Прихована водойма

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення xxOZ »

Вчера(04.06) опять поехали туда же. Пока ездил собирал остальных по городу - прошел дождь. Ну не беда, синоптики ошибаться не могут и если сказали что будет солнце, значит так и будет. Зная что все равно клев начинается только с обеда, к 9 утра были там. Светило солнце, на небе тучи. Посреди воды увидали две палки... сеть, не иначе! Надо убрать это безобразие, ну и заодно можно будет почистить место где ловить. Но как только влезли поняли - не все так просто. Глубина сантиметров 70-метр...из нее половина - ил :facepalm: :-) Засасывает эта штука просто прекрасно. :-)

Зображення

Даже с песнями про водяного и гордого варяга в таком болоте пройти 10 метров - труд еще тот. Некоторые что б согнать жир ходят в тренажерный... Болото, вот где надо попотеть :-) Вобщем проверили палки... по факту оказались просто воткнуты в грязь. Зачем и кто их там ткнул - непонятно.

Зображення

На обратном пути расчистили пару мест от растительности. В некоторых местах ила настолько много, что приходилось идти в обход при этом еще минуту-две барахтаясь что б выбратся куда уже забрались. Вылезли - по пояс в грязи, будем считать что целебной :-) Но смывать ее все же необходимо :-)

Зображення

Через некоторое время, когда в месте лова это все осело закормились(ФД смесь из предыдущих рыбалок) и закинули. Из наживки червь и опарыш.
Развели костер что б приготовить обед.

Зображення

Зображення

Первым влетел крупняк красноперки.

Зображення

И далее время от времени аналогичное попадалось... Клювало только у меня и у соседа слева. Так как у остальных вообще было глухо - отправили на кухню.

Зображення

Порой попадалось что-то нормальное(для того водоема)

Зображення

а порой и не очень

Зображення

Которое сразу отправлялось назад. Прошел обед. Небольшого неудобства добавлял ветер, так как закидывать было сложнее. Он постоянно менялся и дул то влево то вправо, но восновном от берега. Вот так время шло к вечеру.

Зображення

С каждым разом у меня верховодка становилась все больше и больше, последних пару штук вообще с хорошим размером, ну прям мойва, только не копченая а живая :-) Но основной улов - карась.

Зображення

В четвертом часу двое из моих компаньенов поменяли место в виду плохого клева, где дела пошли лучше. В 8 вечера собрались, подвели итог:
крайний сосед слева - 2шт. (1 удилище)
сосед слева - 18шт. + 2 назад отправились (2 удилища)
сосед справа - 47шт. (2 удилища)
я - 87шт. + десятка полтора назад отправились (1 удилище, какой-то китай со спилеными кольцами 4м, основная флюр 0.2, поводок флюр 0.12, крючек дешевый аналог 14овнера)

Зображення

Довольные отправились домой.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Рома »

В суботу (20.06.15) рибалив в одному із сіл Костопільського р-ну. Місце ловлі - сільський став, якого зарибила місцева громада. Жителі села дивляться за водоймою, тому риба там присутня і, відповідно, браконьєрів немає :co_ol: . Як мені пояснили, ловити дозволяють лише з дозволу тих, хто брав участь у зарибленні водойми. От і я був запрошений на цю риболовлю такою людиною.... Ловив поплавцевими снастями. Традиційно для себе використовував 5-ти метровий мах, та одну болонку для облова дальньої дистанції. Забігаючи наперед зазначу, що на вся риба була зловлена лише на махове вудилище. Дальня дистанція мовчала. В якості прикормки використовува "ФІш-Дрім Карась", наживки - хробак, опариш, мастирка, кукуруза і манка. Із семи красенів карасів, яких я там зловив, два клюнули на опариші, п"ять на мастирку. Інші наживки повністю ігнорувалися. Також на мастирку була покльовка чималого екземпляра (амур чи карп), який обірвав мені гачка. Думаю, що результати ловлі були б кращими, якби я ще не бігав по березі зі спінінгом (результат 2 окунці). Крім карасів, покльовувала краснопірка. В цілому, риболовля вдалася, чого і всім бажаю :) .
Зображення
Зображення
Зображення Romanmix2002
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення forest »

Сьогодні відкрив для себе нову водойму, за що дякую Андрію ( ANDROID). Незважаючи на поганий кльов, а також літню жару, ще один вихідний проведений не на асфальті, а в приємній компанії на березі прекрасної водойми.
Незнаю, чи літня жара, чи повний місяць, чи ще щось, але рибка вперто ігнорувала усі приманки на делікатній оснастці, хоча риби, там за словами як Андрюхі, так і місцевих вистачає.
Глубина вражає, на 7м. від берега - 3м. Перепробувавши різні маніпуляції перехожу на верховодку, як говорять: на безрибї ... верховодка вередувала, від мотиля морду вернула, але Андрій дав мені царську манку в якій навіть крупинок не було видно без приглядання і клювання стали цікавіші.
Жовтий диск починає реально жарити, а легенький "бриз" приносити зацвівшу воду, яка зводить нанівець і так слабкі клювання...
Близько 9.00 почали збиратись, а верховодка залікова...
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Всім привіт! Був на риболовлі з 9.08 по 10.08 з товаришем. Клювало напливами, то добре, то тишина.
9.08 прибули на водойму о 16:30. Поки закинули снасі, замішали прикормку, поки закормились, то кльов весь пропустили. До 23 години не бачили толком покльовокю У товариша клюнув 1 карась на резинку, а у мене збивала всю наживку плотва та верховода. Посидівши ще годину я вирішив іти лягати спати.
Настало довгоочікуваий ранок і дзвінок будильника повідомив, що пора вставати, але сон був такий крепкий, що ледь втримався, щоб проснутись(на годиннику 4:00). Товариш проснувся, на пів години пізніше. Знову почалися клювання плотви та верховодки. Інколи проскакували карасі.
Повз нас пішли мужики, один з яких, знайомий товариша. Були вони в іншому кінці ставка. Через 3 години підходять і спитавши в них про результат ( сказали 10 та 20). Ми сміючись спитали по 10 і 20 шт., на що сказали 10 та 20 кг(карась та пару окунів). Ми ще не могли повірити, поки не побачили власними очима. Вони пішли на мілину і по очерету руками набомбили риби.
Сиділи ми до 16:00. Отримали, ще кілька клювань карасів, та дуже великої плотви. Загалом у мене 2 кг. , а у товариша 3 кг.
Ось відео улова https://www.youtube.com/watch?v=WMaKoNLM7wg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Leopoldushka
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 40
З нами з: 18 серпня 2011, 00:02
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Leopoldushka »

10 и 20 кг - промысел.... Удивляют такие люди... Еды наверно мало дома... а потом все говорят - "Где же рыба?" и "Прихована водойма" до того времени пока там не будет рыбки))) :prapor:
In Gods we trust !
preparator
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 13 вересня 2015, 22:49
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення preparator »

Доброго дня!
В мене теж є «Прихована водойма». Вчора вирішив трохи порибалити карася. В 7.00 вже був на ставку. Зрізав ліщину, якою зробив у рясці віконце. Підкормив пареною товчею перемішеною з землею з кротовини.
Зображення
Перші покльовки лише о дев’ятій. На манку взяв такий собі карасик.
Зображення
За ним ще
Зображення
Біля одинадцятої карась клювати перестав. На одну з вудок поставив боковий кивок з мормишкою. На мормишку підсадив опариша, одразу взяв непоганого ротаня.
Зображення
За годину надьоргав пару кілограмів. Кіт був дуже задоволений.

Раніше на тому же ставку на черв’яка злапав болотну черепаху
https://www.youtube.com/watch?v=xT0JVCCOWYk
Аватар користувача
kubinec
Ледар
Ледар
Повідомлень: 28
З нами з: 10 березня 2012, 01:33
Контактна інформація:

Re: р.Устя

Непрочитане повідомлення kubinec »

Мої вітання!
Повернувся з теплих країв, знаю що не та тема, але захотілось похвастатись найбільшим мом трофейчиком 41.5 кг, якого упіймав 22 січня!
доречі оснастка з великим поплавком!))
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення xxOZ »

Обновлю информацию по данному водоему - viewtopic.php?p=215504#p215504
На сегодня пруд мертв. :cry_ing:

ЗображенняЗображення
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення stal1n »

xxOZ писав:Обновлю информацию по данному водоему - viewtopic.php?p=215504#p215504
На сегодня пруд мертв. :cry_ing:

ЗображенняЗображення
тепер вже можна написати, що то за водойма була?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення xxOZ »

stal1n писав:тепер вже можна написати, що то за водойма була?
думаю да. Так как ни хищника, ни мирной рыбы там больше нет. Карась не в счет, эти "свиньи" могут и в остатках грязи выжить.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей