Рибальскі Iгри Флагман 2015

фестивалі та різного роду тусовки
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2015

Непрочитане повідомлення AndreyK »

yurik писав:ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2015

Непрочитане повідомлення Webmak »

В свою чергу дякую організаторам за чудову організацію. Суперникам за гідну конкуренцію.
В двох словах... можливо комусь буде цікаво, хто не був присутній на цьому чудовому заході. Було важко, і важко було не зловити рибу, а важко було зловити її багато, з гарним темпом, і недопустити довгих пауз/провалів, і при цьому якимось чином добитись періодичної реалізації збільшення розміру риби, оскільки після кілограм викинутого корму, було розуміння того, що риби знизу багато, і якщо є дрібна риба, то в любому випадку є екземпляри і покрупніше. Після десятка змін комбінацій приходило розуміння того, що потрібно дрібній рибі, і що потрібно рибі трішки покрупніше. Якщо дуже коротко про тур, то в мене весь тур пішов на експерименти, де більшість дій базувались відповідно до тренування, яке ми з другом проводили за тиждень до змагань, ну і які в свою чергу дали змогу зайняти друге місце, чим я звичайно дуже задоволений.
p.s Я виправився...:)
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2015

Непрочитане повідомлення AndreyK »

MAXIMUS писав:А де ж результати????
Протоколы будут немного позже.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2015

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Спиннинг:
ЗображенняЗображення

Фидер:
ЗображенняЗображення

Поплавок:
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2015

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

На фідері хоч якась інтрига була судячи по вазі. 200 грамів різниця між 5 місцями.
Хороший вийшов турнір, було чому повчитись. Помилки записані і будуть виправлятись. :co_ol:
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2015

Непрочитане повідомлення ventel »

serseruy писав:Дякую компанії Flagman,судям,дівчатам за смачний обід,учасникам за чесну боротьбу а також всім хто доклав зусил для даних ігор.Все було організовано супер........ :prapor: :prapor: :prapor:
+5
Серьога! Додав би ще для загалу: що снідав, куди вступив зранку... :a_g_a:
Вітаю призерів та учасників, ігри відбулися на високому рівні.
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2015

Непрочитане повідомлення chinta »

Закончились ежегодные рыболовные игры Flagman . Мероприятие имеет трех летний стаж и стало уже культовым . Многие увлеченные рыболовы относятся к данному событию очень серьезно и с нетерпением ждали анонсов . Еще за долго до самого первенства , обговариваются условия водоема ,тактика ловли , прикормки и насадки .
На водоеме вблизи села Сапожин собралось 75 самых " отпетых " подсекателей рыб , по равному количеству участников в трех категориях ловли : спиннинг , фидер и поплавок .
Я как страстный любитель поплавка , не смог пропустить этот замечательный турнир . Утренняя жеребьевка направляет меня в сектор номер 9 . Рядом с лева в 10 секторе , раскладывает снасти опытный поплавочник Коля Жолнач . Сектор 8 занимает , перспективный и быстро набирающий опыт , Андрей Крутень . Мои соседи готовятся очень серьезно : я улавливаю запах " буржуйской " прикормки и взором фиксирую филигранно построенные снасти с эстетичными поплавками . Из опыта понимаю , что основная борьба будет на нашем направлении . Я абсолютно не переживаю за результат , ведь я использую прикормочную смесь компании Flagman , серии Gold . В этой прикормке я уверен на все сто , она не разу не подводила меня не только на простых рыбалках , но и на различных соревнованиях .
Два пакета Secret Roach Brown и один Super Bream Yellow замешал на основе CSL ( жидкая арома Carp Pro ) и добавил 1,5 килограмма грунта из кротовины . Самостоятельно подготовил микс крупной фракции : вареная кукуруза , маринованная кукуруза , паренная перловка и запаренные зерна конопли .
После протяжного и громкого крика судьи о старте , начинаю методично и обильно кормить точку под 13-метровый штекер в надежде привадить парочку карпов . Тренировки показали , что особи в 1,5 кг и поболее прекрасно реагируют на подобную тактику . Поймав несколько бонусных рыб , можно " уйти в отрыв " и до конца тура " плевать семечки " .
На крючке LS-2230 № 8 от Gamakatsu насажана ароматная кукуруза и я выжидаю своего карпа . Время идет , а поплавок Dino Carpodrom 1.5g не сигнализирует о поклевке крупной рыбы . Через минут 30 - 40 , меняю оснастку на 0,5 грамма и насадив одного опарыша , проверяю точку ловли - сразу поклевка . В улове мелкий окунь , который глотает крючок " очень глубоко " . Снова пробую " высиживать " бонус , а в это время соседи-рыболовы " трощат " махалками мелких ( 5 - 10 грамм ) пескаря и плотвиц .
Пробую экспериментировать с ароматами , насадками и оснастками .В конце второго часа , ставлю мелкий крючок № 16 с кукурузой и на падении зарабатываю неуверенную поклевку . После подсечки понимаю - это карп , пытаюсь вываживать . Теперь карп понимает , что это я его зацепил и делает резкий рывок . Мелкий крючок спружинив , вылетает из пасти рыбы и карп " был таков " . Возвращаюсь к крупному крючку и пробую снова соблазнить крупняк .
Поднимается не шуточный ветер и удержать оснастку на месте невозможно . Принимаю решение перейти на ловлю крупной плотвы , тем более соперники натаскали мелочевки " будь здоров " . Меняю тактику докорма и вскоре плотва послушно встает на кормовое пятно . Применяя в качестве наживки перловку , отсеиваю мелочевку и в моем улове рыбки исключительно от 80 грамм и более . Шквальный ветер , делает ловлю не выносимо тяжелой - штекер вырывает из рук . Приходится приспосабливаться , в редких моментах затишья разгоняюсь до 5 - 6 рыб в минуту , а когда порывы - делаю паузу . Вес набираю за последние 2 - 2,5 часа .
Взвешивание и я с весом 3447 грамма - второй . Посмотрев уловы других участников , я " обалдел " . Поймать такое количество макро рыбы - это титанический труд , причем были рыбки весом в 2 -3 грамма и это при общем весе у лидеров более 3 кг .
Всем спасибо за участие и борьбу . Отдельная благодарность организаторам и поварам . Респект компании Flagman .
До новых встреч на водоемах .
Зображення
Казван Михаил , 1 место .
Зображення
Я , 2 место .
Зображення
Крутень Андрей , 3 место .
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2015

Непрочитане повідомлення forest »

Краще пізно, ніж ніколи...
Перш за все хотів подякувати організаторам - компанії FLAGMAN, а також всім - від судді до глядача, які стали складовою не просто фесту, а дійсно свята.
Оскільки на водоймі, де проводився фестиваль я був вперше, тому до нього потрібно було готуватися по особливому і бути готовим до будь-яких умов.
Жеребкування, в мене випадає 8 сектор, як пізніше дізнаюся поруч з гуру (в своєму роді) з ловлі на поплавок, пан - Володимир Кобизєв, який люб'язно показав дорогу до сектору.
По прибуттю в сектор кожен починає метушитись та чаклувати над прикормкою застосовуючи свої секрети, і я не виключення. Відразу хапаюсь за прикормку, без цього ніяк, навіть на звичайній рибалці, по одній простій причині, що покльовки будуть рідкі і носитимуть випадковий характер.
Із "тренувальних" звітів видно, що в водоймі багато маленької рибки, тому вибирав прикормку, яка в основному складається з маленьких часточок, які на дні будуть створювати хмаринку, таку улюблену для маленької рибки, і це не означає, що на неї не може "стати" рибка по крупніше.
Кормив прикормкою від flagman та Marcel Van Den Eynde.
Поки прикормка доходить до кондиції наступає черговий важливий етап - промір глибини. Не озброєним оком було видно, що рівень води впав доволі відчутно, водні рослини опинились на суші. Опустивши глубиномір було зрозуміло, що глибина по всій довжині сектора на моїй дистанції лову до 40 см., але все ж таки перспективні місця вдалося знайти, це були міні ямка, яка переходила на "стіл" і знову міні ямка з перепадами в декілька сантиметрів. Забігаючи на перед скажу, що прийшлось "кормити" дві ямки, які були на відстані одна від одної max. 50 см., адже пориви вітру були дуже сильні і оснастку швидко здувало і таким чином, щоб вона довше залишалася на кормовому п'ятні, довелося збільшити його розміри, хоча це могло обернутися і іншим боком, але на щастя пронесло.
Я уявляю, що з 5 м., а що 13м. штекером, да -а-а ... емоції не передати.
Хоч я приймаю участь тільки вдруге, такого роду міроприємств, але досвід отриманий на фесті "Весенний поплавок 2015" був неоціненний, приблизно ж ті умови в плані глубини, тому тактика вже знайома.
Отже, суддя дає старт і перші "кулі" полетіли у воду, а за ними і наживка, яка відразу атакована плотвицею, перезакид і докорм мікро-шариком.
На початку старту Володимир Кобизєв не переживав, що його "суперники" "рвонули" з маленької рибки, він казав, що його прикормка почне працювати на 3-4 годині фесту і він дивився як у воду, на третій годині як з "кулемета", вся відчутно більша.
Так рибку вдалося поставити на прикормку, але розмір бажав кращого. Успішно вибравши тактику ловлі, провали були зведені до мінімуму, а частота риб доходила до завидної цифри 5 в хвилину.
Час від часу кидав у прибойну хвилю, де також стояла рибка.
Вітер набирав таких обертів, що кульку з прикормкою при закиді у воду відносило, не говорячи про оснастку.
До речі, хотів зауважити, що тільки сонце ховалося за хмари клювання різко погіршувалися, що як правило, буває навпаки.
Сонце жарить, а вітер досягає свого максимуму - суддя оголошує про закінчення. Кожен очікує, що саме його улов буде найбільшим.
І ось зважування - 3384 г. і третє місце, як приємно не дотягнути до Володимира 63г. До останнього не вірив, до поки не побачив протоколи на цьому прекрасному фестивалі під назвою " Рибальські ігри Flagman - 2015".
Я думаю, кожен зробив висновки і готовий до нової боротьби.
До зустрічі на водоймах, всім НХНЛ. :prapor:
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2015

Непрочитане повідомлення chinta »

Видео сюжет " Рибальскі Iгри Флагман 2015 ", часть 1 :
Востаннє редагувалось 08 листопада 2015, 17:48 користувачем chinta, всього редагувалось 1 раз.
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2015

Непрочитане повідомлення chinta »

Видео сюжет " Рибальскі Iгри Флагман 2015 " , часть 2 :
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2015

Непрочитане повідомлення Webmak »

В мене тепер Воха в мобільному буде записаний як Микола :)))))))
Аватар користувача
Voxa
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 30 жовтня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2015

Непрочитане повідомлення Voxa »

Добре що не ВАСИЛЬ
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: Рибальскі Iгри Флагман 2015

Непрочитане повідомлення chinta »

Видео сюжет " Рибальскі Iгри Флагман 2015 " , часть 3 :
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Semrush [Bot] і 0 гостей