ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Колюшман
Ледар
Ледар
Повідомлень: 28
З нами з: 22 січня 2015, 10:09
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Непрочитане повідомлення Колюшман »

Добрий вечір, шановні форумчани.
З Вашого дозволу створив нову тему для звітів з різних регіонів України.

Так склалися обставини, що сезон за місцем проживання (м. Харків) відкрив лише сьогодні. Погодні умови не дозволяли прогулятися із спінінгом, точніше відсутність рідкої води. :ny_tik:

А ви самі знаєте що значить "відсутність можливості", аж зуби починають кришитися. :wall:
Я хоть трішки відвів душу на різдвяні свята на Горині, а мої колеги рибацюги рідкої води не бачили з листопада 2014. :facepalm:

На цьому тижні температуру відпустило, пішов дощ, сніг тане на очах. :ya_hoo_oo:
Ще в вівторок домовились - їдем. Кожен день переписки в скайпі, прочісування сайтів погоди... І ось вона субота.

В кожного з нас є свої забобони, та гарні/погані прикмети...
Від дзвінка будильника до машини - все на 5 +
Їду за товаришем (сьогодні я їздовий)... бздинь зупиняють ДАЙ. - погана прикмета, але хоч удачі не побажали. серед них рибак був :hi_hi_hi: .

зустрілись, загрузились 40хв. і ми на р. Сіверський Донець.

жарти, швидкий збір снаряги, ось вона річка - ось вони ми...
П'ємо чай та обговорюемо хто кого шукає, та хто на що буде ловити.
Я - шукаю окуня, паралельно буду приділяти увагу судачку, але впиратися буду в окуня (хочеться зимньої тараночки з окуньців)
Вадим - щука, щука і ще раз щука
Денис - цитата "пацаны мне похер, у меня такой бадун, что рыба будет ловить меня, вы вперед а я за вами, что то буду в воду кидать" в цей момент він пакує в кишеню куртки літрову пляшку кока коли :-)

Ну... погнали!!!
Зображення
В нашій команді є ще одна погана прикмета на першому забросі зловити шось...
Ось це шось виволік Денис.
Зображення
Да так волочив, що шансів на сход у шнурка не було.
Зображення
Фотосесія - та https://www.youtube.com/watch?v=1u8YhWh ... e=youtu.be нещадне топіння шнурка.

В цілому погані прикмети зробили свою справу, окуня я не знайшов, судакі також не хотіли перекусити запропонованими їм вкусняхами.
За всю рибалку (а вона слава богу була практично цілий світовий день) на команду натопили шнурків штук цять, трохі наживок залишили в річці, протопали 5-7 км, та своє таки взяли.
:men:
Зображення
Зображення

Як кажуть: ЧАС, ЯКИЙ ТИ ПРОВІВ НА РИБАЛЦІ - ЗА ПРОЖИТЕ ЖИТТЯ НЕ ЗАРАХОВУЄТЬСЯ.

НХНЛ

ДАЛІ БУДЕ.
Аватар користувача
Колюшман
Ледар
Ледар
Повідомлень: 28
З нами з: 22 січня 2015, 10:09
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: НЕ ТІЛЬКИ РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

Непрочитане повідомлення Колюшман »

Власне цей звіт можна було б назвати "ЧИМ СЕБЕ ЗАНЯТИ, АБО СТРІТ ФІШІНГ ЗА ЗБІГОМ ОБСТАВИН"

Знову в Харківській області вліпив сніг, та вдарили морози.
Зображення - четверг вечір
В п'ятницю контрольні переговори з колегами рибацюгами поставили крапку в рибалці на ці вихідні... Ще й до того всього вночі минус 15 цю крапку зробив такою жирною, шо в монітор не влазить. :sh_ok:

Але... є одне але... :ni_zia:

Хто бажає - шукає можливість.
Хто не бажає - шукає причину.

Так склалося, що дружина мого товариша по рибалці займається манікюрами і моя дружина сьогодні з нею домовилась на СІЮ процедуру.
Я звичайно побурчав :thumbdown: , але пообіцяв завезти та забрати коли ця 4х годинна каторга закінчиться.

Запропонував Денові катанутися по рибальским магазинам. :helpsmilie:
Накатались, надивились, накупили всякого - і те що потрібно і не зовсім (те що не зовсім було знайдено по старим цінам, як то кажуть запас карман не жме :ne_vi_del: ) поспілкувалися з народом, пробили шо, де, коли і як клювало/ловилось.

На зворотньому шляху заїхали подивитись чи є рідка вода на р. Лопань (річка в межах Харкова)...
ГИ :dan_ser:
Є...Єрідка вода на збросі... :dan_ser: :dan_ser: :dan_ser:

Галопом помчали до Дена додому, уточнили у дівок скільки їм потрібно часу до закінчення.
Ден мене снарядив спіном, приманками і т.д.
Упірод...за окунями... :fishing:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Кокуні нам сьогодні за 40хв лову показали сраку... :fuck:
Переполоскали тьму тьмущу (в рамках відведеного часу) приманок.
Помітив один парадокс... приманки розміром 2 - 2,5 дюйми - окунь ігнорував повністю.
3,5 - 5 дюймів періодично атакували, судячи з того що підсікти було не можливо - зробив висновок, що окунь клював також 3,5 - 5 дюймів :ololo:

І так... що ми маємо:
1. 5-7 холостих покльовок
2. година часу біля води
3. нічого корисно для суспільства не зробили, але і не нашкодили.
:prapor: :prapor: :prapor:
ДАЛІ БУДЕ.

Всім
НХНЛ
Аватар користувача
PANAS
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 01 січня 2015, 12:41
Контактна інформація:

Re: ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Непрочитане повідомлення PANAS »

молодець так тримати.
Аватар користувача
Колюшман
Ледар
Ледар
Повідомлень: 28
З нами з: 22 січня 2015, 10:09
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Непрочитане повідомлення Колюшман »

Всім привіт!
Знову субота, знову рибалка.
Не дивлячись на те, що в Харкові весь тиждень були морози (вночі -10-12 вдень -2+2)
Вирішили до обіда прогулятися з спінінгами по Сіверському Донцю.
Вночі холодно, лежить сніг, без чаю з імбирем на рибалку ніяк!!! :dribble:
Стандартне приготування
Зображення
Зображення
Хто не пробував - рекомендую. Добре зігріває. Рецепт простий - заваріть Ваш улюблений чорний чай, наріжте та почистіть імбир із розрахунку одне кружельцятко на одну кружку, та киньте прямо в термос. Цукор, а краще мед за смаком. :co_ol:

Стандартні процедури збору - в основному перевірка.
Підбор пасажирів і вже через пів години 200 коней нас мчить по дорозі до щастя.

Зображення
Сьогодні наша стандартна чоловіча компанія була розбавлена дружиною мого товариша. Така собі романтика на день святого Валентина разом зганяти на прогулянку. :bra_vo:
Зображення
Зображення
Зображення
Щастя = відкрита вода :-) :ne_ne_ne: сьогодні радувати не захотіла.
Стабільні минус три та пасмурна погода з часто міняючимся вітром зробили свою справу
Погуляли - і то добре.

ДАЛІ БУДЕ.

Всім НХНЛ
Аватар користувача
Колюшман
Ледар
Ледар
Повідомлень: 28
З нами з: 22 січня 2015, 10:09
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Непрочитане повідомлення Колюшман »

Всем привет.
Почти месяц не выезжал на рыбалку по разным причинам.
Тубусы со спиннингами на балконе, стоящие мирно в углу, уже начали доводить до состояния инсульта.:mad:

Всех дел не переделаляешь, всех проблем не решишь - именно с этой мыслью в субботу двинули покататься с товарищем по ранее неведомым нам прудам.

Скажу так - было нескучно.
И клевало, и ловилось, и сходило, и обрывалось, и намерзало. (забыл дома силикон незамерзайку - приходилось немножЕчко купать кольца, а в некоторых случаях проводить согревательные процедуры пальцами и ингаляциями :ag:)
Ловилось на железо в пол воды на русле.
На силикон заработали пару поклёвок - но реализаовать не получилось.
Хоршая поклевка была на Бейт Бриз Багси в ультрафиолете 3,5". Щучьи приманки в щучьих цветах и размерах молчали.
О воблерах в этом водоёме рыбе ни кто не рассказывал :al: - результат соответствующий.

Если бы я обратился за написанием отчёта в ГКС (государственный комитет статистики) то получил бы резюме - рыбалка говно.
Рыбу домой не привезли
% реализации поклёвок примерно 65%
Но статистика не учитывает эмоции, а тут унас был полный порядок, как уже говорил - было нескучно.
Да и маршрут новый отработали. После рыбалки покатались по окресностям, пару меток для следующих приездов поставили.

Рыбу не забирали - потому что доставали только мелочь в районе КГ. Да и хозяин ставка сказал - если чё поймаете, то на обратной дороге заскочите за билетами.
Мы решили - лучше перетопить наш недомерочный улов, что бы быть честными по отношению к себе и хозяину водоёма. :ab:
Хотя в весовой составляющей насмыкали немало - по данным ГКС :ag::ag::ag:

Немножко фото:
Зображення
Зображення
Зображення

ВСЕМ НХ НЧ
Далі буде!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 0 гостей