Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

SashulkaB3 писав:Карася дозволити забирати в необмеженій кількості, бо то така риба що завжди була і буде. Все інше відпускати, але як так услідити щоб людині ненабридати заглядаючи в садок то навіть гадки не маю 0_0
http://forum.carpus.com.ua/viewtopic.php?f=22&t=21 -Кричевичі функціонує 2 роки. Щось таке можна взяти на озброєння,лише продумати на рахунок карася.Подібні правила можна почитати на Львівському форумі. Нічого нового видумувати не треба,все видумано до нас.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення stal1n »

Геран писав: А на рахунок того, що не забирати карпа з собою, з цим правилом мало хто погодиться, тому що багато рибалок і їде на карпа щоб його упіймати і привезти його до дому.
Розписуйтесь лише за себе.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
tempo
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 09 березня 2016, 17:56
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення tempo »

Ситуація 2015року на платному ставу. Ловив карасів. Мені попадають коропчики по 500г-1,1кг. Я їх випускаю. Приходить сторож і каже: "Тут всі такого розміру, забирайте бо восени все-рівно будемо спускати став та продавати їх." Я промовчав і далі випускав. Наступного разу (десь через тиждень) прийшов один з власників, аж матюкався нащо я випускаю маленьких коропів, бо їх забагато і щось вони їм (власникам) мішають. Толком не зрозумів (чи не ростуть, чи ще що, віддаси комусь, щось таке) бо він кричав здалеку.
Аватар користувача
PAVEL
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 12 листопада 2011, 19:13
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення PAVEL »

А зачем вообще забирать рыбу ( карп и амур) они до трофейного размера ой как долго набирают вес !!! Карась ... а сколько надо карася что-бы нажраться ? Или на рыбалку надо ехать тупо как на заготивлю!? Рыбалка впервую очередь отдых !!! и беря с собой туда детей и при них отпускать словленую рыбу и тогда они-же когда повзраслеют будут ловить тех 1-кг и 3-кг карпиков которых Вы тогда отпустили но уже 10+ !!! :smilefish: Есть у меня одни знакомые которые в прошлом году нахерачили(извините другого слова нет) под 100 кг карася !!! :dribble: и что жара и он начал портиться и что вырыли яму и закапали !!! То сколько надо карася !!!???
Нигде в Европе РЫБУ НЕ ЗАБЕРАЮТ то может и мы пойдем в Еропу раньше за осталых??? Отпускание рыбы должно быть в мозгу !!!
Человек решыл сделать хорошый водоем ДАВАЙТЕ ПОМОЖЕМ ! Или выловить всю рыбу а потом орать что власник редиска выловил рыбу и продал !!!
Поддержываю Supron в нелегком деле !! Вы молодец!
Ровенский Карповый Клуб
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення serseruy »

А зачем вообще забирать рыбу ( карп и амур) они до трофейного размера ой как долго набирают вес !!! Карась ... а сколько надо карася что-бы нажраться ? Или на рыбалку надо ехать тупо как на заготивлю!?
Дуже багато людей вважають якщо заплатив за риболовлю то її полюбому треба відбити, коли вже ці стереотипи зламаються?!! :facepalm:
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення stal1n »

tempo писав:Ситуація 2015року на платному ставу. Ловив карасів. Мені попадають коропчики по 500г-1,1кг. Я їх випускаю. Приходить сторож і каже: "Тут всі такого розміру, забирайте бо восени все-рівно будемо спускати став та продавати їх." Я промовчав і далі випускав. Наступного разу (десь через тиждень) прийшов один з власників, аж матюкався нащо я випускаю маленьких коропів, бо їх забагато і щось вони їм (власникам) мішають. Толком не зрозумів (чи не ростуть, чи ще що, віддаси комусь, щось таке) бо він кричав здалеку.
Ситуація 2015 року. Мій друг ловить карпа на 16 кілограм і відпускає його назад.
В 2016 його зловить хтось ще. І не раз.
І щасливі будуть всі.

Який сенс забирати півкілограмових дитинчат взагалі не розумію, в Сільпо ж такі продаються. Нащо пертись за надцять кілометрів витрачати стільки свого часу, тратитись на корм, квиток і тд якщо Сільпо поруч?

А те, що водойми спускають і рибу вибирають й так, то це специфіка ведення бізнесу саме на конкретній водоймі. Їм так добре - ну й добре, нема чого туди їхати.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
tempo
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 09 березня 2016, 17:56
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення tempo »

stal1n писав:
tempo писав:Ситуація 2015року на платному ставу. Ловив карасів. Мені попадають коропчики по 500г-1,1кг. Я їх випускаю. Приходить сторож і каже: "Тут всі такого розміру, забирайте бо восени все-рівно будемо спускати став та продавати їх." Я промовчав і далі випускав. Наступного разу (десь через тиждень) прийшов один з власників, аж матюкався нащо я випускаю маленьких коропів, бо їх забагато і щось вони їм (власникам) мішають. Толком не зрозумів (чи не ростуть, чи ще що, віддаси комусь, щось таке) бо він кричав здалеку.
Ситуація 2015 року. Мій друг ловить карпа на 16 кілограм і відпускає його назад.
В 2016 його зловить хтось ще. І не раз.
І щасливі будуть всі.

Який сенс забирати півкілограмових дитинчат взагалі не розумію, в Сільпо ж такі продаються. Нащо пертись за надцять кілометрів витрачати стільки свого часу, тратитись на корм, квиток і тд якщо Сільпо поруч?

А те, що водойми спускають і рибу вибирають й так, то це специфіка ведення бізнесу саме на конкретній водоймі. Їм так добре - ну й добре, нема чого туди їхати.
А якщо з такої водойми їх все-таки забрати і випустити в іншу, туди де дадуть вирости. Може хтось пробував ? Виживе? Я одного разу випустив в Устю, але не знаю чи це добре.
Аватар користувача
PAVEL
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 12 листопада 2011, 19:13
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення PAVEL »

Тарас правильно написал про Кричевычи . Всего 2 года водоем спортивный ! Люди вбухали немеренное количество денег и посмотрите сейчас практически каждый месяц соревнования и какие!!! :bra_vo: И заметте принцып словил отпусти и все почемуто согласны !!! Какой смысл ловить такого мелкого карпика и тащить в другой водоем ПРОСТО ОТПУСТИТЬ !!!
Ровенский Карповый Клуб
tempo
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 09 березня 2016, 17:56
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення tempo »

PAVEL Я майже кожного тижня їздив з дитиною 7 років на поплавок або фідер (я закидаю вона підсікає та витягує), то дитині цікава і дрібна риба, аби довго не чекати покльовки. Вона ледве півторашку заводить в підсак, тому їздив на водоєми де багато дрібної риби і часті клювання.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Ви мене вибачте, але я от це все читаю і ніяк не можу второпати, до чого ця вся балачка...
До чого тут Устя, коропчики по 500 грам і власник, що матюкався? Це ж обговорення водойми в Грушвиці...
Якщо орендар має бажання створити спортивну водойму, значить то має бути спортивна водойма. Ніяких дозволених норм в 5 чи скільки там кг. Вам дозволь трішки, все вичовпете, хрін хто спиниться.
І будуть їздити нормальні рибаки туди, і будуть відпускати все що зловлять, і буде добре тим рибакам та водоймі з власниками. Зрештою, в нашім краю таких нормальних рибаків з кожним роком більшає.
Не влаштовують правила - сапаєм вазони. Кому треба відбити затрати на рибалку - проїжджає повз, туди де водойма не спортивна і можна забирати рибу.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Пропоную зробити такі правила , як на багатьох водоймах. Риболовля на фідера чи поплавчанку,приміру, 80 грн. доба , а сутки ,приміру, 120 грн. Ловля карпа 200 або 300 грн. за добу ( при риболовлі більше 3ох діб робити знижку за один якийсь день). Наприклад човном снасті закидати неможна (тільки з берега або спец. пристроями типу кораблик)
Аватар користувача
Silva
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 50
З нами з: 17 травня 2012, 09:37
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення Silva »

DerSieger писав:Ви мене вибачте, але я от це все читаю і ніяк не можу второпати, до чого ця вся балачка...
До чого тут Устя, коропчики по 500 грам і власник, що матюкався? Це ж обговорення водойми в Грушвиці...
Якщо орендар має бажання створити спортивну водойму, значить то має бути спортивна водойма. Ніяких дозволених норм в 5 чи скільки там кг. Вам дозволь трішки, все вичовпете, хрін хто спиниться.
І будуть їздити нормальні рибаки туди, і будуть відпускати все що зловлять, і буде добре тим рибакам та водоймі з власниками. Зрештою, в нашім краю таких нормальних рибаків з кожним роком більшає.
Не влаштовують правила - сапаєм вазони. Кому треба відбити затрати на рибалку - проїжджає повз, туди де водойма не спортивна і можна забирати рибу.
Ну наскільки я зрозумів, то господар не планує зробити суто спортивно водойму, а частину водойми "віддати" поплавочникам для ловлі карася.

"Направленість ставу - коропова рибалка та карась. Товстолоб та амур буде запущений як технічна риба - чи буде ловитись побачимо."
"Обмеження по кількості карася не буде, по кількості снастей буде. Брати на винос виловленого карпа буде заборонено. "
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Silva писав:
DerSieger писав:...
Ну наскільки я зрозумів, то господар не планує зробити суто спортивно водойму, а частину водойми "віддати" поплавочникам для ловлі карася.

"Направленість ставу - коропова рибалка та карась. Товстолоб та амур буде запущений як технічна риба - чи буде ловитись побачимо."
"Обмеження по кількості карася не буде, по кількості снастей буде. Брати на винос виловленого карпа буде заборонено. "
Типова спортивна водойма
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення SPIN »

А чи знали ви про те, що щуку запускати у став дуже вигідно:
Щука, как объект искусственного разведения представляет несомненный интерес для прудовых хозяйств, в водоемы которых проникает нежелательная рыба. Благодаря хорошим вкусовым качествам и сравнительно низкому содержанию жира (0,5%) мясо щуки относится к категории диетических продуктов. Это является одной из причин массового разведения ее в ряде стран (Франция, Чехословакия, ГДР, США). Около 60% тела щуки (по весу) съедобно.

Устойчивость щуки к дефициту кислорода, повышенной температуре воды (до 30°C) и сравнительно низким показателям рН (до 4,3) позволяет успешно разводить ее в водоемах различного типа.

Потребляя нежелательную рыбу, щука значительно снижает численность конкурентов карпа в питании и тем самым улучшает условия роста карпа и способствует повышению его продукции. Уничтожая больных рыб, щука выполняет еще и санитарные функции.
Молодь в первые месяцы жизни питается зоопланктоном, а по достижении длины 4см переходит на питание молодью рыб, преимущественно карповых и окуневых. Взрослая щука потребляет массовых рыб - плотву, окуня, ряпушку, корюшку и других.
Точно так же щуки пожирают водяных крыс, ондатр, землероек, мышей и белок на переправах во время их переселений. Лягушки и головастики составляют лакомую пищу прудовых щук. Схваченную жабу щука немедленно выбрасывает. Мелкие едят иногда червей, линючих раков, падаль же и уснувшую рыбу щуки едят очень редко, разве очень голодные.
Щука растет очень быстро. Рост щуки происходит в период с апреля по октябрь. Кормовой коэффициент на первом и втором годах жизни при питании рыбой равняется 3. С возрастом он увеличивается. По темпу роста щука занимает одно из первых мест среди озерных весенненерестующих видов рыб.
І на останок
В прудах щука растет почти в 3-5 раз быстрее, чем в естественных водоемах. При обилии пищи в прудах масса сеголетков щуки достигает в среднем до 450 г, а отдельных особей - до 500 и даже до 800 г.

Сеголетки щуки на 1 кг прироста съедают всего лишь 3 кг рыбы. Личинки и мальки щуки при посадке в нагульные пруды (карповые) питаются личинками и взрослыми водяными жуками, клопами, стрекозами, головастиками, лягушками и сорной рыбой, не причиняя вреда карпу.

Ценность щуки как объекта прудовой культуры заключается не только в том, что она дает хорошее мясо, но и в том, что, являясь «биологическим мелиоратором», повышает рыбопродуктивность по карпу, карасю и другим разводимым рыбам за счет уничтожения их конкурентов в питании. Получаемый при этом прирост нередко бывает выше прироста по самой щуке.
Дивлячись на відношення багатьох орендарів до зариблення водойм різними видами риб, у мене складається враження про те, що орендарі банально не розуміють реальну вигоду від зариблення водойм саме щукою.
Якщо додати ще спінінгістів, які при наявності щуки підуть "косяками" та дадуть додаткові доходи, і, при цьому не займають на довго місце лову, як це роблять рибалки мирної риби, то не враховувати ці фактори - добровільно відмовитись від легких прибутків.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Ставок в Грушвиці. Запрошую до обговорення.

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Щуку запустити може і варто було б. Але ні в якому разі не запускати спінінгістів))). Бо буде як в Бочаниці - постійні конфлікти карпятників з спінінгістами. Не потрібно гнатися за додатковими прибутками. Робите спортивну водойму карпового напрямку - робіть її зручною для карпятників в першу чергу!
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей