р. Горинь та її стариці

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
david 2o13
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 01 березня 2014, 09:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення david 2o13 »

Доброго дня. Щоб не створювати нову тему напишу сюди. Рибалив на канавах біля рорині. Рибалці присвятив 2год. перед заходом сонця. В прилові плотва та червонопірка невеликого розміру. Бонусом була червонопірка 250гр. Задоволення отримав море. Наживка мотиль. Кльов був доки було сонце. Сонце сіло риба зникла. :smilefish:
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Рома »

david 2o13 писав: ...Рибалив на канавах біля Горині.... :smilefish:
Не думав, що буду писати звіт в цій темі. Вчора з форумчанином david 2o13 надвечір відправились у вищевказані місця. Я зі спінінгом, він з боковим кивком. Буквально на перших хвилинах ловлі, він відійшов від "нуля", зловивши невеличкого карасика, пізніше ще два аналогічних. Після затишшя у кльові, колега вирішів спробувати свого щастя на Горині, а я позичив у нього вудку із мормишкою і почав пробувати ловити. Саме пробувати, бо шалений і холодний вітер унеможливлював здійснити комфортну проводку. До того ж, ловив я такою снастю вперше. Спочатку мені не щастило. Проте згодом почав половлювати синьку (чи як її називають?)
ЗображенняЗображення
а згодом і карасиків.
ЗображенняЗображення
В прилові також була густера (а може це підлящик?) і плотва.
ЗображенняЗображення
Незважаючи на, мягко кажучи, некомфортні умови ловлі, рибка, хоч і невелика, покльовувало, що не могло не радувати, і свою порцію задоволення я отримав. З заходом сонця активність кльову стала зменшуватись, але вже був час і додому збиратися. От такою видалась короткотривала, але продуктивна риболовля.
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Перша вилазка

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Всім привіт. Поділюся враженнями із першої в цьому році вилазки на р. Горинь.
ЗображенняЗображення
Отже 13.04 об 11:00 вже був на місці. риболовлю почав зі стариць, проте за майже півтори години ледь надибав парочку масінньких краснопер та ладошечних плоточок. Було вирішено перебазуватись на річку. Вітер такий що вириває вудлище з рук, проте з часом приноровившись починаю систематично підіймати з під обривистого берега непогану плотичку та ладошечних підлящиків, яких відразу топлю.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Далі трішки змінивши горизонт ловлі і замаскувавшись під прибережні корчі заробляю декілька голавлиних покльовок, що правда всі пістони, ось найбільший:
ЗображенняЗображення
Між голавлями влітає жерешок, - давненько не ловив:
ЗображенняЗображення
З цікавого була ще одна зачотна плотка і все:
ЗображенняЗображення
Парочка фоток самого процесу:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Нарешті в повній мірі відчувається весна і природа шепче рибалити можна без шапки. :)
ЗображенняЗображення
П.С.
Не згоден із іншими відвідувачами Горині що кажуть ніби риба мало активна, як на мене вона гіперактивна, правда стоїть локально і на сильну течію-струю не виходить.
Всіх вітаю з святами. Всім НХНЛ!!!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Вилазка № 2

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Всім вітання!
ЗображенняЗображення
Звіт із чергової (другої в цьому році) вилазки на основну водну артерію області.
Отже, відгулявши в п'ятницю весілля і добряче виспавшись в суботу, не зміг всидіти вдома. Теплий ранок неділі ніби копняком виштовхнув із ліжка з молодою дружиною і ось 8:20 я обережно ступаю по обривистому березі збираючи новими кросівками всю росу, помічаю біля поваленого дерева активність риби, придивися - плотва пішла на нерест, віддаляюсь аби не заважати. Проходжу повз старицю помічаю авто і чувака на надувнушці що ставить екрани, вітаюсь, відходячи розрізаю ножем колесо його машини ::yaz-yk:
Далі до кінця риболовлі були лише приємні враження:
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Два слова про снасть:
Вудлище: збірка із різних кусків, довжина без приставки 6.5м, з приставкою 9.1 метра (обережну рибу: піддуста, головня та жереха доводилось виманювати 9-ти метровим із середини річки), оснастка глуха;
Жилка: For Max Ice Mystic d: 0.148mm., трішки за товста на цю рибу, хоча була клювака головня під двушку, так витримала - розігнувся гачок на мормишці :-(
Мормишка: власного виробництва чорна овсинка.
Підсадка: поролон, пофарбований йодом.
Риболовля вийшла динамічна цікава і неочікувана, загалом було піймано вісім видів риб (окунь, плітка, верховодка, підлящ, густера, головень, жерех, піддуст), 90% випущено, забрав лише пару густерок та десяток плоток.
Бачив по дорозі фідерщиків - не клює. По спінінгу інфи немає, хоча жерех бив. Вода дуже прозора рівень низький.
Всім НХНЛ!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Нежданчік

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Вчора 28.04 у другій половині дня півтори години був проїздом на р.Горинь. Плотва нереститься аж гай шумить, проте клює. В поляриках бачив стайку кілограмових лящиків - вода прозора як кришталь.
ЗображенняЗображення
Головень теж "потік", проте поки тільки дрібний, крупний на плесі хрумав верховодку, а з ним на пару і жерех.
ЗображенняЗображення
Рибалив не довго впіймав десяток плоток і головника - все відпущено.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Весна іде красу несе...
Всім НХНЛ!!!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Юра »

Всім рибацюгам привіт.
На минулому тижні нарешті вирвався на рибалку на одну із стариць Горині.
Чому не з фідером по бойових місцях? Тому що там - повний голяк.
Пробував кілька разів, плюнув, взяв переобладнав свою 6-ти метрову махалку під боковий кивок та й пішов на старицю в надії хоч згадати, що таке покльовка.
Це моя друга рибалка на таку снасть. 1-ша завершилася уловом в 4-ри рибки, 2-га - більше 40-ка. :dribble: На другій рибалці нарешті "вкурив", що і як потрібно рибі і де її власне треба ловити та яка має бути тактика.

А, насправді, все досить просто. Мормишка - звичайна свинцева капелька, жилка - хоча пише 0,1, та реально - 0,13 :-) , насадка - два мотилі за головку, проводка - або плавний підйом чи спуск, або високочастотний дріблінг, кивок - металічна пружина, бо лавсанового перед цим втопив (пішов з рибом і з конектором). І шукати рибу, де вона є, не застоюватися.

В улові основна маса - краснопірка пристойного розміру.
Фото з телефону.
ЗображенняЗображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Amazon [Bot] і 1 гість