Фідер - загальна тема спілкування

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
anzud
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 02 квітня 2012, 12:31
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення anzud »

Вирішив піти двома шляхами. На запасну шпулю, замість нитки, наматаю карповий монофіл. Поводки зроблю 0,26-0,28. Протестую також бісерну резинку, але імхо знімати резинку з кліпси не варіант, не встигаєш. Вона при ривку повинна сама лопатись.
Всё для неё любимой, для рыбы :ps_ih:
Andriy P.
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 17 липня 2013, 21:06
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення Andriy P. »

Хочу задати фідерменам таке просте питання: чи варто взагалі їхати зимою на Горинь з фідером? У когось був досвід дійсно вдалих виїздів? Чи зимою тільки на всяких теплих "москварєках" можна стабільно половить рибку? Поділіться будь ласка досвідом, бо в мене за 6-7 зимових горинських рибалок мабуть половина була взагалі без риби.
Аватар користувача
anzud
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 02 квітня 2012, 12:31
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення anzud »

Судячи з мого досвіду, змісту нема. В мене було 3-4 виїзди - всі фактично 0. До кінця травня на нормальну рибалку взагалі не розраховую.
Всё для неё любимой, для рыбы :ps_ih:
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення zerik75 »

Andriy P. писав:Хочу задати фідерменам таке просте питання: чи варто взагалі їхати зимою на Горинь з фідером? У когось був досвід дійсно вдалих виїздів? Чи зимою тільки на всяких теплих "москварєках" можна стабільно половить рибку? Поділіться будь ласка досвідом, бо в мене за 6-7 зимових горинських рибалок мабуть половина була взагалі без риби.
Не поїдеш- точно буде "0" :-) :-) :-) ..., а якщо серйозно, то все залежить від того для чого ти їдеш на риболовлю- якщо наловити "неміряно" риби, то травень, а якщо зробити все можливе і неможливе, але злапати навіть одну рибку(не окуня :-) )....! Для мене особисто 1 риб зловлений в екстремальних умовах важить більше кілограмів літніх виїздів.
Рівненський Рибальський Клуб
JonyJ
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 10 лютого 2016, 09:09
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення JonyJ »

Andriy P. писав:Хочу задати фідерменам таке просте питання: чи варто взагалі їхати зимою на Горинь з фідером? У когось був досвід дійсно вдалих виїздів? Чи зимою тільки на всяких теплих "москварєках" можна стабільно половить рибку? Поділіться будь ласка досвідом, бо в мене за 6-7 зимових горинських рибалок мабуть половина була взагалі без риби.
Якщо поїдеш то не забудь про звіт! Планую через тиждень виїзд з фідером, надіюсь луги підсохнуть...
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення Юра »

Andriy P. писав:Хочу задати фідерменам таке просте питання: чи варто взагалі їхати зимою на Горинь з фідером? У когось був досвід дійсно вдалих виїздів? Чи зимою тільки на всяких теплих "москварєках" можна стабільно половить рибку? Поділіться будь ласка досвідом, бо в мене за 6-7 зимових горинських рибалок мабуть половина була взагалі без риби.
На фідер на Горині більш-менш починається ловитись, коли потроху розпускаються перші листочки. Тобто, коли природа починає оживати. До того моменту вдалих рибалок не було. Ще дуже важливо знайти місце, де воно клює. Бо риба малоактивна, тому витягнути її прикормкою з дальніх кордонів - навряд чи можливо.

Але от на горох (донка чи пікер) можна ловити вже зараз. Як на диво, головень бере, та й інша риба полюбляє горох із самого початку весни.
Тут також потрібно знайти місце (або підгледіти :-) ).

Я відклав фідер до кращих часів а натомість оснастив махалку і болонку. Минула осінь навчила.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість