Александрия, Ровенский р-н

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
dovgalets
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 04 вересня 2013, 17:18
Телефон: 0968767203
Контактна інформація:

Александрия, Ровенский р-н

Непрочитане повідомлення dovgalets »

Всем привет!
Извините что с опаданием, но хотелось бы поделится даже не отчетом о рыбалке, а просто мнением!

И так!...

Был с другом на рыбалке в селе Александрия, Ровенского р-н с 14.05 по 17.05!

По приезду попытались договорится за оплату(все таки 3 суток по 300 * 2=1800грн, накладно), без полезно!!!
Но не спешите с выводами!!! Дочитайте до конца!
Заплатили за первые сутки! Решили ловить по дальше от плит, там очень много народа, а я приехал отдыхать, а не слушать и отвечать "что, как да почему"
Около 21-00 Разложили лагерь под небольшой дождь и решили просто на ночь закинуть на ПВА-шки. Вся ночь прошла тихо!

Но пока о плохом!
Нас посадили с правой стороны водоема у кого то на огороде с очень крутым спускам к воде! Пришли хозяева и закатили нам скандал, заставили передвинуть лагерь(трудно было не послушаться, когда за заборам питомник собак, бегают 5 огромных овчарок). Но на этом неприятности не закончились при забросе мы попадаем в сетку, хорошо что у нас была лодка! после жалобы сетка была сразу снята! Мы думали все, но не тут то было плывет лодка и сыпет зерно, и не просто сыпет, а высыпали лодку зерна в 100 метрах от нас и еще лодку поперек водоема!

Ну а теперь о хорошем!!!)))

Первая поклевка была около 13-00, тузик на 2 кг! На тот момент мы были очень злые и этот карп спас охрану водоема от скандала.

До ночи тишина!
В 01-00 паровоз, не успел добежать! Лег спать!
В 03-00 паравоз, карп на 7,4кг( спасибо моему друга за оперативность, он выскочил с палатке на ходу собирая подсак, но карп уже был в мешке да хранения рыбы, замет те что я боролся с ним минут 10, потом минут 5 я искал мешок и минут 5 отходил, сами подумайте такого карпа взять самому и ночью)!

До утра тишина!!! Я отпустил карпа и получил жёстких кренделей, ну я же не знал что за такую рыбку дают бесплатную рыбалку! Но я не растерялся, подошел к главному охраннику Юхиму, все объяснил и, не поверите, он без разговоров дает мне сутки бесплатной рыбалки! Огромное им спасибо за доверие!

И следующие сутки было нечто!!! Было поймано 11 рыб, средний вес 7кг, общий вес 78кг! Самый большой карп зеркальный на 12,1 кг. Вся рыба была отпущена(за это я получил еще 2 билета на сутки) кроме 3 тузиков забраных домой! Рыба была здоровая и очень вкусная!

Подведем итоги:
1. Очень мало хороших мест для рыбалки
2. Есть вдоль плит около 15-20 беседок, но там очень много народа рядом!
3. Очень много кормят рыбу, но как видите это не влияет на клев)))
4. Ставят сети, но быстро снимают по просьбе(берут только толстолобика, карпа отпускают)
5. Как оказывается очень отзывчивая охрана(хотя я изначально был другого мнения)!
6. Рыбы в водоеме очень много. Рекорд водоема 18кг и он еще в пруду!!!
7. Рыба здоровая! (Поверьте, я осмотрел каждую рыбу которую словил и даже из нутри трех карпиков)
8. Ловить можно на дистанции на трех метрах от береговой линии( на фидер был пойман карп на 3кг)
9. Хотите ловить дешевле, ловите много большой рыбы( бесплатные рыбалки дают без разговоров)
10. Лимит забора рыбы 7кг на 1 билет!
11. Разрешается 4 дальника + 1 поплавок на 1 билет

Ну вроде все что хотел написать! Водоемом очень доволен, не смотря на все трудности! Без них первые двое суток было бы скучно)))

С Уважением начинающий карпятник Дмитрий. Всем Н.Х.Н.Ч.

P.S. Вот фото в подтверждение моих слов!

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
cirkull
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 21 травня 2015, 09:50
Контактна інформація:

Re: Александрия, Ровенский р-н

Непрочитане повідомлення cirkull »

Спасибо за такой детальный отчет. Сам бываю на этом водоеме, и не знал что можно получить сутки бесплатной рыбалки.
А не поделитесь ли, хотя-бы в общих чертах, насадочной и прикормочной программами? Ловили чисто на ПВА или делали дополнительные закормы? Что работало по бойлам?
dovgalets
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 04 вересня 2013, 17:18
Телефон: 0968767203
Контактна інформація:

Re: Александрия, Ровенский р-н

Непрочитане повідомлення dovgalets »

Кормил кислыми бойлами, немного сыпухи первые сутки! Ловил тоже на кислые вкусы!!!
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Александрия, Ровенский р-н

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Вирішили ми своєю компанією випробувати дану водойму на наявність риб. Довго вагалися їхати чи ні (адже прогноз погоди не радував), але жага побути на природі переборола всі перешкоди.
Настали довгоочікувані вихідні і незважаючи на дощ і вітер о 12 годині ми вже позаймали місця і чекаємо, щоб злива хоч трошки стихла. Поки ми з батьком мотали вудки у нашого колеги перший паровоз і красень карпуша з вагою 9кг.280 грам позує на камеру разом з щасливчиком, який отримав таку можливість поборотися з цим красенем
Зображення
(фото красеня не встиг зробити, бо був далеко і всиг тільки зазняти вагу).
Пройшла ще година і знову удача посміхається нашому товаришу у вигляді карпа вагою біля 4 кг.
Зображення
Тим часом ми закінчуємо збирати вудки і починаємо розміщати їх по точкам. Возили корабликом метрів на 100 - 130. На гачки горох, бункер забитий горохом і вперед.
Добре перекусивши і розчарувавшись в карповій рибалці пішов відпочивати в автомобіль( на годиннику 9 вечора). Не встиг я покласти пейджер, як паравоз мене підірвав з місця (клювання було у батька, але тягнув я). Зробивши підсікання почув, що лівіше запищали мої вудки. Як не намагався його звідти забрати, відчепити вудки не вийшло. Результат карп 3,6 кг. на березі і 3 вудки перекручені. Все обрізаєм. В'яжемся і вперед в бій. На даному ставку є дуже велика проблема - плити. Коли перезакидав вудки, послизнувся і впав на род-под. Його починити вийшло, але з катушкою проблема, деталі нижче.
Тільки я розслабився і задрімав, як будить мене о 12 годині паровоз. Підсічка, і на тому кінці щось таке, що я його ледь розвернув в свою сторону. Починаю крутити, а катушка проскакує і крутиться з посторонніми шумами. 5 обертів і на тому кінці опір зник.
Перезакидання і наступне клювання себе довго чекати не змусило. О 1:20 паровоз і я вже біля вудки. 10 хвилин боротьби і карпуша 3.5 кг. у підсаку.
На цьому всі клювання до ранку перестали. Було декілька писків поодиноких, але результата вони не давали.
І от ранок. Всі ще сплять, а я сиджу в авто в очікуванні клювання (на годиннику 7). Ще й як на зло на кораблі розрядилося 3 акумулятори. Поставив на зарядку і чекав десь до 8 години. Виймаю одну вудку і вирішую її перезакинути в інше місце - не прогадав. Через пів години клювання і карпик біля 2ох кг. у підсаку. Завоз, пів години і знову клювання, але на цей раз карп зривається в 30ти метрах від берега.
Знову завожу і знову на ту ж вудку клювання, але на цей раз карп зривається одразу. Це було моє останнє клювання. Батько ще біля 11ої годи упіймав карпика десь 1,5 кг. І на цьому рибалка була завершена.
P.S. Ось фото більших карпів, але вже зроблених вдома
Зображення
P.S.S. У сусідів, поки ми збирались, по берегу у заліку були екземпляри і 3 і 4 і 5 кг. Були і тузи по 500 грам
Rozik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 18 березня 2015, 18:00
Контактна інформація:

Re: Александрия, Ровенский р-н

Непрочитане повідомлення Rozik »

Скажіть яка зараз ціна,і телефони?
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Александрия, Ровенский р-н

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Телефона нема. Ціна 300
Rozik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 18 березня 2015, 18:00
Контактна інформація:

Re: Александрия, Ровенский р-н

Непрочитане повідомлення Rozik »

Наживка тільки горох?Бойли не пробував?
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Александрия, Ровенский р-н

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Rozik писав:Наживка тільки горох?Бойли не пробував?
Ми на горох. люди ловили і на кукурузу
Rozik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 18 березня 2015, 18:00
Контактна інформація:

Re: Александрия, Ровенский р-н

Непрочитане повідомлення Rozik »

Ок,дякую за прикольний звіт. Н.Х.Н.Ч.!
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Александрия, Ровенский р-н

Непрочитане повідомлення Pank »

В олександрії знову дозволено завозити оснастку та кормити коробликами та човнами. але ціна тоді становить 500 грн. а норма вилову залишається 5 кг.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Александрия, Ровенский р-н

Непрочитане повідомлення stal1n »

Pank писав:а норма вилову залишається 5 кг.
"Норма вилову" і карпфішинг (дана тема саме в цьому розділі) - це несумісні речі :du_ma_et:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Hamster
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 31 травня 2013, 13:55
Телефон: 095.841.28.20
Звідки: м. Рівне, с. Крилів (Дубенський р-н)
Контактна інформація:

Re: Александрия, Ровенский р-н

Непрочитане повідомлення Hamster »

stal1n писав:
Pank писав:а норма вилову залишається 5 кг.
"Норма вилову" і карпфішинг (дана тема саме в цьому розділі) - це несумісні речі :du_ma_et:
Тоді логічно Олександрію взагалі видалити з розділу КАРПФІШИНГ, чи не так?
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Александрия, Ровенский р-н

Непрочитане повідомлення stal1n »

Hamster писав:
stal1n писав:
Pank писав:а норма вилову залишається 5 кг.
"Норма вилову" і карпфішинг (дана тема саме в цьому розділі) - це несумісні речі :du_ma_et:
Тоді логічно Олександрію взагалі видалити з розділу КАРПФІШИНГ, чи не так?
Дозвольте не погодитись, адже на будь-якій водоймі можна з повагою ставитись до риби і випускати її назад (якщо це явно не заборонено правилами такої водойми).
Ось приклад саме з Олександрії: http://rivnefish.com/reports/1151/Karpf ... 17-05-2015
З повагою.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Александрия, Ровенский р-н

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Hamster писав:
stal1n писав:
Pank писав:а норма вилову залишається 5 кг.
"Норма вилову" і карпфішинг (дана тема саме в цьому розділі) - це несумісні речі :du_ma_et:
Тоді логічно Олександрію взагалі видалити з розділу КАРПФІШИНГ, чи не так?
Логічно писати в розділі донка.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей