оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Прикольне відео! Вадім не пойму ,чого ти на рибалці сідаєш так далеко від урізу води?
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Orbit »

Дякую всім за перегляд відео і лайки. Поки що учусь знімати відеосюжети з риболовлі, тому строго не судіть.
ttearjerker писав:Прикольне відео! Вадім не пойму ,чого ти на рибалці сідаєш так далеко від урізу води?
Ловлю так далеко від урізу води, тому що стілець у мене не фідерний і ножки стільця не регулюються по висоті, тому і вибираю місце з рівною поверхнею.
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

" тому що стілець у мене не фідерний і ножки стільця не регулюються по висоті"
Зображення
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Славік ти не смійся,бо на твому відео ти також в Острозі сідаєш що можна фідером по плитах вдарити ,а в тебе стілець той що нада.Чи то не ти на фото!
Зображення
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Славік ти не смійся,бо на твому відео ти також в Острозі сідаєш що можна фідером по плитах вдарити ,а в тебе стілець той що нада.Чи то не ти на фото!
я б побачив би як ти сів, саме там де на фото в Острозі, коли два метри вверх по дамбі від води сантиметровий лід. :men:
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

slavikrovno писав:
Славік ти не смійся,бо на твому відео ти також в Острозі сідаєш що можна фідером по плитах вдарити ,а в тебе стілець той що нада.Чи то не ти на фото!
я б побачив би як ти сів, саме там де на фото в Острозі, коли два метри вверх по дамбі від води сантиметровий лід. :men:
Альпіністські троси і карабіни і ти над водою :-) :-) :-)Я завжди так роблю!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
макс лясковський
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 09 березня 2016, 20:16
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення макс лясковський »

Сьогодні був на БасівкутІ пришов 14.50 людей взагалі небуло сядаю біля славнозвісного куща з правої сторони. Роблю стартовій закорм 5 кормушок і вперед .
Товщина поводка 0.12 довжина спочатку було 80 см а тотім я скоротив до 50.
прикормку використовував:flagman мотиль+flagman плотва (холодна вода+ бетаїн)
ловив на мотиля + підсажував пінку
17:30 відбулася перша покльовка і я почуствував поштовхи крупної риби це був лящ (А Я ЩЕ Й БЕЗ ПОДХВАТКИ :ze_va_et: )У МЕНІ ВДАЛОСЯ ВЗЯТИ ЙОГО БІЛЯ БЕРИГА РУКОЮ.
ЗАВАЖИВ КРАСЕНЬ 1.600.
рибалкою задоволений
Зображення
Зображення
Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення slash »

Здавши вчора зміну, передивившись до того 10 сайтів з погодою, почав планувати рибалку.
День почався рановато:
7.30 гружу машину
8.30 діти вже в школі та садіку
9.30 Я НА БАСІКУ :dribble: Але получився "нежданчік", нажш гідромецентр як обично .... :facepalm: . Погода жахлива, поривчастий вітер, хвилі, холод, ну головне град не падає.
9.45 купивши ввечері спеції я розпочав реанімувати прикормку, яка залишилась з минулого разу
Зображення

10.00 останні приготування
Зображення
поводки 50-60см.
10.15 починаю кормитись. Кормитись було дійсно важко, приходилось чекати проміжки між поривами вітру, особливо дальню бровку.
Зображення
Одне добре, верховодка цього разу не доставала зовсім, проте її місце зайняла плотва маленька, яка зразу топилась в озері.
Наживка: 3 мотиля + 1 пінка, а також періодично мотиль пробкою в годівницю. Щастя було коротким, біля 13.00 позвонила жінка і намалювала мені кучу справ :wall:
Отже сесія коротка, результат тоже)
Зображення
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Всім доброго часу доби!
ПОвіривши синоптикам, два тижні щоденно прорелаксувавши із ремонтом вдома, вирішив вирватись на пару годинок на рідне озеро.
Отже 7 ранку, я вже на місці. Славнозвісний кущик.
Прикормка Флагман мотиль+бетаїн і Флагман Gold Bream Black, усе пробито через двоєчку сито. (доречі стільки льону я ще ніде не бачив....)
Замішався на плотвиній меласі із запахом спецій, трошки перезволожив щоб не пилити і не ловити верховодку.
Після трьох закормочних перші тички. Я так надіявся хочаб побачити клювакі :)
Активність є, сіпання є, реалізації нуль.
Міняю гачок із 16 на 18, два-три мотиля і перша плотичка є. Розміром із мізинець)) але риба! ПОтім ще така ж. Відразу попливли додому.
Провалами у пів години заходять підлящики. Основний розмір з лавровий лист :).
Рибка вже відзивається на корм, але ще дуже і дуже вяла.
Просидівши до 12:30 поїхав додому.
Вся рибка пішла назад у рідну стихію.
Фотозвіт:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Ні хвоста ні луски!
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Orbit »

Всім привіт.
Сьогодні рибалив нв басіку зі строни Нового двора. На місце прибули десь біля 11 години, а там все майже зайнято. В основному поплавочники.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Вибираю вільне місце. Замішую прикормку Flagman PROFESSIONAL+Pro Competition Special Roach по одній пачці.
ЗображенняЗображення
Далі скаладаю фідер та шукаю перспективне місце ловлі, знайшов його на відстані близько 40 м. Закидаю 5 прикормочних кормушок, після цього ставлю поводок 80 см, 0,08 мм і крючок №18 наживка декілька мотилів.
ЗображенняЗображення
Темп 2-3 хвилини. Протягом години ні однієї покльовки, в цей же час поплавочникі потрохи підловлюють червонопірку і верховодку, вирішую теж перейти на ближню дистанцію 15-18 м.
На третьому закидані невнятні покльовки, ніяк не можу підсікти, вирішую поміняти поводка на 1 м, і через декілька хвилин перша рибина в садку. Клювало виключно на мотиль. Також вдалося зловити 1 підлящика в районі 100 грм. Ловив до 15:30, хотів довше, але були ще вдома спарави, які потрібно було зробити.
Загалом ось що вдалося зловити.
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Chels »

Нарешті і мені вдалося лише сьогодні відкрити фідерний сезон. Прибув на озеро близько десятої години ранку, непоспішаючи почав розкладати крісло, закинув садок, дістав фідер і… помітив, що забув вдома катушку… З чудовим настроєм складаю все в багажник і їду назад. :wall: Перше закидання кормушки вдалося зробити лише після 12 години дня, так як по дорозі назад виникли ще деякі неприємності. .. :-)
Ловив в районі залізничної колії. Сьогодні вирішив протестувати нову прикормку Brain Big Roach преміум серії. Аромат дуже схожий на корм G.stream Premium sport, відчувався запах спецій, карамелі та цитруса, колір – коричневий. Після 5,6 закидань відбулися перші клювання, які не вдалося реалізувати. Вирішив зробити довший поводок, а саме 110 см, після цього відразу зловив першу плотву. Вродовж 20,30 хв вдалося розкормити точку, попадалися невеликі підлящики та плотва, майже вся риба зловлена на 2 мотиля. Крючки використовував owner sode 20 розміру, ловив на дистанції 28 обертів 4000 катушки, дно не пробивав та не проміряв грузом, так як не було часу. Дуже добре риба реагувала на піджиговку, коли в кльові виникали паузи. Ловив майже до 16 години, за цей час вдалося зловити декілька підлящиків та близько 20 плотиць. Рибалкою задоволений на 100%.
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Доброго часу доби!
Після плотненького новосілля вирвався на рідне озеро.
Планував ловити в районі "куща", але в 8 ранку місць там не було взагалі. Ловлять всі на 3-4 вудки, все як положено :wall: .
Отже пляж.
Робоча палка: Sherman 3,6 light/medium 15-65.
Мотор: Daiwa Liberty 3000
Час ловлі: 9:00 - 13:30.
Почав із 34 метрів. Цілився в підлящика-плотву, не попав )))
Риба так і не підійшла. Декілька дрібнесеньких плотвичок не вселяли надій.
І от просидівшя продубінивши 2,5 години вирішив зміститись на 23 метри і ловити верховодку, яка дуже справно клювала. :bra_vo:
Висновків наробив багато:
- 3,6 все таки не дуже зручна для коротких дистанцій і довгих повідків, і темпової ловлі. Пікер тут би був в самий раз.
- гачок 16 розміру реально замалий для верховодки. Клювання були завжди, а от засікатись не хотіла. 14 або 12 були б в самий раз.
- пінка і опариш краще працювали аніж мотиль. Мотиля просто приходилось наживляти по 3-5 штук, що звісно й тормозить темп.
- ніяких комлевих підставок, тільки з руки.
- повідок не менше метра
- просто ловля на рахунок, зачасту просто при виотуванні риба вже вісла на гачку
- 3000 катухи все таки малувато. По часу виграти можна з 4000.
- прикорм потрібен сухий, темний, і дуже мілкий. Прям пилюка.
Ось так за дві з половиною години вдалося напідсікати більше 1,5 кг верховодки. На змаганнях можна 2-3 кг начовпти.
Чудово провів час. Чого і вам шановні бажаю!
Фотозвіт:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
З повагою Voron Feeder Team - Slavikrovno.
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення ZVod »

Були сьогодні в районі куща..
Ранок дуже мальовничий ... плотва вже почала нерест ... поки що тільки в ранці....
Верховодка зашкалює ... Але здорова ... все перепробував від метода до важких годівниць ... але їй все байдуже .. наловили порівняно багато .. Крім того в мене аж дві плотки - крупненькі... а у сашика підлящик ... Дубінщики на пружини трохи краще ..Дідок аж на три пружини :sh_ok: взяв біля 700 г. підлящика ... на дрин, що в музеї таких нема... цілий день майже курив...
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення stal1n »

Така гарна погодка на третій день Паски і ми з Славою прямуємо на рибалочку. Оскільки його велосипед лишився десь на роботі, то беремо таксі і вже до світанку ми на міському озері. 33 гривні на двох варте того, щоб спробувати сісти на вільному місці.

Які ж були круглі мої очі, коли біля куща (БІЛЯ КУЩА!) було вільно! Ми відчували себе переможцями по життю. А вже через півгодинки понаїхало кілька машин і всі лише бігали шукали шпаринку на перспективному березі.
Зображення

А тим часом в районі водоростей перед столітніми вербами біля риба робимла мерву: линки, карпи та дебелі карасі нерестилися. Шуміло й гупало на всю водойму! “Ну все, погодка шепче, ніч тепленька, буде діло!” — думали ми на ідеальному місці. А не тут то й було.
Зображення

Риба не клювала.
Щось дрібне інколи теребенило опарика. Час від час при падінні на мотиля чіплялась верховодка. Але це все не та риба, заради якої я відкрив пачку Traper Leszcz special.

Орієнтовно о восьмій ми витягли по підлящику грам по 200 і на цьому все. Ні темпування, ні перехід на наноснасті ситуацію не покращували. Картинка на водоймі у всіх була приблизно така ж сама. Лише якомусь дідусю попались карасі на вудку попід зіллям.

А взагалі було дуже приємно провести цей чудовий весняний ранок на рідній водоймі та зустріти стільки знайомих облич.
Ну що Басік, ми ще поквитаємось
Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
romanyk_y
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 18 квітня 2016, 08:54
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення romanyk_y »

Нічний біг-фіш.
Давно планував, і нарешті вийшов в ніч. Діло було на басовому куті. Ціль лящ, подлещик і все шо попаде :)
Почав ловити десь в 20:00, ловив до 07:00.
Кльов був з вечора до 02:00, далі трішки придрімав, і після 03:30 рибка знову почала брати.
По снастях:
Поводок 70 см. 0,12 діаметру
Гачок 14 овнер
Кормуха 42 гр.
Прикормка флагмановська.
На гачку 2 опариша

Зображення
Лящ 2,742 кг.
Зображення
Подлящікі від 5оо гр. до 1кг.
З фідером ходжу дуже рідко, тому навіть не очікував на такий результат, + бонусний ЛЯЩ. В цілому на глаз за ніч десь 6-7 кг. Всю рибу не важив, так як те, що було бодре, відпустив.
На конкурс звітів.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей