оз. Велике Почаївське Дубровицький р-н

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

оз. Велике Почаївське Дубровицький р-н

Непрочитане повідомлення ilya »

Всім доброго дня! На цих вихідних трохи покаталися по Поліссю, трохи розвідки нових для себе місць і звісно надій на трофеї :)
Першим пунктом в поїздці було озеро Велике Почаївське. Отже, про це озеро інформації в плані рибалки фактично не знайшов, лишилося тільки перевірити її самому

П"ятниця, 7 ранку і ми підїхали до озера, я надіявся побачити дику місцину, але побачив пляж, на якому стояла велика надувна гірка.... але людей не було, тільки на протилежному березі стояла компанія рибалок, до них ми і попрямували.... дорога вздовж озера нормальна, всюди пісок... запаркувалися ми в 100 м від компанії! Поки батько пішов до них в розвідку я нетерпляче накачував човна і рвався в бій :) Пейзаж водойми зачаровував!
ЗображенняЗображення
Спочатку вирішили потролити, що б пробити ехолотом дно і глибини... метрів за 50 від нашого берега починається звал на 2 а потім і на 4 метри і поступово до середини озера глибина доходить до 6 і знову зменшується! Дно практично всюди торф"яне і м"ягке, з джигом тут не розженешся!
Ось вигляд з протилежного боку на наш берег
ЗображенняЗображення
Активність риби була нульова, розмовляли з рибаками і як завжди клювали 3 дні назад (вони вже тиждень там) У них в улові сомик на 5 кг на черв"яка, один на 3 кг на "дорожку" і маленьки підлящики....
До обіду спінінгували, але щука мовчала, змістилися на мілководну частину озера і очерет, але також жодного удару
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Довго не буду розписувати, повернувшись на берег гарно пообідали, перекімарили і на вечір я закинув фідери, глибина в місці лову 2 м, тут дно твердіше... клювань довго не було за вечір декілька підлящиків і червонопірок
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
З настанням темноти покльовок взагалі не було!
Субота, 5 ранку трохи поспінінгувавши і не отримавши знову жодного клювання посиділи до години 10 і вирушили на Горинь!
Висновок про це озеро - все чудово, в наявності сом і гарних розмірів, про щуку місцеві не хвалилися, але мусить вона там бути! Минулого року гарно клював лящ від кг і далі, але цієї весни дядьки на хороших машинах затягнули стіки по всьому озеру і вибрали всього ляща! Мінуси озера - на вихідних привозять сюди водні мотоцикли, катери і народ веселиться, коли були ми такого не було, але посеред ночі весь пляж веселився...починаючи від музики і до стрільби залпами по пляшках :facepalm:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей