РРК: загальні питання

Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення Олександр »

Це допомога номер 1. Учіть закони http://old.minjust.gov.ua/7744
ДО УВАГИ ОБ’ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН, ЛЕГАЛІЗОВАНИХ МІНІСТЕРСТВОМ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Статтею 6 Закону України "Про об’єднання громадян" визначено, що діяльність об’єднань громадян ґрунтується, зокрема, на принципах законності та гласності
Об’єднання громадян повинно регулярно обнародувати свої основні документи, склад керівництва, дані про джерела фінансування та витрати.
Відповідно до статті 34 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" всі громадяни України, юридичні особи і державні органи відповідно до статті 9 Закону України "Про інформацію" мають право на оперативне одержання через друковані засоби масової інформації публічно поширюваної інформації про діяльність державних органів і організацій, об’єднань громадян та їх посадових осіб, а також інших відомостей, необхідних для реалізації ними своїх прав, свобод і законних інтересів, здійснення завдань і функцій.

У зв’язку з цим прохання регулярно повідомляти Міністерство юстиції України за адресою: 01001, м. Київ, вул. Архітектора Городецького, 13, про розміщення зазначених відомостей у засобах масової інформації (Критерії: ксерокопія публікації із зазначенням назви ЗМІ, дати та №).
Я чекаю відповідь.
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення zerik75 »

....Грома́дська організа́ція — об'єднання громадян, яке створюється для спільної реалізації спільних інтересів (культурних, економічних, вікових, гендерних, регіональних, релігійних, професійних, соціальних тощо)......
....Громадські організації зобов'язані здійснювати первинний (оперативний) та бухгалтерський облік результатів своєї роботи, складати статистичну інформацію, а також подавати відповідно до вимог закону фінансову, податкову звітність та статистичну інформацію про свою господарську діяльність.....
Тому, Олександр, ні РРК, ні будь-яка інша ГО не зобов"язана звітувати ні перед ким крім членів самої організації. Для залучення нових клубників ГО РРК буде показувати свою реальну роботу, а не плани і мрії. Про всі заходи, які будуть проводитись, буде повідомлено на даному ресурсі, якщо є конкретні пропозиції - будь-ласка звертайтеся, якщо вони не суперечать Статуту допоможемо втілити у життя ( і для цього не обов"язково бути членом клубу). І ще одне. ГО РРК тільки створено і створено не професійними "політиканами", а простими людьми - тому, можливо, і не всім все подобається, не все зрозуміло- ми і між собою іноді дуже гостро вирішуємо деякі питання- дайте час, по можливості допомагайте, а якщо ні, то хоч не заважайте.
..... про діяльність державних органів і організацій, об’єднань громадян та їх посадових осіб, а також інших відомостей, необхідних для реалізації ними своїх прав, свобод і законних інтересів, здійснення завдань і функцій.... Отож бо й воно, що про діяльність, а не про плани, а основні напрямки діяльності є у відкритому доступі.
Рівненський Рибальський Клуб
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення ventel »

З історії ваших повідомлень:
Олександр писав:SashulkaB3 я не місцевий але живу в Олександрії. Невже не можна було гукнути нормальних хлопців з села і вломати трошки рибки щоб істи було чим так як роблять в Сергіївці і в багатьох селах те прийшов край терпінню.
Я так розумію, що ви не з Рівного, але все ж запрошую вас особисто на ці змагання: http://rivnefish.com/forum/viewtopic.php?f=34&t=426059, буду суддею. Пригостимо смачною ухою, поспілкуємося в дружній компанії (можливо пройде прихована агресія саме до нашоЇ ГО). Саме в спілкуванні народжується істинна.

Марчук Віталій - Секретар ГО "РРК"
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення Олександр »

Я і не збирався нікому заважати.
Біблія для любих громадських організацій читайте і учіться. http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/4572-1
На рахунок звітності я не прошу її, я просив дати інформацію по темі першого пункту статуту "сприяння розвитку охорони навколишнього середовища, та туризму" як ви збираєтесь це робити. Достатньо буде навіть в сирому вигляді.
Мотивую. Громадська організація не є закритий клуб стаття з закону України " Стаття 3. Принципи утворення і діяльності громадських об'єднань 7. Прозорість, відкритість передбачає право всіх членів (учасників) громадського об'єднання мати вільний доступ до інформації про його діяльність, у тому числі про прийняті громадським об'єднанням рішення та здійснені заходи, а також обов'язок громадського об'єднання забезпечувати такий доступ. Публічність означає, що громадські об'єднання інформують громадськість про свої мету (цілі) та діяльність.

На змагання не приїду, ангіна. Дякую. Прописаний і працюю в Рівному, дача в Олександрії, це якщо вже почали копати. І взагалі хлопці не буде прозорості і конкретних дій на вмираючому форумі у Вас майбутнього не буде. Не хотів образити даний форум але це статистика не тільки Рибалка Рівне але і інших, поцікавтесь. Тому до преси потрібно буде звертатись і розширятись 10 чоловік це не 100. Ось бачите я не ворог. Хоч в чомусь але вже трішки допоміг, людянішими потрібно бути особливо на форумах, і це знову порада.
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення Delife »

Олександр писав:Я і не збирався нікому заважати.
Біблія для любих громадських організацій читайте і учіться. http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/4572-1
На рахунок звітності я не прошу її, я просив дати інформацію по темі першого пункту статуту "сприяння розвитку охорони навколишнього середовища, та туризму" як ви збираєтесь це робити. Достатньо буде навіть в сирому вигляді.
Мотивую. Громадська організація не є закритий клуб стаття з закону України " Стаття 3. Принципи утворення і діяльності громадських об'єднань 7. Прозорість, відкритість передбачає право всіх членів (учасників) громадського об'єднання мати вільний доступ до інформації про його діяльність, у тому числі про прийняті громадським об'єднанням рішення та здійснені заходи, а також обов'язок громадського об'єднання забезпечувати такий доступ. Публічність означає, що громадські об'єднання інформують громадськість про свої мету (цілі) та діяльність.
Як читаючи закон, бачити лише, те що хочеш побачити? Пункт стосується членів ГО, до чого ти тут флуд розвів? Ти до кожного ГО в Україні висловлюєш претензії? То їх тільки Рівному сотні, можливо не з того почав? ;)
Олександр писав: На змагання не приїду, ангіна. Дякую. Прописаний і працюю в Рівному, дача в Олександрії, це якщо вже почали копати. І взагалі хлопці не буде прозорості і конкретних дій на вмираючому форумі у Вас майбутнього не буде. Не хотів образити даний форум але це статистика не тільки Рибалка Рівне але і інших, поцікавтесь. Тому до преси потрібно буде звертатись і розширятись 10 чоловік це не 100. Ось бачите я не ворог.
Вангування? Нічого не робіть, всеодно у мене не вишло ;) І з чого форум помираючий? :sh_ok:
Олександр писав: Хоч в чомусь але вже трішки допоміг, людянішими потрібно бути особливо на форумах, і це знову порада.
Самому треба показувати приклад, перед тим як радити. І в чому допоміг? Підняв відвідуваність сторінки?
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення Олександр »

РРК вгамуйте свого лихого зайчика. Хлопчику для цього всього, що ти тут написам відповідь одна спілкування з форумчанами інших міст і аналіз.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Дивлюсь зі сторони. Деякі не байдужі люди, одного з яких знаю особисто, почали щось робити. А їм відразу "насували" :facepalm: - не так робите, і взагалі у вас нічо не вийде, от я б зробив не так..... :wall:

Критикуючи - пропонуй, пропонуючи - дій!
Аватар користувача
qwert
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 04 липня 2008, 00:00
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення qwert »

Олександр будете в Рівному телефонуйте (0671153139 Бунечко Юрій ) зустрінемось і поговоримо, нащо ця писанина.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Короче, хлопці з РРК, те що створили ГО молодці. За це вам +. Доказувати щось тут на форумі - це тупо. Користувачу, Олександр, просто заборонили на рибалку їздити або сезон рибалки закінчився от він і біситься. Менше звертайте увагу на цей трьоп, а більше дійте. Побачите, що скоро він буде вас критикувати, бо ви робите багато хорошої роботи або ж робите правильно роботу, але не так як хотів він.
Аватар користувача
rerikster
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 14 березня 2011, 16:24
Звідки: м. Корець
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення rerikster »

Олександр писав:Я і не збирався нікому заважати.
Біблія для любих громадських організацій читайте і учіться. http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/4572-1
На рахунок звітності я не прошу її, я просив дати інформацію по темі першого пункту статуту "сприяння розвитку охорони навколишнього середовища, та туризму" як ви збираєтесь це робити. Достатньо буде навіть в сирому вигляді.
Мотивую. Громадська організація не є закритий клуб стаття з закону України " Стаття 3. Принципи утворення і діяльності громадських об'єднань 7. Прозорість, відкритість передбачає право всіх членів (учасників) громадського об'єднання мати вільний доступ до інформації про його діяльність, у тому числі про прийняті громадським об'єднанням рішення та здійснені заходи, а також обов'язок громадського об'єднання забезпечувати такий доступ. Публічність означає, що громадські об'єднання інформують громадськість про свої мету (цілі) та діяльність.

На змагання не приїду, ангіна. Дякую. Прописаний і працюю в Рівному, дача в Олександрії, це якщо вже почали копати. І взагалі хлопці не буде прозорості і конкретних дій на вмираючому форумі у Вас майбутнього не буде. Не хотів образити даний форум але це статистика не тільки Рибалка Рівне але і інших, поцікавтесь. Тому до преси потрібно буде звертатись і розширятись 10 чоловік це не 100. Ось бачите я не ворог. Хоч в чомусь але вже трішки допоміг, людянішими потрібно бути особливо на форумах, і це знову порада.
:cry_ing: :cry_ing: :cry_ing: :cry_ing: :cry_ing:

Поради, поради, одні поради ....... :wall:
Шановний "Олександр" я вже досить давно тут на форумі і мені приємно просто читати, що пишуть тут наші рибацюги, я вже досить давно не пишу нічого, а просто читаю і отримую задоволення від написаного, від звітів про риболовлю ..... Але таких порадників як ви "Олєксандр" зараз дуже багато, всі тільки і радять .... Якщо Ви шановний хочете доказати свою думку, викласти своє бачення ГО то приїдьте на змагання, зустріньтеся з засновниками ГО, докажіть свою думку, а не просто пи.....діть в форум ... Давайте зустрінемось особисто .... Мені не жалко також Вам дати свій № телефону ... Поспілкуємось .... А то "тролите" як завзятий хлопчик з "Огарьово" .... Хамите рибацюгам яких ви навіть і близько не знаєте .... Ви як та сабачка через паркан, все "гав" да "гав", а толку то ніякого .... Можливо Вам краще на Вашій писанині гроші заробляти .... "Тролі" завжди будуть потрібні ...
З повагою Юрій .....
А хлопцям, які створили ГО моя повага та респект ..... :co_ol: :co_ol: :co_ol: :co_ol: :co_ol:
Пойман рыбак с размахом рук более трёх метров....
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення Олександр »

Вибачте якщо ви ГО то ще й вчіться правильно спілкуватись, а не пи.....діть, Ви як та сабачка через паркан, все "гав" да "гав", а толку то ніякого .... це тези з Ваших коментарів. Я мовчу і чекаю те що я попросив на початку, все інше робите Ви. Поки не побачу ніякого контакту не буде це поперше. По друге наскільки я починаю розуміти ніякої програми у Вас напевно немає, якщо я помиляюсь доведіть. Більше відповідати на Ваш флуд і образи не буду, почекаю до березня, а потім викладу висновки. До весни хлопці час у Вас є. Лякати не буду, але задію як мінімум пресу.
Аватар користувача
rerikster
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 14 березня 2011, 16:24
Звідки: м. Корець
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення rerikster »

Олександр писав:Вибачте якщо ви ГО то ще й вчіться правильно спілкуватись, а не пи.....діть, Ви як та сабачка через паркан, все "гав" да "гав", а толку то ніякого .... це тези з Ваших коментарів. Я мовчу і чекаю те що я попросив на початку, все інше робите Ви. Поки не побачу ніякого контакту не буде це поперше. По друге наскільки я починаю розуміти ніякої програми у Вас напевно немає, якщо я помиляюсь доведіть. Більше відповідати на Ваш флуд і образи не буду, почекаю до березня, а потім викладу висновки. До весни хлопці час у Вас є. Лякати не буду, але задію як мінімум пресу.


:ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo:
Шановний "Олєксандр", якщо все так погано, якщо всі неуки, нічого не вміють робити, форум "вмирає", то виникає запитання - А що Ви шановний тут робите???? Допомагаєте ??? А чим допомагаєте ??? Що Ви забули в такому непривітному та неприємному Вам місці, як "Форум Рівненських рибалок" ???? Вам ж тут гадко, Ви рахуєте, що Ви саааааамий разумний, Ви несете світло просвітлення в маси, а всі інші дурні ........ І взагалі хто Ви такий щоб Вам щось доводити ??? Створіть свою організацію .... Зробіть її кращою, зразковою ..... А тоді вже тикайте .....
Недалека людина тільки може лякати пресою ..... А Ви доможіть порадами, допоможіть ділом ..... А то "поки не побачу", що зробили "контакту не буде" .....
Шановний Ви нам потрібні, як казав мій покійний дідусь - "Ви нам тра як зайцю трипер" ...... Свої висновки залиште при собі, можливо пройде час і Ви напишете мемуари, станете другим Сабанеєвим .......
І чим же я Вашевисокблагородіє образив ????? Тим що виклав свої думки ????? Так Вас напевне тоді треба бідненького оберігати від нападок рибалок ......
Таких як Ви шановний багато, а форум як був так і буде, і поважати тут люди один одного будуть завжди .......
І ГО без ваших порад обійдеться .....
З повагою Юрій .....
І доречі я не член ГО, хоча завжди можу стати їм, я просто пересічний рибалка який не любить ось таких як Ви "порадників" ....... Таких як Ви полюбляють в політиці ...... порадників
Пойман рыбак с размахом рук более трёх метров....
Аватар користувача
qwert
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 04 липня 2008, 00:00
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення qwert »

Залучайте пресу, ми за!
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

rerikster писав:
Олександр писав:Вибачте якщо ви ГО то ще й вчіться правильно спілкуватись, а не пи.....діть, Ви як та сабачка через паркан, все "гав" да "гав", а толку то ніякого .... це тези з Ваших коментарів. Я мовчу і чекаю те що я попросив на початку, все інше робите Ви. Поки не побачу ніякого контакту не буде це поперше. По друге наскільки я починаю розуміти ніякої програми у Вас напевно немає, якщо я помиляюсь доведіть. Більше відповідати на Ваш флуд і образи не буду, почекаю до березня, а потім викладу висновки. До весни хлопці час у Вас є. Лякати не буду, але задію як мінімум пресу.


:ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo:
Шановний "Олєксандр", якщо все так погано, якщо всі неуки, нічого не вміють робити, форум "вмирає", то виникає запитання - А що Ви шановний тут робите???? Допомагаєте ??? А чим допомагаєте ??? Що Ви забули в такому непривітному та неприємному Вам місці, як "Форум Рівненських рибалок" ????

З повагою Юрій .....
І доречі я не член ГО, хоча завжди можу стати їм, я просто пересічний рибалка який не любить ось таких як Ви "порадників" ....... Таких як Ви полюбляють в політиці ...... порадників
Юрій коротко по суті Ваших запитань: Всім відомо, що склоки на форумі підвищують читаємість,відвідуваність,а кого форум зацікавив то і реєстрацію.Тому "Олександр" робить дуже корисний участок роботи,хоч на перший погляд і не помітний :-) :-) :-) Він наш КЛУБНИЙ ТРОЛЬ :-) :-) :-) Відповідає за популяризацію форуму,клубу і генерує кучу всяких ідей,тому Ви троля підкормлюйте,але не проганяйте :ni_zia: :ni_zia: :ni_zia:
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення Kostya »

Олександр писав:....... По друге наскільки я починаю розуміти ніякої програми у Вас напевно немає........
Десь я, і не тільки, це чув. Сумнівався, але все стає на свої місця. Зрозуміло чиї думки озвучує цей речник. Думаю зрозуміло всім.
Але нехай вони разом "піарять" КЛУБ, від цього виграє тільки РРК.
Відповісти

Повернутись до “Рівненський Рибальський Клуб”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість