Ловля карася й линка в річці на поплавок

Вудки, поплавки. жилка, повідки...
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Ловля карася й линка в річці на поплавок

Непрочитане повідомлення stal1n »

Привіт хлопці.

Відразу напиши умови рибалки і як рибалять місцеві аборигени:
- річка Стир
- ловля саме в річці, не в заплавах і не в старицях. А в ось таких місцях(тут і далі всі фото клікабельні):
Зображення
тобто прямо біля берегу викошується вікно в водоростях розміром метр на метр
Ще раз покажу як виглядає це місце риболовлі з близька:
Зображення
- рибалка сідає вище по течії і простою ліщиновою вудкою довжиною в 2 метри закидує пір'їновий поплавок в те вікно
- наживка — хробак
- прикормка або відсутня або варена пшениця

Ну так от, місцеві дуже успішно ловлять карасів і линків. Ще й карпи попадаються. Не буду показувати фото риб, щоб у вас серце кров'ю не обливалось.
Буду і я в таких же умовах там рибалити в кінці липня і можливо на початку серпня. Порадьте, яку прикормку застосовувати, яку оснастку і проч. і проч.
У мене є траперівські Lin-Karas і чорний і світлий, усілякі фіш-дріми і таке подібне. Але боюсь лише налякати рибу, яка ті всі штукенції лише вперше раз в житті побачить
Те що ловити потрібно на те що й місцеві і застосовувати їхню ж насадку я й так знаю. Хочеться почути порад і від форумчан.
дякую!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Ловля карася й линка в річці на поплавок

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Как мне кажется, главный залог успеха при ловле в таких условиях - это не выбор какой-то прикормки или наживки, а постоянное прикармливание выкошенного окошка на протяжении хотя бы недели. Это ещё дедушка Сабанеев писал.
Именно так местные и ловят - подсыпают пшеницу или горох в одно и то же место почти каждый день, и рыба туда действительно подходит регулярно, ибо уже привыкла там кормиться... Так как карась и линь в условиях прибрежных зарослей - рыбы малоактивные и малоподвижные, и собрать их на новом месте прикормкой всего за одну рыбалку, даже всякими Сенсасами и тп - шансов мало.

Мысли вслух: мне кажется, что целенаправленно ловить линя и карася на речке - нецелесообразно и требует огромного количества времени на приваживание рыбы к определённому месту. Лучше на речке ловить леща или голавля (только нужно найти подходящее место, пусть даже придётся пройти лишний километр или два от привычной "Пратвы"), а карася и линя удобнее ловить там, где их больше.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Ловля карася й линка в річці на поплавок

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Погоджусь з Андрієм, що треба за пару днів до рибалки підкормити місце, тоді явно буде успіх :co_ol:
Гадаю з прикормки всетаки краще взяти ту ж пшеничку чи горох, якщож ловить на опариш то можна трохи сухого комбікорму, місцевої землі з кротовиння та добавити туди хробака з опаришем. Це ці корми які найчастіше доступні дідусям у селах, тому рибку таке навряд чи спугне. Успіху :ti_pa:
Як по мені так це не ти в нас повинен питать, а ми в тебе :smu:sche_nie:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ловля карася й линка в річці на поплавок

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Віть, парене пшоно + пшениця + різаний черв(багато). Кормити за 2 години до риболовлі. То мені один линятник в Хрінниках здав рецепт. :smilefish:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Andriy_L
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 24 травня 2015, 20:28
Контактна інформація:

Re: Ловля карася й линка в річці на поплавок

Непрочитане повідомлення Andriy_L »

Половити линка дійсно можна на Стирі. Але за наживку я використовую русальніка і прив'язую гачка великого розміру. Ось відео з моєї результативної рибалки!!!
Andriy_L
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 24 травня 2015, 20:28
Контактна інформація:

Re: Ловля карася й линка в річці на поплавок

Непрочитане повідомлення Andriy_L »

Накінець змонтував повне відео, як я ловив тих линків !!!
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей