р. Горинь

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення xxOZ »

Субота 10.00-12.00 та 15.00-18.00
Горинь та стариці. 20...25км вище по течії від міста.
Пройшовся по горині. активності риби 0. Пориви вітру. Вода прозора.

Зображення

Зображення

Перепробував усе - і залізо і силікон і воби.
з 11.00 до 12.00 пошарився по двох старицях.

Зображення

На одній з них при проводці на вертушку відчув клювання. Закид в теж саме місце і на третій проводці знову удар, підсічка і на тому кінці щось заворушилось. Але ще здалека у поверхні запримітив що якось дивно рибина себе веде. Підтягую ближче - так і є :-)

Зображення

Забагрив шнурка який встиг відламати червоний хвост у ветушки :)

Зображення

Зображення

Відпустив і через пів хвилини на тому ж місці він плодякував "свічкою" :)
Оце і весь улов за день. Після обіду переїхав на інше місце десь 25км вище по течії від Рівного. Ніяких результатів не було. Один раз голавль за приманкою здалека спостерігав, двічі окунь. Під вечір накрапав дощ.

П.с. по дорозі назад зустрів старенького буса =)

Зображення

Зображення
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Олександр »

Нарешті вирвався на річку Горинь. Місце риболовлі села Бухарів Угільці Гощанського району. Ранок з світанком в сильному тумані прибули на місце. поставили човна на воду і в бій :dribble: . пройшовши більше кілометра по воді зрозумів що риба вся в ямах яких як на зло не було поруч, тому прийшлося ходити від берега до берега і шукати хоч якусь мало-мальську ямку. Глибини маршруту були від черкання гвинтом по дну на малому ходу до 2 метрів максимум. Пройшовши біля трьох кілометрів нарешті знайшли яму з старицею відкритою та мілководною. :ya_hoo_oo: після півгодинного полоскання приманок вирішили перекусити Я закинув на струю твістер з головкою в 7 грам на яму на випадок авось . Але періодично від 30 секунд до хвилини посмикував злегка в надії що мою приманку знесе в загашник де авось стоїть щука. І ось воно щастя прийшло :ya_hoo_oo: , чай з бутербродом в сторону, і через хвилину азарту два кілограми впали на кукан. Допивши чай вирішив змінити на воблер RAPALA SHAD RAP в кольорі RFSH 7 см. 1,5-3,3 метра і знову :ya_hoo_oo: один кілограм сів на кукан. Після довгого не виїзного мовчання це було щастя, що не розучився, не забув як тримати спінінг, як ловити. А через хвилин десять пішов дощ :wall: і і все. Прийшли на берег здули човна спакували речі і дощ закінчився але було біля першої години дня тому по проханню швагра було прийняте рішення їхати до дому. Настрій був як би сказати хороший але мало :smu:sche_nie: ні не кілограм риби, а самої риболовлі. :prapor:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Олександр »

Горинь. Ранок, надув човна поставив двигун і знаю що молодий місяць і що тиск туди сюди скаче, але щось дурне забив собі в голову що буде все ок :dribble: і пішов любуватись і полоскати штучних риб в річці. ближче до 12 зрозумів що то напевно так вихідні подіяли що був дуже впевнений в результаті. Але сам себе не обманиш результат 0. За цілий день не удару , а ні виходу риби нічого, що правда ехолот постійно показував в порівнянні з минулою неділею велику жвавість мирної риби не знаю клювала вона чи ні бо рибалок не було жодного щоб в когось запитати, а у вечері взагалі шок мирна риба почала плюхатись під верхом як літом. Що за аномалія, я вже нічого не розумію. Або нехай вже стане лід, або нам з рибами пора йти до психіатра :wall: , особливо на Горині. За те природа чудова вода стала тепліша на 3 градуси аж 7 градусів. Олександрійські моржі з ранку купаються сраки червоніють, коротко кажучи Ляпота. :prapor:
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ilya »

Рибалив і я сьогодні на Горині!
Звіт буде сухенький і без фото, так як фотографувати не прийшлося :)
Сьогодні вирішили перевірти певну мілководну ділянку Горині, де по розмовам мусив збиратися судак!
З самого ранку вітер обморожував руки, вітер проти течії не давав змогу зробити хоча б якусь джигову проводку! Залишки тонкої трави на дні тільки псували нерви.... постійно повисала на трійниках воблерів і на джиг приманках....
Переходимо на глибші місця.... Тут дерева і кручі трохи зупиняють вітер, джигувати вже легше, але постійно трава...... :wall:
На черговій проводці за приманкою виходить шнурок, грам 300... провів приманку до самої поверхні і я зупинвся..... порухав і він все ж скоштував СЛ Ремікса, я не підсікаючи дочекався поки він відпустить і попливе назад... :-)
Попереду "Зимувальна яма" ! Не буду обманювати, але саме на ній хотілося впіймати судака! Заякорившись на вході в яму готую тяжкий джиг... Але тільки подумавши про заборони і рибінспекцію з за поворота випливає підводник! Мабуть як обговорювалося в одній з тем "Допомагав рибінспекції знаходити стоянки риби" :facepalm:
Я довго не думаючи, заводжу мотор і на холостих даю газку... Він майже вистрибнув з води :-) Але......
Я без жодних слів розвернувся і тролінгував назад....
На Х-Рапа влетів окунець... втоплений.... На Шад Рапа шнурок грам 200.. втоплений і все!
Враження, що річка трофеями навіть в 1 кг радувати буде рідко!
Всім гарних рибалок!
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Олександр »

ilya писав:Рибалив і я сьогодні на Горині!
...
Враження, що річка трофеями навіть в 1 кг радувати буде рідко!
Всім гарних рибалок!
Окунь і щур взяли після того як ти пробіг по Горині мотором і розворушив риб чи пізніше. Ілля напевно нам у кого є мотори потрібно ради охорони ям там тусуватись і ганяти моторами браків і водолазів після такої реклами, що зробила риб інспекція. Я розумію, що майже всі ями на Горині всім відомі. Не потрібно боятись спінінгувати ями, більше мирної риби залишиться живої до весни, ми на рівні з хижаками вони полюють на мирну рибу в ямі, а ми на неї і всі квити.
. :prapor:
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення forest »

Вчора також декілька годин констатував відсутність хоч якихось клювань. Рибалив в районі АЗОТу, потім перемістився в Хотинь.
Хижаки ігнорували всі мої намагання зловити їх. Перший раз в цьому році я не побачив жодного тичка, не говорячи про клювання.
Команда була з чотирьох чоловік і тільки в одного шнурок грам на 600 і окунь грам на 100.
На черговій проводці багранув густерку, яку відразу відпустив.
Зображення
На черговій точці спостерігав приємну картину у поплавочників та фідеристів, які тягали рибку. Один поплавочник навіть на грам 500 взяв карасика і декілька достойних червонопірок.
Ще спілкувався з чоловіком, який ловив вночі на ямі, на фідер, то той розповідав, що за ніч 3 підводників пропливло.Одного навіть багранув, то за це той йому дав голавликів грамів на 400, що не порвав костюм...
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Олександр »

Звіт про вигул човна і спінів по р. Горинь. Писати в принципі майже нічого, був виловлений окунь 150-200 грам, декілька окуневих ударів та геть розгризений твістер судаком, але так як в цей момент відслідковувались окуневі періодичні атаки то був пропущений неочікуваний напад судака, напевно дуже м'який силікон, пропав хвіст і залишився слід від клика. Погода супер якби не поривчастий вітер. Човник напевно на останок вигуляв тай сам побігав на ньому. Так що чекаємо нового сезону. Таке відчуття що щука впала в ями біля сому і спить.
Аватар користувача
OlegG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 15 квітня 2011, 21:00
Телефон: 0662891510
Звідки: м. Нетішин
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення OlegG »

На прошлой неделе решил открыть спиннинговый сезон на реке. Погода выдалась (мягко говоря) не очень, но выбирать не приходилось. Есть свободное время, значит нужно ехать на рыбалку :)
По дороге встретил знакомого (самого "продвинутого" спиннингиста-пенсионера) Михалыча. От моей компании он не отказался, вместе мы и объездили несколько мест на реке.

ЗображенняЗображення

Много перемещались, облавливая прибрежные ямки с обратным течением. Несколько раз было что-то похожее на поклёвку, но безрезультатно.
Первый улов - членистоногий :)

ЗображенняЗображення

Под противоположным берегом у стенки камыша получил первую нормальную поклёвку на Keitech Easy Shiner 4" в натуральном цвете на чебурашке 10г. После смены приманки на Reins Rockvib Shad 3" в ярко-зелёном цвете на чебурашке 7г. в том же месте села неплохая щучка, секунд 10 посопротивлялась и ушла.

ЗображенняЗображення

На примыкающей старице попался полосатый на колебалку SV Fishing Panic.

ЗображенняЗображення

Февральскую щуку мне пока словить так и не повезло, но отдохнул хорошо.
А вот Михалыч в этом году уже февральских речных щук повидал. Вот его несколько фотографий.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення


Всем удачного сезона! Весна уже скоро :)
ODER
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 10 жовтня 2014, 22:56
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ODER »

Також минулого тижня їздив на Горинь- просто проїздом,але спінінга взяв і пару годинок покидав. Приїхав десь в 13:30 і кидав до 16:30. І тільки під кінець посміхнулася фортуна хоча чесно кажучи навіть не очікував :dribble: . Результат 2 шнурка :ya_hoo_oo:

Зображення
bez_GMO
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 04 травня 2015, 10:01
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення bez_GMO »

Підскажіть де можна половити на Горині?
Василь007
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 26 грудня 2014, 02:23
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Василь007 »

Я разів 5 був на Горині і безрезультатно, хоча одного дуже спекотного дня я заради розваги відпочиваючи на карєрах, вийшов до Горині!!! І мої очі, качки з води тікають з гусями, мальок у всі сторони, ставши на підвищені та дивившись на пісок з протилежного берегу помічаю за 5 кілушну щуку, яка активно ганяла малька! Всі спроби її зловити, виявлилися марними, то пройшла приманку, то не наздоганяла і закінчилося все тим ,що коли вона спливла 2-5 см під водою до поверхні, я поцілив в неї важкою 14 грамовою колебалкою! Дременула....
При мені хлопці брали кілушні щуки і 100-200 грамові матросики на мікроджиг 200-300 метрів від хотинського мостав сторону Азоту.
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ehnaton »

ЗдоровЕнькі бУли панове.
Погода не шибко, за бортом -3-2, вранці 0. Але відчувалось як -5-7, настрій такий же....але треба якось знімати стрес :(((( Їду....
Першу маршрутку проспавши збираюсь на наступну, що на Метків...вирішую порибачити на тих місцях де ще не був. Вийшовши на мосту на шлюзі, зміщуюсь ліворуч, подалі від самих шлюзів. Погода хоч і похмура, та природа вже чарує.
ЗображенняЗображення
....весна вже йде повним ходом...мох і якась рослинка - макрозйомка.
ЗображенняЗображення
І так.....добравшись до уподобаного чергового "коліна" збираю свою зброю: 2,40 бланк, 2-14 г тест, жилка 0,24, з приманок обираю суцільного білого віброхвоста на чебурашці 5 г. Закид......наступний....наступний.....потім міняю на масляного кольору твістера на чебурашці 7 г.....знову полоскання....і полоскання......Я вже майже був зібрався йти на нове місце шукаючи рибацького щастя....та на протилежному боці берега, під коряжкою, "зарябіла" вода від малька - ага....
Чіпляю яскраво-салатового кольору віброхвоста, чебурашку 10 г і починаю полоскати його в районі "рябі"......оскільки перед тим у мене було пара зачепів - я спершу навіть і не вдуплив що у мене покльовка :-( ну....учусь я тільки, учусь :wall: та коли відчув вібрацію по бланку і в руці....а через хвилину чи пару секунду після пари обертів катушкою плюхкіт на поверхні води - зрозумів що це ВОНО :-) щастя.......поперло..... :dribble: Бланк вигнувся у параболу...думав хана йому буде...та в той момент вже про спінінг не думалось :-) кров кипіла...і навіть у кишках :hi_hi_hi:
Ось вона....красуня....
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Дома зважив - 1,299 кг :)
Після такого щастя ще довго був у стані ейфорії...але...прополоскавши ще десь години півтори різні наживки - зібрався і пішов на маршрутку.
Рибацький сезон 2016 р. для себе відкрив. Красуня щука, море емоцій, свіже прохолодне повітря, світлі думки в голові....ну що ще треба ?
P.S. ....убив бобра - спас дерево :hi_hi_hi: жартую, звичайно :hi_hi_hi:
ЗображенняЗображення
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Василь007
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 26 грудня 2014, 02:23
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Василь007 »

Таке враження що щука піймана на силікон вже віднерестилася, Чи то самець?
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Василь007 писав:Таке враження що щука піймана на силікон вже віднерестилася, Чи то самець?
чистила дружина, казала що була риба з молоками, самЕц :-)
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
Колюшман
Ледар
Ледар
Повідомлень: 28
З нами з: 22 січня 2015, 10:09
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: р. Горинь

Непрочитане повідомлення Колюшман »

Всім привіт.
Я думаю всім знайоме відчуття, коли по декілька разів перекладаєш снасті на передодні рибалки, коли вже малюєш перед очима картину самої рибалки, коли відчуваєш аромати весни на березі річки ще не виходячи з домівки.
Та протилежні:
злість - коли якісь справи зривають ту саму рибалку, яку так чітко бачив
відчай :cry_ing: - коли вирушаючи у справах на очі попадаються заздалегідь зібрані на сьогоднішню рибалку снасті.
Зображення

Відкриття сезону 2016 було ще на різдвяні свята
Зображення
Але робота, та інші справи аж до цих вихідних не дозволяли вирватися в спінінговий рейд.

і ось... ціла купа вихідних :bra_vo: :bra_vo: :bra_vo:
Ні хто не відмінятє якусь рутину, але на першому місці рибалка... а справи у перервах. :hi_hi_hi: :hi_hi_hi: :hi_hi_hi:

Перековиряли ми немало місць/приманок/проводок і таке інше, але свого таки ж досягли.
Не дивлячись на те, що деякі точки були ПЛОТНО засіяні поплавочниками :-)
Зображення
Зображення
Зображення

І просто неможливо було навіть спробувати когось знайти в такому людному місці :hi_hi_hi:
Результати ось такі
Зображення
Декілька непоганих окунів - поїхали додому.

Щука та судак - сказали приходьте іншим разом.

Але незалежно від результатів - весь кайф не в кількості риби, а в кількості часу, який вдається виділити для її пошуків.

ВСІМ НХ НЛ


ще побачимся
ДАЛІ БУДЕ.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість