Міська водойма (тубдиспансер)

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Міська водойма (тубдиспансер)

Непрочитане повідомлення forest »

Дивно, прогортав всі сторінки, але відповідної теми не знайшов, можливо, я щось недогледів, але все ж таки...
Так вийшло, що рибалив на цій водоймі три дні поспіль. Водойма дуже цікава, багато перспективних місць, де можна зловити не тільки хижу рибу, ай мирну.
Ловивши там три дні поспіль я зауважив, що водойма знаходиться під великим пресингом як риболовів, що ловлять з берега, так і тих хто ловить з човна, і їх не лякає сусід водойми - тубдиспансер. Наприклад, в перший день нарахував 16 спінінгістів, не беручи до уваги поплавочників.
Бовтають все, від радянських коливалок до новинок з їстівної резини.
В уловах тут і окунь, і щука і якщо підібрати ключик, то можна зловити чимало. В основному ловлять на воблери, коливалки, оберталки рідше - резина, багато зацепів у вигляді підводних рослин та інколи побутового сміття.
Глибини тут різні, я нащупав максимум 2 м., а так в основному 1,5 м. , з різними перепадами, як земснаряд ковша кидав.
Перший раз я вийшов у суботу 19.09.15 р. і був просто ошарашений поверхневою активністю хижака, цьоголіткі насипом розліталися в різні сторони, за ними чималі хребти і це не в одному напрямку, а майже всюди, тільки в канавах глухота.
Я щвидко надуваю свій плавзасіб, заряджаю спінінги, до речі я вперше використовував в своїй рибацькій практиці мультовий комплект - збірка від flagman -спінінг excast 10 -32 г, котушка bullet +25 '/, відсотків до клювань , бо комплект :-) . Дати адекватні коментарі стосовно цього комплекту я не можу, тому що порівняти немає з чим, а так як на мене звичайний кастинговий бюджет.
І ось я на лінії і перший кидок ультралайтом - на тому кінці був шарнірний монтаж з твістером від mayson помаранчевого кольору в чорний горошок, кидок в самісінький котел - нуль реакції, другий - відкус хвостика
Зображення
думав зараз попре, але як зазвичай буває в таких ситуаціях - нуль, ні не так - повний нуль.
Беру до рук мульт і перший кидок - політ нормальний, в кінці шнура новенькик baby джерк buster v від strike pro, другий - така очікувана борода, в перший день в мене пропорція кидок- борода ну близько 60-40 '/,, ну нічого думаю я тебе освою, і тут почало виходити, вже кидків з 15 не було бороди, я відчуваю впевненість і кидок з-за голови, що категорично не можна було робити в моєму випадку і джерк полетів, і десь там почав повільно тонути, а я розпутувати бороду.
Переходжу на ультрик і тут нарешті перша покльовка і то яка, фрикціон тріщить але горбач грамів на 300 піддається і опиняється на кукані.
Зображення
Окуні там просто здоровенні, маленьких відпускав
Зображення
Зображення
Зображення
зловивши з десято переходжу на мульт.
Jaxon карась летить у воду і так ще разів п'ять і тут сильний удар, я не вірю своїм очам, нитка йде в сторону, але ж катушка - лебідка, я підтягую до човна, а щука почала витворяти такі піруети, що не вистачоло тільки документалістів, на сантиметрів 30 вилітала з води, а іноді здавалося , що і на половину метра. Ривок, другий, третій і неквапливо підтягую і відразу на вагу - 1,450 кг., клас.
Зображення

Зображення
Тієї суботи було зловлено 37 окунів від 200 до 500 г. з яких багато повернулось на свободу, а ще ледь не забув, маленькьй шнурок, який спокусився на рачка від bait breth mosya.
Зображення
Зображення
Зображення
Неділя 20.09.15 р. також виявилася дуже цікавою на покльовки.
Поверхнева активність була не такою, як у суботу, але поодинокі виходи все ж були, можливо посприяв дощ.
Зображення
Цього разу щука атакувала мою приманку 7 разів, 4 обрізи і три потяжки, таке враження, що зілля побільшало, і тут витягуючи черговий пучок підводних рослин я , можливо, знайшов секрет тамтешніх окунів - на рослинах куча дафній, різних букашок і п'явок - реально багато.
Окунів було зловлено менше, але розміром вони не поступалися попереднім. Щуки я так і не зловив.

Зображення
Зображення
Ще в той день на "шакаловскій" dum dum на мульт було виловлено непоганого окушка.
Зображення
Вчора вискочив тільки на три години, в основному з берега і результат перевершив очікування +два зрізи флюра.
Зображення
Зображення
Висновки: окунь є , але потрібно знайти ключик. Краще окунь всього брав, коли було похмуро, дощ, сонце сприяє негативному ефекту в кльові.
P.S. багато риби було випущено в своє природнє середовище.
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Міська водойма (тубдиспансер)

Непрочитане повідомлення Delife »

Звіт чудовий, але одне питання.
Для тещі ловив? :-)
Аватар користувача
Silva
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 50
З нами з: 17 травня 2012, 09:37
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Міська водойма (тубдиспансер)

Непрочитане повідомлення Silva »

Тема була в Поплавку
http://rivnefish.com/forum/viewtopic.php?f=83&t=425163
а це один з коментарів:
"В минулому році я спілкувався з одним із працівників даного закладу.
З його слів рибу з даної водойми не те що їсти краще в руки не брати :(.
З іншого джерела поступала інфа, що в даній будівлі не все добре з каналізацією.
Дана інфа особисто мною не перевірялась але, як кажуть береженого........ вам вирішувати"
Sergg
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 09 вересня 2013, 19:55
Контактна інформація:

Re: Міська водойма (тубдиспансер)

Непрочитане повідомлення Sergg »

Маю родича, який відповідає за каналізацію в данному закладі (сантехнік), і часково можу підтвердити, (або частково спростувати) кому як подобається наведені проблеми, проблема с каналізацією там дійсно є: це погана новина, хороша в тому що рибу в руки брати можна. А ось що ви з тою рибою будете далі робити і що за це вам буде це вже буде залежати в кого яка карма, а бо як карта ляже.
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: Міська водойма (тубдиспансер)

Непрочитане повідомлення forest »

Станом на перше жовтня маємо перший заморозок, високий тиск та майже повне ігнорування риби.
Рибалка мала проходити в форматі catch and release, однак випускати майже і не було що.
В напарника один тичок, в мене 6 реалізацій: один окунь до ста грам, ще 4 від 200 до 350 грам + один шнурок та два тички.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Semrush [Bot] і 1 гість