Млинівське водосховище

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: Млинівське водосховище

Непрочитане повідомлення forest »

Вчора знову побував в " раю для хижака", думаю, що пишу в правильній темі, адже не далеко від основного мосту в сторону ГЕС воно з'єднується з основним плесом.
Природа, як завжди, радувала своїми кольорами
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Саме цікаво, що цього дня хижак не видавав себе взагалі.
Обірвав чотири приманки, з яких була також "кльова" оберталка, адже риболовля здійснювалася в "крепких" місцях.
Де я тільки не пробував, і на мілині, і в коряжках, і в зіллі - безрезультатно. Деколи задумувався, чому не взяв поплавчанку, адже на неї рибацюги справно вивуджували залікову червоноперку, чи боковий ківок, на який я ніколи не ловив і хотів розловити, але сам себе заспокоював, що час ще є, і правильно робив.
Проходячи повз перспективне місце, яке чомусь спінінгістами, які там були, ігнорувалось я вирішив на ньому зупинитись. Воно являло собою невеличку канавку з глубиною до 50 см., в якій була візуально помітна невеличка течія, на якій стайкі малька дрейфували, а також була присутня велика концентрація від гілля до повноцінних стовбурів дерев.
Першим в хід пішов воблерок, нуль, і так, ще з декількома приманками, я вже хотів іти далі, але раптом мальок в'яло розійшовся в сторони. Ставлю
3,5 см. shad темно-зеленого кольору від ТМ reins, перший закид, чіткий удар, фрикціон підпіскує, і на березі зявляються 340 грамовий полосатий красень.

Зображення

Нарешті... я думав , що руки "забули" чи "криві".
Вирішую обловити кожен дюйм, на черговому закиді, на падінні, під стовбуром дерева, яке впало різкий удар, і ліска почала рух в сторону, думаю зубата, тест до 3,5 грам , фрикціон піщить, риб собі сокійно йде по центру канавки, але раптом звертає і в корчі , я на свій страх і ризик змушений був форсувати виважування, але на щастя рибка засіклася добре, а ним виявився окунище вагою в 710 грамів та довжиною в 34 сантиметри, ще декілька ривків і просто, ну просто прекрасна риба виявилася на березі... це просто супер, перший цьогоріч UL трофей...
Зображення
Зображення
Зображення
І знову я не відстаю від цього місця, і як говорять, "хто стукає, тому відкривають" отримую клювання в коряжках прекрасно матросика...
Зображення
Потім ще на іншому місці ловлю окунька, якого благополучно відпускаю.
Ось такий виявився ранок у " раю для хижаків"...
andrij69
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 18 березня 2015, 10:07
Контактна інформація:

Re: Млинівське водосховище

Непрочитане повідомлення andrij69 »

хочу відвідати Млинівське во-ще. Хто підскаже де можна взяти човна на прокат. Дякую
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Млинівське водосховище

Непрочитане повідомлення AndreyK »

19 августа рыбачил в Млынове. Знакомые за неделю до этого неплохо отловились там по окуню, и была надежда тоже попасть на клёв. Но, как это часто бывает, погода внесла свои коррективы - заметно похолодало, плюс ожидался сильный ветер, возможно будет активной щука. Так и получилось - крупного окуня активного мы так и не нашли, поклёвки были достаточно редкие - у меня только 1 приличный экземпляр на 800 г, и у товарища два поменьше. Зато щука проклюнулась - у меня 1,5 кг на джиг (хорошо, что взяла за край губы и не перекусила флюр) и у товарища немного крупнее на воблер. Окунь завёл в траву и заставил поволноваться, да и вообще дался гораздо труднее, чем щука, хотя и весил в два раза меньше.
Ближе к обеду ветер, и так довольно свежий с утра, разгулялся настолько, что на волнах стали появляться барашки и лодку на двух якорях время от времени начало заливать брызгами. Ловля стала совсем не комфортной и пришлось больше думать не о поиске рыбы, а о поиске места, где можно хоть немного спрятаться от ветра. Больше ничего приличного после обеда уже не попалось - поклёвки ещё были, но окунчики совсем спортивного размера. Увы, не всегда получается попасть на водоём в нормальную погоду. :nez-nayu:

Зображення

Зображення
Аватар користувача
Mixa
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 10 квітня 2012, 22:09
Контактна інформація:

Re: Млинівське водосховище

Непрочитане повідомлення Mixa »

Вітаю всіх форумчан. В неділю 13.09.2015 відвідав водойму в Млинові з двома своїми товаришами. Рибалили з 6.00 до 14.00. Ставку робили на щуку, активність якої на протязі всієї риболовлі була наближена майже до нуля :facepalm: !!! Спачатку пробували на мосту по обидві сторони від дамби, пізніше змістились до ГЕС. В результаті один схід щуки в колеги на срібну вертушку Meps 2 та одна невелика щука до 700гр. в моєму активі на воблер Orbit 80 SP. Додам, на протязі всієї сесії використовувався весь арсенал приманок, які цілковито ігнорувались..Пресинг був дуже великий, як на воді :fishing: так і на березі :wall:
g.i.joe
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 16 жовтня 2015, 18:32
Контактна інформація:

Re: Млинівське водосховище

Непрочитане повідомлення g.i.joe »

Вчора ловив недалеко від мосту, мепс агліа нічого крім однієї невдалої покльовки не показала, в місцевого дядька на живця за день теж нічого,хоча зрідка хижак себе проявляв поганяючи малька зрідка. Але за годинку нічого,а далі Поїхав далі працювати)
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Млинівське водосховище

Непрочитане повідомлення AndreyK »

5 ноября рыбачил в Млынове. Со щукой у меня в очередной раз не сложилось, поймал только 3 окуня - одного на воблер, грамм около 200, и два на джиг с одной точки - 400 г и 1 кг.
И хотя крупные окуни для Млынова не такая уж редкость, интересно другое - пойманы они на приманку 5 дюймов, которую заглатывали по самый грузик, такого я не ожидал. :sh_ok:
Впрочем, по сравнению с таким окунем 5-дюймовая Савамура не кажется слишком крупной. :-)

Зображення
Зображення
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: Млинівське водосховище

Непрочитане повідомлення forest »

Вчора відвідав дану водойму, не дивлячись на сильні пориви вітру.
Тактика пошуку риби була простою, оскільки без мотору, то ловив де було затишніше...
Звичайно розраховував на щуку, яку намагався спокусити на коливальні блешні, але не судилося.
Знайшов дві перспективні точки, які давали стабільний результат, але окунь був дуже дрібязковий, хоча цікавіше було ловити.
Ловив на їстівну резину, мої улюблені рачки від bait breath, вібрики від keitech, лярва та інші, це найрезультативніші.
На водоймі нарахував 12 човнів, які тролінгували.
Нажаль, у зв'язку з погодніми умовами близько 13.30 риболовлю потрібно було завершувати, але як завжди задоволений.
Зловлено до 5 десятків окунців, але найбільший був грам до 250, трішки узяв кошаку.
Нажаль не усі фото загрузилися...
URL=http://www.radikal.ru]Зображення[/URL]

Зображення
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: Млинівське водосховище

Непрочитане повідомлення forest »

Зображення
Зображення
Додаю ще декілька фото!
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Млинівське водосховище

Непрочитане повідомлення Orbit »

Всім привіт. Вчора вдалося відвідати дану водойму.
О 7:10 я з батьком уже на місці (біля моста де технікум). Як виявилося ми приїхали не перші, тролінгісти повним ходом накачували свої лодки та готували снасті. Ми теж думали випливати біля мосту, але коли підійшли до води, то виявилося, що водойма замерзла і вкрилася тонким шаром льоду (це при -2 що було на дворі), тому вирішуємо поїхати до стадіона, там було видно, що вода відкрита.
Коли прибули до стадіону, то й тут виявилося десь 4 лодки і все тіж тролінгісти.
Поки батько накачував лодку, я зібраю снасті, собі беру Флагман Jetfly 2-10 з катушкою Флагман FORTIS 2506 і шнуром Sunline Super PE 6 лб + 1 м флюра Sunline SIG-FC 0.25. Батьку складаю спінінг Мікадо 2-12 і катушкою Руобі Екусіма 2000і і шнуром FORMAX AVANGER PE X4 MICRO JIG 0.8.
Десь біля 8 години ми на воді, так як місць незнаю то пливу за іншими рибалками під протилежний берег, до стіни камиша. Коли припливли на місце то виявилося, що в 10-15 метрах від камиша лід. Починаю ловлю з Ларви від Фанатіка в розмірі 1,6 дюйма в 24 кольорі + 4 грм чебурашка. Мінусова температура зважала ловити, постійно обмерзали кільця спінінга ну і руки теж непогано мерзли.
Десь через 30 хв отримую першу покльовку, но риба не засіклася, роблю закидання в туж точку і знову отримую покльовку (холосту) і ще два обороти катушки і чіткий удар, підсічка і приємна тяжість на іншому кінці шнура. Відразу зрозумів що рибка не погана, тому виважування не форсував. Це виявився окушок який заважив на 285 грм.
ЗображенняЗображення
Тим часом тролінгісти шмигають туди сюди, тільки хвилі ганяють.
ЗображенняЗображення
Більше покльовок на даній точці я не отримую, тому переміщаємося далі вздовж камиша. Десь через годину стаємо на точку з глибиною десь 6-7 м. Десь на третій проводці відчуваю потужний удар, підсічка і риба на гачку. Відразу зрозумів, що це не окунь, спінінг в дугу і завивання фрикціону, після декількох хвилин виважування піднімаю щуку з глибини і в підсак. Адреналін просто зашкалює, руки трусяться :-)
Щучка затягнула на 1,185 кг, непоганий трофей на ультралайт.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Далі цілий день плавав по водоймві в пошуках риби, але безрезультатно, риба не відкликалася на мої зміни приманок. отримав тільки декілька невнятних покльовок і все. На водоймі зустрів колегу який цілий день тролінгував на 3 спінінга, йому вдалося зловити щучку десь 300 грм і все. Така ситуація з кльовом була у всіх в кого я не питав.
Загалом рибалкою задоволений, так як на даній водоймі 2-й раз. Дума, що обовязково наступного року ще сюди приїду.
А ось і улов:
ЗображенняЗображення
А тут відео де можна побачити виважування щуки:
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Млинівське водосховище

Непрочитане повідомлення SPIN »

Хоч звітів у цій темі мало, але мабуть буде ще менше, зважаючи на наступне
...кілька днів тому там виявили масштабний мор риби – майже 11 тисяч тварин загинули.
Зазначимо також, що смерть риби завдала державі значних збитків, адже для порівняння лише одна щука, яких внаслідок мору загинуло понад п’ять тисяч, коштує майже 350 гривень.
http://radiotrek.rv.ua/news/chomu_zagyn ... 18315.html
ПС
Якби я знав, що там було багато щуки (як виявилось), то їздив би туди на риболовлю, бо ще до мору знайомі казали, що браки постійно ставлять сітки.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Semrush [Bot] і 1 гість