RivneFishingFest

фестивалі та різного роду тусовки
TommyLee
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 31 липня 2015, 08:19
Контактна інформація:

RivneFishingFest

Непрочитане повідомлення TommyLee »

RivneFishingFest


Поспілкувавшись та порадившись з членами групи, зваживши всі за і проти - було прийнято рішення, організувати риболовний фестиваль серед учасників групи та їх знайомих. Отож всіх бажаючих, які хочуть побувати на даному святі, познайомитись з членами групи, побачити одне одного в живу та просто добре відпочити і половити рибу разом - просимо приєднуватись!!
Водойму оберемо до суботи(15.08), включно. Вибір буде між Олександрією, Кустином, так як вони набрали найбільшу к-сть голосів, та Жалянкою в звязку з тим, що дана водойма останнім часом дуже порадувала багатьох риболовів нашої групи своєю рибалкою, а саме ловлею середнього та великого трофейного карпа, великого карася і лина, та і взагалі хорошою інфраструктурою та чудовим ставленням самих власників до своєї праці над водоймою!
Остаточна дата проведення з 22.08.15-23.08.15
Дату проведення перенесено на тиждень вперед, через несприятливі та спекотні погодні умови. Також у багатьох бажаючих (котрі писали нам в лс та телефонували) на 15.08-16.08 не виходить - це є ще однією причиною перенесення.
Також на рахунок риболовних місць на водоймі - про вашу явку на фест пишіть мені в лс до наступної пьятниці, і я буду домовлятися вам за місця!
Або ж в іншому разі бронюйте місця самостійно.
Також в плані внесків - все відміняється!
А ось призи все таки будуть, але як вони будуть розподілені, ми ще будемо уточнювати.
Короче кажучи, все буде як захотіли ви, отож приєднуйтесь)
Впевнені буде весело)
Востаннє редагувалось 10 серпня 2015, 18:53 користувачем TommyLee, всього редагувалось 1 раз.
Golikmm
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 21 квітня 2015, 22:34
Контактна інформація:

Re: RivneFishingFest

Непрочитане повідомлення Golikmm »

1. Виправіть:
Суддя керує проведенням змагань, несе відповідальність за ДОТРИМАННЯ учасниками діючих Правил і Положення про змагання;

2. не залежно від того яка снасть буде причиплена(подвійна чи потрійна). - це як розуміти?
3. ловля риби фідером — 2 учасника в команді;
ловля коропа — 2 учасника в команді.
Це наприклад поруч дві команди, в одній 4 фідера, двоє ловлять кожен на дві палки. І в другій команді род под, з 4 карповиками, жирний закорм на 100+, дві риби, а то і одна в заліку за цілий день(карп від 5 до 12 кг)і змагання виграно ??? Змагання або коропові, або фідерні. Особисто моя думка. Ви мабуть вперше в історії обєднаєте ці два види лову в одних змаганнях.
Зазвичай коропові фідерні змагання проводять по дві людини в команді, і по одній палці на кожного. Кожен гравець в команді працює однією палкою. Хтось кормить "ближняк" і там ловить, а хтось "дальняк", ну і вибирають по результатам тактику. Зазвичай це методна, ловля на флет.
Чи ви розділите фідеристів і "коропистів" окремо на дві групи? :facepalm:
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: RivneFishingFest

Непрочитане повідомлення serseruy »

Можливо краще 1 учасник =1 удочка, також можно провести в форматі марафону 24 години бесприривного лову
TommyLee
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 31 липня 2015, 08:19
Контактна інформація:

Re: RivneFishingFest

Непрочитане повідомлення TommyLee »

Golikmm писав:1. Виправіть:
Суддя керує проведенням змагань, несе відповідальність за ДОТРИМАННЯ учасниками діючих Правил і Положення про змагання;

2. не залежно від того яка снасть буде причиплена(подвійна чи потрійна). - це як розуміти?
3. ловля риби фідером — 2 учасника в команді;
ловля коропа — 2 учасника в команді.
Це наприклад поруч дві команди, в одній 4 фідера, двоє ловлять кожен на дві палки. І в другій команді род под, з 4 карповиками, жирний закорм на 100+, дві риби, а то і одна в заліку за цілий день(карп від 5 до 12 кг)і змагання виграно ??? Змагання або коропові, або фідерні. Особисто моя думка. Ви мабуть вперше в історії обєднаєте ці два види лову в одних змаганнях.
Зазвичай коропові фідерні змагання проводять по дві людини в команді, і по одній палці на кожного. Кожен гравець в команді працює однією палкою. Хтось кормить "ближняк" і там ловить, а хтось "дальняк", ну і вибирають по результатам тактику. Зазвичай це методна, ловля на флет.
Чи ви розділите фідеристів і "коропистів" окремо на дві групи? :facepalm:
водойма зариблена так що шансів у карпятників і фідеристів однаково. 4 палки на команду чи то фідер чи то карповик. Захід створений з метою познайомитись з людьми, з якими досить довгий час спілкуємся в інтернеті і ніколи не бачили. А серед цих людей половина карпятники а інша половина любителі фідера. Не судіть строго це лише спроба обьеднати колектив і не тільки, і тим самим повисити рівень риболовлі на Рівненщині
Аватар користувача
SAFIK
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 69
З нами з: 19 червня 2015, 14:26
Телефон: 067 353 03 01
Звідки: Кременець
Контактна інформація:

Re: RivneFishingFest

Непрочитане повідомлення SAFIK »

Всім привіт!
1. Хотів би знати,яка водойма обрана,де знаходиться?
2.Чи є обов"язковим збір біля "Чайки",і чи можна відразу приїздити на водойму?
3.Яка максимальна кількість прикормки буде дозволена на прикормлювання?
4. Чи є ще місця для реєстрації?(не зареєстрований в контактах - як зареєструватися?)
Зображення
TommyLee
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 31 липня 2015, 08:19
Контактна інформація:

Re: RivneFishingFest

Непрочитане повідомлення TommyLee »

SAFIK писав:Всім привіт!
1. Хотів би знати,яка водойма обрана,де знаходиться?
2.Чи є обов"язковим збір біля "Чайки",і чи можна відразу приїздити на водойму?
3.Яка максимальна кількість прикормки буде дозволена на прикормлювання?
4. Чи є ще місця для реєстрації?(не зареєстрований в контактах - як зареєструватися?)

1.Іде голосування в групі Рибні місця Рівненщини вконтакті. На даний час лідирує Олександрія.
2.Збір біля Чайки не обовьязковий тільки в тому разі якщо ви зробите внесок у розмірі 100грн завчасно.
3.К-сть прикормки не обмежена.
4.Реєстрація буде відкрита 03.08.15р.
По всіх інших питаннях звертатися за телефоном 0964693578 Анатолій
Аватар користувача
SAFIK
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 69
З нами з: 19 червня 2015, 14:26
Телефон: 067 353 03 01
Звідки: Кременець
Контактна інформація:

Re: RivneFishingFest

Непрочитане повідомлення SAFIK »

А як віддати свій голос,якщо я не зареєстрований "В контактах"?(не бажаю там бути зареєстрованим)
Зображення
TommyLee
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 31 липня 2015, 08:19
Контактна інформація:

Re: RivneFishingFest

Непрочитане повідомлення TommyLee »

SAFIK писав:А як віддати свій голос,якщо я не зареєстрований "В контактах"?(не бажаю там бути зареєстрованим)
варто просто написати тут і я внесу ваш голос.
водойми для вибору:
Олександрія
Кустин
Бугрин
Забара
Бочаниця
Аватар користувача
SAFIK
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 69
З нами з: 19 червня 2015, 14:26
Телефон: 067 353 03 01
Звідки: Кременець
Контактна інформація:

Re: RivneFishingFest

Непрочитане повідомлення SAFIK »

Віддаю свій голос за Олександрію!!
Зображення
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: RivneFishingFest

Непрочитане повідомлення Webmak »

По пунктам:
1) "Заліковою буде вважатися риба таких видів ( карп, карась, білий амур, товстолоб, червонопера)" - основна риба, яка стає на "закормочний стіл" за допомогою прикорки на фідер, це лящ та плотва, у рідких випадках карп. Питання навіщо з заліку знімати плотву? Чим вона комусь не вгодила? Чи просто забули :) ? Може краще написати до заліку приймається лише біла риба? Да й все.
2) а) Ловля буде проходити на 4 вудилища - однозначно потрібно ловити на 1 вудилище, 1 людина. Враховуючи що це любительскі змагання, враховуйте те, що не у всіх любитилей є можливість купувати по 3-5 вудилищ як у спортсменів, навіщо їх ставити відразу в не рівні умови? Думаю мене підтримає більшість ( окрім карпятників, у яких затаряно пів гаража вудилищ )
б) не залежно від того яка снасть буде причиплена(подвійна чи потрійна) - 1 вудилище = 1 гачок, все решта браконьєрство, риба буде багритись, і так далі, ніхто цього не проконтролює, ми ж пропагандуємо спортивний стиль, чи не так ?
3) "Під час змагань спортсмени зобов’язані зберігати рибу таким чином, щоб вона залишалася живою на момент зважування, тому просимо вас одразу позбутися залізних садків і перейти на матерію, щоб на момент зважування не виникало конфліктів" - ви проводити 12 годинні змагання, скоріше всього в шалену спеку, я звичайно за, щоб риба дожила до фінішу, але на 99% впевнений, що буде мертва риба, не звини рибалки, тому краще зробити вимогу, мінімум 1,5м-2м. садок, і дуже бажана жива риба, але відмінювати зваження мертвої риби, не варіанти, повірте мому досвіду.

Чи будуть безкоштовні тренування на вибраній водоймі, при умові що після тренування вся риба буде відпускатись назад у водойми, наприклад в Кустині про таке думаю можна домовитись. А в Олександрії? Тренуватись за шалені бабки?
Аватар користувача
SAFIK
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 69
З нами з: 19 червня 2015, 14:26
Телефон: 067 353 03 01
Звідки: Кременець
Контактна інформація:

Re: RivneFishingFest

Непрочитане повідомлення SAFIK »

"Місце проведення: водойма буде обрана до 03.08.2015р. шляхом голосування учасників, яке буде проводитися в групі Рибні місця Рівненщини вконтакті".

1. Час голосування зійшов ,а водойма не вибрана?

"Заявки на участь і підтвердження реєстрації команд:
Тема на подання заявок буде відкрита в групі Рибні місця Рівненщини з 03.08.2015"

2. Так де ж ту реєстрацію команд шукати? де подавати заявки?

Шось тема заглухла(((....

П.С. Може хтось немає напарника,то піду в команду)
Зображення
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: RivneFishingFest

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

а де протоколи по фесту?! ;)))) :du_ma_et:
TommyLee
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 31 липня 2015, 08:19
Контактна інформація:

Re: RivneFishingFest

Непрочитане повідомлення TommyLee »

ZGAMES писав:а де протоколи по фесту?! ;)))) :du_ma_et:
Прошу вибачити за те, що довгий час не відписував - був у відпустці.
Було прийнято рішення провести змагання у вигляді фестивалю серед любителів карпової фідерної та поплавочної ловлі розділивши їх на 3 групи.
Скажу коротко, цього разу це будуть не так змагання як збір великої компанії з спільними інтересами і масове свято серед любителів риболовлі, після чого ми половимо рибу і завдяки спонсорам які підтримали цю ідею, роздамо цікаві призи за різні номінації( а їх буде досить багато ).
Є лише один нюанс - це все дійство переноситься на 22.08-23.08 в звязку з несприятливими та спекотніми погодними умовами.
Якщо вас влаштовує дана пропозиція і ви готові прийняти участь, тоді пишіть тут склад учасників і бажаючих відвідати наш фестиваль, і я забронюю вам риболовні місця, які до речі також лімітовані.
Писати у формі:
1.Прізвище імя побатькові
2.Вибір виду ловлі на фестивалі: карпішинг, ловля фідером, поплавочник. (за кожен вид будуть свої номінації і нагороди)
3.номер телефону для звязку


15.08.15 я Напишу на якій водоймі буде проходити фестиваль, так як поки що іде голосування в групі Рибні місця Рівненщини вконтакті ( Серед водойм : Олександрія, Жалянка, Кустин)
Свій голос ви можете віддати тут або ж зателефонувавши мені.
Також і на рахунок бронювання риболовних місць, після вибору водойми, учасники котрі хочуть відвідати фест повинні повідомити мене про свою явку, щоб я міг домовитись їм за місця.
Або ж бронювати місця на водоймі самостійно.
Час проведення фестивалю уточнюється і всі бажаючі будуть повідомленні.

Якщо вам щось не зрозуміло, чи ви готові забронювати собі місце, тоді телефонуйте мені за номером 0964693578 Анатолій
Відповім на всі ваші питання.Дякую

http://vk.com/rivnefish
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: RivneFishingFest

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

Коли буде прийняте місце водойми? і це буде проходити, як на Рибальських іграх Флагмана, кожен вид лову окремо??! скільки людей в команді, на фідер
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: RivneFishingFest

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

Кустин зайнятий вже ;)
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей