Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Аватар користувача
Voxa
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 30 жовтня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Непрочитане повідомлення Voxa »

Олександр писав:Ось і відповідь Рибалки спортсмени посрались і розділились. Мені не з вами. До побачення.
А з чого ви взяли, що я Рибалка спортсмен???
Аватар користувача
Voxa
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 30 жовтня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Непрочитане повідомлення Voxa »

Олександр писав:Ось і відповідь Рибалки спортсмени посрались і розділились. Мені не з вами. До побачення.
А з чого ви взяли, що я Рибалка спортсмен
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Voxa писав:
Олександр писав:Ось і відповідь Рибалки спортсмени посрались і розділились. Мені не з вами. До побачення.
А з чого ви взяли, що я Рибалка спортсмен
Оффтоп)))) Я по два раза по два раза, повторять не буду повторять не буду})))))))))
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Непрочитане повідомлення stal1n »

Олександр писав:Справа не втому хто що хоче, а справа в тому, якщо ГО РРК це ще одна спорт риб організація то мені таке не до вподоби і я більше тут не відпишусь, на мою думку спорту у нас дуже багато а кількість риби в водоймах катастрофічно зменшується, тому на мою думку нам потрібна така громадська організація як ГО СКЕЛЯ ось тут я б навіть допоміг чим зміг. Інформація про ГО СКЕЛЯ можна познайомитись за https://vk.com/id284705466 та https://www.facebook.com/skelya.te поцікавтесь є чому повчитись. Тому такий інтерес до РРК. Вибачте довго не заходив грипую.
Ну то чому б вам Олександр не долучитись до боротьби з браками? Ваші ідеї, побажання, конкретні вчинки - стануть в нагоді існуючій громадській організації.
На клавіатурі швидко і багато друкувати і я вмію, але ж не роблю цього і стараюсь триматись нейтральної позиції.
Є гарний вислів: "Не слухаю, що каже. Дивлюсь, що робить."
Дякую!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Непрочитане повідомлення ANDROID »

ttearjerker писав:
ANDROID писав:Та, блін, дістало це все. Хлопці з РРК візьміть приберіть напис з заголовку ОО, а напишіть спонсор РРК . Доробите про себе інфу , зробите приставку ОО і все. Пропоную цими словами закрити тему і лягати спати
ANDROID через що прибрати заговоловок? Тому що чінті так захотілось,не для цього це Громадське Об"єднання організовувалось!До речі Ви в свій час закрили тему про фест, який хотіли організувати із -за постів людей, які до ловлі на жерлиці мали відношення як "морська свинка до моря"хоча такий захід мав право на життя,так що руки опускати зарано!
Скажу, чесно, я руки не опускав і сьогодні-завтра відкриваю реєстрацію на фест. Доречі якщо є бажання, то можете долучатись. Хоч навиків по проведенню таких міроприємств немає, але спробувати ніколи не завадить
Аватар користувача
qwert
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 04 липня 2008, 00:00
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Непрочитане повідомлення qwert »

Відкривай реєстрацію, я за. З організацією допоможемо.
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Перечитав оце темку, ну шо сказать, все як завжди, підпалити не має кому, а грітись всі біжать. Особисто для пана Олександра, хто хоче боротись з бракон'єрством, той бореться, а не розказує чи створює якісь там організації, доречі браки це не тільки сіточники і підводники, а і на перший погляд звичайні риболови, які видушуть все що можна, особливо це видно на Басіку. На рахунок ГО, я думаю якщо комусь щось не подобається, то проходимо мимо, або створюємо по своєму, а то повчати і критикувати всі мастаки, майте терпіння.
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Згадав одну штуку, тут на сусідньому форумі люди створили школу і навчають ловити коропів, так їм мабуть потрібно мати педагогічну освіту, раз вони назвались школою, ще й вищу, а вони навіть не спортсмени і нічого, навчаються собі там потихеньку. Холпцям які задумали і реалізовуть проект ГО"РРК" бажаю успіхів, а кому щось не подобається, ну таке, всім не догодиш.
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Громадські слухання по о.Басівкут

Непрочитане повідомлення ventel »

ventel писав:
expert писав:
kolesdoc писав:На всякий випадок- я не член ніяких ГО.
Я ж вас не звинувачую, але мені шкода, що ГО РРК-стала карманною організацією фестивального типу для задоволення особистих амбіцій Марчука. Людина популіст акий видає бажане за дійсне, а люди ведуться. Як приклад недавні його заяви, що буде чуть не головним суддею на Чемпіонаті Світу, а як діло каснулось і перевірили який він суддя то і близько до чемпіонату не допустили.
До речі фідеристам на замітку, хто має бажання та сили виступати на Чемпіонаті та Кубку України прошу вступати в Федерацію Риболовного спорту, та формувати команду, в іншому випадку я сам сформую команду з членів Федерації і щоб не говорили після, що я не попереджував.
Користуючись нагодою запрошую карпятників на семінар;
Організатор : Rocket-Школа
Спонсор : Компанія «Rocket Baits&Tackle»
Тема : «Польові» навчання
Модератор : Влад Бугай - куратор коропового напрямку Федерації Риболовного Спорту України, керівник компанії «Rocket Baits&Tackle»
Дата : 24-26.06.2016
Місце : Водойма поблизу села Кустин, Рівненського району
Вартість : Безкоштовно. УВАГА! До участі в змаганнях будуть допущені лише зареєстровані учасники семінару! (Правила реєстрації дивись в програмі проведення семінару - http://fishing.rovno.ua/forum/viewtopic ... 682#p14682)
Джерело інформації тут: http://fishing.rovno.ua/forum/viewtopic ... 895#p14895

Шановні! Я, Марчук Віталій Андрійович "Національний суддя зі спорту" ФРСУ, член ФРСУ, член ГО "РРК". Відповідально заявляю, що вище написане користувачем (expert) стосовно суддівства на ЧС (виділене червоним) – наклеп, та неправда. Чемпіонат провели достроково…
А на рахунок ГО "РРК", громадяни розберуться та визначаться…

Що стосується Громадського слухання по о.Басівкут.
Був присутній та зареєстрований Секретарем засідання, як житель м. Рівне. Проголосував «за» залишення території прилеглої до "солдатського пляжу" у комунальній власності (довіряю досвідченим висновкам науковців НУВГП, які були присутні на слуханні). Але це лише слухання: надати чи ні ......
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Громадські слухання по о.Басівкут

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Там до речі в постах перед цим звучали якісь закиди користувача expert про РКК(Рівненський Карповий Клуб),то хочу звернутись до Щевича І.П.про те,що Ви прекрасно знаєте,що всі карп"ятники Рівного на федеративному сайті забанені,тому ці Ваші пости виглядають як розмова самого з собою. Ви,щоб в цій темі не флудити якось об"явіться у відповідній темі(можна десь у флуді) на цьому ресурсі,так Вам конкретно і по полочках розкажу і я і інші про Вашу бурну діяльність в сфері розвитку і карфішінга в області,і фідера,і у всьому іншому-св"ятенький Ви наш.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Громадські слухання по о.Басівкут

Непрочитане повідомлення ventel »

Продовження...: http://fishing.rovno.ua/forum/viewtopic ... 901#p14901
expert писав:"Шановні! Я, Марчук Віталій Андрійович "Національний суддя зі спорту" ФРСУ, член ФРСУ"

Член якої обласної Федерації та дату вступу будь-ласка, а то як мені відомо, до якї з Федерацій шановний не звертався йому було відмовлено у вступі у Федерацію.
Не проблема! Тільки надай вичерпну інформацію: хто заборонив мені судити Чемпіонат Світу 2016 з мормишки, і які обласні Федерації відмовили мені. Конкретно хто?
В свою чергу надам відповідь до якої обласної Федерації вступив (дата, рік, обліковий запис).

P.S. Якщо немає таких фактів, то не поважно для керівника ГО РОФРС розповсюджувати таку неправду. Це черговий наклеп!
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Громадські слухання по о.Басівкут

Непрочитане повідомлення ventel »

Ще продовження......
expert писав::lol: :lol: :lol: :lol: Та чому ж немає фактів :?:
Ще раз перевірив суддівський корпус який судив на Чемпіонаті Світу Марчука навіть під лупою незнайшов з ким не говорив ніхто не бачив може це чоловік невидимка :?: Неее просто не було, а чому :?: майбуть тому, що невстиг приїхати. Судді з Киева знали і змогли приїхати а з Рівного суддю потрібно за півроку замовляти :?:
Та ні, причина набагато простіша, просто без членства у Федерації неможливо судити ЧС от і шановний пополоскавши півроку мозги Хмельницькій Федерації, та після відмови Волиньської Федерації всетаки вступив до лав Хмельницької Федерації , по іншому ніяк, мені ж дав чесне слово Юрій Карпенко, що не випустить дану людину судити, чи допомогати судити, якщо вона не покаже посвідчення.
Приняли ж Марчука у Федерацію 14 лютого 2016 року, а вже наступного дня 15 лютого 2016 року стартував Чемпіонат Світу а суддів затверджували ще майбуть числа 26.12.2015 в Тернополі так стверджує Сергій Машенцев на останньому семінарі де зібрали претендентів на суддівство на Чемпіонаті Світу.
Так що можем тільки привітати з вступом до Федерації, який доводить, що судити та виступати на офіційних змаганнях високого рівня без членства у Федерації неможливо.Я радий, що пришвидшив вступ при якому з"явилась можливість виступу на ЧУ на КУ в даного спортсмена.
А тепер що до цього висловлювання;

"Шановні! Я, Марчук Віталій Андрійович "Національний суддя зі спорту" ФРСУ, член ФРСУ
Молодець зачот, що нарешті вступив у Федерацію, надіюсь в Хмельницької Федерації спортсменів все буде прибавлятись . В мене до вислову Національний суддя є питання, як без взятки можна спонукати курівництво ФРСУ максимум за два тижні з дня вступу без відповідного семінару та клопотання отримати титул судді Національної категорії, видно керівництво пішло на порушення закону, ну це ми виясним на іншому рівні.
На всяк випадок http://fishing.vn.ua/karp/dok/Polojennia.doc для ознайомлення.
Чутки, чутки, чутки :facepalm: :facepalm: :facepalm:
...Маю таку витримку, що ти собі навіть не уявляєш. Провокуй далі...
Так між іншим, звання "Національний суддя зі спорту" присвоєно 5 березня 2010 року.

P.S. Старші люди казали - людина з роками стає мудріша....
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей