оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Orafol
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 02 січня 2014, 21:23
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Orafol »

Рибалив 30.05 у новому дворі. Просидів цілий день заради відпочинку. Клювало з 6.00 десь до 12.00, потім як відрізало, добавляв антрактат, сироп, пшикав все було марно. Прикормка трапер вода біжача+трошки ляща, наживка - пінка. В улові лише плотвичка та пару верховодок. Загальний улов трохи більше кілограма.
art-light
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 13 квітня 2015, 23:10
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення art-light »

Рибалив сьогодні на виступі за пляжем, метрів 15 недоходячи до куща. щоб заняти місце приїхав в 4:00, сів у останє вільне віконечко. Надіявся на ляща того замісив Трапер Лещ Специал. Наживка опариш і пінка. Біля берега все заросло водоростями, тому вирішив залізти у воду прочистити. Водорості на берег не викидував на всяк випадок, кидав побокам, вдруг з ікрой...
Зображення
Водичка як парне молоко:) поки розложився і прочистив воду рибалити почав 0 5:30, до 6:00 зловив одного підлящика з лодоньку і ще два таких самих зійшло через водорості, як виявилось прочистив їх погано (треба було ширше). далі з 6:00 до 7:00 кльов був слабенький того замісив Флагман Секрет Плотва і перейшов на плотву і верховодку. Плотва клювала теж капризно. Рибка на прикормку не стала.
За пляжем біля старого замку зробили прокат катамаранів і лодок... і всі ці катамарани з 10 годин почали ганять в доль лінії лову риби :wall:
того в 11:00 зібрався і поїхав додому.
Улов: 22 верховодки 10 плотвиць і один підлящик, вага 1,05 кг. Пєчалька:-(


А курорт можна рахувати відкритим:
Зображення
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення zerik75 »

Хочу також поділитись своїми "пригодами" на риболовлі. Хоча я рибалив не тільки на нашому озері, а й на Горині проте вирішив писати в цій темі- такий собі узагальнений звіт. Отож розпочну. Всім відомо (а кому ні тому інформація для роздумів), що щоб зайняти більш-менш нормальне місце на Басіку бажано "не спати" :-) :-) :-) от і я виїхав затемно і .... запізнився. Знайшов вільне місце, розложив робочий комплект Шимано Бестмастер 3,6+ Дайва Екселер 3500 і вперед! Оснастка "ін-лайн"(зв"язаний окремо із флюрокарбона), а годівничка від Флагман
ЗображенняЗображення
- це новинка цього року- на перший погляд (що підтвердилося під час подальшої експлуатації) виконана з якісного пластика, з еластичним "хлястиком"
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
вагою 42г(був доволі відчутний вітерець). Прикормка із циклу "що залишалось вдома", в основному Флагман PRO Competition - Feeder big fish+ трохи Трапера Лящ Спеціал і флюопечиво
ЗображенняЗображення
. Доречі годівнички виявилися доволі кормомісткими
ЗображенняЗображення
, такий собі літній варіант. За наживку служили мотиль, опариш та пінка в різних варіаціях, хоча рибка в подальшому (та яку вдалося вимучити) клювала лише на мотиль. Ловив на відстані близько 40-ка метрів- нові кормаки досить непогано "пробігали" цю дистанцію, що говорить про досить хороші аеродинамічні х-ки. Чи то нерест, чи то погода- але рибка навідріз відмовлялася кллювати. Час був обмежений(робота) і я вже вирішив, що поїду додому побачивши лише два чи три невиразні клювання, як тут фортуна вирішила змилуватися і подарувала улов у вигляді непоганого карасика та 4-х плотвичок
ЗображенняЗображення
. Трохи веселішим був виїзд на Горинь
ЗображенняЗображення
. Хоча перші три покльовки ентузіазму не додали- три підряд червонокнижні НОСАРІ
ЗображенняЗображення
(відразу були відпущені!) далі пішло веселіше
ЗображенняЗображення
.Там я теж користувався годівничками Флагман- тільки, якщо на озері вони були з стабілізаторами, то на течії без, бо мав з собою 42г і 56г, а течія в місці лову доволі сильна і кормаки з стабілізаторами сильніше зносило(потім придбав 84г і 98г з грунтозацепами- тестування попереду). Вцілому годівниці сподбались- польотні х-ки, якісне виконання та матеріали і, що немало важливо в наш час, ціна- роблять їх достойними конкурентами не тільки вітчизняним, але й зарубіжним аналогам.
P.S. Вся риба була відпущена. НХНЛ
Рівненський Рибальський Клуб
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення stal1n »

Будній день. Третя ночі.
Спати хочеться капець, ще більше хочеться не збудити жінку.
Якось боком, тишком-нишком вишкрябався з квартири.
Їду через все місто на ровері, добираюсь до міського озера. Темнота, тишина, красота.
А вільних місць за вербами вже немає. ТУПО ВСЕ ЗАЙНЯТО. K@#0%!

Довелось ловити на пляжі. Вода вже зелена, кльов слабенький. В заліку 5 плотвиць, стільки ж підлящиків розміру з лавровий листочок. Брало лише на опариша. Фотки будуть пізніше)

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

UPD:
Breaking news! Ото ті мужики, які зайняли омріяне "місце біля куща"(приїхали ще з вечора на старенькому москвичі) виявляється є знайомими знайомих колеги по роботі мого напарника на цій рибалці. Так от, станом на обідню пору стало відомо, що рибалка на москвичі мав хороший кльов з п'ятої ранку: пару двійок і кілька кілошок. Ось такі пироги :voodoo:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
CRUSH
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 189
З нами з: 22 лютого 2015, 23:43
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення CRUSH »

Мужик на москалику сидів лівіше куща, а я правіше тому можу точно сказати, що двушок в нього не було. Найбільший лящик не дотягував навіть до 1.5 кг, а все інше до одного кг. Від настання темряви до світанку не було жодного клювання. На опариш клювало добре але на мотиль просто чудово.
ГО "РІВНЕНСЬКИЙ РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ"
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Chels »

Був також на озері 25 червня, почав ловити з 8:00. Приблизно годину розкормлював точку, близько дев'ятої години ранку зловив першого підлящика і стало помітно, що риба зібралася на корм, так як покльовку довго чекати не приходилось. В основному попадалися підлящики розміром 300, 400 г. Були й бонуси у вигляді справжніх басівкутських лящів. Працювали короткі повідки 50 см діаметром 0.10, крючки preston 18 розміру. Ловив на дистанції близько 40 м. Вся риба була зловлена на мотиль, на опариш була лише одна покльовка. Добре спрацювала прикормка flagman pro competition lake в комбінації з flagman gold super bream, так як риба від закормленої точки не відходила протягом всієї рибалки.
''Доночнікі" взагалі совісті не мають, закидають по 7,8 удочок в різних місцях і займають весь берег, де могли ще поміститися декілька риболовів. Від цього і проблеми з вільними місцями.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Зображення
Зображення
Зображення
honner1
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 23 червня 2015, 11:57
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення honner1 »

НАРОД ?? Хто підкаже.Уклея бере ?
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Бере))))
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення sancho »

MAXIMUS писав:Бере))))

тиж казав риби в басіку немає, чого палишся????
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

sancho писав:
MAXIMUS писав:Бере))))

тиж казав риби в басіку немає, чого палишся????
А то тєма Басік ,а я думав Дубрівськ))) От і виклав фотку))) а В бАСІКУ ЯК РИБИ ТАК І МІСЦЬ НЕМАЄ)))
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Chels писав:Був також на озері 25 червня
От це я розумію звіт! Все коротко і ясно. Молодець Макс! І риби наловив, і втер носа таким нубам як я і Вітя :)))))
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Chels »

slavikrovno писав:От це я розумію звіт! Все коротко і ясно. Молодець Макс! І риби наловив, і втер носа таким нубам як я і Вітя :)))))
Я ж ловив недалеко від "куща", біля якого чомусь плавають всі лящі :smilefish: :)
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення ZVod »

На Басіку рибка покльовує... Навіть дуже добре ... Всі знають де... так що більше реклами і не потрібно...
Nevel
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Nevel »

ZVod писав:На Басіку рибка покльовує... Навіть дуже добре ... Всі знають де... так що більше реклами і не потрібно...
Дуже розгорнуто) Справжній звіт. Я думаю від вашого фото більше рибалок на басівкуті не буде, а якщо і буде вони не встигнуть зайняти місце...
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Всім доброго дня. Отже, будній день, а точніше ніч, запланована рибалка.
Відразу розкажу про снасті: Пікер Flagman Sensor Picker 3.0, Daiwa Liberty 3000, шнур 0,12, Повідок 50 см - 0,14. Гачок 14 розміру.
О 2:55 ми з Віталіком на басіку. Все вільно. Два діда сидять на самому початку в комишах.
Сіли біля куща, я зліва, кум зправа.
На 47 обертах (30-32 метра) кормак 28 грам AXIC, який подарував мені Ярема Сергій, падає на шість.
Вибираю до себе 6 метрів, кліпсую. Падає на дев’ять. Відбираю два метра веперед, кліпсую. Ловлю на брові до себе, щоб не перетягувати рибу через брову.
Закорм з 10 кормух і в бій.
Прикормка Flagman Pro Competition Big Fish з додаванням крупної фракції (усілякі "хлопья", дрібний пелетц, печиво, подріблений горох), суха арома Bream, конопля, все замішано на кукурудзяній меласі + трішки ліквіда власного виробництва.
Перший підлящ у Віталіка на кукурудзу з пінкою. Під 400 грам.
В мене перша клювака в 4:30. Підлящ біля 300 грамів.
Потім я за годину з точки беру ще таких ж 4 штуки. На червоного черва!!!!! Ну і пінкою закріпляв щоб не злазив.
Була клювака "віддай фідер", два удара почув аж у ліктях і схід. :nez-nayu:
Віталік курить. :facepalm: Приїхав Мальчевський Руслан, потринділи, дав великих опаришів, і жменяку пряників (Рівненський пряник). :))))
Толковий! Дякую тобі Руслане за наживку і за сніданок )) Беру ще два підлящика, один недомірок на долоню, другий під 350 грам.
Збираюсь і їду на велосипеді роботу. Віталік змістився на 7 метрів до берега. Кормить нову точку.
Бере з точки за годину 4 підляща по 300-400 грамів, і два карася за ладошку.
Далі точка мертва. Кормить іншу зліва і ще два метри до берега. Прикормка видно підсохла толково, оставляє шлейф в товщі, 4 заброса, тягне 4 верховодки, збирається і їде додому.
Отакий от басік. Гарна водойма, потібно лише не лінитись, а щось завжди міняти. :smu:sche_nie:
Трефей так і не клюнув, точніше можливо я його не зловив. ))
Мабуть великі лящі чекають поки Chels вибереться на басік :dribble: :-) :-)
Ось наче і все. За чотири години досить таки непогана рибалка в межах міста, тільки з місцями в основному напряг. Я йшов, вже черга з трьох стояла чекала поки я збрию.
Всіх ні хвоста ні луски!!! :mi_ga_et:
Фотозвіт ввечері.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 23 липня 2015, 11:52 користувачем slavikrovno, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 4 гостей