Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення platon »

Народ напишіть краще звіт. А то як налетіли...... :prapor:
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SPIN »

я відео взагалі ніколи не дивлюсь, тому мені було цікаво згадати давно забутий спосіб ловлі на живця
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Дякую за гарний звіт! Але є одне але - НЕРЕСТ - одна палка -один гачок! Не дуже гарно вийшло)))))
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

MAXIMUS писав:Дякую за гарний звіт! Але є одне але - НЕРЕСТ - одна палка -один гачок! Не дуже гарно вийшло)))))
:facepalm: Соромно.
Але враховуючи "Убійцо караснків" які ловлять на 7-8 палок одночасно, ще й на кожній снасті по 5 гачків, я лишень трошки порушив закон.
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Бабин

Непрочитане повідомлення Vik »

slavikrovno писав:
MAXIMUS писав:Дякую за гарний звіт! Але є одне але - НЕРЕСТ - одна палка -один гачок! Не дуже гарно вийшло)))))
:facepalm: Соромно.
Але враховуючи "Убійцо караснків" які ловлять на 7-8 палок одночасно, ще й на кожній снасті по 5 гачків, я лишень трошки порушив закон.
і чому зразу шукати виправдовування, і тикати на інших?
slavikrovno писав: :facepalm: Соромно...
і все
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення xxOZ »

Relax и не стыдно? Все ж таки нерест, а 5 удилищ - варварство.
Аватар користувача
Relax
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 24 березня 2015, 03:07
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Relax »

xxOZ писав:Relax и не стыдно? Все ж таки нерест, а 5 удилищ - варварство.
Пробував ловити я щуку - в якої нерест вже пройшов! Хоч я чудово розумію, що не являюсь еталоном рибалки. Вибачте,але не можу Вам пообіцяти , що наступну свою рибалку проведу з однією вудкою (люблю декілька вудок бо люблю експерименти - кожна вудка по-іншому настроєна).
Принаймні чесно!
Взагалі пропоную зосередити увагу на зариблені нашої річки Горинь(ато 5 вудок і одна покльовка). З розповідів свого діда знаю, що колись риби в р.Горинь було набагато більше. Пропоную хочаб раз в рік купляти(не важливо скільки) малька та відпускати його в річку Горинь, процес знімати на камеру чи фото і мотивувати других людей до цього. Того року я рази три,чотири це робив - дуже приємний процес!
Рибалка в Україні (РвУ): https://www.youtube.com/channel/UCUR51E ... VVW2CPwljA
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Relax писав:
xxOZ писав:Relax и не стыдно? Все ж таки нерест, а 5 удилищ - варварство.
Пробував ловити я щуку - в якої нерест вже пройшов! Хоч я чудово розумію, що не являюсь еталоном рибалки. Вибачте,але не можу Вам пообіцяти , що наступну свою рибалку проведу з однією вудкою (люблю декілька вудок бо люблю експерименти - кожна вудка по-іншому настроєна).
Принаймні чесно!
...
Цікаво, на основі цих матеріалів та щиросердного визнання можна притягнути до адміністративної відповідальності? Може має хто контакти з юристами - попитайте.
Не зовсім розумію, як це можна чесно признати себе нечесним. Це типа я винен але сам признаюсь, тому не винен? Чи як? Візьму я електровудку, човпану риби і скажу - "Чуваки, звиняйте, я ж так люблю експерименти з електрикою... Кожна індукційна котушка по іншому настроєна. Я ж чесно признаюсь." Що за маразм? Виправдання в порушені закону немає.
Зображення
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Hamster »

Закони це херня щоб збивати бабло, (головне совість треба мати) да хоть на десять вудок буду ловити а зловлене випускати, то що я браконьєр, БРЄД :facepalm:
P.S. і вибачаюсь, у нас таких законів дохера.
Перенести у всякі какашки )
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Hamster »

І до чого тут електовудку порівнювати, це взагалі інша тема (таких убивать нада).
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Hamster писав:Закони це херня щоб збивати бабло...
От через таких ще довго Україна не буде нормальною державою.
Hamster писав:да хоть на десять вудок буду ловити а зловлене випускати, то що я браконьєр, БРЄД :facepalm:
Якщо я промчу по місту на швидкості 160 кемече при дозволених 60 і не зіб'ю насмерть чиюсь дитину, що йшла зі школи, то що я порушник, БРЄД :facepalm:
Hamster писав:І до чого тут електовудку порівнювати, це взагалі інша тема (таких убивать нада).
Згідно законодавства України в нерестовий період дозволене рибальство на 1 вудку з одним гачком. Все інше - браконьєрство. А браконьєрів таки да, убивать нада.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення xxOZ »

Вибачте,але не можу Вам пообіцяти , що наступну свою рибалку проведу з однією вудкою (люблю декілька вудок бо люблю експерименти - кожна вудка по-іншому настроєна).
- Не назву себе эталоном грибника, тому викину в лісі сміття (люблю я збирати багато грибів, в багато пакетів, а рук мало, не нести ж сміття назад додому)
- Не назву себе эталоном культури, так що і в чиємусь підїзді можу надзюрити (треба ж людині десь сходити, а терпіти не хочу)
- Не назву себе эталоном справедливості, тому і без черги можу пролізти ( люблю я швидко справи вирішувати, а часу обмаль, ну не чекати ж пів години)

Це все для прикладу, що люди роблять і бачать повторюючи за іншими, в т.ч. переглядаючи фото з батареями вудок.. от він на 5 ловив, а я на 6 буду, зловлю більше!

А стосовно мене.
Коли в ліс - то все сміття з собою, крім органіки, яку закопую.
Коли в черзі - то стою і чекаю, адже не я один в черзі, і у всіх час витрачається в чеканні.
Скільки не ловив на Горині (і на інших водоймах), під час нерестової заборони 1 вудка в воді була і не більше. І не важливо, побачить мене хтось чи ні.
І да, навіть за останніх декілька років помітно, що риби стає в Горині все менше, можливо тому, що "але не можу Вам пообіцяти, що наступну свою рибалку проведу з однією вудкою" ..сіткою ..электроловом.
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Були б ви на цих вихідних на Басіку :-) Там в кожного другого по 3-5 донок плюс по 2 поплавчанки..... і що ? Рибнадзор не знав, що на травневих вихідних буде тьма рибаків ? Не могла виїхати і перевірити хоч один день на Басіку ?
Як на мене: 1) тема роздута, 2) звичайно - подібний факт - то погано...треба думати про майбутнє, ЩО лишемо дітям якщо ловитимемо ТАК і СТІЛЬКИ... 3) посовістили чувака - і вистачить, будем надіятись, що він зробить висновки, а НІ - то на його совісті буде.....в пеклі уголька йому більше підсиплемо під чан ))))))
"Така моя думка" (с)
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Дайте рибі віднереститись нормально, мало того шо під водою хватає хижаків то дайте ззовні спокою!!! Спорт спортом, але наколювати рибу заради того шоб потім відпустити це теж травма в нерестовий період.
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення _magic »

-Одна вудка один гачок ?
-нi не чув ... :-)
ЗображенняЗображення
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей