ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення slash »

Да кому повідомляти? Фігня то все, показуха, ніколи не повірю що даже той самий охоронець не вкурсі хто ставить сітки, ніби в ночі не чути мотора і не видно фонарі на воді. Гон то все, даже вдень видно як блатні їдуть за сторожку на велосипедах і нижче дамби машинами, яж кажу гон. А роблять відос для того щоб найближчих пару місяців питань ніхто не ставив. На рахунок доповісти - Якщо і позвониш, то через декілька хвилин об’єкт вкурсі буде, а там і під ребро зловити можеш. Яж кажу приїжаємо, тихенько ловимо і кайфуєм.
Тюлень
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 10 лютого 2016, 12:05
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Тюлень »

Доброго всім дня. Мене завжди притягувала рибалка на "нетішенській дамбі" і це напевне вже не невиліковно. В 2014 році влітку там проводив один день в тиждень це 100% поки не почалися конфлікти з дружиною та сином, але то все бла-бла. А тепер про рибалку в ніч з 08 на 09 лютого. Зі сторони Острова на плитах. Компанія я і мій брат Сашко з Острога прибули на дамбу. Хвиля в "харю" а ми ловим. Прикормка голд флагмановський плюс минулорічний трапер лящ з додаваням лин-карась. Закормились і чекаємо на покльовки, наживка опариш + мотиль, його ж добавляв в прикормку. Потихеньку смакуємо сангушком і по трохи починає грати окунець час від часу прокльовують карасі але поки що в садках по 2-3 окунець і один карасик. Вечоріє... Ближня точка карачі не йдуть, була одна покльовка лящова, але прикрий схід невеликого підлящика тільки розізлила і добавило натхнення. З 23-ї почалися частіші клювання з певними хвилями (періодами). Результат до 7 ї години було зловлено десяток карасів 7 окунців 2 підлящика. Під ранок було прохолодно. Масового клювання нетішинських карасів ще не почалося, або я не на те шо треба ловив і ловив не так як треба. Сезон відкрито. На слідчому тижні їду знову, маю одне місце в авто, бажаючих поїхати повідомлення в пп. Всім ні хвоста ні чешуї.
Востаннє редагувалось 10 лютого 2016, 15:31 користувачем Тюлень, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення stal1n »

Це був тізер рибалки? :)
З нетерпінням чекаємо, коли у вас зарядиться ноутбук, щоб прочитати продовження :-)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення slash »

Відвідали плити 12-13 лютого. Умови просто жах, шквальний вітер, холод - ну справжній екстрім. Кльову практично не було, рибку прийшлось випрошувати. Впіймали пару добротних карасиків(600+), більше десятка плотвичок, одного ляща( з солітером), підлящика, окуня. Хоча покльовок було більше, але через високі хвилі вони не реалізувались, рибку просто збивало під берегом.
vladamator
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 19
З нами з: 15 жовтня 2011, 10:55
Телефон: 0503751789
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення vladamator »

В суботу з друзяками планували відкриття фідерного сезону по відкритій воді. Один з товаришів трохи "переїв" горіляки в "тяпницю" ввечері і тому нам компанію не склав... Ми вдвох рвонули на водосховище з боку Острога. Рибалили на колишній риббазі. Погода була просто жах... Сильний вітер в харю, хвиля, не дуже комфортно, але я перевірив свою оновлене екіперування: лижний комбез не продувається, тепло і комфортно, те саме сапоги з "пенки" з флісовим чулком- сухо і комфортно, а шапка ушанка на голові взагалі шик. Я на відміну від свого друзяки від вітру не ховався. Але риби білої в той день ми не побачили. Ловили на опариша з підсадкою мотиля, нормальний закид не зробиш, вітер видувє "пузо", хвиля несе тіну, що відразу чіпляється на жилку і вимотувати не можливо, тому і добре, що нічого не клюнуло, бо рибу дістати не було б можливості... Вправи з спіном теж не вдавались по причині сильного вітру на ультралайт зробити нормальну проводку не вдавалось... Трапився лише один кокуньчик неїстивного розміру, що був негайно втоплений. В заливі біля лісу на мотиля на вудки декілька рибацюг тягали спортивних окунців. От і все що бачив по уловах у колег. Але примусово подихали свіжим вітром, попоїли на природі і гарно провели час в дружній компанії та розмовах! Сезон рахуєм відкритим!
Всім НХНЧ!!!
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

До речі,щоб не виглядало ,що пишу звіти лише у випадках коли в "дамках" то розказую,що також були з Пашкою (Полосатік) в ніч з 12на 13лютого на Гнилусі. Пашка приїхав біля 13 години і добавляючи в корм кормовий мотиль наковиряв зо два десятка окунів.Я пригнався біля 18 години розкладуючи снасті був сповнений надій,так як вітру майже не було.Але як виявилось штиль виник буквально на годину перед переміною вітру(часто на рибалках спостерігав таке явище),і після цього вітер помінявся на південно-східний і почав дути з заливу у сторону великої води,щей став шквальним,тому рибалка була спорчена і добувши до ранку то біля вогню,то в машинах на світанку змотались і погнали на Рівне. Якщо пробувати робити висновки з любих навіть неудачних виїздів,то Пашка менш більш остаточно визначився з організацією свого "робочого місця" так як в міжсезоння він став власником платформи і ці кілька рибалок в новому сезоні есперементував з зручністю розстановки обв"єсу під себе. Я ж в свою чергу об"їздив новий фідер-арм ось в такому варіанті Зображення
тільки прикріплений він був до ніжки педани. Фідер-арм дійно стійкий,не викликає паразитичних коливань,тому кошти і енергія потрачені на його виготовлення витрачені не дарма.
З повагою Тарас!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Всім доброго вечора! Був з компанією друзів на Гнилусі з 27на 28лютого. Рибалка із-за нічного морозу знову видалась трудовою.З настанням темноти на корм стала мірна з долоню плотва і так періодично покльовувала протягом ночі.
Серед ночі влетіли два карасики і два лящики. Відрибачивши до 4 години пішов в машину поспати і прокинувся перед 8 годиною ранку. Мої компаньйони почали збиратись додому,а я був приємно вражений що з настанням дня плотва з точки не відійшла і продовжувала ловитись,тому вирішив трохи залишитись і так в азарті рибачив до 13 години. Відпочив класно хоча вночі на замерзшому шнурі ловити трохи проблематично. Трохи діють на нерви ці занурення фідера перед кожним закиданням. Фото з телефону тому за якість вибачаюсь (забув фотіка)
ЗображенняЗображенняЗображення
До речі фото улову -це станом на 8-му ранку коли я витягнув сушити садок. До 13 години коли закінчив рибалити в відрі додалось ще зо 30 плотиць. Сьогодні вітер знову дув від моста. Ніяк не можу попасти на вітер з Острога щоб в такому ж темпі відірватись на виважуванні важчої риби. Думаю ще все попереду!
З повагою Тарас!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Полосатік рве данспол :-) :-) :-)
Зображення
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
vladamator
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 19
З нами з: 15 жовтня 2011, 10:55
Телефон: 0503751789
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення vladamator »

Щойно повернувся з риболовлі. Перед нерестовою забороною вирішили гайнути на водосховище, помочити фідери в надії на карася та ляща. Компанія з 4-х друзяк вчора 30.03.2016 по обіді "стартонула" з Рівного на Остріг. Але по прибуттю на "риббазу" побачили декілька рибацюг, які щойно прибули і планували рибалити з ночівлею, берег доступний для закидів, було вже окуповано, майнули на "Півневу гору" через ліс. По дорозі побачили компанію "підвохів", що виходили на берег з пустими руками. Зупинились поспілкуватись. Видались абсолютно адекватними людьми. Кажуть: "на невеликих глибинах біля берега купа малька, його пасуть маленькі судачки, таку рибу ми не полюємо, шукали трофейного товстолоба, бачили лише одного, але вистрелити не вспів, втік". Якщо справді полюють переважно на лобатого і не чіпають дрібну рибу і аборигенні види, то Молодці!. Вода вже в стандартному рівні, після літньої посухи піднялась до звичних меж. На "Півневій горі" вирішили не затримуватись і гайнули на "Гнілуху", але з боку лісу. Рибацюг вистачало і в лісі і на "Гнилусі". В нашій компанії був іменинник, тому першим ділом шашшлик, по 50 капель валеріанки ;) , а тоді вже до риболовлі. Успіхи геть слабенькі... Один карась на півкіля. Інтенсивних і гарних клювак не було і не тільки в нас, а і по всьому березі і навпроти... Карась вже пішов на нерест. Ловили на опариша з підсадкою мотиля. Комушки забивали і мастиркою і пшонкою і фішкою лящ і прикормкою карповою з шоколадом... Вправи з спіном принесли пару "скляних карандашів-судачків", які були обережно втоплені. Замінив "червячка" на рачка і ці "малолеткі" перестали засікатись, а лише смикали приманку. Дуже гарно відпочили на природі, надихався свіжим повітрям, поспав під легкеньким дощиком на новій розкладушці. Купа кайфу, хоч і без риби на яку сподівались! Всім НХНЧ!
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення Orbit »

Напишу коротенький звіт.
Отже з Рівного виїхали в 8:20 а в 10:20 були на місці. Всі перспективні місця були зайняті, довелося почекати декілька годин поки звільниться місце ловлі. Першим звільнилося місце для батька, він ловив на вбивцю карася, фідера не признає каже що фідер це повна фігня. З 11 години до 14 години він зловив 5 карасів, а я з 12 до 14 зловив 3 карасі(два на фідер і один на флет). Риба клювала як на опариша з мотилем так і на самого опариша, також працювали медові пуфі. З 14:00 до 6:00 наступного дня було зловлено 1 йорша, не клювало ні в кого по цілому березі. В ночі був мороз тому мабуть риба і не клювала. з 6:00 до 14:00 неділі кльов був періодичний, одна покльовка в годину, мені вдалося зловити 3 підлящики і одного окуня, а батьку десяток карасів.Я використовував прикормку Flagman Pro Competition Special Roach+Flagman PRO Competition - Special Bream.
Досить непогано ловилася риба з пірсів на протилежному березі (на власні очі бачив в бінокль як витягували дебелих карасів), карась мабуть уже пішов на нерест.
Отака от вийшла риболовля, всім дякую за увагу)))
fisherman.rv
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 31 березня 2016, 15:26
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення fisherman.rv »

День добрий однодумці. Хочу поділитись з вами своєю риболовлею. Отож, давно я вже хотів поїхати на водосховище Нетішенської АЕС. В суботу, будучи на роботі звонить мені товариш Олександр з пропозицією гарно порибалити. Ну як тут відмовити:) Неділя 5.06.16 р. на годиннику 2:30 і ми вирушаємо. Прибули на місце десь в 4:00, скажу зразу ми рибачили на території хаес, туди нас завіз знайомий Олександра (деталі розголосу не підлягають!) ::yaz-yk: . Світанок, краса, природа, пташки розриваються від співу, а ми розкладаємось в ритмі танцю :ya_hoo_oo: . Дистанція ловлі 67 обертів 5000-ої катушки. Забігаючи на перед, вдень коли вітер мінявся було тяжко докинути кормушку типу "пулька" у вазі 40гр+корм. Кормитись нам допоміг той самий чоловік-провідник, він своїм карповиком спомбом поклав добрих пів відра корму на цю дистанцію веєром. Так як ми ловили з товаришом разом кормове п’ятно мало вигляд банана. Зранку кльову нажаль не було взагалі. Олександр вирішує піти на сусідню водойму в 20 метрах від водосховища. Там він зловив декілька хороших карасів, відзвонюється мені, і почувши про цю новину і зважаючи на те що на фідер не було жодного подьоргування, хапаю поплавчанку і в бій. Спочатку мені попадались лише дибелі червонопірки, а згодом і декілька лодошечних карасів. Час від часу бігав перезакидати фідера, і от через годинку в енний раз прибігаю перезакинути, і наблюдаю картину: лівий крайній фідер згріб усі снасті і перемістився праворуч, надіюсь що він ще сидить, так як ловив на "патерностер" думав що гарно самозасікся, так і сталося він гарно самозасікся та забрав з собою повідок 0,129 :cry_ing: . Тут вже не до карасів. Сідаю все розпутую, ставлю аналогічний повідок та перезакидаюсь. Через 10 хв впевнена покльовка підсікю - хлоп обрив тогож самого повідка :wall: . Злий ставлю повідок - нитку 0.1 гачок більшого розміру і в бій. Не пройшло і 10 хв як перший лящ-підлящ вагою 1300гр на березі. Знову тишина, вертяється до мене і Олександр, показує свій улов в якому присудствувало 2 карасі грам так по 800-900 і це на поплавчанку з повідко 0.12 і без підсака в очереті - КРАСАВА, що тут скажеш :co_ol: . Кормимось далі, і от на годиннику вже майже 12:00 в мене ще одна покльовка, відчуваю що на гачку щось суттєве, трішки я поспішав при виважуванні, в зв’язку з тим що в 30 м. була серйозна бровка (коса), хвилинки 2-3 і красень у підсаку. Поваживши дома красень потягнув на 2080 гр мій лічний рекорд по лящу. Розуміючи що риба стала в секторі не хотілось іти обідати, але колеги наполягали. Отож, обідаємо і вертаємось до вудок, знову мій фідер перемістився до Саши вправо. Витягую свої і його снасті на гачку ще сидів кілошний лящик, але під берегом помахаючи нам хвостом він воль’яжно відципився. Після того покльовка у Саши - кілошний лящик, в мене - 900 грамовий, і сумний схід під берегом у Саши ще одного кілошного горбатого.
Коли сонце конкретно припікало кльову не було зовсім і в 15:30 як би ми не хотилі, але треба було збиратись. :ny_tik: :cry_ing:
Отож, висновки риболовлі:
-природа - СУПЕР;
-риболовля - СУПЕР :smilefish: ;
-відпочинок - СУПЕР;
Мінус цієї рибалки лиш в тому, що знову сюди попасти буде дуже тяжко, але надіюсь що якось, нас ще раз в цьому сезоні запросять. Всім хто дочитав до кінця - дякую, та всім НХНЛ, хай рве! Почуємось... :prapor:
більше фото тут: https://vk.com/rivnefish?w=wall-31754262_23099
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
OlegG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 15 квітня 2011, 21:00
Телефон: 0662891510
Звідки: м. Нетішин
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення OlegG »

Інформація для тих хто збирається на вихідних на водосховище.
Сектор в районі р.Гнилий ріг.

ЗображенняЗображення
Аватар користувача
OlegG
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 15 квітня 2011, 21:00
Телефон: 0662891510
Звідки: м. Нетішин
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення OlegG »

Інформація для тих хто збирається на вихідних на водосховище.
Сектор в районі р.Гнилий ріг.
ЗображенняЗображення
vladamator
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 19
З нами з: 15 жовтня 2011, 10:55
Телефон: 0503751789
Контактна інформація:

Re: ХАЭС ( Нетішинське водосховище )

Непрочитане повідомлення vladamator »

Мої вітання шановне панство!
Минулих вихідних побували на водосховищі компанією з 4 рибацюг. Рибалили з боку "Гнилухи". Дуже гарно і весело провели час у дружній компанії, а от по рибі, яку очікували зловити не так, як хотілося б... Кормили і прикормками власного приготування і фабричними, але трофеїв приманити не змогли... Води мало, плавав човном, ехолот показував глибини максимум до 2.5 м... Наживки опариш і горох. В мене один карпік трохи за кіло, два гарних карася, але я хотів ляща :smu:sche_nie: В товаришів в кого нуль, в кого карпік і пару карасів... Вночі спін кидав на їстивний силікон і було клювання судачка біля півкіло, але "синьою пташкою" не зміг просікти пащу і він зійшов під самим берегом. Вранці погрався з спортивними окунцями і додому.
Всім НХНЧ!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 0 гостей