З повагою Slavikrovno.
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Доброго часу доби всім рибацюгам!
Закінчився мій трьохденний тест прикормок від ТМ "Флагман".
Тестувались:
05.05.2015 - Flagman Proffesional Лещ
07.05.2015 - Flagman Proffesional Фидер Шоколад
08.05.2015 - Flagman Competition Pro Big Fish
Кожного разу додавалась арома Bream, та пасточіно.
Зображення
Для достовірності дослідів, рибалив строго в той самий час, і на тому самому місці.
Дистанція 23 м, повідок 50 см, 0,12, Гачок 16 розміру, наживка два мотиля і пінка.
Зображення
Зображення
Розповім трішки про похід 08.05.
Час ловлі з 10-14:00.
Отже Басік, погодка наче нічого, але перемінний вітер трішки вносив негативу в комфорт риболовлі.
Зображення
Закорм із 5 кормух, і бій.
Клювання почались ще з перших закидань, але рибка не засікалась. Першим влетів карась :ya_hoo_oo: :
Зображення
Згодом плотненько стала на стіл плотва, і прокльовувалась майже на кожному закиданні.
Зображення
Зображення
Клювали також підлящики, але дуже рідко.
Зображення
Ось і весь улов:
Зображення
В 14 почав збиратись і побрив додому:
Зображення
Висновки та результати:
Перемогла прикормка Flagman Competition Pro Big Fish.
Статистика:
05.05.2015 - Flagman Proffesional Лещ - 10 підлящиків, одна плотва.
07.05.2015 - Flagman Proffesional Фидер Шоколад - 6 підлящів, 2 карасі, 4 плотви.
08.05.2015 - Flagman Competition Pro Big Fish - 11 пліток, 6 карасів, 3 підляща.
+ на кожній із рибалок від 5 до 10 верховодок які не брались.
Flagman Competition Pro Big Fish найркаще зібрав рибу.
Flagman Proffesional Лещ дійсно сподобався лящу, правда мілкому.
А фідер Шоколад просто ловить різнориб’я :)

Ось такі веселі досліди. Всім бажаю "непровальних" рибалок!
Дякую за увагу. Slavikrovno.
art-light
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 13 квітня 2015, 23:10
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення art-light »

Фідерив сьогодні за пляжем, метрів 15 недоходячи до виступу. Компанію склали дружина та 2-х місячна донька, це її перша рибалка)))
Час лову - з 11:00 до 13:30. Сонечко, вітру немає.
Не дивлячись на те, що будній день, рибаків хватало. Поки дійшов до свого місця нарахував близько 15 дзвіночків .
Біля виступу було лише два вільних місця, одне з них я й заняв.
П'ять стартових закормів, прикріплюю повідок і відразу покльовка на падінні і перша плотвичка в улові.
Зображення
Селфі трохи не вийшло... :-)
Біля берега у водоростях щось весь час шаруділо і каламутило воду. Проходячий рибалка сказав, що це карп ходить, але я дістав свої полярики і ситуація роз'яснилась - ЛЯЩ! Пішов на нерест, напевно, так він постійно під берегом шарудів і час від часу випригував. Рибалка зліва все повторював, що немає кльову на поплавок, але його садок говорив про інше... ну можливо він вранці наловив, подумав я... але він весь час ходив з підсаком і щось не двало йому спокою)) в якийсь черговий раз він взяв підсак і підійшов до водойми , зачерпнув і підняв хорошого підлящика. Тепер я зрозумів чого в нього не клює і водночас риба в садку... Цікаво, чи можна це вважати браконьєрством? А ще й нерест...
Зображення

Рибка на стіл стала. :smilefish: Хвилин 40 підбирав довжину повідка. На 60 см. плотва клювала дуже делікатно, на 40 не клювала, на 1м. через раз почала проскакувати верховодка , 80 см. - саме те! Відстань 24 метри від берега. Клювало на опариша!Прикормка Flagman PRO Competition Big Roach and Bream з власними добавками.
В улові -11 плотвиць і 4 верховодки.
Зображення
О 13:30 доця розплакалась і мені з дружиною довелося їхати додому ...
Рибалкою залишився задоволений.
Верховодка вся забита ікрою.Плітка без ікри.Рибка вся чиста. По приїзді додому МакЛошка мені дуже дякувала... :ya_hoo_oo:
Зображення
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення stal1n »

art-light писав:Рибалка зліва все повторював, що немає кльову на поплавок, але його садок говорив про інше... ну можливо він вранці наловив, подумав я... але він весь час ходив з підсаком і щось не двало йому спокою)) в якийсь черговий раз він взяв підсак і підійшов до водойми , зачерпнув і підняв хорошого підлящика. Тепер я зрозумів чого в нього не клює і водночас риба в садку... Цікаво, чи можна це вважати браконьєрством? А ще й нерест...
Не треба було соромитсь, а просто поломати йому об коліно того підсака. Думаю сусідні рибалки вас би підтримали.
Класний звіт :co_ol:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей