Фідерний турнір, "Breams in November `15"

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення Webmak »

Kostya писав:
CRUSH писав:Пропоную всім небайдужим зібратися в суботу (21.11.2015р) та перевірити наявність риби з іншого краю озера Басів Кут (біля зал. колії)
Давайте зберемося там само, на пляжу.Щоб розставити всі крапки над і. Тільки жеребкування обов"язкове. Розсядемося в дзеркальному відображенні і в перед! Ловимо 5 годин. Хижак в залік не іде, верховодка - голосуємо.
Я за, якщо роздивляємось це як другий тур, тоді я проти верховодки, оскільки логічно залишити умови з першого туру, ну щоб все було по "чесноку", а вже інші змагання починати з нових умов і там я проголосую звичайно за верховодку
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення ventel »

Дякую Костя за організацію турніра! :bra_vo: Смачна юшка після такого "лагідного " вітру, як бальзам. Змагання трудові, риба примхлива та вередлива, така пора... :du_ma_et: Вітання призем, особливо Макс порвав всіх, у всіх номінаціях :men: Повага спортсменам, які до останнього боролися.
Окрема подяка компанії "Флагман" за спонсорство, імениннику Михайлу Линнику за смачні делікатеси ( до зустрічі біля "валуна").
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення ANDROID »

[b]Webmak[/b]
Ось тобі змагання по поплавку (подивися таблицю). 2 етапи в 2-му етапі різниця між 1 та 2-им місцем 100 з лишнім грам. В 1-ому етапі між 3-ім і 4-тим 31 грам
http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 6&start=15
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення Webmak »

Ми мабуть не зрозуміли друг друга :)Те що різниця хоч в 1 грам, це норма, і це буває...Я ж не признаю коли змагання виграються з загальною вагою в 100 чи 200 грам. Тобто коли переможець зловив риби загальною вагою в 100 чи 200 грам і зайняв при цьому перше чи друге місце, а не мав перевагу в 100 чи 200 грам. Оскільки це може бути звичайним фартом. Але якщо це звичайно 9 нано окунів 10 нано вереховодок і 3 нано плотви, то це норма. Але коли це одна чи 2 п'яних рибки, то це не серйозно, ну це на мою думку :)
Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення slash »

Яка різниця одна рибка чи 10 нано? Переможець є переможець, все остальне "бредятина". Блін в змаганнях приймає учясть не 3 і не 5 чоловік і якщо людина зуміла вибороти перше місце значить він того заслужив, він підібрав ключик.
Я за звичай нейтральний, але чесно кажучи починають дратувати. Навіть на цих змаганнях чесно кажучи риба була скрізь, це добре видно по результатам і по таблиці, так що можна вважати що лише деякі учасники справились із поставленим завданням, хтось більше хтось менше.
Ну це моя думка).
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: Фідерний турнір, "Breams in November `15"

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Зображення
А ось так ми ловили по секторам:
Зображення
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей