РРК: загальні питання

Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення slash »

Мені дивно читати коменти людей, які самі нічого не роблять для суспільства і заважають іншим, може вони як деякі члени славнозвізних організацій, все в свою "калітку" і нікому іншому. Погоджуюсь зі словами Тараса, нехай тролять, погана реклама теж реклама. Честь і хвала членам РРК за їхні старання та наміри, надіюсь в них все вийде. :prapor: :co_ol:
Аватар користувача
Voxa
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 30 жовтня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення Voxa »

Вийде, бо по другому, ні як!!!! (Робимо добру справу..)
А оті, ну :ny_tik: :ny_tik: :ny_tik: Не хай кусають собі лохоть!!!!
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Мдяя...., все як завжди, щось зробити, або хоча б розпочати, так нікого, а покритикувати одразу ж хтось знаходиться. Хлопаки, все у Вас вийде, а негативний піар часом ефективніший ніж позитивний, Вам респект і вдачі.
Пи.Си. По можливості завжди з радістю приєднаюсь і допоможу.
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення Олександр »

І знову як я бачу ніякої відповіді по питанню (Скоро весна і для любої людини не кажучи за ГО буде багато роботи, тому дайте відповідь як і що ви конкретно збираєтесь робити для сприяння розвитку охорони навколишнього середовища, та туризму. Окрім змагань, в яких наскільки я зрозумів домінує фідер і графік розроблений можна сказати на сезон. Дякую. ) яке я задав 22 січня 2016 року. Наскільки я зрозумів ГО РРК це зграя фідерістів яка створила цю громаду з ціллю переплюнути Рівненську федерацію рибальського спорту по напрямку фідер щоб заволодіти коштами які виділяє міністерство молоді і спорту на розвиток даної галузі (можливо і ні, я не всією інформацією володію), але пункт 1,1 статуту ГО РРК Громадська організація ”РІВНЕНСЬКИЙ РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ” (надалі – Організація) є добровільним, неприбутковим об'єднанням громадян для задоволення та захисту своїх законних прав та інтересів на основі спільності інтересів по збереженню, захисту та розвитку в регіоні любительського та спортивного риболовства, сприяння розвитку охорони навколишнього середовища, та туризму), а особливо напрямок сприяння розвитку охорони навколишнього середовища, та туризму є фікція. Збирання внесків в організацію яка не несе фінансове навантаження є шахрайство.
Те що хлопці хочуть позмагатись з федерацією це добре це конкуренція, але навіщо брехати, ховатись, обзиватись називатись ГО РРК коли можна назватись як любителі карпової ловлі ГО РКК тобто напрямок один і все.
В принципі мені вже все рівно я хотів допомогти в організації природо охорони і боротьби з браконьєрством, але ваша ГО встала на диби тільки за натяк за запитання, ну ні так ні. Деякі скажуть що ти вже організовував ГО по боротьбі з браками і в тебе нічого не вийшло, так не вийшло, але це не моя поразка а всіх відповідальність перед тим, що не підтримали і запустили водойми в такий ганебний стан. На той час я домовився з людьми які безкоштовно могли надати допомогу , а це два юристи, еколог, два спонсори, іхтіолог, один депутат з облради та підтримка людини з високих чинів міліції і це вже команда потрібні були тільки люди рядові помічники, не 10 чоловік, а набагато більше, але і 10 не підтримало, побазікали і всі на роботі. ГО РРК має таку команду? Відповідь ні, і навіть нічого в цьому напрямку і не робилось бо це було вписано в статут ГО випадково бо так всі пишуть статути.
На останок хочу сказати тільки одне люди нашої держави втратили надію в президента, кабмін, депутатів від верховної ради до селищних рад, залишилася віра тільки в громадські організації як найнижча інстанція впливу на владу, так ось, дякуючи таким ГО як РРК віра людей може взагалі зникнути і що далі, а нам тут жити. На цьому ставлю крапку і більше тут не з’явлюсь можете спати спокійно так як ви не варті моєї уваги.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Ахахаха, у користувача Олександр, почався весняний авітаміноз, а ще нас слівантозм, країну продавантозм і всі казливантозм
Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення slash »

Не в обіду, але Олександр має рацію. Трохи різко озвучив питання, проте висловив основну думку. Не загорами період нересту, велика кількість браків, знахабнілі орендарі, а також болюче питання - сміття на водоймах. Може почнемо щось робити, а не думати про карту проведення змагань, давайте скинемось на зариблення нашої водойми, влаштуємо рейд по бракам, надрукуємо брошурки про шкідливість бракон’єрства та розклеїмо наприклад в Рубче, Хотинь, Метків,...,влаштуємо "суботнік", та бодай щось, а то дійсно складається думка, яка описана вище.

P.S. Прохання не брати близько до серця, це моя думка. Може ми любителі не володіємо повною інфою, проте "піз..ц" який відбувається змушує ставити такі питання, можливо і болючі для когось.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення ANDROID »

slash писав:Не в обіду, але Олександр має рацію. Трохи різко озвучив питання, проте висловив основну думку. Не загорами період нересту, велика кількість браків, знахабнілі орендарі, а також болюче питання - сміття на водоймах. Може почнемо щось робити, а не думати про карту проведення змагань, давайте скинемось на зариблення нашої водойми, влаштуємо рейд по бракам, надрукуємо брошурки про шкідливість бракон’єрства та розклеїмо наприклад в Рубче, Хотинь, Метків,...,влаштуємо "суботнік", та бодай щось, а то дійсно складається думка, яка описана вище.

P.S. Прохання не брати близько до серця, це моя думка. Може ми любителі не володіємо повною інфою, проте "піз..ц" який відбувається змушує ставити такі питання, можливо і болючі для когось.
Для того, щоб робити рейди треба збиратись групою і раптово виїздити не повідомляючи водойму(бо браки на даному форумі сидять однозначно). Щодо прибирання я колись пропонував зробити прибирання тієї самої території Усті від моста і в сторону Авангарту, але у відповідь 0
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

slash писав: не володіємо повною інфою, проте "піз..ц" який відбувається змушує.
Змушує виробити собі привичку брати разом з вудочками на рибалку один (не треба багато) одноразовий пакет на сміття і по ходу рибалки його наповнити і викинути в смітник і, оці піз...ци, пі...ц як зменшаться.По поводу рейдів,також продумується практика, як рейд закінчувати в правовому руслі з залученням осіб які,будуть складати відповідні документи,в іншому випадку така благородна річ як рейд може закінчитись банальним мордобоєм,а в результаті купою юридичних проблем для самих же організаторів рейду.
Як організовується суботник Ти мав сам нагоду переконатись(до речі тоді РРК в поміні не було,було просто одне речення в темі про Нетішин в мому звіті від 01 березня 2015). Приблизно виглядає ось так:
ЗображенняЗображення
Як клеїти листівки про шкоду браконєрства також курсів спеціальних закінчувати не треба.Тому slash не ведись на всякі популістичні пости і сам не перетворюйся на популіста.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення slash »

Тарас, я не ведусь і на рахунок Нетішина я тоді був взахваті до Вашого підходу відпочинку та класній компанійі. Та нажаль не всі так роблять от і спитав чи щось планується. На рахунок листівок то тут як сказать, я не дизайнер і розробити щось дійсно вражаюче, щоб чіпляло, наврядчи зможу + самому клейіти не вихід. От і хотілось зібратись гуртом та щось організувати :prapor:
JonyJ
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 10 лютого 2016, 09:09
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення JonyJ »

Навіть в сусідній Білорусії за мусор карають солідним штрафом, ящо порядку нема в держ. установах, який може бути порядок на природі :smu:sche_nie:
Аватар користувача
Voxa
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 30 жовтня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення Voxa »

А куда ділось Тараса повідомлення!!!!!
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

Voxa писав:А куда ділось Тараса повідомлення!!!!!
барабашка ;)
Аватар користувача
Voxa
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 30 жовтня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення Voxa »

Ха ха ха...
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

ZGAMES писав:
Voxa писав:А куда ділось Тараса повідомлення!!!!!
барабашка ;)
Я випадково видалив!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: РРК: загальні питання

Непрочитане повідомлення stal1n »

Олександр писав: ...
На цьому ставлю крапку і більше тут не з’явлюсь можете спати спокійно так як ви не варті моєї уваги.
Нехай щастить :-ok-:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Рівненський Рибальський Клуб”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей