Польдеры (мелиоративные каналы)

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення Рома »

Сьогодні побував на не запланованій риболовлі. Виришів подивитися, що робиться на польдерах, так як давно там не був.
ЗображенняЗображення
На місці був біля 16.00 год. і перше, що кинулось в очі, це дуже низький рівень води. Деякі канави взагалі пересохли, в інших більш менш можна було комфортно ловити.
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
На березі виднілись також сліди перебування рибалок, а на воді сплески невеликої білої риби, що вселяло надію на успіх. Часу було небагато, тому я довго на одному місці не затримувався, швидко обловлюючи перспективні на мій погляд місця. Така тактика принесла два, судячи з усього, цьогорічних „шнурки”, які попливли підростати далі.
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Просуваючись вперед, я дійшов до зовсім обмілілої канави, тому вирішив перебратися на Горинь. На першому перспективному місці клюнув невеличкий голавлик.
ЗображенняЗображення
На наступному закиді приманку проводжала стая із трьох окунців, але чомусь вагались її атакувати. Начепивши менший силікон, я зробив невдалий закид, внаслідок якого зачепив приманку і наробив багато шуму, тому ловити там далі було недоцільно. Просуваючись вздовж річки я дійшов до невеличкої стариці, в якій також практично не було води. Крім цього, вона була щільно вкрита ряскою.
ЗображенняЗображення
Тим не менше я вирішив зробити закид. Двохграмова „чебурашка” нормально пробивала ряску, а флюрокарбоновий повідок іі більш-менш комфортно прорізав. На першій же проводці сталася покльовка, яку я аж ніяк не очікував, тому зреагував невчасно. На третій проводці знову відбулася клювака, і на гачку опинився перший „горбач”. В подальшому я впіймав ще три таких же окунці, заробив схід та декілька нереалізованих клювань. Ловити окуня з під ряски виявилось доволі цікавим заняттям.
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Сонце заходило за горизонт, час було рушати додому. Риболовля виявилась дуже цікавою :prapor: .
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
KCA
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 22 березня 2014, 00:13
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення KCA »

Знайшов свій польдер та був здивований результатом(від 600 до 1 кг.)
Востаннє редагувалось 06 листопада 2015, 20:14 користувачем KCA, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Leopoldushka
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 40
З нами з: 18 серпня 2011, 00:02
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення Leopoldushka »

Половину можно было б и назад, чтоб на след год подросли.... Как не как за рыбалку же не платили =)
С уважением.
In Gods we trust !
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Майже місяць часу випав з риболовлі, на минулі вихідні старався надолужити пропуски. Через неслабий вітер довелось відмовитись від джигу та річки і зайнятись твічингом та польдерами. По рибі не густо, в суботу зловилось пару докілошних щучок, в неділю тільки два клювання.

ЗображенняЗображення
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Вчора зранку був на річці, без результату. Переїхав на польдер, зловилось пару щучок. Добре і так, за тиждень до цього взагалі глухо було.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення AnMyk »

В понеділок вранці провірив польдери. Кльов слабий. Одна щучка і один шнурок - поплив відростати.

ЗображенняЗображення
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення AnMyk »

На Случі в минулу суботу обійшлось без кльову :)
Переїхав на польдер, зловилась кілошна щучка і декілька дрібних.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення AnMyk »

В суботу ввечері на Случі було досягнення, як для цього року. Щось таки клюнуло. Правда, закінчилось все обірваним хвостом на твістері. Добре і так. В повний місяць і не сподівався :)
Недільний ранок на польдері, замість якоїсь заурядної щучки, приніс дебелого окуня на 130-ий воблер. Що теж було досить несподівано :)

ЗображенняЗображення
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення AnMyk »

В суботу під вечір пробував джигувати на річці. Через вітер получалось хріново. Зате провітрився :)
В неділю зранку провідав польдери. Теж нічого не зловив, пару шнурків не рахується :-(
Краса теперішньої рибалки, мабуть, тільки в тому, що на кожній відчуваєш, що вона може бути крайньою в цьому році :)

Зображення
Зображення
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Польдеры (мелиоративные каналы)

Непрочитане повідомлення stal1n »

Я перепрошую, напишіть будь ласка чи Польдери це і є ось це місце?
http://new.rivnefish.com/places/244/
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей