Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Лід - який, де, коли? Стан льоду на водоймах.

Непрочитане повідомлення ANDROID »

сергеймарчук писав:Пока Чинта тут-это будет одна из посещаемых страниц, :a_g_a: потому что ты Сталин , :ni_zia: никогда не ловил столько :smilefish: . Одна болтовня и фотки тучек с цветочками, 2 карася и подлещик на 699грам :ya_hoo_oo:
А до чого тут Чінта? Ви особисто що зробили для сайту? Кожний розумний може сидіти і х.ню писати, а якби не Вітька , то ми б новини взнавали б не з сайту , а від сусідів або знайомих, які були б там чи там. Так що сидіть і помалкуйте в трубочку, а якщо щось не подобається створюйте свій ресурс і спілкуйтесь з собіподібними
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Лід - який, де, коли? Стан льоду на водоймах.

Непрочитане повідомлення Олександр »

сергеймарчук писав:Лед отличний!Рыба клюет! Отличный клев 7-8 01 16
Чінту не чіпай бо то людина яка Вас за дарма вчить рибу ловити. Так він спортсмен рибалка ну і що, Він більше випустив риби аніж ти зловив і з'їв разом за все життя. Для прикладу влітку він піймав 40 з хвостиком лящів на озері від 1 до 3 кг. і взяв до 3 шт. в районі 1,5 кг. бо сім'ю теж треба кормити, хоча сам риби практично не їсть.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

zerich написав:
expert написав:
kolesdoc написав:
І в загалі члени ГОО РКК краще спитали , що сталось з попереднім клубом(РКК) під тим самим керівництвом :cry: :cry: :cry:
Залишивши карпятнікив прийнялись за фідерістів, мені шкода людей які повірили в безперспективні ідеї.


Іван Павлович - це ви мали на увазі Рівненський Карповий Клуб ? Чи я щось не зрозумів ? Поясніть будь ласка!

Я трішки абрівіатуру неправильно написав потрібно було вказати ( ГО РРК), до якого входять в основі своїй любителі фідерної риболовлі.
Ще декілька років тому (РКК)- Рівненський Карповий Клуб вів бурну діяльність на зразок нинішнього Риболовного клубу можливо ще активнішу.
Як тільки інтерес пана Марчука пропав в цій організації, одразу діяльність звелась практично до нуля.
Розваливши карповий напрямок так нічого не зробивши для розвитку карпового напрямку в нашій області.
Щось подібне прослідковується і в нинішньому фідерному напрямку.
Я знаю ,що спортсмени в основній своїй масі люди дуже амбіційні і якщо займаєшся спортом, то найвищі свої амбіції можна задовільнити на змаганнях високого офіційного рівня.
Мені слабо віриться , що люди які організувались поставили собі за вищу мету бути кращими на фестивалях або обласних змаганнях, причому виконавши нормативи кандидатів в Майстри спорту або норматив Майстра спорту невзмозі його отримати тільки за те, що не є членами Федерації риболовного спорту України.
Тільки за поданням Федерайії присвоюються певні звання в риболовному спорті.
От і в Риболовному клубі, ще трішкии часу і люди почнуть сумніватися в його дієвості, проводити Фестивалі тратячи свій вільний час та гроші і ще за це отримувати критику чим далі знайдеться все менше людей.
Вже для того аби отримати певні звання та можливість виступу на Чемпіонаті та Кубку України деякі члени вступили до Хмельницької Федерації. З часом там з'являтся свої амбіційні спортсмени, яки витіснять приїзжих. Їздити в сусідню область аби пробитися в основу буде з часом ох як нелегко.
Я думаю,що буде як в карпятників хтось оставить це заняття хтось буде членом Хмельницької, Рівненської чи Волинської Федерації.
Можна правдивість моїх слів відслідкувати на прикладі Марчука.
Виконав би він норми та Положення Федерації і ніяких питань не виникало б, а так є питання по суддівству.
Записався він аби посудити Чемпіонат Світу але без членства в Федерації цього зробити не можна. За складом характеру людина повільна от і видно не встиг вчасно отримати квиток відповідно не судив на ЧС.
З 14 лютого він член Федерації і що до членства питань не виникає, а от квиток судді прийдеться привести у відповідність, для того ,щоб називатись "Національний суддя зі спорту" потрібно ще і працювати.
Так що всім успіху в начинаннях.
А що до фідерістів я наголошував , ще в минулому році. На рахунку фідерного напрямку зібрались кошти які крім фідерістів не може використати жоден з напрямків, а тому якщо не буде до початку фіденого сезону бажаючих фідерістів які будуть членами Федерації їхати на ЧУ або КУ я сформую команду з членів Федерації і поїдем змагатись.

UPD:
http://www.peeep.us/b1b595f1
http://www.peeep.us/7ff74c63
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Re: Проблеми наших водойм!!!
Повідомлення zerich » 10 хвилин тому

Я трішки абрівіатуру неправильно написав потрібно було вказати ( ГО РРК), до якого входять в основі своїй любителі фідерної риболовлі.
Ще декілька років тому (РКК)- Рівненський Карповий Клуб вів бурну діяльність на зразок нинішнього Риболовного клубу можливо ще активнішу.
Як тільки інтерес пана Марчука пропав в цій організації, одразу діяльність звелась практично до нуля.


Іван Павлович , я щось взагалі заплутався =) В Рівненському карповому клубі такої людини як Марчук Віталій ніколи не було! Тим паче в керівництві.

На рахунок розвитку - ви праві ми не розвиваємо клуб в Рівненській області по причині відсутності водойми та абсолютної бездіяльності Рівненської ФРС в карповому напрямку. Всі члени клубу є автоматично членами Львівського карпового клубу по тій причині , що є водойма і є де тренуватись. Кожний рік ми проводимо спільні змагання з ЛКК та Волинською ФРС. Деякі з членів клубу мають звання КМС та МС , призери та переможці двох чемпіонатів України також приймали участь в двох чемпіонатах світу де показали найкращий результат за всю історію виступів збірної.
А тепер Ви розкажіть про досягнення РОФРС в карповому напрямку ?

Так ми дійсно є членами федерацій сусідніх областей , але причина не в цьому, що ми не хочемо вступати в РОФРС а в тому що Ви нас не розумієте і всі наші спроби домовитись ні до чого не привели. Якщо ви пам'ятаєте, я та мій напарник були членами РОФРС та приймали участь в ЛЧУ де зайняли 3 місце (найбільше досягнення РОФРС в Рівненській обл в короповому напрямку) ми відкатали пів України і я від Вас навіть привітань не отримав не говорячи про корочку КМС яку ви мені по сьогоднішній день робите. І повним здивуванням для мене стало виключення з РОФРС без пояснення причин.
Так що Іван Павлович можливо потрібно в своєму болоті розібратись пер ніж звинувачувати когось .

ПС. Наша рука завжди протягнута до співпраці в незалежності від того як ви до нас ставитесь. Ми є соціально мотивованою організацією , якщо у вас будуть добрі ідеї ми завжди будемо підтримувати та співпрацювати!

З повагою!
Таргонський Дмитро.
zerich

Повідом.: 7
З нами з: 13 січня 2013, 11:07
Подякував (ла): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Догори
Поперед.Показувати повідомлення за: Сортувати за Вперед
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Трохи накопіював, бо там процентів на 90 зітруть.
Але Діма пише правду - відкатали 3 етапи - 4000км, викормили біля 600кг корму недешевого, зайняли третє місце на ЧУ, будучи членами рофрс і в кінці не отримали не подяки ні корку КМС, а лише були виключені з рофрс - от такі пироги.
А про Марчука, то просто Павлович перепутав РКК з клубом вихідного дня, але то нічого , бо хто хоче розібратись той розбереться, а хто не хоче той прийме все на віру і буде по селу розказувати ,що Марчук створив і розвалив РКК, при цьому щей розвів на гроші карпятників, а тепер за фідеристів взявся :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення KESHA »

MAXIMUS писав:Трохи накопіював, бо там процентів на 90 зітруть.
Але Діма пише правду - відкатали 3 етапи - 4000км, викормили біля 600кг корму недешевого, зайняли третє місце на ЧУ, будучи членами рофрс і в кінці не отримали не подяки ні корку КМС, а лише були виключені з рофрс - от такі пироги.
MAXIMUS писав:Сб июн 01, 2013 10:30 pm
Я , Сидорчук Юрій Юрійович, прошу виключити мене з членів Рівненської Обласної Федерації Риболовного Спорту.
П.С. Пишу тут,бо цю гілку відвідують члени президії РОФРС! Після прочитання моєї заяви прошу мені відписати про задоволення мого прохання.Письмову заяву писати не буду принципово - як Ви до мене , так і я до Вас!!!
Юра , ти визначись , тебе вигнали ,чи ти сам пішов ?
Dum spiro, spero...
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

KESHA писав:
MAXIMUS писав:Трохи накопіював, бо там процентів на 90 зітруть.
Але Діма пише правду - відкатали 3 етапи - 4000км, викормили біля 600кг корму недешевого, зайняли третє місце на ЧУ, будучи членами рофрс і в кінці не отримали не подяки ні корку КМС, а лише були виключені з рофрс - от такі пироги.
MAXIMUS писав:Сб июн 01, 2013 10:30 pm
Я , Сидорчук Юрій Юрійович, прошу виключити мене з членів Рівненської Обласної Федерації Риболовного Спорту.
П.С. Пишу тут,бо цю гілку відвідують члени президії РОФРС! Після прочитання моєї заяви прошу мені відписати про задоволення мого прохання.Письмову заяву писати не буду принципово - як Ви до мене , так і я до Вас!!!
Юра , ти визначись , тебе вигнали ,чи ти сам пішов ?
Я сам( і ні разу не жалію), а Діму виключили))))
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення KESHA »

а Діму виключили))))
Статут РОФРС
6.7. Президія є керівним органом Федерації у період між загальними зборами і вирішує такі питання:
6.7.7. Приймає рішення про включення (виключення) до Федерацій колективних та індивідуальних членів, а також про обрання почесних членів Федерації.

Я як член президії РОФРС відповідально заявляю ;
Питання про виключення Діми Таргонського з лав РОФРС ні коли не обговорювалось на президії федерації.
Dum spiro, spero...
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

KESHA писав:
а Діму виключили))))
Статут РОФРС
6.7. Президія є керівним органом Федерації у період між загальними зборами і вирішує такі питання:
6.7.7. Приймає рішення про включення (виключення) до Федерацій колективних та індивідуальних членів, а також про обрання почесних членів Федерації.

Я як член президії РОФРС відповідально заявляю ;
Питання про виключення Діми Таргонського з лав РОФРС ні коли не обговорювалось на президії федерації.
Саша вже скільки води з того часу втекло! Що це зарас змінить? Діма вже давно свій норматив на "майстра спорту" виконав,Юра рибачить в своє задоволення,але свого часу Щевич міг присвоїти, а не присвоїв КМС. Сказати,що він не знав процедури присвоєння -неправда,так як в цей період Макс Брагін виграв етап по фідеру і йому швиденько зібрали документи і присвоїли. Я в житті не скажу і буду спорити з іншими про те, що Щевич не талановитий спортсмен але не завжди з спортсмена виходить такий же талановитий керівник і організатор.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
zerich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 163
З нами з: 11 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення zerich »

KESHA писав:
а Діму виключили))))
Статут РОФРС
6.7. Президія є керівним органом Федерації у період між загальними зборами і вирішує такі питання:
6.7.7. Приймає рішення про включення (виключення) до Федерацій колективних та індивідуальних членів, а також про обрання почесних членів Федерації.

Я як член президії РОФРС відповідально заявляю ;
Питання про виключення Діми Таргонського з лав РОФРС ні коли не обговорювалось на президії федерації.
Саша спитайте в ІП , за 15 днів до закінчення реєстрації на ЧУ мені подзвонив Брагін і повідоимв мене, що на президії вирішили призупинити моє членство в РОФРС мотивуючи тим , що мені потрібна РОФРС тільки для виступів в ЧУ і я є членом неприязної організації. В мене не було вибору я змушений був вступати в ВОФРС.
З того часу багато води спливло і я ні про що не шкодую, хоча завжди хотілось виступати під рідними прапорами!
Я не хочу ворушити минуле і прошу Вас також не використовувати Рівненський Карповий Клуб в своїх розборках. Ми можемо спілкуватись на тему підняття карпфішінгу в Рівненській обл. але ображати один одного використовуючи ту чи іншу організацію та маніпулюючи думками людей, ми не дозволимо.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фестиваль "Весняний поплавок 2016″

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Custo писав:
ttearjerker писав:
Custo писав:Організаційні заходи, що передують фестивалю!
Custo а хто семінар проводить,якась тайна організація?
Семінар проводять організатори фестивалю! Імена і контакти яких вказані в положенні!
По фесту все зрозуміло,я читав положення,а семінар же проводиться у вигляді лекції тому і питаю хто лектор?
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Voxa
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 30 жовтня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фестиваль "Весняний поплавок 2016″

Непрочитане повідомлення Voxa »

Custo писав:
ttearjerker писав:
Custo писав:Організаційні заходи, що передують фестивалю!
Custo а хто семінар проводить,якась тайна організація?
Семінар проводять організатори фестивалю! Імена і контакти яких вказані в положенні!
Там прописані просто Імена!!!! А в положені має битм вказано конкректно ОРГАНІЗАТОРІВ. Тому вважаю положення не вірним,та прошу вказати ОРГАНІЗАЦІЮ чи ОРГАНІЗАТОРІВ данного заходу....
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фестиваль "Весняний поплавок 2016″

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

я перепрошую! яка різниця "хто"? організовують, і добре! (молодці) чи не так?!
Аватар користувача
Voxa
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 30 жовтня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фестиваль "Весняний поплавок 2016″

Непрочитане повідомлення Voxa »

ZGAMES писав:я перепрошую! яка різниця "хто"? організовують, і добре! (молодці) чи не так?!
Ні не добре!!!! В разі якоїсь неприємної події наша хата з Краю. На змаганнях можуть бути як діти так і пенсіонери... Так понятно....
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей