р. Горинь

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Вчора незважаючи на погоду відвідав Горинь, ставку робив на щуку, так як погода була якраз щуча :)
Вода потроху охолоджується, ехолот показав 15.3 градуси, але прозорість не радує. Тролінгував спочатку вверх по течії і не заробив жодного ударчику :-(
За годину часу це занняття мені набридло і вирішив пообкидувати цікаві місця воблерами.... Перше клювання відбулося майже відразу, з трави вдалося виманити шнурка
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Через кілька хвилин течія мене знесла до ямки глибиною 7 м, трохи поджигував, але ніякого результату не було.
Клювань не було довго, зміна приманок ситуації не міняла!
Перебравши майже всю коробку з воблерами черга дійшла до Рудри кислотного кольору, в коробці вона вже два роки, а я так і не надав їй уваги! Але мабуть це був її день і на першій агресивній проводці вона спровокувала на атаку такого ж шнурка як і попередній
ЗображенняЗображення
Через декілька хвилин влітає ще один, але вже на паузі
ЗображенняЗображення
Потім клювання знову закінчилися, що не скажеш про дощ, який тільки набирав силу! У зв"язку з цим риболовлю вирішив закінчувати!
Висновки
- щучка прокльовується, але розміри не радують, не хочеться вірити, що крупнішу вибили підводники
- за час риболовлі не побачив жодної активності риби на поверхні
- всі трофеї успішно попливли підростати
Всім вдалих рибалок!
Andriy P.
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 17 липня 2013, 21:06
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Andriy P. »

Вчора батько ловив півтори годинки з 4 до пів6 вечора, взяв щуку на 2.200 на релаксовський салатовий твістер. В п.ятницю приблизно в цей самий час на тому ж місці витягнув 1 шнурка десь на півкілограма та 1 окунця на джиг.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Теж вчора облазив річку в районі залізничного мосту в Олександрії то жодно тичка та навіть всплеску риби не побачив, вода дуже низька, зілля так обросло по берегу що ніде нормально покидати, треба човен.
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

Був сьогодні з товаришем на річці і стариці в районі с. Козлин. На Горині покльвував окунець розміром максимально наближеним до спортивного, на стариці мав дві покльовки щуки (розмір +- 500 грам), обидві зійшли покльовки дужі делікатні. Товариш на стариці піймав на оберталку чотири "шнурки" від 50 до 250 грам(на око).
Ловив на Тіогу, причому працював найменший розмір 2". Вся риба втоплена.
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
Sergg
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 09 вересня 2013, 19:55
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Sergg »

В пятницу выдалась возможность порыбачить на Горыни в районе Шубкова с 17-00 по 19-00, погода ясно, небольшой ветер 2-3м.
Уровень воды поднялся на 20 сантиметров, хотя есче очень низкий, пришлось отцеплять зацепившийся воблер до середины дошел чуть выше пояса.
ЗображенняЗображення
Расчитывл половить щуку, поэтому стоял поводок, но на всплеск влетел такой вот голавлик

ЗображенняЗображення

Пробовал съедобку на входе и выходе из ямы, грызнула щучка, но очень деликатно поэтому не засеклась. Кстати третью рыбалку подряд голвль попадаеться стабильно но косадаковскую 65Ф миножку с красным пузом (на фото).
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Delife »

BenichkaLaden писав: На Горині покльвував окунець розміром максимально наближеним до спортивного
Так, а МОНСТРА горинського чого забув? Величезний піскар спокусився на ту ж тіогу ;)
BenichkaLaden писав: Товариш на стариці піймав на оберталку чотири "шнурки" від 50 до 250 грам(на око).
Таки так, тихоновка №2 рулить ;)
Nevel
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Nevel »

Рибалили на річці в неділю з ранку (приблизно з 7.00) до обіда. В місцях де ловили не були, мабуть, з місяця два, рівень води впав на сантиметрів 30, трава подекуди торчить із води, зручних місць для ловлі спінінгом дуже мало. Візуально хижак був активним, під берегами час від часу вилітала щука за мальком, та періодично було чути поодинокі сплески не малого жереха та голавля. Ловити комфортно можна було лише з приповерхневими приманками, тому я впирався в плаваючі воблери які кидав поперек течії під протилежний берег, намагаючись більше заглибити воблер посередини річки де не було трави, а під берегом робити довші паузи аби приманка йшла над рослинністю. Така тактика привела до двох виходів невеличкої щучки, які успішно для себе промахнулися по приманці. Нижче по течії знайшов трохи глибше місце, та поставив вертушку від мепс № 2 на яку влетів окунець, та ще кілька раз спостерігав як вони проводять її до берега. Спроба джига і мертвий зацеп та обрив, також в воді залишився один воблер та дві блісни :facepalm: Друг спіймав не величкого шнурка на колибалку типу Атом. Треба чекати поки спаде трава, або шукати місця вільніші від неї. Незважаючи на результат можна сказати що рибка робиться активнішою, проте ловити її зарез не комфортно через постійні зацепи.
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Напишу і я кілька слів, хоча звіт буде скучноватим і схожим на мій попередній!
В неділю прополоскали ту ж ділянку Горині, що і в минулий раз......
Тролінгували мабуть кілометрів 7 вверх по течії і жодного натяку на наявність хижака!
В порівнянні з минулим виїздом , температура з 15 градусів піднялася до 20! Звісно ж щука сидить в траві.... і одна з перших проводок вздовж камиша принесла перший трофей
ЗображенняЗображення
Настрій покращився! Наступний кидок вздовж трави приносить клювання у баті, на флагманівську копію Х-Рапа влітає шнурок
ЗображенняЗображення
Потім зубата замовкла..... як підкреслено в попередньому звіті рослинність не давала змоги повноцінно провести приманки.... клювання або були на першому-другому "твічі" приманки, а потім приманка вся в траві...
Минулого разу вистрелила кислотна Рудра, цього разу теж! Але ж знову шнурок грам на 700
ЗображенняЗображення
Але поки я його хотів сфоткати він зійшов, але в любому випадку він вернувся б у воду.
Було ще 4 шнурка, але я їх і не фотографував, так як нікого цим не здивуєш.
Отже, тролінгувати ще рано...щука сидить глибоко в траві і дістати її звіддти складно... крупніша або ще спить, або її просто немає в тій ділянці Горині де рибалили...
Вся риба випущена!
Всім вдалих рибалок!
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення xxOZ »

Видався вихідний день, тому вирішив пройтися подихати свіжим повітрям.
11.00 - 19.00
Рівенський р-н, близько 20км від міста.
Пройшов пішки близько 5 км берега в одну сторону. Загалом протопати довелось близько 15 км, з них десь 7 по корчах і високій траві :-)
Хороша погода вказувала, що хижак буде мовчати. Так і сталось. За весь день тільки разів 3-4 бачив хоча б якусь активність на поверхні води.
Проте за приманками то окуні гралися в доганялки, то головалі, але так і не наважувались схопити. Під самий вечір в одному з корчів вдалося відірвати з місця ледачий зад кілограмовому "крокодильчику", але той промазав і втратив всякий інтерес до приманки.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Олександр »

З ранку ловив в районі Олександрії за новим мостом з сторони заправки. Ловля була запланована на фідер але фідер після 1,5 кг прикорму так і не заспівав. Тому було прийняте рішення достати спін. Результат два окуня один долоня другий долоня + приблизно 5 см. в районі 250-300 г.. Все з'їв, люблю хижака. :dribble:
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Ці вихідні пройшли в пошуках судака, шукали на дальньому кордоні від с. Велюнь до с. Висоцьк..... Але ні судака, ні щуки ви в цьому звіті не побачите... Як завжди клювало вчора і завтра.... :-)
Отже, річка нас зустріла чудовим пейзажем
ЗображенняЗображення
На поверхні рибка рухається.... на руслі верховодка так і проситься на гачок, але нам потрібні ті хто нею харчуються... :) Швиденько розпаковуємо човна... мотор..... перекус + 100гр :) Розмови про судака і корчі... відразу домовленість брати від 1кг :-)
Стратегія як завжди... підйом вверх по течії тролінгуючи і потім сплав по течії по "правильним" місцях....
Тролінгувати було складно... Горинь дуже відрізняється від нашої.... 4-5 м ями різко переходять в метрові перекакти..... всі берега переплетені закидушками місцевих дядьок......
Ось на цій ділянці річці дядько при нас витягнув десь кілушного судака.... на закидушку.. на підлящика
ЗображенняЗображення
Підійшовши ближче до дядька і запитавши як кльов, він привітно відповів "Та б..ть, нех......я, б""""ь..... " Перекладу вам трохи доступніше.... два дні назад на цьому місці на закидуху він дістав судака на 5.200... по його словах ще якийсь "Коля докаже".... певно обмивали разом... Але ж по його розповідях , судаки біля трьох кг це норма :du_ma_et:
ЗображенняЗображення
Саме тут живуть ті кликасті :) На цій точці ми полоскали приманки десь до 9 ранку...
Жодного клювання ми так і не отримали.... але перед нами ще безмежні простори Горині
Трохи дали газку і вже на горизонті злиття Случа І Горині.... рел"єф з минулого року абсолютно змінився...... все перемито піском... ну і ямки в 3-3.5 м мабуть для судака не цікаві в цю пору
Діло йде до обіду.... але клювань так і немає... вертаємося до машини... перекус+100гр :)
І на вечір тролінгуємо в сторону Висоцька.... тут з рел"ьєфом зовсім складно... 1.5-2 м максимум.....!
Постійні зацепи змусили йти до найближчої ямки.... вперлись ми в понтон з досить цікавою глибиною і рел"єфом!
ЗображенняЗображення
Глибина 4-5 м і підсипаний берег бутовим камнем! Чим не рай для судака?
Спінінгіст з берега також полоскав приманки в цьому місці..... Але по його словах в нього клює на кожній провдці, і завжди судак або щука від 2 кг :-)
В тому ж місці до нас підійшов місцевий брак і з питанням "Клює?" звісно ж відповіли "ні" :) "То киньте бомбу, бо тут риби нема" з посмішкою відповів він..... після таких слів ми розвернулися і пішли назад...
Вздовж села і хат був хороший участок з коряжником і глибиною 2.5-3 м його ми і пробивали джигом......
Тут нарешті я заробив перше клювання ... на басс ассасін, зелений з червоною спинкою, спокусилася щучка....але не підсік.... розрізнити в корчах клювання чи зацеп для мене поки складно, але порізаний віброхвіст давав надію!
Клювання так і не дочекалися.... день пройшов швидко і на годиннику вже 18.20....
10 хв ходу і ми вже біля машини... батя потроху готує вечерю... я пройшовся по найближчій ямці і повернувся до табору....
Розклав фідера... за 20 хв піймав 4 осінніх вгодованих плотки і чотири пічкура які пішли на закидухи.....
Смачно повечеряли і спати.....
Недільний ранок зустрів туманом......
Швиденький перекус і в бій....
Перша точка
ЗображенняЗображення
Найсмачніші приманки японських і американських виробників полетіли у воду..... але глухо......
Глибини 6-7м здавалися безвідказними, але мабуть руки трохи не з тих сторін ростуть....
На годиннику вже 9 і досі жодного клювання... і кардинально змінюємо тактику... тепер вся увага на щуку!
Ну і як ви здогадалися тут також галяк!
Завалені дерева
ЗображенняЗображення
Прибережні корчі і міляки принесли лише такий трофей
ЗображенняЗображення
Черговий виїзд в ці краї виявився невдалим, Горинь там абсолютно інша ніж у нас, кривизну рук теж треба враховувати, але мабуть у всьому винний тиск.... місяць.... чи ще щось :-)
Висновки
- За два дні перебування на річці ми не побачили жодної активності хижака на поверхні :nez-nayu:
- Температура 12-13 градусів, досить мутна, прозорість десь 70 см
- Приблизну карту глибин в районі якому рибачили можу показати, але тільки в ЛС
- Для судака ще явно ранувато, місцеві сказали, що "коли листя опаде, тоді і судак брати буде"
Всім вдалих рибалок!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Рома »

ilya писав:...шукали на дальньому кордоні від с. Велюнь до с. Висоцьк... Як завжди клювало вчора і завтра....
Я теж вчора шукав хижаків, і трохи далі ніж ви ))).
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Проте це аж ніяк не вплинуло на результати ловлі. До обіду я полоскав Горинь спіннінгом і спромігся зловити лише одну щучку.
ЗображенняЗображення
Невдалі результати ловлі можна списати і на "давлєніє", і на погану погоду, і на мої "криві руки" та невдало підібрані приманки, проте факт залишається фактом - риба в той день, брала погано. Місця більш ніж перспективні і розвернутись рибалкам є де. Після обіду я переключився на білу рибу, проте і тут мене чекала невдача. На мах і на фідер клювала "крупна" верхоплавка ))), крупні бички та інша аналогічна "крупна" здобич, яка аж ніяк не входила в мої плани.
Проте, незважаючи на невтішні результати риболовлі, час ми провели чудово. Нові місця та нові враження залишили про себе лише позитивні спогади. Що стосується результатів ловлі у колег, які ловили лише фідерами, то у них улов також невеликий. Кожний із них зловив по декілька середніх по розміру білих рибин.
ЗображенняЗображення
Разом з тим, на протилежному березі річки якийсь чолов"яка раз за разом витягував достойних за розміром подустів. Ловив він у проводку і, з його слів, в якості наживки використовував "подьонку". Періодично підкормлював місце ловлі "бомбами" і результати були на лице. Лише при мені він зловив більше 20-ти :sh_ok: подустів, а для нас наголосив, що риболовля для нього це не відпочинок, а робота :du_ma_et: . Що він мав на увазі я не уточняв, проте улов у нього був дуже хороший, чого не скажеш про наші результати і результати інших зустрічених мною рибалок. Знову ж таки, зі слів цих же рибалок, було встановлено, що риба дуже добре клювала у період "бабиного літа" і наживку для її ловлі використовували саму що не на є демократичну - хробака.
Як би там не було, час я провів чудово, чого і всім бажаю. В якості невеликої компенсації за не зовсім втішні результати ловлі, під колеса нашої машини залетів заяць.
ЗображенняЗображення
Отож, нові враженні отримав, чого і всім бажаю. :prapor:
Зображення Romanmix2002
Sergg
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 09 вересня 2013, 19:55
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Sergg »

Сегодня после работы съездил в раен Козина , рыбалка получилась в стиле "мы к вам приехали на час" ловил с 18-00 по 19-00,
условия полный штиль вода на вид как свинец плотная, при таких условиях решил ловить поверхносными воблерами до 0.5 - 1 м.

ЗображенняЗображення

на поверхности активности никакой пришлось работать по площадям,при равномерной проводке ,где то на 10 забросе влетает шнурок на пол кило

ЗображенняЗображення

Кому интиресно воб косадака 65f в белой расцветке ,
Пока отцеплял начало смеркаться, решил собираться, разобрал спин, и тут как назло под другим берегом на мелководье что то начало громко чавкать и активно гонять малька , похоже на крупного окуня.

Кстати вода в Горыни опять начала спадать , сантиметров на 20 по сравнению с выходными.
ViktorM
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 05 січня 2015, 00:30
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ViktorM »

Вчора відвідав Горинь в районі АЗОТу з 14.00 до сутінків. Прозорість води до півтора метра, що дало можливість спостерігати за приманкою та рибою.Розпочав риболовлю з вертушок 0 та 1-го розміру та за дві години заробив тільки кілька ударів.Іноді було видно зграйки головнів які по 2-3 рибини обережно кружляли перед ямами. Один із таких взяв на плюх блешні об воду
ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Надалі перебирання приманок та зміна місць із перспективних на суперперспективні принесло клювання кілкох спортивних боцманів
ЗображенняЗображення

На заході сонця хижак почав себе проявляти , розганяючи малька на міляках до яких легкі приманки часто недолітали.Довго не думаючи ставлю шпулю зі шнуром 16lb та перевірений орбіт 80. І через кілька закидів щучка невстояла.
ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
Більше клювань не було.
P.S.Осіння Горинь це золото
ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
Аватар користувача
Leopoldushka
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 40
З нами з: 18 серпня 2011, 00:02
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Leopoldushka »

Такая же расцветка в коробочке лежит) Отличный боец)
In Gods we trust !
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей