Спінінг. Який кращий?Поради.

палки, катушки, жилка, шнури....
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення ehnaton »

mrJa писав:
ehnaton писав:відповів у приват
від Флагмана даже на форумі не сховаєшся)
Дивитись і купувати ти можеш де завгодно :) Я запропонував сайт Флагмана як варіант, де можна подивитись опис і орієнтовну ціну на бланки Daiwa та Shimano :nez-nayu:
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Nevel
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Nevel »

Задумався про покупку свого першого ультралайт спіннінга, на разі цікавлюся двома моделями, а саме - фаворіт бб від 0.5-5... та сьогодні тримав в руках butterfly roi fishing від 0.5-3.5, потрусивши його думаю їм можна вдало мормишити, хоча я не спеціаліст. Цікавить ваша думка з приводу останнього, можливо хтось знає що за "звір", чи що за фірма така, як взагалі її надійність, з першого погляду спіннінг якісний, зроблений акуратно, візуальних недоліків не знайшов. Можливо хтось порадить на розгляд ще щось цікаве в даному ціновому діапазоні (до 1200 українських), рибалити збираюся на басіку в прибрежній зоні, не часті поїздки на горинь, покидати колебалки та не великі воблерки на головня, та Устя в межах міста, буду дуже вдячний за підказки.
Аватар користувача
Колюшман
Ледар
Ледар
Повідомлень: 28
З нами з: 22 січня 2015, 10:09
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Колюшман »

Nevel писав:Задумався про покупку свого першого ультралайт спіннінга, на разі цікавлюся двома моделями, а саме - фаворіт бб від 0.5-5... та сьогодні тримав в руках butterfly roi fishing від 0.5-3.5, потрусивши його думаю їм можна вдало мормишити, хоча я не спеціаліст. Цікавить ваша думка з приводу останнього, можливо хтось знає що за "звір", чи що за фірма така, як взагалі її надійність, з першого погляду спіннінг якісний, зроблений акуратно, візуальних недоліків не знайшов. Можливо хтось порадить на розгляд ще щось цікаве в даному ціновому діапазоні (до 1200 українських), рибалити збираюся на басіку в прибрежній зоні, не часті поїздки на горинь, покидати колебалки та не великі воблерки на головня, та Устя в межах міста, буду дуже вдячний за підказки.

butterfly roi fishing - Росіянин китайського походження.

я б рекомендував ось цього.
Спиннинг AZURA SOLIUS SLS 68L 0.5-5gr
по перше - цей спін універсал. чудово працює як по МДЖ так і з кренками по типу JACKALL CHUBBY - головневий кілер.

інформативність, кидучість та зібраність палки дуже висока як для такого цінового діапазону.
З великою повагою відношусь до компанії Фаворит, але ББ порівняно з соліусом "лапша". Але це цільове призначення ББ, кренки не для нього.

До того всього Соліус можна взяти зараз з гарною знижкою в флагмані.

ПС
Дивіться на соліус тільки в 68му зрості. інші моделі цієї ТМ вже зовсім інші по строю і цільовому призначенню.

ППС
Маю в арсеналі УЛти дорогих фірм - але соліуса не продав. Палка що треба для вказаних Вами умов.
Nevel
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Nevel »

Колюшман писав:я б рекомендував ось цього.
Спиннинг AZURA SOLIUS SLS 68L 0.5-5gr
Дякую за підсказку, обов"язково розгляну.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Рома »

Є бажання в середньо-строковій перспективі оновити свої спінінгові снасті, а саме придбати нову палку. Хочеться, щоб це була універсальна модель, яка б дозволяла комфортно ловити як джигом (до 25 грам), так і потягати Рудру, а також добре в"язала рибу. Після певних роздумів мій вибір впав на Favorite New Spirit NSP-610MH. Що скажете на рахунок вищесказаного? Можливо хтось користується такою палкою?
Зображення Romanmix2002
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення forest »

Вітаю всіх!
Хто користувався Jackall Calico CAS-73UL-TT.?
Цікавлять відгуки)
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість