Фідер: шнур чи лєска

Вудлища, китушки, годівниці, крісла та інші причандали

Що ви використовуєте на фідері?

шнур
43
70%
монофіл
15
25%
ловив монофілом але спробував шнур і прозрів
3
5%
 
Всього голосів: 61

Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: Фідер: шнур чи лєска

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Забули написати величезний плюс шнура на основній (на мою думку), це коли тримаєш рибку навіть 150 грамів і відчуваєш усі її ривки.
Рибалка це ж в першу чергу задоволення, а не полювання на їжу.
Два роки тому ще на всю ловив ліскою. Ну зовсім не ті відчуття. І коли шанси втратити трофей на шнурі більші ніж на лісці яка гасить ривки, стає ще цікавіше гратись з фрекціоном і т.д. :ya_hoo_oo:
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Фідер: шнур чи лєска

Непрочитане повідомлення stal1n »

У мене на пікері (shimano nexave winkle picker 240) стоїть моноліска діаметром десь 0.14, тому що я цією палкою кидаю метрів на 20-25 і ліска додатково допомагає своєю пружністю боротись з рибою.
Так що всьому своє час і місце.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
JonyJ
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 10 лютого 2016, 09:09
Контактна інформація:

Re: Фідер: шнур чи лєска

Непрочитане повідомлення JonyJ »

Доброго дня всім!
Ловив 3 роки на ліску, дешевими вудилищами і катушками, вирішив цього року спробувати шнур, купив 2 мотка 0,12мм та 0,14мм. Також прикупив фідер середнього строю та фідер швидкого строю, підскажіть який шнур краще використовувати на даних фідерах а також на якому фідері краще використати фідергам?
П.С. Ловлю на р.Горині
Аватар користувача
Value
Ледар
Ледар
Повідомлень: 35
З нами з: 30 листопада 2014, 21:04
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідер: шнур чи лєска

Непрочитане повідомлення Value »

Привіт! На днях був (19 лютого) на горині, і використовував дешеву нитку 0,1 зі вставкою фідергама на 6lb, повідець 0,095(1,2м) гачок 16 номеру. Монтаж інлайн без плеча. Фідер "лапша" 3м На цей комлект я відловив дуже не погано, і раджу тобі попробувати!
РРК
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41
Контактна інформація:

Re: Фідер: шнур чи лєска

Непрочитане повідомлення Chels »

З власних спостережень можу сказати, для ловлі кормушками до 60 г цілком вистачає нитки 0,10 - 0,12. 0,14 я використовую в екстремальних умовах, для ловлі кормаками 80 г і більше, проте в нашому районі на Горині таких місць дуже мало. Напевно фідергам та шнур з більшим діаметром варто ставити на фідер з швидким строєм, так як амортизація та в'яжущі властивості його будуть гірші.
JonyJ
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 10 лютого 2016, 09:09
Контактна інформація:

Re: Фідер: шнур чи лєска

Непрочитане повідомлення JonyJ »

Дякую, всім хто відписався! Кормаками користуюсь від 70гр останнім часом 90гр-110гр , так як сильна течія. З вище сказаного зрозумів що на швидкостройному фідері кастингом до 140гр буду використовувати шнур 0,14мм з фідергамом з більш важчими кормушками і тоншими повідками (останній рік ловив 0,2мм спробую 0,16мм), а на фідері середнього строю кастингом до 110гр - шнур 0,12мм без фідергаму з легшими кормушками з повідком 0,2мм без фідергаму?! :wall:
JonyJ
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 10 лютого 2016, 09:09
Контактна інформація:

Re: Фідер: шнур чи лєска

Непрочитане повідомлення JonyJ »

Value писав:Привіт! На днях був (19 лютого) на горині, і використовував дешеву нитку 0,1 зі вставкою фідергама на 6lb, повідець 0,095(1,2м) гачок 16 номеру. Монтаж інлайн без плеча. Фідер "лапша" 3м На цей комлект я відловив дуже не погано, і раджу тобі попробувати!
Яка рибка клювала, та яка наживка краще себе показа? що мається на увазі лапша? я піонер в рибалці :facepalm:
Аватар користувача
Value
Ледар
Ледар
Повідомлень: 35
З нами з: 30 листопада 2014, 21:04
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідер: шнур чи лєска

Непрочитане повідомлення Value »

JonyJ писав:
Value писав:Привіт! На днях був (19 лютого) на горині, і використовував дешеву нитку 0,1 зі вставкою фідергама на 6lb, повідець 0,095(1,2м) гачок 16 номеру. Монтаж інлайн без плеча. Фідер "лапша" 3м На цей комлект я відловив дуже не погано, і раджу тобі попробувати!
Яка рибка клювала, та яка наживка краще себе показа? що мається на увазі лапша? я піонер в рибалці :facepalm:
Клювала тільки густера 50-200гр, на два мотилика. А лапша - м'який фідер, який гнеться від самоі катушкі!
РРК
JonyJ
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 10 лютого 2016, 09:09
Контактна інформація:

Re: Фідер: шнур чи лєска

Непрочитане повідомлення JonyJ »

Яка марка у Вашої "лапші"? і взагалі є в таких фідерів плюси?
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41
Контактна інформація:

Re: Фідер: шнур чи лєска

Непрочитане повідомлення Chels »

JonyJ писав: Кормаками користуюсь від 70гр останнім часом 90гр-110гр , так як сильна течія. :wall:
Для таких кормушок треба нитка надійна :) Важко щось порадити, так як я дуже рідко ловив такими кормушками...
JonyJ писав: а на фідері середнього строю кастингом до 110гр - шнур 0,12мм без фідергаму з легшими кормушками з повідком 0,2мм без фідергаму?! :wall:
Ви напевно ловите крупну рибу, просто в тих місцях де я рибачу на Горині цілком вистачає кормушки вагою 40-50 г, повідок 0.10 - 0.12 (без фідергаму), на таку снасть ловив рибу до 1.3 кг. Більша нажаль не попадалася, фідер медіум з тестом до 90 г.
JonyJ
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 10 лютого 2016, 09:09
Контактна інформація:

Re: Фідер: шнур чи лєска

Непрочитане повідомлення JonyJ »

Та не сказав би що велику, просто течія велика, тому тяжкі кормаки, а користувався повідком 0.2мм тому що так пордили в рибному магазині, можна сказати що до 2016 року тільки іхніми порадами користувався, а в 2016 під час грипу почав начитуваьись і надивлюватись в неті про рибалку, і тепер завдяки форуму переоснащуюсь)
Аватар користувача
Value
Ледар
Ледар
Повідомлень: 35
З нами з: 30 листопада 2014, 21:04
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідер: шнур чи лєска

Непрочитане повідомлення Value »

JonyJ писав:Яка марка у Вашої "лапші"? і взагалі є в таких фідерів плюси?
Євростар-мультипікер 3м. Тест не вказаний. Параболік. Комфортна ловля 30гр. Яле я на горині ловлю кормачами 112гр. А рибку вяже просто супер.
РРК
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: Фідер: шнур чи лєска

Непрочитане повідомлення zerik75 »

Передивився пости в цій темі і вирішив вставити свої п"ять копійок :-) . На мою думку розумне використання " шнур+бланк+катушка+фідергам+поводок+гачок" дасть змогу поборотися на рівних з тими рибами, які, в основному, є в уловах в наших рибацюг з одним лише винятком- карпфідер- не випадкове клювання монстра або крапуші до 1,5кг, а ціленаправлена ловля цієї риби- тут тільки ліска.
Для прикладу-1. Горинь-шнур 0,12- поводок 0,1-без фідергаму- гачок №18- лящ 1,5кг . 2.Горинь-шнур 0,1-поводок 0,09-фідергам- гачок №18- лящ 2,4кг.3..Горинь-шнур 0,1-поводок 0,09-фідергам- гачок №18- головень 0,980кг.(Це не означає, що потрібно користуватись таким набором і все- в залежності від умов лову, пори року звичайно потрібно підбирати снасть- мав випадок коли навесні проста зміна гачка №18 на №16, а в іншому випадку-восени довжини поводка з 1м до 1,7 м збільшила к-сть реалізованих покльовок в рази)
P.S. Ціленаправлено на карпа не їзджу, хоча на всих запасних шпулях намотана ліска 0,235мм від Дайва(випадки бувають різні :-) :-) :-) )
НХНЛ :prapor:
Рівненський Рибальський Клуб
JonyJ
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 10 лютого 2016, 09:09
Контактна інформація:

Re: Фідер: шнур чи лєска

Непрочитане повідомлення JonyJ »

На рахунок карпа "солидарен" з Вами! Вибачте за багату кількість запитань, але, є наступне: Фідергам взяв діаметром 0,8мм, повідок 0,15, як краще його вазяти, на більшості відео фідергам вяжуть з обох сторін петлі або вузли, але бачив одне відео де робиться скрутка 5см довжиною, що краще працює на нашому Горині?
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: Фідер: шнур чи лєска

Непрочитане повідомлення zerik75 »

JonyJ писав:На рахунок карпа "солидарен" з Вами! Вибачте за багату кількість запитань, але, є наступне: Фідергам взяв діаметром 0,8мм, повідок 0,15, як краще його вазяти, на більшості відео фідергам вяжуть з обох сторін петлі або вузли, але бачив одне відео де робиться скрутка 5см довжиною, що краще працює на нашому Горині?
На моє переконання при використанні ліски d>0,12мм фідергам взагалі непотрібний. Я в"яжу петлі- довжина фг 12-15см.
Рівненський Рибальський Клуб
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей