Змагання по лову риби жерлицею

фестивалі та різного роду тусовки

Чи хотіли б, Ви, прийняти участь у турнірі по лову риби жерлицею?

Опитування закінчилось 09 січня 2016, 17:16

Так
5
19%
Ні
11
41%
Байдуже
11
41%
 
Всього голосів: 27

Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Змагання по лову риби жерлицею

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Поступила пропозиція провести змагання по лову риби на жерлиці. Хотілося б взнати Вашу думку. Отож голосуємо. Опитування триватиме 6 днів
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Змагання по лову риби жерлицею

Непрочитане повідомлення stal1n »

Андрій, ти орієнтуйся на тих, хто голосує "За", серед них і робіть сабантуйчик.
Більшість проголосує проти, тому що у нас багато юзерів з конкуруючих ресурсів, яким аби лише зкаламутити воду й потролити :)

Особисто я проголосував за "утримався", але бажаю вам гарно провести час :prapor:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Змагання по лову риби жерлицею

Непрочитане повідомлення Олександр »

Спочатку федерація наша рівненська нехай займеться зарибленням а не використовує для змагань останні рибні залишки. Щука зараз перед нерестом. тому я поставив НІ.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Змагання по лову риби жерлицею

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Олександр писав:Спочатку федерація наша рівненська нехай займеться зарибленням а не використовує для змагань останні рибні залишки. Щука зараз перед нерестом. тому я поставив НІ.
Цікаві ми люди! Ну поставив "ні" тай поставив,але нащо ці високі матерії про зариблення. Можна змагатись,але після зважування щук зразу випускати,чи такий сценарій навіть в страшному сні не може приснитись. :-) :-) :-)
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Змагання по лову риби жерлицею

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Олександр писав:Спочатку федерація наша рівненська нехай займеться зарибленням а не використовує для змагань останні рибні залишки. Щука зараз перед нерестом. тому я поставив НІ.
А до чого тут федерація? Я , наприклад, не в федерації і фест хотів провести на основі познайомитись та побігати по льоду , а не на рейтинг
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Змагання по лову риби жерлицею

Непрочитане повідомлення Олександр »

А щук відпускати будете після опіку на морозі?
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Змагання по лову риби жерлицею

Непрочитане повідомлення serseruy »

:wall: :wall: :wall: Людина запропонувала зробити фест,якщо вам не цікаво то не треба писати лишнього......
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Змагання по лову риби жерлицею

Непрочитане повідомлення Олександр »

Вам все аби цікаво а потім плачете, 12 Жерлиць то не стошнить якщо по правилам лову дозволено 5? А потім голову бий об стіну. А дітям своїм що скажеш, На мою думку піднімаємо рибний фон в водоймах а потім змагання. Більше бла- бла не буду бо нема з ким. Глухі всюду і плаксиві і ліниві. Зверніть увагу на Тернопіль, ось з кого треба брати приклад. І федерація тут до всього, а не змагання за рахунок бюджетних коштів. Треба зайти в облраду і попросити щоб перевірили куди діваються кошти і чи по статуту йдуть по всіх статтях. До речі кошти чималі.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Змагання по лову риби жерлицею

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Олександр писав:Вам все аби цікаво а потім плачете, 12 Жерлиць то не стошнить якщо по правилам лову дозволено 5? А потім голову бий об стіну. А дітям своїм що скажеш, На мою думку піднімаємо рибний фон в водоймах а потім змагання. Більше бла- бла не буду бо нема з ким. Глухі всюду і плаксиві і ліниві. Зверніть увагу на Тернопіль, ось з кого треба брати приклад. І федерація тут до всього, а не змагання за рахунок бюджетних коштів. Треба зайти в облраду і попросити щоб перевірили куди діваються кошти і чи по статуту йдуть по всіх статтях. До речі кошти чималі.
А ХТО КАЗАВ, ЩО Я БУДУ СТАВИТИ 12 ЖЕРЛИЦЬ? ЯКЩО ФЕСТ ПРОВОДИТЬСЯ, ТО ПО НОРМАМ, А НЕ ЯК ПОПАЛО. БАЧУ , ВАМ, СКУЧНО І НЕМА З КИМ ПОГОВОРИТИ. ДЛЯ ВАС Є НАПАРНИК сергеймарчук.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Змагання по лову риби жерлицею

Непрочитане повідомлення Олександр »

Я тут нікого не ображав і не раджу мене балакуном називати. Зрозумів Андроід.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Змагання по лову риби жерлицею

Непрочитане повідомлення stal1n »

Олександр писав:Вам все аби цікаво а потім плачете, 12 Жерлиць то не стошнить якщо по правилам лову дозволено 5? А потім голову бий об стіну. А дітям своїм що скажеш, На мою думку піднімаємо рибний фон в водоймах а потім змагання.

Підтримую вас, які будуть конкретні пропозиції?
Олександр писав:Глухі всюду і плаксиві і ліниві. Зверніть увагу на Тернопіль, ось з кого треба брати приклад.
Напишіть будь ласка тут детальніше, але у відповідній темі, щоб не було оффтопіку в цій темі про фестиваль.
Олександр писав: І федерація тут до всього, а не змагання за рахунок бюджетних коштів. Треба зайти в облраду і попросити щоб перевірили куди діваються кошти і чи по статуту йдуть по всіх статтях. До речі кошти чималі.

Не зрозумів, до чого тут федерація? Напишіть будь ласка, що ви маєте на увазі.

Ви вже ходили сьогодні в облраду? Чи в якийсь інший день? Тримайте нас в курсі.
Олександр, ми пишете правильні речі, але не в тій темі. Дякую за розуміння.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Змагання по лову риби жерлицею

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Олександр писав:Вам все аби цікаво а потім плачете, 12 Жерлиць то не стошнить якщо по правилам лову дозволено 5? А потім голову бий об стіну. А дітям своїм що скажеш, На мою думку піднімаємо рибний фон в водоймах а потім змагання. Більше бла- бла не буду бо нема з ким. Глухі всюду і плаксиві і ліниві. Зверніть увагу на Тернопіль, ось з кого треба брати приклад. І федерація тут до всього, а не змагання за рахунок бюджетних коштів. Треба зайти в облраду і попросити щоб перевірили куди діваються кошти і чи по статуту йдуть по всіх статтях. До речі кошти чималі.
Олександр! Все правильно пишите,але трохи не в цій темі. Ви зареєструйтесь на цьому ресурсі http://fishing.rovno.ua/forum/index.php ... 43d6dea97f і задайте ці самі запитання. :co_ol: :co_ol: :co_ol:
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Змагання по лову риби жерлицею

Непрочитане повідомлення Олександр »

Перекиньте самі в тему куди потрібно. Пропозиції були ще 2100 році по темі http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 2&start=45 Створення групи спілки як завгодно по боротьбі з браками , екологія і тому подібне. На той час я провів за компом півтора місяця на фестивалі по спінінгу офіційно прочитав статут організації всі погодились а потім коли до діла то всі на роботі, я зрозумів що тема закрита 2-5 чоловік не потягне при тій корупції що ми маємо. По Тернополю поцікавтесь їхніми трудами в неті кому цікаво, Там якщо потрібно то і прокурор приїде на місце злочину браків. На рахунок перевірки федерації мені ходити не потрібно, достатньо при потребі дзвінка. Вибачте на сьогодні все бо Свят вечір вже за вікном.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Змагання по лову риби жерлицею

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Олександр писав:Я тут нікого не ображав і не раджу мене балакуном називати. Зрозумів Андроід.
Не зрозумів, бо це все треба в іншій темі і на іншому сайті, а не у створеній у мене темі, щейвідносити її до федерації
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість