с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Хоч і запізно, але вітаю всіх форумчан із Днем рибалки! :)
Особисто для мене він пройшов вдало. І хоч самої риболовлі було не багато, але відпочили добре. З суботи на неділю близько 19.00 приїхали з ночівлею на дану водойму (я з сім’єю та кум). Поки я облаштовував, табір кум встиг впіймати декілька окунців на юшку. Ну думаю, якщо кум впіймав, то зараз відірвемося. Проте поки качали човен і випливли на місце лову окунь кудись зник. І наші намагання його впіймати не дали ніякого результату. Отже повернулися на берег і почали готуватися до ночівлі – заготовляти дрова та варити юшку. Поснідавши, дружина з малим пішли спати, а я з кумом закинули фідер з метою вполювати карася. Просиділи до 2-ї ночі (чи ранку). Риба клювала, але не можна було ніяк засікти. Як потім виявилось це була плотва. Тому вирішили йти спати. З ранку мої намагання впіймати карася завершилися тільки шаленим кльовом плотви та краснопірки, що підійшли на прикорму, а кум зачепив одного окунця. Пізніше підтягнулися ще знайомі і риболовля перейшла в неофіційний формат. :mi_ga_et: Щоправда посередині дня знову було намагання впіймати окуня. Не зважаючи на жару, полосатий клював і вдалося впіймати декілька пристойних екземплярів :co_ol: . Та, як то кажуть, «хорошего понемножку» і біля 19.00 вся компанія вирушила до міста закріплювати день рибалки :mi_ga_et: . Всім НХНЛ.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Суботній та недільній ранки були присвячені пошуку «горбачів». Попередня риболовля показала, що порівняно крупний окунь присутній, головне знайти до нього ключик :du_ma_et: … Використання силікону та воблерів не приносило бажаного результату. Мікроджигом (враховуючи і їстівний силікон) цікавилися тільки спортивні окунці, резина більших розмірів взагалі залишилась буз уваги , а воблери декілька разів супроводжувалися до човна конвоєм із кількох невеликих рибин і все :nez-nayu: . Врешті-решт, найбільш результативними приманками були визнані обертові блешні марки Mepps Aglia та Mepps Aglia Longue №-2-3. По ходу риболовлі була спроба заміни блешні Mepps на її копію від Вrat fishing, проте це не дало ніякого результату. Вся залікова риба була піймана саме на ці приманки. Крім цього, Mepps_ами цікавилися і були впіймані зовсім невеликі екземпляри окунів, не набагато більші за самі приманки….
Якщо порівнювати суботу і неділю, то перша була більш результативною і відзначилась декількома бонусними окунями і зходом чималого полосатого. В неділю було піймано біля десятка окунів тараночного розміру і знову ж таки відбувся прикрий зхід чималої рибини. Відразу після закиду приманки і початку її проводки відбувся потужний удар і шалений супротив на тому кінці шнуру. Рибу не можна було відірвати від дна і вона в кінці –кінців запливла в корч, звідкіля її вже не можна було витягнути.
Щодо часу найбільшої активності окуня, то слід зазначити, що з самого ранку риба клювала дуже неохоче. Проте зі сходом сонця і першим ранковим вітерцем (8-9.00) активність збільшувалася і окунь радував своїм клюванням.
Також зазначу, що за дві риболовлі практично не було видно полювання хижака на поверхні води…
Далі буде.
ПС. Вага найбільшого окуня склала, не мало не багато, 515 грам.
Зображення Зображення
Зображення Зображення
Зображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

У вівторок, біля 17-ї години, (19.07.2011) знову попав на водойму. Хотілося побачити як окунь поводить себе у післяобідню пору після спадання спеки. Часу на ловлю було небагато, тому не експерементував, а ловив виключно на обертові блешні. Колега випробовував силікон. Протягом двох годин ловлі мені вдалося впіймати 5 симпатичних окунів (розмір на фото) і заробити один зхід непоганого "матроса" вагою біля 300 гр. Колега, який ловив на силікон, нічого не впіймав. Найкраще окунь проявляв себе відразу після нашого приїзду, проте більш ніж одного окуня з одного місця впіймати не вдалося. Як не дивно, але з наближенням вечора окунь себе взагалі перестав проявляти. :du_ma_et:
Зображення Зображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Давненько не нажимав на клавіатуру, але це зовсім не означає, що ніде не був на риболовлі. Просто хвалитися практично нічим. :nez-nayu: Відпустка промайнула швидко і не всі риболовні задуми вдалося втілити в реальність. Основний наголос ставив на ловлю окуня, думав трохи відведу душу. Проте не так сталося як гадалося. Чи то полосатий розбійник також пішов у відпустку, чи добряче наївся перед моїми спробами його впіймати ,але факт залишається фактом – за декілька виїздів тільки один (самий перший) увінчався успіхом у вигляді декількох «напівгорбачів». Останні ж спроби вполювати хижака (в т.ч і остання неділя) взагалі залишили більше питань ніж відповідей. Ні покльовки, ні удару, а ні навіть супроводу приманки окунем я не спостерігав. І це при тому, що хоч і не часто, але іноді окунь гонив по поверхні води свою жертву. Зміна різних приманок, здійснення різноманітних проводок, пошук полосатого по всій акваторії водойми не дали ніякого результату. Що може бути причиною такого? «Некльовий» період, сильне цвітіння води, яке продовжується на водосховищі і досі, розучився ловити…не знаю. :du_ma_et: Буду переключатися на Горинь.
ПС. Одного разу взяв із болонську снасть на всяк випадок і не прогадав – впіймав декілька залікових карасів. :mi_ga_et:
Зображення Зображення
Зображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Недільній день був присвячений пошуку опеньків (легенда для дружини) і смаженню сала на вогні. Опеньків не знайшов, бо і не шукав :hi_hi_hi: , смачним салом поласували і навіть впіймали декілька симпатичних окунів, один із яких удостоївся фотосесії. Якби більш серйозно віднеслись до риболовлі, то результат був би кращий. Вже не перший раз переконуюсь у тому, що по гриби без спінінгу краще не ходити :mi_ga_et: .
ЗображенняЗображенняЗображення

ПС. Один зустрічений чоловік ловив на боковий кивок. В улові було біля 30-ти окунів різної величини.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

В суботу (26.11.11) приділив трохи уваги окуням, а то вони вже трохи заскучали за мною, так як і я за ними :mi_ga_et: . Ловля тривала з 8-ї до 10-ї ранку в районі дамби. Ранковий морозець та вітер трохи ускладнювали процес риболовлі, але окунець потрохи клював і це не могло не радувати. Риба реагувала на приманки у період 8.30-9.30 год. Клювання полосатих були впевненими, але дуже прошеними. Проводка здійснювалась у вигляді повільного волочіння та маленьких підривив приманки, або гра останньою практично на одному місці. Вся риба (14 шт. + декілька зходів) була впіймана практично під самими ногами - бетонним фундаментом дамби.
ЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

З метою покращення результату попередньої вилазки знову побував на цій водоймі. Відразу ж поплив із колегою на місце де ловили минулого разу. Протягом першої години в активі було тільки два окунці, які спокусилися зимовою маленькою блешнею. На спінінг – нуль. Подальша ловля в різних місцях також не принесла бажаного результату. Окунь закрив рота і наші приманки його зовсім не цікавили. Бажаючи реабілітуватися, вже в кінці риболовлі прийшлося застосувати секретну зброю – зимову вудку з мотилем :mi_ga_et: . Перші проводки, звикання руки до снасті і невдовзі перший окунець опинився в човні. За ним послідкували ще декілька його побратимів та три плотвички. І на сам кінець риболовлі в мене відбулася дуже цікава покльовка, з підйомом кивка вгору, в результаті якої хтось, досить чималий, трохи попручався і зійшов з мормишки. Так що відкриття зимового сезону по відкритій воді відбулося :mi_ga_et: .
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Через ряд суб"єктивних причин останнім часом рідко вдається порибалити. Тому відкриття спінінгового сезону затягнулося. Врешті-решт на травневі свята трошки вдалося трошки помахати спіном і впіймати аж одного окунця і заробити ще одну не реалізовану покльовку. Так що сезон як-ніяк але відкрив.
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

В неділю були думки поїхати на Горинь, але врешті-решт вирішив поганятися за окунцем. Писати довго не буду. Після деяких пошуків і зміни місця лову, окунь був знайдений (біля 12-ї години). Екземпляри риби були не великі, але і не зовсім спортивні – до 200 грам. Запропонованими йому приманками окунь не перебирав, їв все. Всі приманки, які у мене не були розловлені – обрибив. Вкінці риболовлі, кидав на звичайну 3-х грамову джиг голівку, клювало не набагато гірше. Коротше кажучи, я просто отримував задоволення та надолужував втрачені емоції від боротьби з голодною зграєю матросів, які обділяли мене своєю увагою протягом всього цього сезону. Багато відпускали, трохи взяли на тараньку. Коли пливли додому, окуні клювати не переставали. Фото, на жаль, немає, але невеличке відео присутнє. Гарний настрій на найближчий тиждень забезпечений :ya_hoo_oo: .
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

В неділю намагався піймати окуня. Відразу скажу, що хоч і небагато, але впіймав. На двох з колегою зловили до 10-ти окунів цілком нормального розміру. Ставку робив на мікроджиг, на який не заробив жодного клювання. Натомість обертовими блешнями риба періодично цікавилась. Дууже заважав сильний вітер, швиряючи човен по сторонах і не даючи змоги нормально рибалити.
Без фото. :smu:sche_nie:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Давненько вже не матлахав спінінгом. В суботу в обідню пору, незважаючи на доволі спекотну погоду, вирішив пошукати полосатого на своїх "Хрінниках". Ловлю розпочав з Meps Long №2. Вертушки тут працюють доволі добре і гарно виступають в ролі пошукового інструменту. Коли на першій проводці почалися якісь тички я спочатку і не зрозумів, що це покльовки окуня, аж допоки він уже впевнено не атакував приманку.
ЗображенняЗображення
Клювання на першій проводці не зовсім хороша прикмета, але на другому закиді знову впечився приємного розміру екземпляр. Третій закид відзначився черговим окунем. Ну думаю, я сьогодні добряче проріджу їхню зграю. Проте в даному випадку вищезгадана прикмета почала діяти після третьої рибини. Подальші закиди були не зовсім успішними. Після достатньо довгого періоду впіймав ще одного екземпляра, а також заробив ще два зходи. Причому один із окунів був розміров до 500 гр і добряче полоскотав мої нерви, перед тим як зійшов. Облов перспективного місця воблерами також не дало бажаного результату. А от за допомогою мікроджигу вдалося обдурити ще декілька полосатих.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Наділі крапка "вмерла". Змістившись метрів на 50 в сторону, заробив ще одку клюваку. По відчутям на тому кінці ліски був непоганий екземпляр. Проте при підтягуванні до човна виявилось, що це був невеликий забагрений окунець. Але цікаво було те, що його супроводжував набагато старший побратим, з приблизно аналогічним розміром того, який зійшов. В мене склалося враження, що у нього було бажання атакувати забагрившогося окунця, тому призупинив проводку. Проте окунь секунду поспостерігавши за своєю потенційною здобиччю, чкурнув у глибину... Поплававши ще деякий час по водоймі і впіймавши ще декількох невеличких окунців, почав збиратися додому. Вцілому рахую, що риболовля вдалася.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ПС. Сіток на водоймі, як завжди вдосталь.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

В суботу вранці приділив декілька годин даній водоймі. Погода була хоч і прохолодною, але чудовою, тому настрій був оптимістичним.
ЗображенняЗображення
Щоб не втрачати час, відразу розпочав з перевірених місць. Проте обловивши їх добрячим арсеналом приманок не заробив жодного клювання. На поверхні води активності окуня також не було видко. Після сьомої години подув не зовсім приємний вітерець. На сонце, під яким я сподівався трохи зігрітися, почали насуватися хвари, а на водойму з різних боків браконьоєри для перевірки своїх засобів лову, яких, як потім виявилось, стояло дуже багато.
ЗображенняЗображення
Оптимізм почав зменшуватися. Віддалившись від горе-рибалок, я почав прочісувати нові місця. Ставку робив на джигові приманки, в тому числі і їстівний силікон - ОП. Проплававши достатньо чимало акваторію і не отримавши контакту з рибою, почав збиратися додому. На кінець поставив оберталку Мепс Лонг№2, яка і врятувала мене від повного фіаско і напівгорбач (420 гр) опинився у човні.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Більш ретельний облов місця, де була впіймана риба більше нічого не дав. Хоча почало поволі випогоджуватися, ловити бажання пропало зовсім і я подався додому. Всім ні хвоста ні луски.
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!!! :prapor:
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Недільний день видався дуже погожим, тому було прийнято рішення провести його на природі разом із своєю сім"єю, сумістивши приємне з корисним. На водойму я вирушив трохи раніше, щоб був час половити риби. Зпустивши човен на воду, почав ловлю. Хвилин через двадцять попався перший невеличкий окунець. Ще хвилин через 15 - другий. Поплававши ще трохи впіймав третього, розмір аналогічний. Полосатий ніби і клював, але його потрібно було знайти, що і було зроблено згодом. Окунь пас зграю малька, якого було видно на поверхні, проте активності в верхніх слоях води хижак не виявляв. А от з дна приманки він атакував досить добре, тай розмір риби був заліковий. На жаль, як би мені не хотілося, але прийшлося залишати "кльове" місце і вирушати на берег. Та свою порцію адреналіну я отримав, чого і всім бажаю. :)
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

У неділю вдалося виділити трохи часу для ловлі окуня. В процесі виявилось, що риба хоч і не дуже активно, але покльовувала. Крім цього, на мій погляд, окуня цікавила не стільки сама приманка, скільки спосіб її подачі. В даному випадку більш ефективною була повільна гра приманкою, збільшення тривалості паузи.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

У минулу неділю, а по сумісництву і в перший день листопада, співпало все - чудова погода, можливість поїхати на риболовлю і, що найбільш важливо, непоганий кльов риби. Отже о 9.30 ранку, чекаючи свого компаньйона, який мав підпливсти човном, я почав перевіряти прибережну зону на наявність окуня. Риба себе не заставила себе довго чекати і виявляла свою присутність спочатку невпевненими покльовками, а в подальшому і заліковими екземплярами. Потім підплив колега і ми почали шукати стайну рибу, що врешті решт і увінчалося успіхом. На одній ділянці водойми побачили велику кількість малька, яку, як потім виявилось, "пас" окунь. Перші закиди підтвердили наші здогадування і в подальшому ми повністю насолоджувалися процесом рибної ловлі. Єдине що хотілося б, це щоб розмір риби був більшим. В основному приманки атакували чуть більші за "спортивні" окунці, які поверталися в рідну стихію. Хоча іноді "влітали" і більш-менш достойні екземпляри. Коротше кажучи, свою порцію адреналіну ми хапнули. Сподіваюся, що ще там побуваю в цьому році.
Зображення ЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість