с. Мочулки и "Червона калина"

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Homer
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 30 серпня 2010, 16:44
Телефон: 0980828989

Re: с. Мочулки и "Червона калина"

Непрочитане повідомлення Homer »

ilya писав:роки 3 назад на "100" метрівці починав освоювати ловлю спінінгом, клювання було завжди..... щука до 2 кг влітала, 2-3 хвоста до обіду, але нажаль останні два сезони приносили шнурків по 300 грамм..... гарно і безнаказано працюють браки. Декілька виїздів цього року і з лодки і з берега нічого цікавого не показали!
Аналогічно в мене. Тоді ловилися досить пристойні екземпляри, іноді по кілька хвостів за день. А ще сходили... Дрібних практично не було.
Наступного року ситуація різко змінилась на гірше.
Минулого року був там двічі чи тричі. Результат - 0.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: с. Мочулки и "Червона калина"

Непрочитане повідомлення stal1n »

stal1n писав:
Slip писав:вже не раз ловлю в звітах Горинича "100-метровка" а прощо мова йдеться? бо в мочулках частенько літом відпочиваю з сімьєю ( в Проліску) ловиви де пірс на території табору, але окунькі матросики
це пряма й широка ділянка ріки від траси до санаторію "Чурвона Калина"
відрізняється значними глибинами і постійною наявністю сіток :)
років з 15 тому я з двоюрідним братом і його батьком їздили туди з палаткою на нічну рибалку. Є там одне місце — невеличка заплава.. Так ось ми там умудруювались на радянські снасті ловити і линів, і карасів і ще якоїсь риби..
Що сталось зараз з тією стомітровкою, це жах
я додав невеличкий опис цієї водойми на нашу карту, а поплавок поставив саме на заплаву з мого дитинства :)
якщо в когось є нормальні фотки путилівки, викладуйте. Може хтось бажає щось додати в статтю про це місце, також пишіть :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: с. Мочулки и "Червона калина"

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Проштрафился - до сих пор не отчитался за выходные... Но днём некогда, вечером пожрал - лень :D
В субботу до субботника на Басовом Куте распечатал сезон по спиннингу :)
Зображення
Потом прибирали возле озера.
Зображення
После с семьёй в Деражно. Горынь на лугу, через дорогу рыба идёт на нерест :D :good:
Зображення
Зображення
Зображення
Пообедал и на Мочулки - я один, супер :good:
Зображення
Зображення
Зображення
Первая рыбка тут лыскуха :D
Зображення
На следующих забросах окунь
Зображення
Потом паук и жаба :ps:
Зображення
Зображення
Приманку на падении всё время кто-то трогает, по верху верховодка делает "мерву" - хотя насекомых нет, но за счёт того, что вода поднялась и смыла в воду много вкуснятины, которая плывёт по течению и верховодка её собирает.
До машины 2 км., но решаюсь и иду за бомбардой и мухами. Потерял 40 минут но не зря - верховодка попадается зачётная :good:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Отловился после зимы, отвёл душу, настроение супер
Единственно в субботу испортили настроение браки

Зображення
Зображення
Обзывал последними словами, но хлебало не повернули.
Звонил начальнику инспекции, но как всегда никто не приехал.:(
----------
В воскресенье практически тоже, только надо было сначала перетерпеть сначала сильный дождь, а потом беспардонных коллег-рыбачков которые обсели со всех сторон :D. Улов чуть меньше чем в субботу - 2 окуня и чуть более десятка верховодок.
Зображення
Зображення
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: с. Мочулки и "Червона калина"

Непрочитане повідомлення SPIN »

приятно узнать, что на бомбарду уже можно ловить, есть желание наконец-то её потестить
e-LSA
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 15
З нами з: 26 вересня 2013, 17:44
Контактна інформація:

Re: с. Мочулки и "Червона калина"

Непрочитане повідомлення e-LSA »

Був у п"ятницю на цій водоймі . Вирішив ловити на залізяки та воблери, гуму навіть не брав .Дістав з коробки новеньку вертушку закинув вздовж берега :bra_vo: повисла на корчах, з другої спроби - зачепилася за корчі у воді з яких видерти не зміг. Після цього бажання ловити на залізо відпало. Вирішив покидати воблерки ,пополоскав до години різні мінохи- результат нульовий, на міляку серед хвиль побачив, як вистрибує дрібнота.Перший попався шнурок, який після фото відправив у воду :fish2: нехай росте широкий.
ЗображенняЗображення
Надія була на окуня, але
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Хоча на китайця був перший сход ,як завжди непоганого окуня, забув після щуки відпустить фракцион та декілька виходів з голосним, смачним ЧМА-ЧМАК .Ну якось так!
e-LSA
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 15
З нами з: 26 вересня 2013, 17:44
Контактна інформація:

Re: с. Мочулки и "Червона калина"

Непрочитане повідомлення e-LSA »

Так, як два дні не міг зайти на цей ресурс пишу сьогодні. У неділю довелось порибачити на Мочулках. Думав поплавати з човна, але прогноз погоди передавав немалі пориви вітру.
ЗображенняЗображення
Біля водойми переконався, що краще буде з берега.Поки збирав мікруху до мене підійшов знайомий та дав інтерв"ю :men: :a_g_a: " Рибалка трудова, окунь дрібнота." Так, як зі слів знайомого риба не активна, почав ловити з дрібних пасивок. На 3грамовій чебурасі вітер видував з шнура таку дугу , що ледь вдавалось побачити покльовку. Декілька 10см окунців було відпущено. Після цього зайнявся перебиранням приманок, шукаючи ключик для більш приємного смугастого.
ЗображенняЗображення
На човні здається були форумчани. Чув,що клює,може в них є чим похвалитися? Покльовки з дальніх бровок невнятні, навіть даючи великі паузи, щоб зажувати - у приманок відривалися хвости. Декілька окунів були зловлені, як кажуть за бороду.
ЗображенняЗображення
Дійсно активності не має, зате прогулявся, вдома не сидів, чесно кажучи навіть трохи змерз.
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: с. Мочулки и "Червона калина"

Непрочитане повідомлення xxOZ »

Сьогодні.
9.00 - 12.00
Їздив по гриби, але так як знав що вони нікуди не повтікають, то вирішив першу пловину часу провести на водоймі. Невеликий вітерець і морозець. До 10 ранку останнє кільце постійно покривалось льодом. Лише двічі з самого ранку ще коли збирав палку то бачив як окунь хотів кимось поснідати. Але махав, махав... Перепробував добрячу половину приманок. І як результат - ніхто ніразу навіть не спробував.
Десь ближче до 12 чолов'яга на надувній протролінгував в один кінець, назад вже обловлював. Поки плавав в полі зору - не бачив що б щось він тягнув. Напевно клювало вчора і буде клювати взавтра.
В розмові з місцевими - браків багато, просять 27грн за кілограм. Народ бере.

Зображення

Зображення
maksss
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 11 жовтня 2015, 11:40
Контактна інформація:

Re: с. Мочулки и "Червона калина"

Непрочитане повідомлення maksss »

Справа на даний час не тільки в кльові... Маю з чим порівняти, так як живу доволі близько від водойми і часто рибачу на "Калині"
Минуло року на цій водоймі був в середньому два рази на тиждень, окунь ловився добре, били рибалки, що і хвостів до 200 мабуть було, невеликі, але за рибалку по грам 250-400 десяток вдавалось видурювати, рідше півколошні, найбільший був 37см (скільки в ньому було можливо хтось може сказати, хоч приблизно, тоді ще в мене не було ел. ваги, а рибу всю випускаю, мучить мене досі так я то мій найбільший полосатий:))
Весну я пропустив, бо не був дома, а осінні рибалки повна протилежність тогорішнім... був тільки разів 5, але більше 30 хвостів не ловив, + тільки один був "нормальний" - 240г
Враження, що риби не стало... говорив із знайомим, сказав електрики працювали часто + сітки, їх ставлять там РЕГУЛЯРНО! є сімейка так званих "віруючих", які підвязані з нашою інспекцію, міліцією і з ким там ще може бути, так їм на все пофіг, ставлять кожен день (ну не було певно такого разу, щоб я їх не бачив) і ведуть себе настільки нагло, що вбиває!!! плавають біля дороги і кричать гегочуть ні від кого не ховаються, вони ж забезпечують рибою і калину і пролісок і всіх хто має бажання купити.. говорять , що риба в них є постійно
Іншого виходу як топити під...ів я не бачу...
Вибачте, за такі слова, просто злості вже не вистачає місця
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: с. Мочулки и "Червона калина"

Непрочитане повідомлення xxOZ »

Сьогодні подзвонили друзі і захотіли поїхати на гриби. Переконав, що риби більше шансів половити зараз ніж в сухому лісі шукати грибів яких нема. Того лодку в багажник і з обіду до вечора провели час на водоймі. Хороша сонячна погода - щука явно буде не активна, та й двоє тролінгістів сказали що катаються з нулями, тому націлився на смугастих. Спочатку декілька дрібних спокусилось.

ЗображенняЗображення

А згодом знайшов точку з якої вдалось трійку гарних "матросів" витягнути.

ЗображенняЗображення

Двох на кукан...

ЗображенняЗображення

а ось у третього сьогодні був щасливий день, вислизнув з моїх рук і прямісенько у воду)))) Значить так йому й треба))
Ловив на УЛ та обертові. Ось такий короткий звіт з Мочулок)

відеоверсія
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 2 гостей