Бочаниця

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Mixa
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 10 квітня 2012, 22:09
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення Mixa »

Andriy77 писав:Рибалили з колегою тиждень тому, з суботи на неділю. Просиділи добу з різними снастями на карпа та карася, та жодного клювання, не то що очікуваних риб, але навіть жодноі плотви не дочекались. Враження "мертвоі" води. Враці пройшлися по березі, було досить багато карпятників та фідеристів, результат у всіх один - повний нуль!!! Випробували все що було в запасі- і знову нуль. Натомість охорона досить справно, двічі на день, перевіряла сітки в яких риби було достатньо- нерест цьому сприяє. Вартість: острів- 100грн, берег -80грн.
09 травня також були на цій водоймі. Результати в 6 рибаків аналогічні вашим :facepalm: . В мене склалось так само враження "мертвоі" води. Також не спостерігається активності риби на поверхні, ВЗАГАЛІ!!!
kolka505
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 43
З нами з: 20 жовтня 2011, 11:16
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення kolka505 »

Теж був з 9 на 10 травня. з берега. Але активність риби бачив. Хлюпалась, нерестилась якась. Карась зі слів сторожа, два дні як віднерестився і хворіє. Навпроти мене рибалили з острова на пірсі, то пару рибин з підсаком з під очерета витягнули. я ж зловив 3 плотви (1 на перловку 2 на кукурузу) і один карасик на хробака. Карась більше лодоньки. Вся риба зловлена на поплавчанку. Фідери промовчали. Клювало в основному з мамого ранку. Але змушений був в 10 збиратися по сімейним обставинам.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення stal1n »

Був Ярослав вчора на березі. Може він і напише звіт, але я б не сподівався.
Якщо коротко, то повний відстій: три карасики до долоньки.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

В Бочаниці станом на сьогодні не клює зовсім. Вже третій тиждень. Багато хто був з ночі-то в 7-8 ранку вже збирались.
Аватар користувача
Leopoldushka
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 40
З нами з: 18 серпня 2011, 00:02
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення Leopoldushka »

А я так хтел поехать с ВС на ПН. Хорошо что передумал ехать именно сюда. :bra_vo:
In Gods we trust !
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення stal1n »

Шановне панство, може хтось володіє хоч якоюсь інформацією про кльов на водоймі? Мені важко повірити, що тут не бере.
Аж хочеться самому це перевірити)
На рибалку десь в пятницю, буду вдячний за інфу.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення stal1n »

Де риба?! Бочаниця, 25-26.07.2015

Компаньйони: Слава Воронцов, Саша Лащук, Ярослав Грабар, Ігор Падалко, Андрій Луцишин, Віталік.
Погода: в п'ятницю спекотно і вітер східний. Вночі блискало і пішов дощ. На наступний ранок суботи вітер змінився на південний і стало хмарно, потім знову ясно.
Рівень води: нижчий норми сантиметрів на 40. Дістати до води з пірсу проблематично.
Час ловлі: 18:15-11:00.
Місце: пірс номер 0.
Вартість рибалки: 400 гривень за саме цей пірс.
Зловлено: нічого нормального. Безліч краснопірки з палець розміром, одного рака, одного мікроскопічного (як для цієї водойми) карася. Мої компаньйони наловили такої самої дрібноти. Віталіку лише пощастило витягнути нормального карася та Ігор взяв два карасики на долоньку.
Наживка: опариш, хробак, мастирка, кукурудза, пелетс(часниковий та полуничний), горох, пуфіки.
Прикормка: "Kapriowate wody stojace" + <a href="http://rivnefish.com/pages/groundbait/# ... ait_stal1n" target="_blank">власного виробництва</a>. Для методної ловлі використовував траперівський метод-мікс з коноплею. Прикормлював метод я ферментованю кукурудзою з вареним горохом.
Снасті: пікер, фідер, спутніки, махова вудка.

Вирішили ми на роботі великою компанією поїхати на рибалку. Навіть один наш колега зі Львову до нас приєднався. Яке ж місце було вибрати, щоб було гарно, затишно, освітлено, зі всіма зручностями і ще й рибалка. Вибір впав на Бочаницю. До того ж я в цьому сезоні навіть тут ні разу не рибалив, через не радісні відгуки в інтернеті.

ЗображенняЦе наше місце рибалка - пірс номер нуль

Як я готувався до рибалки:
  • Ферметував кукурудзу 4 дні в кілька етапів: замочував добу, потім варив, потім витримував в цукровому сиропі, потім залив меласою;
  • Прикормку на фідері використовував тут саму дієву для цієї водойми, яка мене ще жодного разу не підводила. Замішував її з крупною фракцією: горох, конопля, злакові;
  • Окремо підготував півколо пелетсу асорті 6 діаметром міліметрів;
  • Саме для цієї рибалки придбав собі спомб, для закормлювання крупною фракцією місця для карпа;
  • Нав'язав методних оснасток на лідкорах;
  • Накупляв методних флетових годівниць;
  • Нав'язав 30+ повідків на фідер;
  • Вперше на рибалку взяли човна;
  • Замовив дипломів в різних номінаціях, для нагородження і увіковічнення цього заходу.
І знаєте що? Все дарма.

Зображення Мої принади для риби

Щодо місця для відпочинку - жодних претензій немає. Тут дійсно все просто супер для цього діла зроблено. А от рибалка... Зображення
Хочеться думати, що це просто день такий нам попався(точніше два дні), що риба абсолютно ігнорувала всі наші наживки і приманки. Найбільше мені було соромно перед нашим львівським колегою, якому я таких вже дифірамб наспівав про це місце, а вийшла така лажа.
Клювала в нас іноді червонопірка на палець. Також Андрій двічі дістав окунів грам по 10.

Зображення Отака лише сранька і ловилась

Ось детальна хроніка моєї рибалки:
Ввечері промірив дно і знайшов перспективне місце в 48-ми обертах котушки фідеру, туди полетіло 7 годівниць корму. Окремо спомбом загодував ферментованою кукурудзою з іншими добавками ще одне місце, суто для методу. Це місце була далі, метрах в 70 і в такій собі заводі перед комишами. Ввечері кльову не було. Ми ж не будемо рахувати в залік червонопірку вагою до 20 грам? Єдиний мій карась цієї рибалки - це малюк грам на 50. Лише одного разу ввечері, коли я спілкувався з Денисом, сином власника, то у мене сталась покльовка на фідер, що провисла трішки ліска. Я бігом почав тягнути, але пусто. Закинув поплавчанку з кукурузкою(впіймав нею лише рака на наступний день). Закинув три спутніка з мастиркою. Була одна покльовка на вбивцю карася така, що спінінг зтягнуло у воду, але там виявився глухий зачеп і довелось рвати снасть. Я ще прикормив методне місце і поставив полуничний здоровий пелетс в якості наживки.
З настанням темряви нічого не змінилось - все мовчало.
Посеред ночі почався дощ, який йшов години дві.

Зображення Ярослав і світанок
На світанку я виявив свій метод десь зачепленим поряд з місцем лову. На човні поплив визволяти (а заодно і дуже точно закормити), але довелось рвати снасть і годівничка престон навіки лишилась на бочаницькому дні. Годував я тут чи ні - все по-барабану, більше на метод не було жодної покльвки
Зранку так само нічого не клювло. На вудку я вийняв одного рака. Ігор спіймав за всю рибалку два карасі(на долоньку) і Віталіку пощастило злапати одного нормального карася фідером.
Це виглядає тупо, але у мене не було ні одного нормального клювання. Уявіть собі, пробути вечір, ніч і день на рибалці і нічого не дочекатись. Це демотивує дуже.

Зображення Мої патички

Не допомагали ні ароматизатори, ні активатори, ні атрактанти. Навіть супер хитрий метод піти в місцевий туалет, і той не допоміг. Лажа.
Таку рибалку нам зіпсували.

Зображення Вся наша компанія

Не подумав би ніколи раніше, що таке напишу, але поки ставлю на Бочаниці хрест. Як мінімум в цьому сезоні.

Відео з рибалки:


Дуже хочу почитати звіт з рибалки від людини, якій вдалося тут наловити риби в цьому році :)

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Де риба?! Бочаниця, 25-26.07.2015
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення rabinovich »

А нема чому дивуватися ! Колись і я тягав карасів в Бочаниці , але цього року сказав собі - ноги моєї не буде більше тут ! І це через "скотьске" відношення орендарів до своєї водойми ,Спитайте в них - коли в останій раз і скількі було запущено риби в водойму ?! А сітки ставили і відловлювали рибу майже кожен день ! А Ви , дурні , везіть нам гроші за "рибалку". Гнати треба такіх "орендарів" !!!
Установщик
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 15
З нами з: 24 березня 2014, 15:24
Телефон: 0966079972
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Бочаниця

Непрочитане повідомлення Установщик »

Доброго дня! Дуже і дуже вибачаюсь за те що ненаписав звіт із рибалки у Бочаниці. Був я там два тижні тому... і більше не буду. А тепер поясню чому!!!
По приїзді як завжди співало серце від тої краси і від очікування великих карасів. Але. Приблизно о 19.00 поплив човник до протилежного берегу (сидів я на 13 пірсі) до заростів очерету... і пропав десь на годинку. Стукіт весел, сміх, і О ЧУДО!!!
Випливає човник і якраз навпроти моїх вудок на відстані 200-300 від берега метрів виставляють хлопці сітку довжиною метрів 200-250. Сиджу мовчу,думаю матьйогозаногу ставте. Вранці годині о сьомій така сама операція, тільки сіточки уже виймали, та ще й по дорозі до берега пропливли якраз над моїми вбивцями карася. Сиджу мовчу, думаю матьйогозаногу плавайте.
Машину ставив біля будинку сторожів, і по дорозі до своєї "тачки" бачу таку картину: що просто-напросто йде розпродаж виловленої сітками рибки місцевим підприємцям,бо дуже сумніваюсь, що прості люди приїдуть купити рибу на машинах із великими пластиковими ящиками,та ще й сторож на півставка горланив у телефон чи треба комусь там риба. Ходжу мовчу,думаю матьйогозаногу торгуйте.
Власник ставка в курсі справи, бо крім мене рибалили мужики з Гощі, вони дзвонили й питали його, ШО ЗА ФІГНЯ!
Тяжко якось так на душі, що рибаків просто розводять,і вважають за...
Зловив я Шановне Панство сім карасів(з них "Бочаницьких великих" лише 3),дві краснопірки і зеленого рака.
Як ревізор із телевізору, голосно заявляю - Я НЕ РЕКОМЕНДУЮ СТАВОК У БОЧАНИЦІ СПРАВЖНІМ РИБАЛКАМ - допоки не закінчиться це . . .як хочете так і називайте :facepalm:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [Bot] і 0 гостей