Малинівка

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення stal1n »

отримав такі свіжі новини:
В Малинівку з сусідом їздили,то слабо тижня два назад були,карась під берегом на нересті,але на поплавок на манку трошки натягали
карась за ладошку,гарний і смачний)))
Це я на поплавок на манку,на одну удочку
Плата 35грн.

Але ловили з плит,бо на тому березі все травою заросло
Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

От жльоби... там чотири мацюпоньких карпика два з ниих грам по 100-200 :ololo: :ololo: :ololo:
А за інфу спасибі.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення westrvua »

Яка ситуація, хто знає, на ставку у Малинівці, на якому з двох ставків можна ловити? І яка вартість, минулого року було 50 грн.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення stal1n »

westrvua писав:Яка ситуація, хто знає, на ставку у Малинівці, на якому з двох ставків можна ловити? І яка вартість, минулого року було 50 грн.
На великому точно можна, 80 гривень. На "Старому Ставі" ніхто не ловиться, бо карась з сірникову коробку, все інше виціджено сітками. Тому про той малий ставочок не згадуймо взагалі.
Ситуація загалом не дуже: останнє зариблення карасем вісім років тому. Був вчора ввечері, мій напарник нічого не злапав, я 4 гарні карасі, звіт напишу як матиму час.
Можете поки подивитись фото
До нас теж люди ловили, але карасі в них був бабинського розміру.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення westrvua »

stal1n писав:
westrvua писав:Яка ситуація, хто знає, на ставку у Малинівці, на якому з двох ставків можна ловити? І яка вартість, минулого року було 50 грн.
На великому точно можна, 80 гривень. На "Старому Ставі" ніхто не ловиться, бо карась з сірникову коробку, все інше виціджено сітками. Тому про той малий ставочок не згадуймо взагалі.
Ситуація загалом не дуже: останнє зариблення карасем вісім років тому. Був вчора ввечері, мій напарник нічого не злапав, я 4 гарні карасі, звіт напишу як матиму час.
Можете поки подивитись фото
До нас теж люди ловили, але карасі в них був бабинського розміру.
Дякую за вичерпну інформацію!) Питання виникло про це місце, бо на понеділковій рибалці у Бабині (звіт буде у відовідній гілці) сусід по берегу розповів про коропів велетнів та карасів велетнів з Малинівки) от відразу стало цікаво, наскільки то є правда, чи то чергова розповідь))))
Аватар користувача
cross1k
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 05 вересня 2012, 15:48
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення cross1k »

09.05-10.05 були В Малинівці, нажаль без фото... Клювало слабенько, і то тільки можна сказати що в мене... Зловлено 8кг риби. 6,5кг Карася (весь гарний від 200грам і вище) і 1.5кг плотви(2 рибинки по 750гр). Зловлено все на бутер опариш+пуфф чеснок.
На рахунок оплати прийшов малий сказав що по 80... Я так зрозумів йому мало хто платив навіть половину суми, бо взагалі ні в кого непокльовувало взагалі... Ну мі булі двоє вірішили дати по 40 грн і сказали що якщо прийде вранці і ми ще будем то доплатим... І тут він уходить і в мене начинае клювати))) було смішно...Бо в остальних так кльов і нерозпочався. А малий вранці неприйшов) Ось і вишла рибалка за 40грн...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей