Фідерний турнір, "Breams in November `15"

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення Webmak »

Та ніхто в 15 чи 16 нічого не ловив, по 1-2 рибки за 6 годин це - "риба була"? Та ну... щодо "то улови спортсменів з двох зон були приблизно рівними" 1800 в зоні А і 924 гр в зоні Б, ну як би різниця трошки є.
Макс, я думаю ти прекрасно розумієш, що риба завжди краще клює біля дамби, аніж в других місяцях. Тим паче коли рельєф приблизно одинаковий у водоймі. Наш пляж абсолютно не виключення. Саме тому все ж таки пропонував постом раніше урівняти шанси, і створити два тури в наступному році.
"Цікаво, а хто ж мені закормив сектор на фесті 25 жовтня" Ну я ж не кажу що тобі повезло і так далі, ти просто грамотно і правильно використав певну перевагу, варто признати що вона була, так вже вийшло, що за день до змагань я єдиний тренувався на пляжі, саме на цьому місці де тобі випав сектор, і риба там і без попереднього докорма крутилась, і мені вдалось наловити там кілька підлящиків і плотви.
Хех блін, єдиний тренувся, і у підсумку отримав канхфєту :) Спартсмєн б*я.. :wall:
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41
Контактна інформація:

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення Chels »

Я ж написав, якщо не рахувати мій улов, який я зловив завдяки тобі, вага майже рівна (942г зона А та 924г зона Б)+ моїх 858 г.
"риба там і без попереднього докорма крутилась"
Риба крутилася скрізь, просто треба було її зловити.
Макс, пригадай минулорічний турнір Breams in November 14: 1 місце – Давидчук Костянтин (4 сектор), 2 місце – Наумчук Максим (18 сестор), 3 місце – Хвас Павло (12 сектор), Біг Брім – Нановський Тарас (19 сектор). Я думаю все очевидно, навіть підлящика вдалося зловити лише в 19 секторі.
Немає таких водойм, де були б однакові умови для всіх спортсменів. Це НЕРЕАЛЬНО. Завжди десь риби буде більше, десь менше, а наступний день може бути зовсім по іншому. Так і на Басівкуті. В любому виді спорту, без долі фарту, перемог не буває. Також не завжди перемагає найкращий. У всіх видах спорту завжди в когось може бути якась перевага, фідерний спорт - не виняток. Але й буває й таке, що можна й перемогти без цієї переваги, минулорічний турнір ( Breams in November 14) це показав, колий Нановський Тарас зловив Біг Бріма і став головним переможцем.
На рахунок 2 турів я з тобою згідний на 100%.
Востаннє редагувалось 06 грудня 2015, 20:57 користувачем Chels, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення Webmak »

Я ніколи не сприймаю в серйоз виграші з вагою в 100-200 грам в фідерній ловлі, бо це важко назвати закономірним результатом, а більше фартом і удачею, це лише моя власна думка. Чи хтось може сказати "Та лааадна, кльов був, я поставив плотву на точку і зловив 2 штучки за 6 годин, риба була і клювала бро", ну це ж смішно . Саме тому і написав в попередніх постах про те, що на мою думку до заліку потрібно приймати всю рибу, а за найбільшого ляща, кількість лящів і так далі давати призи і плюшки. Знову ж таки це все на розсуд організатора Костянтина. Просто як на мене краще джигувати окуня, чи поставити верховодку і з цим результатом закінчити змагання, знаючи що дійшов до джигування чи до ловлі верховодки із за того що в секторі немає іншої риби, чим закінчити з нулем як я, хоча відпрацював я в секторі на УРА і повірте проробив я не малу роботу щоб зловити хоч якусь залікову рибу, але її в моєму секторі не було як і не було її в секторі у Зореслава.
p.s Макс, я не на мить не сумніваюсь в твоїх навичках ловлі фідером, вони в тебе на досить високому рівні як на мене і твої місця в призах вважаю закономірними. Просто хочу натякнути на деякі аспекти, які було б не погано врахувати в наступному році, щоб умови були у всіх більш менш одинакові, да й все.:prapor:
Востаннє редагувалось 16 листопада 2015, 19:58 користувачем Webmak, всього редагувалось 1 раз.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Від себе хочу подякувати організаторам. Організація супер, все сподобалось! Результатом не задоволений,але не радикально,так як я не маленький і розумію що на пізніх турнірах таке буває . Вода холодна,риба в ступорі і сподіватись на великі улови не приходиться. Ще раз приєднуюсь до вітань переможців :bra_vo: :bra_vo: :bra_vo:
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Знайшов книжку аналізую результат :-) :-) :-) (це по поводу постів двох Максимів)
Зображення
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
CRUSH
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 189
З нами з: 22 лютого 2015, 23:43
Контактна інформація:

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення CRUSH »

Пропоную всім небайдужим зібратися в суботу (21.11.2015р) та перевірити наявність риби з іншого краю озера Басів Кут (біля зал. колії)
ГО "РІВНЕНСЬКИЙ РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ"
Аватар користувача
CRUSH
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 189
З нами з: 22 лютого 2015, 23:43
Контактна інформація:

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення CRUSH »

ЗображенняЗображення
ГО "РІВНЕНСЬКИЙ РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ"
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41
Контактна інформація:

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення Chels »

Webmak писав:Я ніколи не сприймаю в серйоз виграші з вагою в 100-200 грам в фідерній ловлі, бо це важко назвати закономірним результатом, а більше фартом і удачею
Макс, так в нас на Басівкуті і не буде серйозних уловів на змаганнях – не та це водойма. Я розумію, що кожен з нас, в умох звичайної рибалки, може набомбити відро риби. Так в умовах прессингу так не вийде ж. Немає в нас спортивної водойми, де можна було б за тур зловити, наприклад, 5 кг. Як ловлять в Харкові на Артемівській дамбі, за тур в середньому 4 -5 кг, чи в тому ж самому Хмельницькому, де риба клює скрізь і у всіх. Варто з цим змиритися, що ми можемо провести змагання лише на Басіку, Горині і можливо ще в Червоній Калині, хоча я там ніколи не змагався, але знаю, що спортивна риба там є. Я не беру до уваги «Акваріуми» з карасями і карпиками, лише навожу приклад спортивних водойм.
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення Kostya »

CRUSH писав:Пропоную всім небайдужим зібратися в суботу (21.11.2015р) та перевірити наявність риби з іншого краю озера Басів Кут (біля зал. колії)
Давайте зберемося там само, на пляжу.Щоб розставити всі крапки над і. Тільки жеребкування обов"язкове. Розсядемося в дзеркальному відображенні і в перед! Ловимо 5 годин. Хижак в залік не іде, верховодка - голосуємо.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення ANDROID »

По поводу 100-200 грам, то на поплавку доречі завжди завзята боротьба Красовського і Яреми і пару раз було , що навіть різниця була в 100 грам. Це називається (як вище писали) фарт. Просто треба змиритися з своєю поразкою і зробити якісь висновки. Так само попасти в сектор до дамби це фарт. Сектор кожний сам тягнув (а не кожному назначали).
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41
Контактна інформація:

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення Chels »

Kostya писав:
CRUSH писав:Пропоную всім небайдужим зібратися в суботу (21.11.2015р) та перевірити наявність риби з іншого краю озера Басів Кут (біля зал. колії)
Давайте зберемося там само, на пляжу.Щоб розставити всі крапки над і. Тільки жеребкування обов"язкове. Розсядемося в дзеркальному відображенні і в перед! Ловимо 5 годин. Хижак в залік не іде, верховодка - голосуємо.
Я за! Верховодку ловим!
Якщо я правильно зрозумів, це має бути як другий тур?
Закінчення сезону відміняється :-)
Аватар користувача
Neptun
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 61
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Телефон: 0971557316
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення Neptun »

Chels писав:
Kostya писав:
CRUSH писав:Пропоную всім небайдужим зібратися в суботу (21.11.2015р) та перевірити наявність риби з іншого краю озера Басів Кут (біля зал. колії)
Давайте зберемося там само, на пляжу.Щоб розставити всі крапки над і. Тільки жеребкування обов"язкове. Розсядемося в дзеркальному відображенні і в перед! Ловимо 5 годин. Хижак в залік не іде, верховодка - голосуємо.
Я за! Верховодку ловим!
Верховодка-прекрасна риба. Я за :co_ol:
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

візьміть мене ))
в суботу +7 можна половити!!!!!
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення Kostya »

ZGAMES писав:візьміть мене ))
в суботу +7 можна половити!!!!!
Яка проюлема, реєструйся : "Breams in November `15 part two"
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення Webmak »

ANDROID писав:По поводу 100-200 грам, то на поплавку доречі завжди завзята боротьба Красовського і Яреми і пару раз було , що навіть різниця була в 100 грам. Це називається (як вище писали) фарт. Просто треба змиритися з своєю поразкою і зробити якісь висновки. Так само попасти в сектор до дамби це фарт. Сектор кожний сам тягнув (а не кожному назначали).
Це абсолютно нормально коли різниця в 100-200 грам, вот коли тур беруть з таким показником...я про це...))
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість