ГОРИНЬГРАД

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Дуже часто товстолоб спокушається на силікон
Зображення
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Він же, во всей красе :)
Зображення
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Повернення ЛМ

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Обіцяна розшифровка мого фото. І не дивуйтесь що така дивна тема, це буде глобальний звіт, що охопить майже всі способи ловлі, але оскільки найбільш емоційний трофей було піймано на МДЖ, то тема в спінінгу 0_0
Вдома у мене абзац (ремонт). Оскільки закінчити його треба до 29 липня, то працюємо ми з батько зранку до ночі...
Ось і четвер погодка кайф, помірної сили вітерець, хмарно, саме те аби їхати на риболовлю, проте ремонт... :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Десь о 17:00 вирішуємо - на сьогодні досить, миюсь, бриюсь і 17:20 я готовий їхати на риболовлю. Із снастей беру спінінг та ЛМ. Сідаю на ВЕЛОСИПЕД і їду на басік, по-дорозі відчуваю що якось так воно добре крутити педалі після довгої перерви, їду далі і далі, незчувся, як був уже в Білій Криниці :du_ma_et: . Ніжки почали гудіти, але мозок підказав їхати в Гориньград, благо, вже більша половина шляху була позаду.
По приїзду на водойму здивувався з кількості рибалок, на весь ставок я нарахував аж 3-ох! Востаннє я був на цьому ставку років 5 тому, за цей час майже нічого не змінилось, от тільки верб отих старих, що біля буди сторожа росли - бракує :-( :-(
Беру спін і починаю джигувати, на перших проводках - 0. Потім трішечки розклювалось і я вмовив зо п'ять полосатих, а далі відбулося те заради чого я все це написав. В куток, там де я стояв, вітром зігнало всяку каку (продукти цвітіння водоростей, пакети якесь зілля і ще чорт зна що), чую, а в тій жижі метрах в 6 від берега щось так смачно чмакає :sh_ok: :sh_ok: Не гаючи часу, розкладаю ЛМ, ставлю шнур, мормишку - а-ля джиголовка, на гак червяка + фокус і з розмаху пробиваю товщу жижі, зробив таку грубу снасть, бо розраховував на клювання коропа, а не тут то було, пальнуло ось це:
ЗображенняЗображення
Тут головне стримати перший ривок і не зламати вудлище з глухою оснасткою, а далі діло піде на вашу користь :bra_vo:
Боротьба тривала хвилин 7-10, довелось трішечки побігати за ним вздовж берега, проте із другої спроби (підсаком я принципово не користуюсь, бо риба повинна мати шанс), я його беру за губу і на траву. Зацепився цей товариш ззовні за нижню губу. Бувалі ківочники розказували, що товстолоб червяка бере рідко, але підходить і тикає мордою - часто. Далі тремтіли руки, випив "чаю", і далі джигувати. Треба сказати, чи то тремор від моїх рук, чи то просто на вечір, але клювання окуня стали більш жадібніші і ловитись він став краще. Впійманого мобі-діка привязав шнурком, як собаку до дерева.
На годиннику 21:30, час їхати додому, а зовсім не хочеться, так добре на воді. Черговий заброс спінінга, підмотка, тут телефонує товариш, відповідаю, він новачок мав вперше їхати на серйозну риболовлю, консультую його з питань приготування мастирки, телефон тримаю плечем і проводка виходить якась "крива", покльовка, підсічка, є!! Тягну, відчуваю невеликий супротив, ну думаю, окунець крупніший, і тут на моїх очах спливає отакенна лобешня :thumbup: Я роняю телефон, далі потужний ривок і півтори години танців по березі (Ультралайт, флюр 0.16 і все те що минулого разу). Коли я його нарешті витягнув, біля мене вже стояла толпа зівак і їх предводітєль в особі сторожа. Тут починається негатив. Воно спочатку зажадало з мене плату за рибалку, як з карпятника, це при тому що він чітко бачив, що рибалив я на спінінг, а коли я відмовився, відвязав від дерева мого чесно пійманого на ЛМ товстолоба і сказав, що забере його. Аргументів у мене більше не лишалось я зміг домовитись лише на фоосесію:
ЗображенняЗображення
Додому я забрав меншого і дав собі чесне слово купити шокер, наступного разу торкнути того придурка і вставити в зуби 15 грн за окуня.
По-дорозі фоткав те, що ловили інші люди:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Вирішальна фотосесія відбулась вже вдома наступного дня:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
П.С. Дякую Саші (trans), за відмінний спінінг, який приніс мені вже два трофеї в цьому році.
П.П.С. Вага 9.200 кг.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Повернення ЛМ

Непрочитане повідомлення Misha77 »

kamennieshipy100 писав: П.П.С. Вага 9.200 кг.
:bra_vo: :bra_vo: :bra_vo: уважуха повна!!!
а який у тебе стоїть конектор на ЛМ, можна фото ? дякую.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Повернення ЛМ

Непрочитане повідомлення trans »

kamennieshipy100 писав: П.С. Дякую Саші (trans), за відмінний спінінг, який приніс мені вже два трофеї в цьому році.
Тарас, дякую за гарні слова, але тим спінінгом ще потрібно вміти ловити, що вдається тобі дуже і дуже добре. :co_ol:
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

отут: http://rivnefish.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=26859 І пофоткано і розписано... Це заводський конектор, проте модернізований...
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення proteus »

Хороший отчёт :bra_vo: :bra_vo: , "хороший" отзыв об хозяевах и сторожах Зображення жадности нет предела .. :facepalm:
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення _magic »

proteus писав:Хороший отчёт :bra_vo: :bra_vo: , "хороший" отзыв об хозяевах и сторожах Зображення жадности нет предела .. :facepalm:
с такими успехами скоро собственники водоемов перестанут пускать на рыбалку... :)
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
JUPITER
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 03 жовтня 2012, 13:58
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення JUPITER »

В Гориньгроді зі сторожами таке частенько зустрічається. Нахабніють зарази до "безпредела". Товариш вирішував там питання кулаком, скажу, що допомагає. Улов супер,так тримати далі.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Гарна рибалка вийшла, хоч із завершальним негативчиком :co_ol:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
yurik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 14 листопада 2011, 20:55
Телефон: +380671601096
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення yurik »

JUPITER писав:В Гориньгроді зі сторожами таке частенько зустрічається. Нахабніють зарази до "безпредела". Товариш вирішував там питання кулаком, скажу, що допомагає. ...
Але от питання - нащо така рибалка якщо платити гроші і ще битись за рибу ??? ... Ну хіба що екстриму може кому хочеться ... )))

Добре було б побільше такої інформації із розголосом !
Коли відчують що народ туди не їде і гроші не везе , хай подумають ... :wall:
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення stal1n »

yurik писав:Добре було б побільше такої інформації із розголосом !
Коли відчують що народ туди не їде і гроші не везе , хай подумають ... :wall:
ха-ха, я вам напишу, що нашим орендарями той інтернет і розповсюдження інформації в ньому — до лампочки ;-)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
yurik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 14 листопада 2011, 20:55
Телефон: +380671601096
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення yurik »

Інтернет їм може й до лампочки , а от відсутність людей на водоймі ( і як наслідок грошей ) їм далеко не до лампочки ...
( Це як інформація для роздумів )...
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Misha77 »

Вперше в цьому році відвідав цей став.
Виїхав з Рівного трохи раніше 6-ї. (можна було б і на півгодини-годину раніше --світлішає рано)
Зображення
На ставу сильний вітер, і відповідно мутна від хвиль вода. Зібрав спін, поставив 3\4" кислотно-салатовий твістер. На першій же проводці витягнув какунця.
Відправив підростати. Взагалі от-таких, як на фото відправились підростати штук 30. Понаобривали хвостів в твістерах....

Зображення
Зображення
і ще з десяток взагалі дрібних -- одні злякані очі :sh_ok:
Зображення
на фото твістер 3\4.
Крупняка небуло, таких щоб взяти на тараньку, до 100 грам штук 15-20. на твістера яскравих кольорів -- зелені, моркв"яні, коли виходило сонце -хамелеон.
Перед уходом попробував їстівного рачка - на першому закиді його з"їли :)
Зображення
От така рибалка.
Misha77
Абориген
Абориген
Повідомлень: 133
З нами з: 23 серпня 2011, 15:20
Телефон: 0673828586
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Misha77 »

Звіт за неділю (1.11.15р)
Очевидно піднялась ціна закупки малька окуня -- плата за спінінгову рибалку подорощала до 40 грн. 0_0
Погода порадувала -- сонячний, і недуже вітряний день - досить комфортна для рибалки.
Вода похолодала і окунь відкотився від берега - більшість покльовок я отримав на "вибросі" приманки.
Найкраще цього дня спрацював звичайний мансовський 3/4"твістер кольору "масло". Білі , салатові - взагалі 0. Так само перестали працювати мікровертушки.
Впіймав штук 20 окунців розміром з долоню. Всі були впіймані на джиг з трішки довшими паузами.
Таке от закриття сезону по цій водоймі
всім НХНЛ!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей