р. Іква

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

р. Іква

Непрочитане повідомлення forest »

Всім хто приїхавши на водойму забув снасті, присвячується...
Отже, сьогодні випала можливість половити на р. Іква біля ГЕС ... давненько хотів половити там на поплавчанки, але ніяк все не виходило. На риболовлю всього декілька годин , тому все продумав: чим кормитиму, на що ловитиму... по прибутті констатую звичний для цього року пейзаж - низький рівень води. Орієнтовно підібрав місце, а погодка просто шепче, рибка на поверхні активна, що ще потрібно...
Замішав прикормку, для якої ходив шукати кротовину, а там андатри понароблювали траншей , які заросли травою, то я туди вскочив, ледь ногу не зломав...
Ну, думаю, все приготовлено, час оснащати вудилище, як я до тубуса, а він пустий, чесно- розчарування не було, просто почав сам з себе сміятися :-)
Ну коли ж я викинув прикормку у воду, а на тому місці вода почала кипіти "салакою", ось тоді я вже і задумався... добре хоч був боковий кивок, ех ...
Виходжу я на міст, а там чоловік з десять ловлять в основному верховодку, але з невеликим інтервалом влітає плотва, причому крупна і що цікаво -густери я не бачив, щоб хтось ловив.
Ось мотиль вже на мормишці, перша проводка і перша атака - піскар, причому стандарт " Сапожин", реально великий, я знову туди - другий, а там і третій...

Зображення
Я просто сьогодні відірвався, маса клювань, робиш проводку на поверхні, то кивок, таке враження, що струмом б'є, верховодка грається, тому приймаю рішення ловити з дна...
Чим цікаво на річці, тим, що там маса перспективних місць , де може знаходитися рибка, це і зворотня течія, і корчики , і ямки... а літня мормишка це універсальний інструмент, який суттєво розширює діапазон трофеїв...
На черговому перспективному місці я знаходжу стайку карасиків : зловив - відпустив
Зображення
Зображення
Рибки вистачало всім, осоливо накормив місцевого "сніжка", який вже в кінці рибалки , коли я його кликав, просто імітував відкриття рота, без мявкання :-)
Зображення
Кормив також і собак - безхатьків...
Різна рибка попадалася, маленьку плоточку відпускав, верховодку також, цікаво, ні однієї густерки я не зловив, окуньок маленький - також. Дуже захоплююче було клювання бичка, сантиметрів з двадцять, давно я таких не бачив

Зображення
Зображення
Пройшовши до поплавочників побачив, що всі ловлять на мастирку і пшеницю- цікавий вибір глубокої осені.
Далі отримую клювання, грамів на двісті окушка, але час рибалки проходить швидко, тому починаю збиратись насолоджуючись краєвидом...
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей