ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення stal1n »

offtop
Дійсно, така цікава й особлива водойма ця, зі своєї системою, ловити суто треба вночі.
Не холодно тобі було, Тарасе? Дощик не той-во?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

stal1n писав:offtop
Дійсно, така цікава й особлива водойма ця, зі своєї системою, ловити суто треба вночі.
Не холодно тобі було, Тарасе? Дощик не той-во?
Дощ почався біля 9 год по дорозі до автомобіля. Про холод питання філосовського характеру :-) :-) :-)+ 1 літр горілки звечора(на двох)
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
vorchyn
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 20 грудня 2015, 20:58
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення vorchyn »

Ти супер а мене жаба давить
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Всім привіт! Були з 06 на 07 лютого на Гнилусі.Ми з Пашою Полосатіком приїхали буля 17 години.На місці вже розкладали свої пожитки Василь Грамушняк,наш форумчанин Юра Морозов,та ще один знайомий Микола. Так як не був на Гнилусі з лютого минулого року,то перше,що кинулось в очі-дуже низький рівень води. Полоса ракушки тягнулась на відстані від 60 метрів,тому рибалка видалась досить трудовою.Вночі менш більш клювало,але в прилові була плотва,велика краснопера,і окунь. Під ранок нам з Пашкою влетіли по одному лящику.Вночі як і передавали синоптичні сайти спустився мороз до -3 ,рибалити на шнурах стало напряжно,перед кожним закиданням треба було мочити фідер,на місці також довго не всидиш,так що рибалка час від часу перетворювалась в пікнічок біля столу,де приємно коротався час за різними рибацькими небилицями. Попри не великі улови відпочинок,а для кого і відкриття фідерного сезону вдалось на славу. На останок кілька фото:
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
З повагою Тарас!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення slash »

А ми про Вас згадували, сидячи на плитах. Умови просто жах, проте дещо впіймати вдалось)
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

slash писав:А ми про Вас згадували, сидячи на плитах. Умови просто жах, проте дещо впіймати вдалось)
І що ж саме?
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

slash писав:А ми про Вас згадували, сидячи на плитах. Умови просто жах, проте дещо впіймати вдалось)
Риба на водосховищі дуже підвластна вітру. Вітер був в плити і попри дискомфорт ви мали ловити. Відпишіться що зловили?
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення slash »

На рахунок улову, то клював гарний окунь на пучок мотиля. Зі слів аборигенів,які тим чи іншим способом бачуть де риба... вся риба була зліва за вишкою, тобто вона бровку не обійшла :smilefish: А згадували Вас бо спілкувались з Валєрою(Ф...к).
Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення slash »

Доречі більш ніхто нічого на плитах не впіймав, всі чекали карася, якого просто не було, хоча рибаки сиділи на різних відстанях від шлахбаума. Також повідомлення для роздумів: прохання не постити більше про дану водойму, бо обіцяли рівненських виганять, тому що крім рибаків це читають і браки які промислово виловлюють рибу вночі(своє обладнання вони розміщають на старому рибхозі, в ангарі зі сторони Острога), які доречі платять дань.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

slash писав:Доречі більш ніхто нічого на плитах не впіймав, всі чекали карася, якого просто не було, хоча рибаки сиділи на різних відстанях від шлахбаума. Також повідомлення для роздумів: прохання не постити більше про дану водойму, бо обіцяли рівненських виганять, тому що крім рибаків це читають і браки які промислово виловлюють рибу вночі(своє обладнання вони розміщають на старому рибхозі, в ангарі зі сторони Острога), які доречі платять дань.
Ну прямо браки з сітками орієнтуються по рибацких звітах.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення slash »

Ну не тільки вони, також дехто з ХАЕС, яле як на мене, то мені пофіг, але просто було прохання озвучити я озвучив. Я так розумію, що йіх бісить те що дехто вміє ловити і ловить за шлахбаумом а також цікаво потім це все описує :)
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

slash писав:Ну не тільки вони, також дехто з ХАЕС, яле як на мене, то мені пофіг, але просто було прохання озвучити я озвучив. Я так розумію, що йіх бісить те що дехто вміє ловити і ловить за шлахбаумом а також цікаво потім це все описує :)
Я ці розмови про ганяння Рівненських вже кілька сезонів чую. Я не герой і розумію напис "Ловити рибу заборонено",але і не сайгак якийсь,щоб охорона яка переважно з Хмельниччини ділила на свій розсуд кого ганяти кого ні. Реально заборонять для всіх ловлю до шлаубамга і я не буду туди їздити. А то цілі плити в рибаках і нічого, тільки 2-3чоловіка приїде з платформ на фідер зразу рейд,кіпіш,розмови про стратегічний об"єкт і т.п. тіпа я на рибу туди з дінамітом їзд"жу і триндєц яку терористичну загрозу становлю дамбі. Цирк.
Востаннє редагувалось 08 лютого 2016, 17:52 користувачем ttearjerker, всього редагувалось 1 раз.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення slash »

ttearjerker писав:
slash писав:Ну не тільки вони, також дехто з ХАЕС, яле як на мене, то мені пофіг, але просто було прохання озвучити я озвучив. Я так розумію, що йіх бісить те що дехто вміє ловити і ловить за шлахбаумом а також цікаво потім це все описує :)
Я ці розмови про ганяння Рівненських вже кілька сезонів чую. Я не герой і розумію напис "Ловити рибу заборонено",але і не сайкаг якийсь,щоб охорона яка переважно з Хмельниччини ділила на свій розсуд кого ганяти кого ні. Реально заборонять для всіх ловлю до шлаубамга і я не буду туди їздити. А то цілі плити в рибаках і нічого, тільки 2-3чоловіка приїде з платформ на фідер зразу рейд,кіпіш,розмови про стратегічний об"єкт і т.п. тіпа я на рибу туди з дінамітом їзд"жу і триндєц яку терористичну загрозу становлю дамбі. Цирк.
Повністю згоден, маразм. Отже в п’ятницю я знову на рибалку :dribble: . Доречі в день була одна покльовка така, що кумову вудку вкрало, проте сталось чудо і десь на 45 метрах я випадково зацепив її гачком за верхє кільце, просто фарт.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення stal1n »

А ви знаєте, що раніше тут була тема про рибалку на цьому водосховищі, але її взяли і просто витерли з форуму, бо комусь дуже заважало те, що ловлять рибу "не свої".
Отаке...
тому що крім рибаків це читають і браки які промислово виловлюють рибу вночі(своє обладнання вони розміщають на старому рибхозі, в ангарі зі сторони Острога)
То це люди в інтернеті, які обмінюються своїм досвідом винні в тому, що браки виловлюють рибу вночі?
Якщо це відомо рибохороні — то прийдіть вночі й зловіть цих браків.
Якщо браки ховають своє знаряддя в ангарі зі сторони Острога — то прийдіть і пошматуйте ті заборонені предмети лову.
Якщо хтось комусь платить дань — то що закрити Рівнефіш?!
Я не розумію цього всього. Ми винні в тому, що хтось не виконує свою роботу нормально?

От цікаво, якщо інтернет читають злочинці, то треба закрити інтернет? Може краще закрити злочинців?

По темі: дякую за звіти, дуже корисна інформація. Рибалка взимку фідером в екстримальних умовах це щось. Так тримати хлопці!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

slash писав:Доречі більш ніхто нічого на плитах не впіймав, всі чекали карася, якого просто не було, хоча рибаки сиділи на різних відстанях від шлахбаума. Також повідомлення для роздумів: прохання не постити більше про дану водойму, бо обіцяли рівненських виганять, тому що крім рибаків це читають і браки які промислово виловлюють рибу вночі(своє обладнання вони розміщають на старому рибхозі, в ангарі зі сторони Острога), які доречі платять дань.
На рахунок браків. Мій хороший знайомий, тролінгував на вихідних із працівниками атомки, в яких є відповідні дозволи. Так от затролінговано було більше 1,5 км сіток. Повна лодка була сітки! Моцні лящі, і такі ж карасі.
Просили може хтось побачить-почує відразу повідомляти. Куди правда не знаю, але ролік на ютубі мабуть скоро буде. Про мирних рибалок з берегу, треба ловити із совістю, не лізти на саму вишку охорони, і ніхто вас не прожене.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість